Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

Trójmiasto - "Filmoteka" nieśmiałego człowieka

omateusz - 12 Listopad 2011, 19:46
Temat postu: "Filmoteka" nieśmiałego człowieka
Z poprzedniego tematu wyszło, że jest trochę osób lubiących oglądać filmy - dlatego też proponuję temat o filmach, wyjściach do kina, wydarzeniach i festiwalach filmowych.
(Przy okazji nie zaśmiecimy tematu o pomysłach,propozycjach :) )

W lato fajną sprawą jest kino na molo. Płaci się tylko za wejście na molo. (btw. wychodzi chyba podobnie jak w kinie, no ale siedzisz na molo - znaczy na leżaku, o ile się załapiesz :P Bywa zimno - ludzie przychodzą z kocami. Ja byłem i poszedłbym jeszcze na pewno.
To tak na przyszłość..:) )
Z aktualnych eventów: http://www.watchdocs.pl/i...o_id=70&lang=pl
I szkoda, że gdyńska cześć już zakończona ( http://www.watchdocs.pl/i...o_id=71&lang=pl )

No i wstęp na "9. Objazdowy Festiwal Filmowy
Gdańsk (13-15.11.2011)" jest wolny.

Tu jeszcze jako wydarzenie na Facebook'u https://www.facebook.com/...239410359447913

Nie znam żadnego filmu puszczanego na Watch Docs, ale mogą być fajne.
Może ktoś któryś zna?
Mam nadzieję, że temat się przyjmie..

[ Dodano: 12 Listopad 2011, 20:02 ]
Tu http://student-break.inventcore.net/web/?p=1480 okazja do zobaczenia czysto studenckiej produkcji i to w kinie Neptun, o którym tyle dobrego mówią..hm

Hahaczyk - 12 Listopad 2011, 22:06

mnie zainteresował ten film: 16:00 Kongo w czterech aktach- tylko gdzie można obejrzeć ten film? może się wybierzemy?graja go o 16 wiec jest potem jak wrócić do domu ;-)
Emilie21 - 12 Listopad 2011, 22:22

oo, ostatnio jak jechalam kolejka to czytalam ulotke tego festivalu i mnie zaintrygowal :) ja niestety o 16 nie moge, zajecia mam. ale na ten seans wtorkowy o 18.30 chetnie - najbardziej to na Lekarski Dylemat, film zdaje sie o problemie eutanazji. Widzialam ostatnio film o podobnej tematyce (Mar Adentro) i zrobil na mnie duże wrazenie.

[ Dodano: 12 Listopad 2011, 22:23 ]
Hahaczyk napisał/a:
mnie zainteresował ten film: 16:00 Kongo w czterech aktach- tylko gdzie można obejrzeć ten film? może się wybierzemy?graja go o 16 wiec jest potem jak wrócić do domu ;-)

Kino Kameralne na Dlugiej, zdaje sie.

Hahaczyk - 12 Listopad 2011, 22:29

chętnie się wybiorę na jakiś seans, niestety pasują mi tylko wczesne godziny popołudniowe, bo muszę wrócić pociągiem o 19.37 ( chyba ) z gda głównego do domu ;-)
Emilie21 - 13 Listopad 2011, 13:05

aha :/ no ja mam wyklady, wiec od biedy moge na nie nie pojsc w tym tyg jesli jednak zebralaby sie jakas grupka chetna na seans. :)
Hahaczyk - 15 Listopad 2011, 19:06

ciekawe kiedy uda nam się spotkać, może w wakacje 2012 roku? ;D
Emilie21 - 15 Listopad 2011, 23:17

no wlasnie :/ hej trojmiasto, kiedy nastepne spotkanie?!
Shadowside - 15 Listopad 2011, 23:41

Temat ciekawy, ale chętnych nie widać :) A myślałem, że może się później podłączę...
Mimo to powodzenia życzę ;)

Kas_u - 16 Listopad 2011, 14:07

Hahaczyk napisał/a:
ciekawe kiedy uda nam się spotkać, może w wakacje 2012 roku? ;D

to bardzo prawdopodobne :)

To na kiedy proponujecie nastepne spotkaniie ?
Ja narazie nie moge - nauka + choroba robia swoje.. ;/
Takze moze w nastepnym tygodniu jeszcze..albo jeszcze jeszcze nastepnym...
zalezy kiedy wszyscy znajdziemy czas :roll:

omateusz - 23 Listopad 2011, 12:18

Emilie21, Ja na Watch Docs - 9.objazdowy festiwal filmowy w Gdańsku trafiłem na przystanku SKM, także podobnie :)
Szkoda, że nam trochę nie wyszło. Może na przyszłoroczną edycję uda się wybrać :P

Mam dla Was 2 nowe festiwale/przeglądy:
2-4.12 jest w Neptunie (na starowce) http://www.najgorszefilmyswiata.pl/filmy.php
8-11.12 jest w Żaku http://www.filmyswiata.pl/program.php (na samym dole jest program)

Może tym razem uda nam się na coś pójść.
Mi najmniej pasuje 3 i 4 grudnia, reszta na tę chwilę ujdzie.
Osobiście najchętniej nie wychodziłbym z kina :D

Teraz zdecydujmy się na jakiś film i termin.
Na wyżej wymienionych stronach znajdziecie opis granych filmów.

[ Dodano: 23 Listopad 2011, 12:42 ]
btw. i niestety oba powyższe wydarzenia są biletowane

Z "Filmy Świata" najmniej zainteresował mnie film "11 kwiatów" i "Miasto tańca".
A proponuję któryś z tych trzech:
"Powrót do domu","Opowieści, które istnieją tylko w naszej pamięci" lub "Medianeras"
Jak Wam pasuje?

Hahaczyk - 24 Listopad 2011, 23:26

moze medianeras o 16.30 w sobote 03/12, jestem rano w pracy wiec moglabym sie wczesniej urwac, tylko ktos musi mi powiedziec do jakiej stacji skm mam dojechaci jak pozniej sie kierowac ;-)
omateusz - 25 Listopad 2011, 14:19

Obawiam się , że skm tam nie dojeżdża :P , 3.12 o 16:30 wyświetlają Medianeras, ale w Warszawie :P .
W linku http://www.filmyswiata.pl/program.php na samym dole jest program dla Gdańska - Kina Żak.
A stacja SKM to chyba Zaspa.

No, a w naszym Żaku Medianeras wyświetlają 10.12 o 18.00.
I mi odpowiada;)

Incognito - 25 Listopad 2011, 14:50

Tak, ze stacji SKM Zaspa do Żaka jest już niedaleko ;) Mógłbym pokierować, ale akurat 10.12 nie będzie mnie w Gdańsku.
Hahaczyk - 25 Listopad 2011, 23:45

omateusz napisał/a:
Obawiam się , że skm tam nie dojeżdża :P , 3.12 o 16:30 wyświetlają Medianeras, ale w Warszawie :P .
W linku http://www.filmyswiata.pl/program.php na samym dole jest program dla Gdańska - Kina Żak.
A stacja SKM to chyba Zaspa.

No, a w naszym Żaku Medianeras wyświetlają 10.12 o 18.00.
I mi odpowiada;)

Co za pech ;-( niestety mi ten termin nie pasuje ;-(

Emilie21 - 26 Listopad 2011, 12:23

Witam :) Jesli chodzi o Zaka, to mi w zasadzie wszystkie seanse pasują (oprócz tego czwartkowego o 18). Natomiast, skoro jest spotkanie 3 grudnia organizowane przez Shadowside, to mozna by pojsc wcześniej na któryś z filmów w Neptunie? Akurat o 18.30 jest filmik o uroczej nazwie Ludzie Krety :D Znajoma opowiadała, że była na podobnym seansie i nieźle się uśmiała wiec może warto, ponoc perełki swiatowej kinematografii :): ):)
Hahaczyk - 26 Listopad 2011, 15:34

emilie podoba mi sie twoj pomysl, 3 grudnia akurat mogłabym pójść do kina, przynajmniej jakiś wypad o charakterze kinowym byśmy zaliczyli xD
omateusz - 26 Listopad 2011, 15:58

w ogóle otworzyłem swój magiczny kalendarz i zauważyłem, że 3.12:

KartCenter z Sopotu i RadioSAR z PG organizują
Studencki dzień na torze gokartowym w Sopocie (teren wyładowni PKP Sopot Wyścigi)
już w czwartek 3.12, Studencki dzień to pół ceny za wszystkie jazdy a do tego nagrody w turniejach nie tylko gokartowych!

* od 16:00 do 21:00 - 50% zniżki na wszystkie przejazdy za okazaniem legitymacji
* Drużynowy turniej gokartowy z nagrodami
* Turniej w piłkarzyki - wstęp wolny - z nagrodami
* Go Party Bus - dyskoteka w specjalnym autobusie, po 21:00 transport do klubu
* Symulatory F1 - wolny dostęp

dlatego możemy coś wymyśleć ciekawszego - jakiś maraton

kino+gokarty+spotkanie forumowe

Emilie21 - 26 Listopad 2011, 18:17

nie wiem, czy to przypadkiem nie za duzo atrakcji jak na jeden dzien :) moim zdaniem trzeba sie na cos zdecydowac, bo z tego co czytam to spotkanie mialo byc na 21 ;p nie chce zeby wyszlo tak, ze jedni pojda do kina, inni na gokarty a jeszcze inni na to spotkanie w gdansku glownym, bo robienie sobie konkurencji chyba mija sie z celem? Sama nie wiem, ja jestem jak cos otwarta i pojde wszedzie ;D

[ Dodano: 26 Listopad 2011, 18:18 ]
Hahaczyk napisał/a:
emilie podoba mi sie twoj pomysl, 3 grudnia akurat mogłabym pójść do kina, przynajmniej jakiś wypad o charakterze kinowym byśmy zaliczyli xD

A wybierasz sie moze tez na to spotkanie w gda głownym?

Hahaczyk - 26 Listopad 2011, 19:50

Uważam tak samo jak emilie, jest ustawione spotkanie na 21 więc nie zmieniajmy tego, chyba że wszyscy zechcą pójść na gokarty, w sumie to super opcja od 16 -stej i za pól ceny??? Aż mi się wierzyć nie chce.
omateusz - 26 Listopad 2011, 22:56

Sorry za zamieszanie - zeby na to isc musielibysmy sie cofnac dwa lata wstecz.
Wiedzialem, ze cos mi sie nie zgadza, nie pasuje.., spieszylem sie znajdujac to i podajac informacje dalej, Wam. Dopiero teraz sprawdzilem to dokladnie.., także zaden studencki dzien w kartcenter 3.12 nie bedzie mial miejsca.

Co nie zmienia faktu, ze sami mozemy sobie cos podobnego zorganizowac, jesli bedzie nam sie chcialo.

Na gokarty mozemy pojsc mimo to w ten dzien, ale chyba nie warto skoro nie bedzie zadnej promocji..

Ale skoro mowa o filmach, to powrocmy, do naszej tematyki i zorganizujmy moze wyjscie na film przed spotkaniem z Shadowside, ok?
To w takim razie:

3.grudnia godz. 18:50
"Ludzie Krety"
Kino Neptun (starówka)
miejsce i godz. spotkania - 18:15 pod kinem Krewetka (o tu klik )?
czekamy z 10-15 minut na spoznialskich i idziemy do Kina Neptun

Jak Wam pasuje?

Hahaczyk - 27 Listopad 2011, 17:51

hmm, ale wtedy nie zdążysz na spotkanie z shodowside, które ma się rozpocząć między 18 , a 19, w ogóle to pomysł z kinem mi się podoba, ale szkoda że nie ma seansów ok 16 stej, chyba że zaprosisz nas do siebie ( w końcu nie ma nas tak dużo ) xD i obejrzymy sobie film u ciebie na wielkim plazmowym telewizorze ? xD
Emilie21 - 27 Listopad 2011, 18:24

jest seans o 17, ale inny film. Wlasnie czytam opis - "Tony jest nastolatkiem nieprzystosowanym do zycia w społeczeństwie" :D Chyba cos dla nas ;) Moze ten film zmieni komus życie kto wie ;) No i nie koliduje ze spotkaniem (jesli odbyloby sie o 19). Zawsze mozna tez pojsc do Krewetki/Multikina na cokolwiek o wczesniejszej porze :)
Hahaczyk - 27 Listopad 2011, 20:17

w takim razie proponuję żebyśmy poszli na film grany o 17-tej, opcja "cokolwiek" w krewetce/multikienie nie jest szczególnie zachęcająca :D
omateusz - 28 Listopad 2011, 21:39

a nastepny weekend w ogole Wam nie pasuje?
bo mi ten srednio, 17.00 to juz w ogole slabo, a po za tym tak jak juz bylo mowione, bylaby to pewna konkurencja dla spotkania Shadowside

a przyszly weekend to i ambitniejsze kino, jedynie sobota Hon nie odpowiada, a czw. pt. czy niedziela?

[ Dodano: 28 Listopad 2011, 21:42 ]
oczywiście beze mnie też możecie iść!..;)

ciekawe czy po za naszą trójką przyszedłby ktoś jeszcze.., czy interesuje sie tym tematem..

Hahaczyk - 29 Listopad 2011, 20:35

bez ciebie matuszu nie ide :P w ogole nie pasuja mi wieczorne godziny, nie mam potem jak wrocic do domu ;-((
omateusz - 29 Listopad 2011, 21:59

kino filmy aktorzy świat realny, a animacje?
znow sie dzieje w 3miescie! :)
7-11.12 3festiwal aktualnej animacji "animationnow"!
program -> http://animationnow.pl/Program/

[ Dodano: 29 Listopad 2011, 22:02 ]
tu spocik jeszcze http://www.youtube.com/wa...player_embedded

Emilie21 - 29 Listopad 2011, 22:11

Lubie. Przeskanowalam szybko program i interesowalaby mnie Koralina. Nie udalo mi sie obejrzeć, kiedy była premiera, a ksiązka była niesamowita, zresztą jak większośc Gaimana ktore czytalam :) Anime tez chetnie obejrze, ale akurat Ponyo znam, a inncyh nie widze. Kurcze, musimy sie na cos w koncu wybrac :/
Hahaczyk - 29 Listopad 2011, 22:17

niestety ja 7-12 mam zajęte wszystkie popołudnia, ewentualnie 7-go mogłabym coś pokombinować ...
nousmiaua - 2 Grudzień 2011, 21:55

Ja też lubię i bym chętnie poszła na Koralinę, ale jeszcze z animacji interesuje mnie film WALL-E, to wybieramy jeden z nich?
Hahaczyk - 2 Grudzień 2011, 22:30

chyba nie będę mogła się wybrać ;-( , ewentualnie w sobotę 10-go sprawdzę czy dałabym radę ...
Emilie21 - 3 Grudzień 2011, 15:27

nousmiaua napisał/a:
Ja też lubię i bym chętnie poszła na Koralinę, ale jeszcze z animacji interesuje mnie film WALL-E, to wybieramy jeden z nich?

Koralina! Koralina! Koralina! Piątek 18.00 9.12 Kino Kameralne Gdansk. Kto chetny? :D

omateusz - 4 Grudzień 2011, 23:15

Nie wiem co to za KArOlina, ale się skuszę :P .

Jednocześnie rozważam, czy zaraz po tym nie popędzić do żaka na "Opowieści, które istnieją tylko w naszej pamięci"
20 minut po koralinie jest skm glowny-zaspa
potem 6 minut od przyjazdu na zaspe jest wlasnie "Opowieści, które istnieją tylko w naszej pamięci" :D hmmm

[ Dodano: 5 Grudzień 2011, 18:49 ]
Agata mi napisała: "i ja chetnie sie skusze rowniez na ten film co aproponowales na forum, czytam streszczenie i przypadl mi do gustu ten film"
także jest już nas trójka :)

omateusz - 6 Grudzień 2011, 18:57

kolejny filmowy event :) -> > https://www.facebook.com/events/166807900083078/
Emilie21 - 7 Grudzień 2011, 00:12

omateusz napisał/a:
Nie wiem co to za KArOlina, ale się skuszę :P .

Taka mroczniejsza Alicja w Krainie czarów :)

omateusz napisał/a:
Jednocześnie rozważam, czy zaraz po tym nie popędzić do żaka na "Opowieści, które istnieją tylko w naszej pamięci"
20 minut po koralinie jest skm glowny-zaspa
potem 6 minut od przyjazdu na zaspe jest wlasnie "Opowieści, które istnieją tylko w naszej pamięci" :D hmmm

[ Dodano: 5 Grudzień 2011, 18:49 ]
Agata mi napisała: "i ja chetnie sie skusze rowniez na ten film co aproponowales na forum, czytam streszczenie i przypadl mi do gustu ten film"
także jest już nas trójka :)

Jak dla mnie super, tylko nie wiem czy w 45 min sie wyrobimy (bo tyle chyba jest czasu miedzy jednym seansem a drugim?) ale ok :) 6 min to troche slabo jak na dojscie z Zapsy do Zaka, plus kupienie biletu. Ale moze uda sie nam zlapac jakis tramwaj? Niezla zmiana klimatu swoja droga, od animacji po brazylijski dramat :)

omateusz - 7 Grudzień 2011, 17:54

Tak spojrzalem na tramwaje to jezdza ok 18 minut a skm ok 9.
Moze istnieje jakas mozliwosc rezerwacji telefonicznej - zadzwonie jutro i dam znac. Dobrze by bylo jakbysmy poszlis choc na jeden film - mieli miejsca pewne, a jak sie uda na dwa to w ogole super!
Szkoda, ze zak nie ma karnetow (chyba?), bo neptun ma - np. 2 filmy za 17zl (wazny jakos nawet rok).

nousmiaua, jestes za dwoma filmami?

Jak sa jeszcze chetni to piszcie!:)

[ Dodano: 7 Grudzień 2011, 18:02 ]
I jeszcze może będzie ktoż zainteresowany wyrobieniem sobie Karty do kultury koszt to złotówka i jakieś 5 minut czasu.
Oferuje ponoć wiele zniżek, mnie najbardziej interesuje ta do Żaka -> >o 2 zł od studenckiego jest tańszy bilet do kina.
Wyrabiać można w bibliotekach miejskich. Więcej informacji macie w linku.:)

nousmiaua - 7 Grudzień 2011, 18:29

Ja jestem za! :)
Ale mam póki co (może mylne) wrażenie, że nikt więcej nie jest chętny

Emilie21 - 7 Grudzień 2011, 20:16

ej no 3 to calkiem sporo ;p mi pasuje, no chyba ze znajdzie się ktos jeszcze chetny to zapraszamy. Ale prosilabym teraz o jasne sprecyzowanie czy bedziecie, bo ja mam zazwyczaj w pt zajecia w sopocie o 18.45 wiec musialabym pojsc do grupy wczesniejszej. Wiec decision, please. omateusz, no wiem ze jedzie dluzej, ale tez czesciej, wiec moze akurat jak wyjdziemy to nie trzeba bedzie czekac 20 min jak w przypadku skm. We'll see. Najwyzej sie troche spoznimy (moze beda reklamy hehe ;))
Hahaczyk - 7 Grudzień 2011, 20:36

mnie niestety nie będzie, życzę udanego seansu ;-D
spero - 8 Grudzień 2011, 21:38

To może i ja wpadnę :P
Spotykacie się przed kinem o 18? Czy wcześniej może troche?

omateusz - 8 Grudzień 2011, 22:45

z tego co mi się udało ogarnąć, to tramwajowy rozkład jest jeszcze słabszy od skm'kowego.

spero,
może skusi się ktoś kto się nie udzielał(jeszcze się łudzę), a np. nie wie gdzie jest owe kino, to proponuję spotkać się pod bramą wyżynną lub krewetką np. o 17:30?
co Wy na to?

Hahaczyk, szkoda, oby następnym razem się udało!! :)

nousmiaua - 9 Grudzień 2011, 11:13

myślę, że lepiej pod krewetką ;) z tego co mi wiadomo to jeszcze się ktoś skusi ;) ale czy będzie - miejmy nadzieję że tak
omateusz - 9 Grudzień 2011, 14:55

dzisiaj, krewetka, 17:20
(+10minut na spóźnialskich)

mam nadzieje, ze wszyscy zdaza przeczytac w czasie..

pozdrawiam i do zobaczenia!

Emilie21 - 9 Grudzień 2011, 18:47

Hmm byłam pod Krewetką o 17.20, poczekalam 20 min, pokrecilam sie, zmarzlam i wrocilam do domu ;( Nastepnym razem dajcie znac w którym miejscu konkretnie czekacie :( Ja stalam przy wjesciu po lewej, przy Orange'u i naprawde nikogo nie widzialam ;(
terefere - 9 Grudzień 2011, 19:02

Tyle razy sie juz spotykaliscie i nie wymieniliscie sie jeszcze numerami telefonow? :mrgreen:
Emilie21 - 9 Grudzień 2011, 19:25

Tyle razy czyli raz ;) Ale to nieglupi pomysl, nastepnym razem nie ruszam sie z domu bez nr ;)
nousmiaua - 9 Grudzień 2011, 21:31

No szkoda że nie powymienialismy sie numerami. bo kilka minut później i byś nas zobaczyła :) tak się złożyło że minęlismy sie w tunelu ale doslownie na ulamek sekundy i mnostwo ludzi bylo, ze ledwo Cie zauwazylam... niebieski plaszcz? :D
omateusz - 9 Grudzień 2011, 21:50

Nooo wyszło beznadziejnie.
Pisząc ostatni post żałowałem, że nie mamy swoich nr, bo liczyłem się z tym, że już ktoś może nie zdążyć w porę go przeczytać.
Na szczęście przeczytałaś, ale na nic to było, bo sam się spóźniłem, razem z nousmiaua, i Kas_u, która jako że szybciej skończyła to tez się zdecydowała wybrać.
Ponoć minęliśmy się w przejściu (niesmiala tak mowiła..).
Na czas był spero, mogliście się nie rozpoznać.
Przepraszam w swoim imieniu.
Co do filmu,animacji - sugerowałem się podpowiedzią o Alicji i tym samym myślałem, że fabuła będzie bardziej zbliżona do Alicji. Jednak się pozytywnie zaskoczyłem. Jak dla mnie lepszy od Alicji.No i animacje,efekty mi się podobały.
W ogóle na początku okazało się, że nie ma już biletów. Jednak kazali czekać, w końcu doczekaliśmy się darmowych, siedzących miejsc :D .
Do Żaka już nie pędziliśmy.

omateusz - 11 Grudzień 2011, 12:50

Wysłałem mój nr kom na pw.
Mam dwa darmowe bilety na http://www.offdebicz.sopo...hp/projekty/266 dzisiaj 19:00
18:19 SKM Politechnika, zbióka 18:15 przy windzie u góry.
ktoś chętny?

nousmiaua - 11 Grudzień 2011, 16:52

Mateusz przekazał mi, żeby poinformować go do 17.10 czy ktoś jest chętny na powyższe wyjście do teatru ;)
Hahaczyk - 11 Grudzień 2011, 20:22

Hej ;-) super, że choć jeden wypad udało się wam zorganizować, nie bez problemów ,ale jednak wyszło ;D Brawo!
Emilie21 - 11 Grudzień 2011, 22:28

omateusz, dzieki za nr, nastepnym razem napewno bede dzwonic! Dzisiaj niestety nie mialam czasu, mam nadzieje, ze bilety sie nie zmarnowaly :) Tez sie ciesze, ze film sie podobal. Nawiązując do Alicji, chodziło raczej o ogólny pomysł, sam Gaiman mówił, że sie Lewisem Carrolem trochę inspirował :) mam nadzieję, że na nastepny wypad do kina już mi się uda szczęsliwie dołączyć ;)
nousmiaua - 4 Styczeń 2012, 15:51

Klub Żak

Termin: 6 - 8 stycznia, godz. 17.15
9 - 12 stycznia, godz. 18.15

Film: "Przepis na miłość"

Kto chętny? Mi najbardziej pasuje niedziela lub poniedziałek.

Tematyka filmu myślę zainteresuje co niektórych z naszego nieśmiałego grona :)

Tutaj więcej o filmie:

http://www.filmweb.pl/fil...%87-2010-597739

Hahaczyk - 4 Styczeń 2012, 18:33

bym poszła, ale będę w pracy:P a ty w ogóle jesteś kiedykolwiek na gg? bo pisałam do ciebie i zero odp ;P
Bożenka89 - 4 Styczeń 2012, 19:28

Ja bym z chęcią się wybrała :) A jako, że mam baardzo bliko do Żaka to dodatkowy plus ;) Mi by pasowało w poniedziałek.
Emilie21 - 4 Styczeń 2012, 20:03

o ja tez bym poszla, ale moge tylko w niedziele.
nousmiaua - 4 Styczeń 2012, 20:50

łuhuhu, no to ciężki orzech do zgryzienia...
kogo wybrać? xD

terefere - 4 Styczeń 2012, 21:10

Ja bym wybral tego kto kupi mi bilet.
Emilie21 - 4 Styczeń 2012, 21:57

wyliczanka ;) niestety, ale ja jestem na tyg raczej nieosiagalna. Bożenka89, nie daloby rady calkiem w ta niedziele?
Incognito - 4 Styczeń 2012, 22:29

Ewentualnie możemy podzielić się na dwie grupy, żeby nikt nie szedł sam ;) Dla mnie oba terminy są ok (na tę chwilę) z minimalnym wskazaniem na poniedziałek.
Bożenka89 - 4 Styczeń 2012, 22:51

Emilie21 napisał/a:
wyliczanka ;) niestety, ale ja jestem na tyg raczej nieosiagalna. Bożenka89, nie daloby rady calkiem w ta niedziele?

Mooże się uda w niedziele, ale jak coś to dam znać w sobote czy na pewno będę mogła :)

Kas_u - 8 Styczeń 2012, 00:45

Ja niestety znow nie bede mogla ;/ zycze udanegooo spotkania :)
nousmiaua - 8 Styczeń 2012, 12:08

zdecydowalam juz ostatecznie ze ide do kina dzisiaj. kto może, kto chce, niech dołączy :) proponuję zbiórkę o 16.50 przed klubem żak
Bożenka89 - 8 Styczeń 2012, 13:50

Ja niestety dzisiaj nie dam rady :/ Jak będziecie po to dajce znać czy warto obejrzeć ;)
Emilie21 - 8 Styczeń 2012, 14:05

niestety ja tez nie moge :/ mam jutro zaliczenie przedmiotu + jestem chora, wiec dzien spedzam w lozku z ksiazkami :/ Udanego seansu i tez czekam na relacje :)
nousmiaua - 8 Styczeń 2012, 15:19

jeśli nikomu nie pasuje niedziela to jestem skłonna iść w poniedziałek tylko czy na pewno komuś wtedy będzie pasowało?
Emilie21 - 8 Styczeń 2012, 17:10

Hmm mi by pasowalo, jakbym sie spiela i od razu po kolokwium pojechala do Zaka. Studiuje na WNS wiec raczej da rade, jesli nikomu nie bedzie przeszkadzac, ze jestm pociagająca i kichająca co 3 minuty ;)
nousmiaua - 8 Styczeń 2012, 17:20

o to świetnie :) to jeszcze została bożena.
a to prosiłabym Cię o jakiś nr tel na privie czy coś, żeby było się łatwiej zgadać.

Emilie21 - 8 Styczeń 2012, 18:49

o tak, drugi raz nie popelnie tego samego bledu, bez nr kontaktowego sie nie ruszam :p wyslalam Ci pm-ke ;)
spero - 9 Styczeń 2012, 10:52

Ja niestety podobnie jak Kasia nie dam rady się wyrwać od nauki, a szkoda bo chętnie bym się wybrał z wami na ten film :) no ale cóż, może następnym razem, życzę miłego seansu :)
omateusz - 4 Luty 2012, 22:45

Witam,
pora odświeżyć temat.
Nadarza się ku temu okazja - proponuję:

8 szwedzkich, krótkich metraży
Gdzie:
Gdańsk - ul. Doki 1/145 B
Termin:
Sobota, 18 lutego (sobota) godz. 19.00
Cena:
Wstęp wolny
Całość trwa jakieś 104 minuty.

Miejsce nazywa się Instytut Sztuki Wyspa (nigdy nie byłem), mam nadzieję, że uda się tam trafić bez większych problemów. - Ktoś się może orientuje, w którym to miejscu?
Z Google maps wynika, że to tuż przy przystanku tramwajowym "Pl. Solidarności"..

Tu taj pełne info odnośnie wydarzenia:
http://trojmiasto.miastok...ts-szwecja.html

Proponuję spotkać się o 18:30 pod Pomnikiem Trzech Krzyży("Poległych stoczniowców 1970"-na placu Solidarności, obok przystanku tramwajowego "Pl. Solidarności")

Zapraszam!;P

Co Wy na to?
Godzina, miejsce spotkania oczywiście elastyczne.
Jest ktoś chętny?

nousmiaua - 5 Luty 2012, 00:00

chciałabym, zwłaszcza że mam blisko :)
Emilie21 - 5 Luty 2012, 16:19

Ja rowniez jestem zainteresowana, zwlaszcza, że Skandynawie darze szczegolnym sentymentem :) A tak nie wybiegajac za bardzo w przyszlosc, moze ma ktos wolny wieczor i chcialby sie ze mna wybrac na Carnage albo W ciemnosci dzisiaj do Krewetki? ;D
Platinum - 5 Luty 2012, 17:15

szkoda, że dziś mi nie pasuje, bo na wyjście do kina to zawsze jestem chętny :(
spero - 7 Luty 2012, 20:06

Ja z chęcią się wybiorę, chociaż jeszcze nie wiem na 100% czy będę mógł :)
nousmiaua - 13 Luty 2012, 22:24

to ja tu rzucę kolejną ciekawą propozycją filmową:

http://www.ack.ug.edu.pl/...178,2,1161.html

myślę, że wszystko na tej stronce jest wyjaśnione :)

chciałby ktoś się ze mną na to wybrać, z uwzględnieniem na film "oczy szeroko otwarte"?

Emilie21 - 14 Luty 2012, 11:51

Ja bardzo chetnie, film zdaje sie ciekawy, no a ze bede tego dnia rzut beretem (WNS) i mam wtedy okienko to sie swietnie sklada :)
spero - 14 Luty 2012, 20:38

A te filmy to jest tak, że jest jeden po drugim? Ten pierwszy o 17 a ten "Oczy szeroko otwarte" zaraz po nim?
Na 17 się nie wyrobie, ale gdyby było tak ze ten drugi by się zaczynał 18:30- 19.00 to już mógłbym zdąrzyć :)

nousmiaua - 15 Luty 2012, 02:16

no mi tez zalezy tylko na tym drugim, na ten pierwszy moglabym nie isc :)
musze sie zorientowac o ktorej bedzie ten drugi

pierwszy film zaczyna sie o 17.00 i trwa 101 minut czyli kończy się dokładnie o 18.41 :) także sie wyrobisz

spero - 15 Luty 2012, 16:18

No to powinienem zdążyć, pewnie i tak będzie jakieś opóźnienie :)

[ Dodano: 16 Luty 2012, 00:00 ]
A wy planujecie iść na oba filmy? To jak coś to spotkamy się pewnie już na miejscu

omateusz - 16 Luty 2012, 23:41

I dwa tygodnie zleciały jak jedna noc..
Przypominam:
8 szwedzkich, krótkich metraży
Gdzie:
Instytut Sztuki Wyspa
Gdańsk - ul. Doki 1/145 B
Termin:
Sobota, 18 lutego (sobota) godz. 19.00
Cena:
Wstęp wolny
Całość trwa jakieś 104 minuty.

Zbiórka 18:20 pod pomnikiem Trzech Krzyży,
dajcie znać kto na pewno będzie.

Przemq - 17 Luty 2012, 20:26

Ja idę.
spero - 17 Luty 2012, 23:01

Ja też planuję się stawić :)
Kas_u - 18 Luty 2012, 00:47

Ja daje znac, ze na pewno nie bedee...
takze zyczee udanego seansuu filmowego :)

nousmiaua - 18 Luty 2012, 01:40

ja niestety również nie będę mogła przyjść...
innym razem :)

Emilie21 - 18 Luty 2012, 14:02

ja, jak sie wyrobie, to też będę.
spero - 27 Luty 2012, 23:16

Wybiera się może ktoś na "Różę" ?

Ja zamierzam iść w środę lub czwartek(ze wskazaniem na czwartek) ewentualnie piątek gdyby był ktoś chętny
w środę mi pasuje jedynie 21:15 w krewetce lub 21:30 w Multikinie seans
a w czwartek np o 19:15 albo 21:30 w multikinie lub 21:15 w krewetce

Preferuję czwartek o 19:15 w multikinie,

jest ktoś chętny?

Przemq - 31 Marzec 2012, 06:24

Siema,

Zamierzam się wybrać na czwartkowy DKF, ma być Zapaśnik z Mickey Rourke :) .
Może chce ktoś dołączyć.
http://www.dkf.pl/dkf-ug-...,178,2,311.html

I na dzisiejszy wieczór jeszcze jedna propozycja :) , trwa festiwal Impro, występy w teatrze Miniatura może ktoś zainteresowany?
http://www.podajwioslo.pl/program.php

Pozdro

Przemq - 10 Kwiecień 2012, 21:40

Cześć,

Chce ktoś iść do kina na najnowszego American Pie?, wraca stara ekipa aktorów :) , premiera w piątek.

omateusz - 12 Kwiecień 2012, 11:57

4. Festiwal Polskich Filmów Krótkometrażowych
SHORT WAVES
IS WYSPA | BUFFET

moze bedzie ktos zainteresowany..

https://www.facebook.com/events/330434103676863/

Przemq - 14 Kwiecień 2012, 07:31

ENEMEF: EUROPEJSKIE KINO GROZY

Multikino
w piątek, 20 kwietnia
od godz. 22:00

http://enemef.pl/repertuar.php?idM=30&idR=825

Mogę załatwić bilety ze zniżką o 8 zł :) , kto chce się załapać niech pisze max do niedzieli :)

Hahaczyk - 14 Kwiecień 2012, 09:06

chętnie bym się wybrała na jakiś seans filmowy, ale tak się nieszczęśliwie składa że pracuje prawie non-stop , a do tego mieszkam zbyt daleko od gdańska...
nousmiaua - 7 Maj 2012, 17:48

Ja mam od siebie propozycję na środę 23 maja:

Neptunalia 2012: Kino pod Gwiazdami
Godz. 21.00: "Cinema Paradiso", "Sin City"
Miejsce: Kampus Oliwa UG - obok Wydziału Matematyki Fizyki i Informatyki
Wstęp: wolny

Ktoś będzie zainteresowany?

Hahaczyk - 8 Maj 2012, 11:55

widzialam oba filmy, zobacze czy mam wolne nastepnego dnia, jakbym miala to mimo wszystko chetnie sie pojawie ;-)
nousmiaua - 20 Maj 2012, 20:17

to spoko :) a ktoś jeszcze chętny?
malinowysorbet - 20 Maj 2012, 20:39

Kurcze, gdyby nie kolos w czwartek chętnie bym się wybrała, a tak muszę zakuwać ;c ale wam życzę miłego seansu:-)
spero - 29 Maj 2012, 20:16

Ma ktoś ochotę przejść się jutro o 18:30 na "Nietykalnych"?
Mam wolny kupon dla 2 osób z orange więc jest okazja na bilet za 50% ceny :)

Hahaczyk - 29 Maj 2012, 20:53

niestety jutro o tej porze będę w pracy, ja to mam szczęście ;-(
spero - 29 Maj 2012, 23:25

rzuć tą pracę bo Ci życie rujnuje :P
Hahaczyk - 31 Maj 2012, 07:20

przemysle to :D
PawełvW - 3 Czerwiec 2012, 20:39

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc tutaj zaproponuję.
Ja do kina nie lubię chodzić, za to nie byłem dawno w teatrze. Może ktoś byłby chętny? Spektaklu nie narzucam tym bardziej, że długo tu trwa ustalanie co, jak i kiedy.

Kas_u - 3 Lipiec 2012, 20:54

Molo w Sopocie....kino pod gołym niebem...na całe wakacje....do wyboru do koloru...
filmy są za free, tylko tyle, że wstęp na molo do godziny 23 jest płatny...
Bilet normalny 7zl. Bilety ulgowe przysługują ,dzieciom i młodzieży do lat 16..niestety...

Repertuar , szczegóły w linku poniżej
http://orangekinoletnie.wp.pl/repertuar2.php

quoni - 4 Lipiec 2012, 18:14

z pewnością wybiorę się na Ki w przyszły czwartek
terefere - 2 Wrzesień 2012, 12:06

Idziecie na "Jesteś Bogiem" ? Zapowiada sie na tyle ciekawie, ze chyba wybiore sie do kina pierwszy raz od "Control" (4 lata temu:-)).
Monstero - 3 Wrzesień 2012, 21:14

Nie można pozwolić na to żeby trójmiejski wątek umarł, także ja się piszę, kto jeszcze ? :D Tyle, że nie w tym tygodniu :/
alkohol to zło - 3 Wrzesień 2012, 22:06

To może w następnym? Weekend 15-16 września.
Monstero - 3 Wrzesień 2012, 22:28

Jak nie będę miał tego dnia żadnej poprawki, bo niestety nie wiem jeszcze kiedy mam poprawkę :/ To Oczywiście jestem Za.

BTW, skubany :

http://www.youtube.com/watch?v=zpZRRaAbdzo

Przemq - 4 Wrzesień 2012, 06:30

Normalnie aż mnie zachęciłeś, żeby pograć w tego kosza :)
terefere - 4 Wrzesień 2012, 16:09

Jezeli chodzi o film, to premiera jest dopiero 21 wrzesnia. To byla taka propozycja dlugoterminowa na zachete.
Monstero - 4 Wrzesień 2012, 20:06

Ta trzeba będzie kiedys pograć w nogę, kosza siatkę albo coś w tym stylu :P Propozycja długoterminowa, to fajnie. Szkoda, że film polski bo nie lubię za bardzo naszych filmów :P Ale cóż może zostanę mile zaskoczony.
spero - 24 Październik 2012, 15:29

Byłby ktoś chętny wybrać się w piątek na maraton filmowy? :)
http://multikino.pl/pl/wy...ozy-i-horrorow/

Jeśli byłby ktoś chętny to najlepiej jak najszybciej się zdecydować bo z tego co widziałem na stronie multikina to jedna sala juz jest cała zajęta a na dwóch pozostałych zostało jeszcze trochę miejsc :)

Emilie21 - 29 Październik 2012, 16:15

Ojj, szkoda, że nie zauważyłam wcześniej Twojego posta, chętnie bym poszła. Niedługo zresztą bedzie maraton Władcy Pierścieni, reflektuje ktoś? Chętnie bym sobie odświezyła całą trylogię :) W Żaku natomiast w tym tyg grają Keep the Lights on, film z motywem LGTB, interesuje kogoś takie kino? Ja odkad obejrzałam Samotnego meżczyznę poluje na takie filmy :)
Przemq - 29 Październik 2012, 18:08

Odpowiedź kina helios do miłośników grozy i horrorów :)
http://www.helios.pl/2,Gd...y-i-Horrorow%21

nousmiaua - 5 Listopad 2012, 01:35

Dla zainteresowanych:

http://kino.trojmiasto.pl...-imp322658.html

http://ack.univ.gda.pl/Nowy-Plik,178,2,1265.html chcę na to, zwłaszcza na 2 pierwsze filmy

http://ack.univ.gda.pl/Nowy-Plik,178,2,1266.html

http://ack.univ.gda.pl/Nowy-Plik,178,2,1267.html chociaż to nie film

Emilie21 - 5 Listopad 2012, 14:52

Ja chetnie wybiore sie na jakis film, tylko ja koncze pozno zajecia wiec moge dopiero na 19/20.
Kas_u - 3 Styczeń 2013, 22:38

Chciałby ktoś się wybrać w środę tj. 9.01.2013 do multikina w Gdańsku, koło opery bałtyckiej na film "Bejbi Blues" ?:) Jak ktoś, ma telefon w sieci Orange, to może wysłać smsa o treści "FILM" na numer 241, wtedy jest promocja - dwa bilety w cenie jednego. :)
Poszukamy jednej chętnej osoby, ale jak więcej osób się zgłosi, to nie zaszkodzi, będzie milo :)

Emilie21 - 3 Styczeń 2013, 22:52

A co to za film? Coś o depresji poporodowej? :>

[ Dodano: 3 Styczeń 2013, 23:15 ]
Ok, zczaiłam opis na filmwebie i to jednak nie dla mnie. Jakoś polskie filmy do mnie nie przemawiają. A nie chce ktoś isć na Moonrise Kingdom (Edward Norton <3) albo Seven Psychopaths?

Monstero - 3 Styczeń 2013, 23:34

Ja mam orange. A ten film to takie Juno po polsku? W ogóle to wybrałbym się na łyżwy :P
nousmiaua - 4 Styczeń 2013, 11:05

ja się wybieram na ten film tylko dlatego,ze jestem ciekawa jak w nim wypadł elbląg(jedna scena była tam kręcona,może będzie tam widać kawałek mnie):-) bo w sumie sporo filmów o patologiach się już w życiu widziało...
terefere - 4 Styczeń 2013, 16:03

Skoro już mowa o Elblągu i filmie, to może wiecie o co chodzi z "Samicą nosorożca" i dlaczego akurat jest z Elbląga? Filmik jest stary jak świat, ale ja do dzisiaj nie wiem :oops: Może to taki mocno abstrakcyjny humor i ten Elbląg jest zupełnie przypadkowy? :549:
nousmiaua - 4 Styczeń 2013, 17:00

Czy tu chodzi o to że kobiety z elbląga nie chcą się parzyć? XD
pumpkin - 4 Styczeń 2013, 17:39

Hahaha, też nie wiem dlaczego padło akurat na Elbląg, ale filmik jest genialny :mrgreen: Swoją drogą teraz już wiem dlaczego w Elblągu nie ma zoo :D
malinowysorbet - 4 Styczeń 2013, 21:39

"Moonrise Kingdom" już widziałam i gorąco polecam : ) świetny, bardzo przyjemny w odbiorze film. A Edward gra tam cudownie nieco niezdarnego harcerzyka :mrgreen:
Emilie21 - 4 Styczeń 2013, 23:25

Kurcze, kogo nie zapytam, to już widział Moonrise'a :< A ja przez te święta mam zaległości, chyba wybiorę się na seans sama. A Edward gra cudownie zawsze i wszędzie :) (btw to z Tobą rozmawiałam na sylwestrze o J.Gordon-Levitt? :) )
malinowysorbet - 4 Styczeń 2013, 23:42

Nie przypominam sobie, więc to nie byłam ja :P
pumpkin - 14 Styczeń 2013, 19:50

Polski film z Archive w tle.
http://tuba.pl/tubapl/1,1...em_Archive.html
Czego to ludzie nie wymyślą :P Ciekawe jak wyszło :D

Monstero - 14 Styczeń 2013, 19:54

Polski film, który nie jest komedią romantyczną. Pewnie będzie niezly, przynajmniej gdzies czytałem, ze jest niezly.
pumpkin - 14 Styczeń 2013, 22:43

Do tego w tej zapowiedzi z linku w 1:28 min jest bardzo fajny trup na drzewie, w polskich filmach rzadko trafiają się takie fajne trupy :)
Przemq - 14 Styczeń 2013, 22:49

Trailer niczym jak z Hollywood :)
Szawel - 14 Styczeń 2013, 23:38

Czarno to to widze i nie mam na mysli trupa:). Nam udaja sie tylko komedie ale kto wie.
Przemq - 15 Styczeń 2013, 00:00

No i te nasze polskie aktorzyny... jedynie na Anie Przybylską można popatrzeć :)
ninja - 15 Styczeń 2013, 10:51

noo i na Michała Żebrowskiego. jeżeli to nie jest komedia romantyczna to super. komedie romantyczne są bez sensu..... w ogóle nie są śmieszne.
pumpkin - 4 Luty 2013, 18:15

A był ktoś w tym kinie 5D w Madisonie? Fajnie tam jest? Jak fajnie to można się kiedyś wybrać :D Z tego co widzę na stronie mają tam jeszcze symulatory F1 :P Co Wy na to? :D
http://www.funmotion.pl/index.php

pumpkin - 6 Luty 2013, 21:36

Eh, z Wami to tak zawsze :P Do kina kulturalnie to nie chcecie ale tylko bym napisała o piwie w Szafie to od razu by się znaleźli chętni :mrgreen:
Monstero - 6 Luty 2013, 21:42

Do kina z piwkiem też można wpaść :P
Emilie21 - 6 Luty 2013, 21:47

No wlasnie, na Django tez nikt nie chciał isc! A do kina 5D moge isc (w galerii przymorze chyba jest nawet 6D) chociaż nie wiem czy jak mną wytelepie i zostane chluśnięta wodą to mi się spodoba ;p
Monstero - 6 Luty 2013, 21:49

ja chcialem ale zachorowlaem:P Moge isc do 5D
pumpkin - 6 Luty 2013, 21:55

Hahaha, padło słowo piwo i odpowiedź pojawiła się w 6 minut :P Monstero, masz ustawione jakieś specjalne powiadomienia na to hasło? :D A na co „zachorowlaeś” to ja się domyślam :E
Emilie, przywracasz mi wiarę w człowieka :D Najwyżej jak wyjdziemy z tego z urazami to więcej nie pójdziemy :P

Monstero - 6 Luty 2013, 22:00

Przecież ja nie tylko piję piwo ! Jaka woda? Tam woda jest ? Idę wygooglować
pumpkin - 6 Luty 2013, 22:02

Idź. Jak wrócisz to napisz :P
Monstero - 6 Luty 2013, 22:08

Jest woda, i szczury są. Ale mogę wpaść tak czy siak
Emilie21 - 6 Luty 2013, 22:17

Woda i szczury zawsze spoko. Juz nie wspominając, ze masa dobrych filmow teraz jest, Lincoln, Les Miserables, Pamietnik, ten o tsunami z McGregorem...
Monstero - 6 Luty 2013, 22:20

Ja ostatnio oglądałem sobie film sinister. Nie polecam, słabyg

[ Dodano: 7 Luty 2013, 15:24 ]
Może w ten weekend do tego kina czas jest?