Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

O wszystkim i o niczym - heja

sylwucha - 28 Sierpień 2007, 08:37
Temat postu: heja
hej.
zarejestrowalam sie wczoraj na forum...i powiem szczerze ze dziwnie sie tu czulam, bo nie wiedzialam do czego sie "doczepic", jak "wejsc w to forum" , zaczac byc aktywna a nie obserwatorem, niestety nie znalazlam tu zadnego tematu w stylu powitalnia :) gdzie moglabym sie przedstawic, powitac i uslyszec "dobrze ze jestes" :) postanowilam wiec sama (nieproszona) napisac o sobie i jak sie tu znalazlam :)
kilka dni temu powiedzialm DOSC! trzeba w koncu zaczac dzialac i robic cos ze swoim zyciem,a nie uciekac od ludzi i zamykac sie jeszcze bardziej w sobie,bo inaczej grozi mi tylko depresja. przypadkiem ( nie wierze w przypadki ) przeczytalam w jakiejs gazecie, ze sa fora internetowe o niesmialosci... no wiec jestem :) mam nadzieje ze dobrze trafilam i ze znajdzie sie tu i dla mnie miejsce :)
czuje sie samotna, zyce tak mi sie ulozylo ze nie mam teraz nikogo znajomego, nie mam z kim pogadac wyjsc gdziekolwiek, ta samotnosc jest przerazajaca... szukam wiec kogos kto tak jak ja chcialby nauczyc sie tanczyc , pojsc czasem na lyzwy, na karaoke (spiewac nie umiem-ale lubie -i robie to tylko gdy nikt nie slyszy), kto lubi sport, aerobiki, silownie itp., dluugie spacery, dla kogo rozmowa jest najwazniejsza w kontaktach miedzyludzkich
oprocz tego lubie ksiazki o kobietach i mezczyznach, o roznicaach miedzy nimi, konferencje J. Pulikowskiego :) itp.,ksiazki E. Wojdyllo
napisze jeszcze w "forumowicze o sobie" zebym nie byla taka anonimowa ;P
nie lubie ....ludzi co nie potrafia sluchac, narzekan (od czasu do czasu mozna ale nie non stop ;P), sama staram sie usmiechac i brac zycie takie jakie jest :D
oki . wystarczy.
Pozdrawiam wszytkich , ktorzy wytrwali do konca moich wynurzen :) WItam i przesylam :): ):)
Jakby co moje GG: 2065634 (zwykle niewidoczna , ale napisac zawsze mozna )

piotros - 28 Sierpień 2007, 08:56

Heja! Witamy Cię serdecznie w naszych nieśmiałych szeregach! :)

Widzę, że jesteś z Lublina, więc polecam Ci ten temacik: [klik]

Pozdrawiam :)

Adik - 28 Sierpień 2007, 10:17

Hej Sylwia :) . Powiem ci od razu, że trafiając tu na forum również przyświeciła mi idea, żeby skończyć z nieśmiałością chorobliwą. Nawet pamiętam datę, kiedy sobie tak postanowiłem :mrgreen: . Tylko że jakoś zapał zmalał przez ten cały czas, ale coś tam robię :) .

I w ogóle cieszę się, że mamy kolejną osóbkę z Lublina :) .

jaq - 28 Sierpień 2007, 11:44

Cześć, bardzo miłe zaprezentowanie się.

Dobrze, że jesteś.
;)