Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

Lublin - Przejażdżki rowerem

sherman - 4 Kwiecień 2011, 10:38
Temat postu: Przejażdżki rowerem
W związku z tym, że znowu zacząłem jeździć rowerem postanowiłem założyć taki temat.
Długość ścieżki rowerowej od Dworku Grafa do Zalewu Zemborzyckiego ~ 10km. Ja będę się starał codziennie jeździć tą trasą. Jeśli ktoś chce się przyłączyć do mnie, niech się wpisuje. Ja włączam się do ruchu na ścieżce od mostu przy ulicy Kąpielowej (ok 1km od Dworku Grafa).

MrCN - 4 Kwiecień 2011, 13:51

Myślę, że się przyłączę kilka razy jeszcze tej wiosny, ale dokładnie nie wiem kiedy. Muszę najpierw sprowadzić rower do Lublina.

Można by się też zastanowić nad jakąś dalszą wyprawą, np. do Nałęczowa.

sherman - 4 Kwiecień 2011, 19:02

Mój rower też niedawno do Lublina przyjechał. Kurde trochę bym się bał ulicą jechać, chociaż też miałem w głowie pomysł z Nałęczowem. Ja w ogóle myślałem, żeby po jakimś czasie zacząć po dwie rundy tą ścieżką rowerową robić, to by było 40 km dziennie.
Kriss - 4 Kwiecień 2011, 19:20

Też się piszę tylko jak się trochę podkuruję
Ein - 4 Kwiecień 2011, 19:53

Też się na to piszę, chętnie pojeżdżę rowerem. A tą trasę można przedłużyć i zrobić jeszcze kółko wokół zalewu, albo po okolicznych lasach pojeździć.
werbena - 4 Kwiecień 2011, 21:18

Pewnie też się przyłączę jak będzie cieplej. Jeśli chodzi o Nałęczów to można by spróbować pojechać ewentualnie jakąś ścieżką rowerową.
Ein - 5 Kwiecień 2011, 21:07

Do Nałęczowa prowadzi trasa która zaczyna się przy skansenie na Warszawskiej, tylko ma słabe oznaczenie i łatwo się pomylić, a sam tej drogi nie znam. Można też jechać inną drogą przez wsie. Jak znajdę mapkę z oznaczeniem szlaku to tutaj wrzucę.
ciapybrejdaczke - 5 Kwiecień 2011, 21:36

Ma ktos podwojny rower?
Tez chce popedałować

Pawel831 - 5 Kwiecień 2011, 22:18

też bym chciał...
sherman - 6 Kwiecień 2011, 09:37

Fajnie, że coraz więcej chętnych na rower :) . Od poniedziałku do piątku jeżdżę od godziny 13. W sobotę, niedzielę mogę się dopasować do Was. Jak już będziecie gotowi to wpiszcie się tu czy na PW kiedy i o której Wam pasuje. Szkoda Ciapybrejdaczke i Paweł, że nie macie roweru.
Pawel831 - 6 Kwiecień 2011, 10:51

Powtórzę za jednym filozofem: "Dajcie mi rower a pokażę jak się pedałuje...".
werbena - 6 Kwiecień 2011, 12:00

Pawel831 z tego co się orientuję jest chyba możliwość wypożyczenia roweru w pewnym punkcie, ale on się znajduje nad Zalewem. I nie wiem czy przypadkiem nie jest otwarty dopiero gdzieś koło maja, czerwca jak się zaczyna sezon, bo oprócz rowerów można tam głównie wypożyczać sprzęt pływacki typu rowery wodne, kajaki itp.
Pawel831 - 6 Kwiecień 2011, 15:27

A nad zalew mam się dostać piechotą? Pomyśl trochę... :)
plecak - 6 Kwiecień 2011, 16:07

możesz rozejrzeć się za jakimś używanym rowerkiem zawsze, ew. w domu mam hulajnogę
Pawel831 - 6 Kwiecień 2011, 17:13

już lepiej sprowadzić swojego grata ale to nie teraz. Zakup roweru nie wchodzi w grę bo rower jest trudny w transporcie a ja jestem mobilny. Ale zawsze mogę coś wykombinować. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) .
werbena - 6 Kwiecień 2011, 17:32

Paweł to ty pomyśl, przecież nad Zalew można się dostać autobusem. Jeśli np. byśmy planowali jechać do Nałęczowa to zawsze jest to jakaś opcja, tym bardziej, że chyba taniej jest jak się wypożycza na kilka godzin czy cały dzień, dokładnie nie pamiętam cennika. Chyba lepsza taka opcja niż żadna. Poddałam Ci pomysł, a ty marudzisz, no kurde... :-? :>
Pawel831 - 6 Kwiecień 2011, 17:41

werbena napisał/a:
a ty marudzisz, no kurde... :-? :>

Niech będzie i tak. Nie chcę mi się kłócić. Faktycznie nie pomyślałem o autobusie. Jest to jakaś opcja.

werbena - 6 Kwiecień 2011, 17:54

ja też się nie chce kłócić, tylko zabrzmiało to niemiło jak tak napisałeś, a ja chciałam tylko pomóc. byłam przy tym punkcie rok temu i dlatego przyszedł mi do głowy, a nie kojarzę, żeby w Lublinie były jeszcze jakieś wypożyczalnie, ale możliwe, że są.
Ein - 6 Kwiecień 2011, 18:07

Myślę że jakby była taka potrzeba, to mogę pożyczyć ci Pawel831, rower. :)
Pawel831 - 6 Kwiecień 2011, 18:24

werbena napisał/a:
ja też się nie chce kłócić, tylko zabrzmiało to niemiło jak tak napisałeś

Przepraszam, nie chciałem być niemiły.

Pawel344 napisał/a:
Myślę że jakby była taka potrzeba, to mogę pożyczyć ci Pawel831, rower. :)

Spoko, jakoś to będzie.

werbena - 6 Kwiecień 2011, 22:32

spoko Pawel831, wybaczone ;)

Pawel344 napisał/a:
Do Nałęczowa prowadzi trasa która zaczyna się przy skansenie na Warszawskiej,

o to by pasowało, też coś poszukam o tym...

MrCN - 6 Kwiecień 2011, 23:00

Fajnie będzie jeśli dojdzie do skutku to o czym piszą tutaj: http://www.mmlublin.pl/36...y-miejski-rower
Pawel831 - 7 Kwiecień 2011, 14:15

MrCN, to jest bardzo dobra propozycja. Szkoda tylko, że realizacja potrwa dwa lata. To tak jak powiedzieć "dwa lata, wyrok jak dla brata". Ja to jestem niecierpliwy duch i chciałbym już skorzystać :) .
Kriss - 7 Kwiecień 2011, 18:19

b0rZ 3p4fF3ł Ff3z 513 0G4Rn1y!

Pawel831 napisał/a:
Pomyśl trochę...

werbena napisał/a:
Paweł to ty pomyśl

tak naprawde winno byc
werbena napisał/a:
poddałam Ci pomysł, a ty marudzisz

właśnie ;)
Pawel831, http://www.google.pl/
albo nawet:
http://www.google.com/sea...f&aqi=&aql=&oq=

Pawel831 - 7 Kwiecień 2011, 18:20

Dobra, miałem wtedy zły dzień, skończmy już z tym tematem.
sherman - 7 Kwiecień 2011, 18:20

Odnośnie trasy do Nałęczowa znalazłem takie coś http://kruk.ovh.org/Trasy/trasa2a_kazik.htm
W ogóle na tej stronie opisanych jest kilka fajnych szlaków.

Adik - 22 Kwiecień 2011, 13:15

Już wiem, skąd wezmę rower, aby nie brać swojego ze Świdnika: Kto zapomniał o rowerze przed lubelskim Sądem Rejonowym? :mrgreen:

MrCN napisał/a:
Fajnie będzie jeśli dojdzie do skutku to o czym piszą tutaj: http://www.mmlublin.pl/36...y-miejski-rower
Też będę się cieszył, jak to wypali :) . Ale boję się, że może być tak, jak w niektórych komentarzach mówią - rowery rozkradną i tyle. Chyba, że będą jakoś kontrolowane elektronicznie.
sherman - 23 Kwiecień 2011, 08:02

Tyle lubelskich tematów powstało, że już nie wiem gdzie mam się wpisywać i dlatego wpiszę się w swoim :P
A może byśmy się w końcu wybrali do tego Nałęczowa na rowerach np. 30 kwietnia, a przypuśćmy 1 albo 2 maja zrobili sobie ognisko w Lublinie.

Pawel831 - 23 Kwiecień 2011, 10:52

Ja jestem za Okuninką i Białym jeziorem ale ostatecznie zgodzę się na pomysł wybrany w demokratycznych wyborach. Więc po Świętach powinniśmy zrobić jakieś spotkanie tak abym mógł się z wami połączyć na skype i zdecydować większością głosów co wybieramy.
Adik - 23 Kwiecień 2011, 12:35

Faktycznie za dużo propozycji powstało jak na jeden raz :mrgreen: .

Okuninka byłaby w dniach 1-3 maja - ognisko można byłoby chyba również tam zrobić :) . A jeśli nie, to dajmy na to tydzień po Okunince zrobiłoby się w Lublinie.

Na rower do Nałęczowa niestety się nie piszę - wczoraj zrobiłem 33 km objeżdżając gminę Mełgiew i ledwo wróciłem do domu :mrgreen: . Mam zbyt słabą kondycję. Dlatego zostawiam wolną kwestię, kiedy chciałbyś zrobić wycieczkę :) . Z tym że właśnie 30 kwietnia to dzień przed naszą planowaną Okuninką...

W poniedziałek i we wtorek dobrze byłoby tę kwestię już ostatecznie przedyskutować - mówię tu o weekendzie majowym. Ta Okuninka wynikła bardzo szybko (z początku myślałem o porze wakacyjnej, a nie na teraz), więc jestem skłonny przerzucić ją na inny termin (np. na weekend bożocielesny). Poczekajmy do wtorku :) .

Pawel831 - 23 Kwiecień 2011, 12:56

Okuninka rulez :)
Batkocz - 23 Kwiecień 2011, 13:25

Pawel831 napisał/a:
Okuninka rulez
Ażebyś wiedział, mam super wspomnienia z tym miejscem.
Kriss - 23 Kwiecień 2011, 14:02

Batkocz napisał/a:
Pawel831 napisał/a:
Okuninka rulez
Ażebyś wiedział, mam super wspomnienia z tym miejscem.

Dialog znad jednego z jeziorek
k- klient
s-sprzedawca

Cytat:
W sklepie nad Jeziorkiem:
k- poproszę prezerwatywy.
s-skończyły się
k- <mysli, mysli> to poprosze woreczek foliowy <:shock:>

Adik - 27 Kwiecień 2011, 16:00

Tak wracając do Bystrzycy:

Nie wziąłem pod uwagi możliwości, by przyjechać pociągiem z moim rowerkiem do Lublina :) . Obczaiłem ceny przewozu (chciałbym w przyszłości nieco pomajstrować z wycieczkami rowerowymi gdzieś dalej), ale musiałbym jeszcze obczaić, jak wygląda kwestia samej podróży z rowerem w pociągu (przede wszystkim, gdzie najlepiej stać z nim, aby nie wkurzać innych).

Tym bardziej, że obowiązuje mnie MAX-26 :D (szkoda jednak, że nie ma jej w Przewozach Regionalnych).

werbena - 28 Kwiecień 2011, 10:12

Adik we wczorajszym Kurierze było, że dla osób chętnych na indywidualne wypady rowerem PKP Przewozy Regionalne na weekend majowy uruchomi szynobusy z Lublina do Bełżca. Na trasie znajdą się Szczebrzeszyn, Zwierzyniec, Susiec. Podejrzewam, że na inne weekendy też udostępnią taką możliwość. Poza tym jak jechaliśmy do Torunia pociągiem to były specjalne miejsca z uchwytami na rowery na samym końcu ostatniego wagonu, bo zrobiliśmy sobie tam małą wycieczkę ;)
Ein - 2 Maj 2011, 21:15

8 maja nad zalewem będzie piknik rowerowy, może ktoś jest chętny pojechać?
http://rowerowylublin.org...d=189&Itemid=60

sherman - 10 Maj 2011, 08:01

Wycieczka rowerowa do Nałęczowa 14.05. Jedziemy?
werbena - 10 Maj 2011, 13:15

ja chyba nie będę mogła.
Pawel831 - 10 Maj 2011, 13:20

Ja od razu mówię nie bo nie ma mnie w Lublinie.
Ein - 10 Maj 2011, 15:53

Nie dam rady w sobotę, chyba ze pojedziemy na krótszą wycieczkę popołudniu.
Adik - 10 Maj 2011, 17:46

Przeniosłem parę postów o wycieczce rowerowej tutaj i przeredagowałem temat na bardziej ogólny :) .
ciapybrejdaczke - 10 Maj 2011, 20:25

jak ktoś mi pożyczy rower hehę
Kriss - 11 Maj 2011, 11:43

Pawel344 napisał/a:
chyba ze pojedziemy na krótszą wycieczkę popołudniu

To już jakiś pomysł. Jestem za.

Ein - 11 Maj 2011, 16:21

Cytat:
jak ktoś mi pożyczy rower hehę

Jak ładnie poprosisz to ci pożyczę rower. :D Zaraz pędze na rower, taka fajna pogoda. :D

sherman - 13 Maj 2011, 05:03

Może być i krótsza wycieczka w tą sobotę, trochę chłodniej ma być, ale mnie to nie przeszkadza. Jeśli chcecie jechać to podajcie jakieś konkrety, tzn gdzie i o której?
Kriss - 13 Maj 2011, 11:43

sherman napisał/a:
rochę chłodniej ma być

byle nie padało a będzie ok.

Pora przejrzeć inne propozycje ze strony podanej wyzej, chociaz nie musimy jechac do konca szlaku ;)

Adik - 5 Czerwiec 2011, 14:53

W kwestii wypadów rowerowych po Lublinie znalazłem coś takiego: http://www.ekolublin.pl/t...iego_rowerzysty. Jestem właśnie w trakcie lektury.

EDIT: Haha, wykorzystali moją schematyczną mapę Lublina dla Wikipedii :mrgreen: .

werbena - 6 Czerwiec 2011, 10:27

Bardzo ciekawy ten poradnik co podałeś link Adik, wiele przydatnych informacji, też się właśnie wciągnęłam w czytanie.
Kriss - 19 Czerwiec 2011, 17:49

sherman napisał/a:
Wycieczka rowerowa do Nałęczowa 14.05. Jedziemy?

Temat wstępna reaktywacja. 3 ostatnie dni czerwca lub początek lipca.

Pawel831 - 21 Czerwiec 2011, 22:32

Raczej nic z tej wycieczki rowerowej nie wyjdzie.
Ein - 22 Czerwiec 2011, 13:08

Pawel831, dlaczego? Ja w weekend odbiore swój rower z serwisu i chetnie gdzieś pojadę.
Pawel831 - 22 Czerwiec 2011, 13:22

Zobaczysz.
Ein - 22 Czerwiec 2011, 13:35

Nie bądź taki tajemniczy i zdradź tajemnicę nieudanej wycieczki rowerowej. :D
Pawel831 - 22 Czerwiec 2011, 13:51

:) ja po prostu nie wierzę, że ta wycieczka dojdzie do skutku. Jeśli dojdzie to bardzo pozytywnie się zaskoczę i będzie to dla mnie coś miłego..
werbena - 22 Czerwiec 2011, 15:26

Kris287 napisał/a:
3 ostatnie dni czerwca lub początek lipca.

mi niestety te dni raczej nie pasują, dopiero gdzieś w lipcu będę mogła, ale nie na początku...
jeśli ta wycieczka w następnym tygodniu dojdzie do skutku to przetrzecie szlaki ;)

Pawel831 - 22 Czerwiec 2011, 16:18

To ja trzymam kciuki żeby wycieczka się udała :)
sherman - 23 Czerwiec 2011, 08:07

29 albo 30 mogę jechać. Bo w następnym tygodniu będę musiał wyjechać na tydzień może nawet dwa.
Pawel831 - 23 Czerwiec 2011, 17:12

Super. Cieszę się.
Pawel831 - 1 Lipiec 2011, 10:15

A co z Lubartowem? Jedziecie? A jeśli nie to czy będzie w niedzielę jakieś spotkanie?
ciapybrejdaczke - 1 Lipiec 2011, 17:59

ja jade na swieto roweru w lubartowie
Pawel831 - 1 Lipiec 2011, 21:50

Ja się nie pojawię ale poważnie myślę o ognisku.
Pawel831 - 3 Lipiec 2011, 20:47

Jak było w Lubartowie?
Ein - 3 Lipiec 2011, 22:29

Jeśli ktoś lubi deszcz i błoto to super. :lol:
Pawel831 - 18 Marzec 2012, 15:12

Pytanie mam. Do roweromaniaków. Jak tam wasze rowery po zimie? Ja wczoraj przygotowałem swój rower do jazdy. Zamontowałem nowe oświetlenie, sprawdziłem hamulce i napompowałem opony. Tylko wsiadać i jechać. Jeśli pogoda na to pozwoli w sobotę zamierzam go umyć i pojechać na pierwszą w tym roku przejażdżkę. A wy kiedy jedziecie?

Byłem dzisiaj pierwszy raz na rowerze. Było ciężko. Straciłem kondycję. Ale jeszcze kilka razy i się rozjeżdżę. Rok temu zwiedziłem na rowerze całą okolicę mojej babci. Trochę nauczyłem się orientować w terenie według mapy ale raz się zgubiłem. Wszystko dlatego, że nie miałem kompasu. W tym roku jak pozwoli mi na to czas i pogoda zwiedzę swoją okolicę. A może wybiorę się gdzieś dalej.

Mam kolejne pytanie do roweromaniaków takich jak ja. Drogie są takie rękawiczki rowerowe bez palców? Czuję, że by mi się przydały. Rower 3 x TAK!

Dzisiaj byłem po raz drugi na rowerze. Jechało mi się o wiele lepiej niż za pierwszym razem. Rower rządzi. Nie zamienił bym go na skuter nawet jakby miał super mocny silnik. Lubię połykać kilometry. Samochodem też. Rower to jednak zupełnie inna przestrzeń. Dużo wolniej połyka się te kilometry. Można za to zdrowo się zmęczyć i to w tym lubię.

Ein - 18 Marzec 2012, 15:56

Dzisiaj wyciągnąłem rower i przejechałem 30km. Świetna pogoda jest takie wycieczki, niestety nie mam formy i się konkretnie zmęczyłem i teraz bolą mnie 4 litery. :mrgreen:
Pawel831 - 18 Marzec 2012, 17:33

Ein napisał/a:
Dzisiaj wyciągnąłem rower i przejechałem 30km. Świetna pogoda jest takie wycieczki, niestety nie mam formy i się konkretnie zmęczyłem i teraz bolą mnie 4 litery. :mrgreen:

Super! Ja też przejechałem 30 km.

Ein - 23 Lipiec 2012, 15:51

Wrócił pomysł wycieczki rowerowej do nałęczowa. Dystans w jedną stronę to o 30km czyli jakieś 2h jazdy. W Nałęczowie spędzimy parę godzin i wracamy do lublina. Kto jest chętny? Może teraz nie skończy się na dobrych checiach.
sherman - 28 Lipiec 2012, 17:59

Jak MrCN i werbena pojadą, to i ja też, ale tylko trasą, którą nie jeżdżą samochody.
MrCN - 29 Lipiec 2012, 11:42

sherman napisał/a:
Jak MrCN i werbena pojadą, to i ja też

:*

Kriss - 4 Sierpień 2012, 14:22

Ein napisał/a:
W Nałęczowie spędzimy parę godzin i wracamy do lublina

Zapewne też się wybiorę

MrCN - 30 Sierpień 2012, 22:35

Sobota, około godz. 12, Zalew Zemborzycki. Kto chętny?

Oprócz kondycji, będzie można poćwiczyć rozmawianie po angielsku z gościem specjalnym. ;)

Pawel831 - 31 Sierpień 2012, 16:26

Aż mnie korci żeby zapytać kto będzie tym gościem.
piotros - 31 Sierpień 2012, 17:45

Pawel831 napisał/a:
kto będzie tym gościem

Typujemy!

plecak - 31 Sierpień 2012, 20:15

MrCN - 1 Wrzesień 2012, 00:23

plecak jest bliżej. ;)
Aaron Goldbaum - 1 Wrzesień 2012, 08:41

zamiast jakiegos zalewu proponuje odwiedzic muzeum na majdanku, zamienicie jazde bez celu na poznawanie historii ofiar holocaustu. przy odrobinie szczescia bedziecie tez mogli prozmawiac po angielsku (i przy okazji sie czegos nauczyc) z izraleska mlodzieza, ktora na pewno zna ten jezyk lepiej niz wy
MrCN - 1 Wrzesień 2012, 09:26

Aaron Goldbaum napisał/a:
zamiast jakiegos zalewu proponuje odwiedzic muzeum na majdanku

Myślę, że zdecydowana większość z nas tam była i to nie jeden raz. Tobie zaś rower zamiast siedzenia na forum bardzo by się przydał. :)

plecak - 4 Wrzesień 2012, 14:52

za 15 min biorę rower i jadę sobie pośmigać, pa początku planuje pojechać w stronę media m, jakby ktoś chciał dołączyć to piszcie smsy, choc i tak pewnie za nim ktoś zobaczy tego posta wrócę już do domu, pis joł.
MrCN - 17 Kwiecień 2013, 22:43

Proponuję przejażdżkę rowerem nad Zalew w niedzielę. Sam nie wezmę w niej udziału, ale ten kto weźmie, będzie miał niepowtarzalną okazję zobaczyć moją skromną osobę z gracją przebiegającą dystans 10 km. Można mi robić zdjęcia. ;)

Start biegu: niedziela, godz. 11, okolice tamy nad Zalewem Zemborzyckim.

http://maraton.lublin.eu/...cha-do-maratonu

sherman - 18 Kwiecień 2013, 07:30

Z chęcią bym przyjechał rowerem, ale niestety nie będzie mnie w tym czasie w Lublinie :(
Pawel831 - 18 Kwiecień 2013, 19:31

Ja nie przyjadę ale za tydzień kupuję rower, jadę na przejażdżkę i zrobię was w babmbuko. A Wy nigdzie nie pojedziecie :) :) :) .
Adik - 18 Kwiecień 2013, 19:51

Ja się muszę wybrać w końcu na rower :P . Szczególnie, że niedługo brat go zabiera do Poznania, ech :( .
Ein - 18 Kwiecień 2013, 20:48

No to ruchy i na rower, szkoda siedzieć w domu przy tak ładnej pogodzie. :D Ja juz byłem 3 razy na rowerze. :D MrCN, pewnie przyjadę ci kibicować. :D
Marti - 18 Kwiecień 2013, 21:07

Ile robicie km?
MrCN - 18 Kwiecień 2013, 22:43

Ein, jedź za mną - jak już nie będę mógł biec to mnie podwieziesz. ;)
Kriss - 19 Kwiecień 2013, 17:09

Chciałem zaproponować, że mogę Cię ciągnąć na linie, ale mnie uprzedziłeś
werbena - 19 Kwiecień 2013, 20:54

MrCN napisał/a:
Można mi robić zdjęcia.

A będziesz rozdawał autografy? :D ;)

MrCN - 19 Kwiecień 2013, 22:28

werbena napisał/a:
A będziesz rozdawał autografy? :D ;)

Tak, ale tylko dziewczynom, które mi się spodobają. :)

Dwain - 4 Maj 2014, 21:55

Odświeżam wątek, może ma ktoś ochotę na rower? :D zdarza się całkiem ładna do tego pogoda, a nie mam z kim jeździć
MrCN - 6 Maj 2014, 22:40

Jeśli chodzi o zwykłe przejażdżki to mi póki co wystarczają te na co dzień do pracy i z powrotem. Ale na pewno znajdą się chętni.

A jeżeli uda się zorganizować coś większego w kwestii rowerów to damy Ci znać. A planów kilka jest:

- standardowo Zalew;
- lotnisko i Świdnik;
- Nałęczów;
- Święto Roweru w Lubartowie (29 czerwca);
- Masy Krytyczne (ostatni piątek każdego miesiąca, godz. 18 - Plac Litewski).

Pawel831 - 7 Maj 2014, 07:22

Ja też mam swoje codzienne przejażdżki do pracy i z powrotem. Poza tym jeżdżę właściwie wszędzie. Na zakupy, żeby coś załatwić itp. W tym roku chciałbym pozwiedzać okolicę Wrocławia. Wybrać się gdzieś dalej. Więc trzymam kciuki za wasze lubelskie przejażdżki :) .
werbena - 12 Maj 2014, 12:17

:640: 18 maja (niedziela) odbędzie się w Lublinie Parada Rowerowa :) ciekawa opcja dla rowerzystów :)

Info ze strony:
"O godz. 14 zaplanowano start do wspólnego przejazdu lubelskimi ulicami. Mogą w nim wziąć udział wszyscy chętni, wystarczy tylko przyjechać w niedzielę rowerem na Plac Łokietka, od godz. 12 czynny będzie punkt rejestracyjny.
Trasa IV Parady Rowerowej będzie miała kształt zamkniętej pętli o długości 13 km, ze startem i metą na Placu Łokietka i powiedzie przez: deptak, Krakowskie Przedmieście, Al. Racławickie, ul. Sowińskiego, Głęboką, Al. Kraśnickie, Armii Krajowej, Jana Pawła II, Nadbystrzycką, Lipową, Krakowskie Przedmieście."

Więcej info: http://www.lubelskie.pl/?...1&news=45705&p=

MrCN - 13 Maj 2014, 22:18

Ja się wybieram na pewno.
Pawel831 - 14 Maj 2014, 20:50

Ciekawa inicjatywa. Życzę dobrej pogody na niedzielę. Pokażcie wszystkim swoje dwa kółka.

Lubię nowe wpisy w tematyce "czar dwóch kółek".

jakub78 - 15 Maj 2014, 17:19

Ja niestety nie mam roweru, a poza tym i tak bym nie jeździł, bo już zapomniałem, jak to się robi od wypadku w 1996r.. Poza tym rowery są za drogie, a ja nie mam żadnej forsy i raczej jej mieć nie będę, bo nikt mnie nie chce zatrudnić. :(
Pawel831 - 15 Maj 2014, 19:04

jakub78 napisał/a:
Poza tym rowery są za drogie, a ja nie mam żadnej forsy i raczej jej mieć nie będę, bo nikt mnie nie chce zatrudnić. :(

Szukaj wytrwale pracy. Wytrwałość popłaca i prowadzi do sukcesu. Pomyśl co mógłbyś kupić za za zarobione pieniądze co zmotywuje Cię do szukania. Plus ewentualne przejażdżki rowerowe po zakupie jednośladu. I to jest droga do sukcesu.

Isei - 16 Maj 2014, 00:00

A ja mam (jeszcze :)) kasę a nie mam miejsca na rower. Jakbym maił miejsce, to bym już dawno sobie kupił, by po latach wrócić do jazdy. Zwłaszcza, że z roku an rok DDR-ow w Lublinie przybywa i to już nawet asfaltowych... Ech, życie...
phoenix - 8 Czerwiec 2014, 10:57

też ostatnio poszukuję kogoś z kim można by było czasem pojeździć :) jakby ktoś był chętny to zapraszam :)
Ein - 16 Czerwiec 2014, 20:50

Ja jestem chętny na rower :D
aefg10 - 29 Lipiec 2014, 22:35

Ja kolejny chętny :) moje ulubione trasy to m.in. Zalew Zemborzycki, Nałęczów, Kozłówka, ale może też być po mieście.
Kriss - 20 Lipiec 2015, 19:49

Ktoś chętny na rower?
Thuman - 30 Grudzień 2018, 21:55

Dziwne, że temat upadł.
Tyle pięknych okolic wokół Lublina ;)

Stara ale jara - 17 Styczeń 2019, 20:02

No szkoda szkoda :D
Stara ale jara - 7 Luty 2019, 11:06

Ktoś chętny na rower? :)
terefere - 8 Luty 2019, 12:37

Stara, a głupia. Kto normalny jeździ w taką pogodę?
Stara ale jara - 8 Luty 2019, 12:50

Proszę mnie nie obrażać. Każda pogoda jest dobra na rower.
Thuman - 10 Luty 2019, 08:47

terefere napisał/a:
Stara, a głupia. Kto normalny jeździ w taką pogodę?

Ja śmigam rowerkiem. Ostatnio akurat dobra pogoda. Żeby tylko wieczory były dłuższe ;)

Stara ale jara - 10 Luty 2019, 13:02

Wieczory dłuższe i mniej błota i byłoby idealnie :D
jabo - 21 Luty 2019, 19:20

Stara Ty to w ogóle powinnaś jeździć jak jest ciemno. Tak przynajmniej ludzi nie wystraszysz. Lekka maseczka z błota też Ci nie zaszkodzi :mrgreen: