Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

O leczeniu - psycholog - Gdańsk

MonniA - 31 Styczeń 2011, 22:15
Temat postu: psycholog - Gdańsk
Jak w temacie. Moglibyście polecić mi jakiegoś dobrego psychologa ? Czas coś z tym wszystkim zrobić...
Claya - 5 Czerwiec 2016, 19:55

Tak mnie zastanawia czy ten dr Sowiński nie robi sobie tutaj jakiejś sztucznej autoreklamy i nie wystawia sobie pochlebnych postów :mrgreen: Jakoś dziwnym trafem trzy pochlebne posty na jego temat napisane przez trzech różnych użytkowników, które założyły tu konto tylko po to, żeby pochwalić Pana Piotra (liczba postów = 1). Już nie wspomnę o tym, że użytkownik majert z ustawień profilu jest mężczyzną, a pisze "trafiłam", "zawiodłam"... Rzeczywiście lekarz po takiej reklamie wzbudza moje zaufanie. Gdybym była z Gdańska, na pewno bym się do niego wybrała :lol:
ShySe - 6 Czerwiec 2016, 20:33

Na to wygląda, dzięki za wyłapanie. Usunąłem spam i konta jego autorów.

ShySe

Lidia84 - 8 Czerwiec 2016, 13:09

Nawet ja już miałam ochotę do niego jechać, a jestem z poznania :P
mantissa - 6 Wrzesień 2016, 00:26

Ciekawe bo nie tylko tutaj jest mnostwo opinii na jego temat. A ja myslalam ze jest naprawde dobry skoro tylu ludzi go poleca i tez chcialam isc :P
Maryland - 12 Lipiec 2019, 08:13

Popytaj wśród znajomych. Bardzo dużo osób korzysta z konsultacji psychologicznych, ale nie o tym głośno nie mówi.
ktojestem - 30 Sierpień 2019, 17:17

złoty człowiek ja to aż z Katowic przyjechałam doktór skasował za konsultacje 200 zł za pięć minut rozmowy i przepisał Haloperidol w czopkach. polecam jego opinie na znanylekarz poczytać, bardzo dużo ludzi go sobie chwali, ja to się już od 25 lat u niego leczę naprawdę gorąco polecam