Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

Trójmiasto - Klub / Zabawa / Potancowka

Kas_u - 24 Listopad 2011, 21:17
Temat postu: Klub / Zabawa / Potancowka
Czy ktos bylby chetny ?
Termin i miejsce do ustalenia :)

Pozdr :mrgreen:

Przemq - 24 Listopad 2011, 21:31

Oh Yeah!
omateusz - 26 Listopad 2011, 16:01

a może potańcówka w autobusie?
KartCenter z Sopotu i RadioSAR z PG organizują
Studencki dzień na torze gokartowym w Sopocie (teren wyładowni PKP Sopot Wyścigi)
już w czwartek 3.12, Studencki dzień to pół ceny za wszystkie jazdy a do tego nagrody w turniejach nie tylko gokartowych!

* od 16:00 do 21:00 - 50% zniżki na wszystkie przejazdy za okazaniem legitymacji
* Drużynowy turniej gokartowy z nagrodami
* Turniej w piłkarzyki - wstęp wolny - z nagrodami
* Go Party Bus - dyskoteka w specjalnym autobusie, po 21:00 transport do klubu
* Symulatory F1 - wolny dostęp

http://www.gopartybus.pl/

Kas_u - 26 Listopad 2011, 16:23

Jak dla mnie super opcja 8-)

Ale mysle, ze trojmiasto jest zbyt niesmiale, na takie odwazne propozycje :D

Hahaczyk - 26 Listopad 2011, 19:58

a ile kosztują gokarty za pół ceny? podoba mi się pomysł z gokartami - jako że wcale nie potrafię jeździć autem, a tylko troszkę rowerem <lol> potem można dalej korzystać z atrakcji, albo udać się w bardziej zaciszne miejsce
spero - 26 Listopad 2011, 20:06

Gokarty są bardzo drogie, chyba coś koło 25 zł za 20 minut, więc nawet z tą zniżką wychodzi ponad 10 zł za 20 minut
Kas_u - 26 Listopad 2011, 20:25

Ale jest super zabawa, nawet dla tych co nie maja prawa jazdy :)
i 50% taniej, czyli tam kolo 10 zl, to naprawde nigdzie sie znajdzie...to akurat taki dzien, taka fajna promocja ,wiec warto by skorzystac ;]

spero - 26 Listopad 2011, 21:01

W sumie ja nigdy nie byłem,
Jak to jest o 16 to można by się na to przejść a potem na to spotkanie z Shadow :)

P.S. To spotkanie nie jest planowane na 21, tylko wczesniej, 18-19 chyba :P

omateusz - 26 Listopad 2011, 22:34

Sorry za zamieszanie - zeby na to isc musielibysmy sie cofnac dwa lata wstecz.
Wiedzialem, ze cos mi sie nie zgadza, nie pasuje.., spieszylem sie znajdujac to i podajac informacje dalej, Wam. Dopiero teraz sprawdzilem to dokladnie.., także zaden studencki dzien w kartcenter 3.12 nie bedzie mial miejsca.

Co nie zmienia faktu, ze sami mozemy sobie cos podobnego zorganizowac, jesli bedzie nam sie chcialo :P

[ Dodano: 26 Listopad 2011, 22:35 ]
Jeszcze raz Was przepraszam

Hahaczyk - 27 Listopad 2011, 17:44

<lol> szkoda, za drogo jak dla mnie .
Emilie21 - 28 Luty 2013, 14:20

Przenoszę propozycję Pumpkin tutaj, bo nowy wątek trójmiejskich spotkań robi się trochę nieczytelny, jak jest 10 pomysłów na raz ;)

http://rozrywka.trojmiast...-imp236788.html

Sobota, 9 marca :) Chętni odzywać się.

Eximos - 28 Luty 2013, 14:28

Nie wiedziałem, że z Was takie nieśmiałe imprezowe osoby :D

To pomiędzy dniem kobiet i dniem mężczyzn :D

nousmiaua - 28 Luty 2013, 23:13

Co do propozycji pumpkin to ja również bym na to chciała! :) wstępnie się na to piszę
Monstero - 28 Luty 2013, 23:53

Ja też się piszę i będę na pewno.
Kasztan - 1 Marzec 2013, 00:11

No doooobra, to ja również przyjdę :P
Emilie21 - 1 Marzec 2013, 00:19

Kasztan, Ty musisz być! nousmiaua, no i super. Weź ze sobą Kasię i Mateusza :)
Monstero - 1 Marzec 2013, 12:04

dream_or_die i ninja, też wpadnijcie :P
dream_or_die - 1 Marzec 2013, 16:55

Monstero napisał/a:
dream_or_die i ninja, też wpadnijcie :P

jeśli będę w Gdańsku nie omieszkam :P

pumpkin - 2 Marzec 2013, 14:37

Ja niestety nie będę mogła być w tą sobotę :( Bardzo żałuję :(
Emilie21 - 2 Marzec 2013, 14:54

Jak to nie?! Z kim ja będę śpiewać Chicken Sandwich?! A w pt?
pumpkin - 2 Marzec 2013, 15:00

W piątek bym mogła, ale impreza jest w sobotę :-?

Chicken Sandwich :579:

Monstero - 2 Marzec 2013, 15:00

Pumpkin, musisz być! Załatw to jakoś :P //////////// A jak inni w piątek?//// W sobotę też można by pójść :D
Emilie21 - 2 Marzec 2013, 15:05

8 marca jest w ogóle Dzień Kobiet, więc myślę, że jak się poszuka, to będzie dużo fajnych tematycznych imprez. Tylko czy innym chętnym pt by odpowiadał?
pumpkin - 2 Marzec 2013, 15:11

Jak miło, że chcecie żebym z Wami poszła :* ale jakby coś to w Blaszanym Bębenku ta impreza jest co sobotę także na pewno jeszcze kiedyś zorganizujemy tam wypad :)
Emilie21 - 2 Marzec 2013, 17:03

To jak, idziemy w pt?

W szafie jest to samo, a wiadomo, szafa już sprawdzona :)

pumpkin - 2 Marzec 2013, 17:16

Jaa, dziewczynka kopci układ pokarmowy, jeśli reszcie odpowiadałby piątek to ja bym szła :D
nousmiaua - 2 Marzec 2013, 18:26

Co do piątku to z kolei ja jeszcze nie wiem czy mi będzie pasować. Jeszcze później dam znać ;)
Emilie21 - 2 Marzec 2013, 19:21

To w niedzielę :mrgreen: Niedzielę już chyba każdy ma wolną? ;)
Monstero - 2 Marzec 2013, 19:24

Można iść w sobotę i w piątek, tzn Ja mogę iść :P

BTW POLSKA zdobyła brązowy medal w skokach :D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Emilie21 - 2 Marzec 2013, 19:37

Ja niestety raczej nie dam rady dwa dni pod rząd imprezować do 5 nad ranem, nie te czasy ;)
pumpkin - 2 Marzec 2013, 20:11

Haha, niedziela :D Jeśli impreza skończyłaby się w poniedziałek o 5 to chyba z klubu poszłabym od razu do pracy :P W moim przypadku tylko piątek wchodzi w grę w ten weekend :)
Kasztan - 2 Marzec 2013, 20:30

Ja jestem chętny jakby co i na piątek, i na sobotę, i na niedzielę, jak tam to zorganizujecie ;)

Mogę też iść 2 dni pod rząd, nie ma problemu :D

Emilie21 - 2 Marzec 2013, 21:01

Nie no z tą niedzielą to żart był :P W niedzielę to do Kościoła, a nie na imprezę :D Szczerze mówiąc to ja jestem za piątkiem, to Dzień Kobiet więc jest szansa, że dziewczyny piją za darmo 8-)
Przemq - 2 Marzec 2013, 21:11

10 marca jest dzień mężczyzn, ciekawe czy też będziemy pili za darmo :D . W ten piątek również postaram się wpaść.
Eximos - 2 Marzec 2013, 21:19

Przemq napisał/a:
10 marca jest dzień mężczyzn, ciekawe czy też będziemy pili za darmo :D . W ten piątek również postaram się wpaść.

Agreed :D

Emilie21 - 2 Marzec 2013, 21:57

Dzień mężczyzn? To jest coś takiego? :P
Przemq - 2 Marzec 2013, 22:18

Jest jest http://www.kalendarzswiat.pl/dzien_mezczyzn/
Też nam się należy 8-)

pumpkin - 2 Marzec 2013, 22:45

Przemq napisał/a:
Jest jest http://www.kalendarzswiat.pl/dzien_mezczyzn/
Też nam się należy 8-)

Nie ma tak dobrze :D Jak to ostatnio w Szafie przy barze jeden pan powiedział Kasztanowi „za bycie mężczyzną się płaci” czy jakoś tak :P

Kasztan - 3 Marzec 2013, 17:17

Niestety miał rację ten pan, nie ma sprawiedliwości :P A dokładniej to chodziło o rozmiar szklanki z piwem, kiedy to Emilie po raz kolejny dostała tą niby większą, a ja znowu mniejszą ;)
ninja - 3 Marzec 2013, 17:26

może ja też przyjadę w piątek. jeszcze dam znać czy będę na 100%
Emilie21 - 3 Marzec 2013, 18:29

Kasztan napisał/a:
Niestety miał rację ten pan, nie ma sprawiedliwości :P A dokładniej to chodziło o rozmiar szklanki z piwem, kiedy to Emilie po raz kolejny dostała tą niby większą, a ja znowu mniejszą ;)

No cóż, ma się ten urok osobisty ;)

Eximos - 3 Marzec 2013, 18:31

To może i ja będę :D
pumpkin - 3 Marzec 2013, 19:06

Czyli jednak piątek czy sobota, czy może i piątek i sobota? :)
Monstero - 3 Marzec 2013, 19:13

piątek i sobota oczywiście :D
Kasztan - 3 Marzec 2013, 19:18

Dokładnie :D

Emilie,, liczę na to, że jednak skusisz się również i na sobotę, damy radę dwa dni pod rząd ;> A czas na odpoczynek będzie w niedzielę ;)

Monstero - 3 Marzec 2013, 19:26

Kasztan bardzo dobrze pisze !!!
pumpkin - 3 Marzec 2013, 20:04

Kto by pomyślał, że z Was tacy imprezowicze :P Od tej strony Was nie znałam :D
Emilie21 - 3 Marzec 2013, 20:37

Kasztan napisał/a:

Emilie,, liczę na to, że jednak skusisz się również i na sobotę, damy radę dwa dni pod rząd ;> A czas na odpoczynek będzie w niedzielę ;)

Wątpię. Ja nie z osób, które po 3h snu normalnie funkcjonują :(

dream_or_die - 3 Marzec 2013, 22:09

czyli i w piątek i sobotę chcecie iść do klubu na imprezę, czy może planujecie jakieś urozmaicenie?
ninja - 4 Marzec 2013, 04:55

przed imprezą możemy iść na cmentarz
Kasztan - 4 Marzec 2013, 08:14

dream_or_die napisał/a:
czyli i w piątek i sobotę chcecie iść do klubu na imprezę, czy może planujecie jakieś urozmaicenie?

W piątek na pewno wybieramy się do klubu, to już raczej nie ulegnie zmianie :) Zaś co do soboty... to nie wiem. Jak dla mnie, w celu urozmaicenia, moglibyśmy porobić cokolwiek innego, ale to tylko moje skromne zdanie ;)

ninja - 4 Marzec 2013, 11:41

a w ogóle o której w piątek się spotykamy i gdzie ?
Eximos - 4 Marzec 2013, 13:19

Ja jednak nie wiem czy będę. Mam tyle nauki, że nie jestem pewien czy znajdę jakiś czas...
Emilie21 - 4 Marzec 2013, 14:10

Ej no panowie! Fajnie byłoby mieć więcej mężczyzn w składzie ;) Chociaż oczywiście Kasztan daje radę :)

Ja mam w pt zajecia do 20 ( :/ ) wiec chyba dołącze do was już w Szafie, a wy jak możecie to przyjdzcie wcześniej, żeby zając stolik. Impreza jest od 21.

Monstero - 4 Marzec 2013, 15:52

Im więcej ludzi tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś jeszcze nie będzie pił. Także liczę, że wpadnie jak najwięcej osób :P
Przemq - 4 Marzec 2013, 16:06

Eximos napisał/a:
Ja jednak nie wiem czy będę. Mam tyle nauki, że nie jestem pewien czy znajdę jakiś czas...

W piątek wieczorem nauka? toż to grzech :P

pumpkin - 4 Marzec 2013, 16:43

Monstero napisał/a:
Im więcej ludzi tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś jeszcze nie będzie pił.

Monstero, nie lubisz już piwka? :(
Mnie najbardziej odpowiadałaby godzina 19 :)

Monstero - 4 Marzec 2013, 16:46

No nie mogę pić.
19 w sumie spoko, mi tez odpowiada.

Kasztan - 4 Marzec 2013, 21:28

A słuchajcie, mam taką propozycję ;)

Gdyż ostatnio jak byliśmy w Szafie, to wydaje mi się, że wszystkie stoliki szybko się zapełniły. A byliśmy umówieni na 18, a więc godzinę wcześniej, niż teraz. Może byśmy zarezerwowali sobie stół? Tak dla pewności, że jak przyjdziemy, to nie przytrafi się nam sytuacja, że nie będzie już niczego wolnego, albo będzie np gdzieś na górze, daleko od parkietu.

Wie ktoś może jak wygląda rezerwacja w Szafie? Wystarczy zadzwonić, czy trzeba podjechać i coś zapłacić, a oni potem oddadzą? Mogę się tego podjąć jakby co ;)

Monstero - 4 Marzec 2013, 21:31

http://www.cafeszafa.pl/kontakt.html

łap

pumpkin - 4 Marzec 2013, 21:47

Bardzo dobry pomysł Kasztanie, jestem za :D
Oczywiście jeśli ta rezerwacja nie będzie zbyt droga, ale to trzeba by było zadzwonić i zapytać.

Kasztan - 4 Marzec 2013, 22:05

No dobrze, to ja w takim razie przedzwonię do Szafy jutro, dowiem się wszystkiego i napiszę na forum jak wygląda sytuacja :)
ninja - 5 Marzec 2013, 07:24

ja jednak chyba nie przyjadę :/ . mam bardzo dużo do zrobienia.
Kasztan - 5 Marzec 2013, 18:39

Okej, a więc zadzwoniłem do Szafy i już wszystko wiem ;) Aby zarezerwować stolik muszę przyjechać osobiście do Szafy i wpłacić 50 zł kaucji, którą to oddają "po imprezie". Tak więc spoko, ja się jutro tam przejadę :) Pytanie teraz, który dokładnie stół zająć. Czy odpowiadałby Wam ten, przy którym ostatnio siedzieliśmy? Mi się on w porządku wydawał, dość blisko parkietu, ale zarazem jednak w jakimś sensie trochę na uboczu i nieco spokojniej tam było ;)
dream_or_die - 5 Marzec 2013, 18:57

Ten ostatnio był w porządku, więc wg mnie może być i tym razem :)
Monstero - 5 Marzec 2013, 19:00

Inny weź, bo głośno było nic nie słyszałem jak gadaliście i tylko przytakiwałem udając, że wiem o co chodzi. Lepiej tam w szafie.
pumpkin - 5 Marzec 2013, 19:12

Czyli rezerwacja za darmo, super :D A może weźmy ten który był ostatnio przed nami, ten bezpośrednio naprzeciwko parkietu, żeby mieć nasze rzeczy i alkohol na oku? W szafie to nie, no chyba, że byśmy chcieli tylko siedzieć i rozmawiać, a my chcemy jeszcze potańczyć :mrgreen:
Emilie21 - 5 Marzec 2013, 22:25

Nie, Pumpkin, tamten nie :P Pamiętam, że jak rozkręciło się to pogo, to wylądowałam na tamtym stoliku właśnie. Myślę, że nie ja jedna więc to bedzie raczej słabe jak co chwilę będzie nam ktoś z parkietu lądował na stole :D Tam gdzie siedzieliśmy było ok, głośno bo głośno, ale w końcu idziemy na dancing right? :)
Monstero - 5 Marzec 2013, 22:33

Piszę w szafie, to ma być w szafie !!! Ja mam decydujący głos :P
Emilie21 - 5 Marzec 2013, 22:35

Monstero, a bedziesz siedział i pilnował rzeczy jak wszyscy będą bawić sie na parkiecie? :P
pumpkin - 5 Marzec 2013, 22:50

Monstero, nie pijesz – nie masz prawa głosu, proste :P A z tym stolikiem przy parkiecie to może rzeczywiście racja… :D W takim razie weźmy ten co ostatnio, był ok :)
Kasztan - 6 Marzec 2013, 00:32

Tak więc po przeprowadzeniu konsultacji społecznych uroczyście ogłaszam, iż niejednomyślnie wybraliśmy ten sam stół, co ostatnio i ja jutro go zajmę :mrgreen:
ninja - 6 Marzec 2013, 10:41

Emilie21 napisał/a:
Monstero, a bedziesz siedział i pilnował rzeczy jak wszyscy będą bawić sie na parkiecie? :P

ja mogę pilnować o ile będę i o ile w torebkach nie będziecie miały jakiegoś złota.... bo ja nigdy w życiu nie pójdę na parkiet .

Emilie21 - 6 Marzec 2013, 12:46

ninja, nie ma takiej opcji, zapytaj Kasztana, on coś o tym wie :)
Eximos - 6 Marzec 2013, 14:10

Ja też (jeśli będę) przymierzałem się raczej do pilnowania ubrań :P

To dzisiaj już środa? o.O

pumpkin - 6 Marzec 2013, 18:12

Eximos, jakie pilnowanie ubrań, przecież my nie organizujemy zlotu szatniarek i szatniarzy tylko dancing :P
Przemq - 6 Marzec 2013, 18:22

No to drinki popilnować :)
Emilie21 - 6 Marzec 2013, 18:30

Chyba, że tak. Ostatnio jedno piwo zaginęło mi w akcji. Pewnie Chińczyk wypił ;) A tak serio, to wszyscy co przyjdą mają tańczyć i basta! :evil2:
Monstero - 6 Marzec 2013, 18:43

Ty to tam możesz... To ja tu rozkazuje !!
Eximos - 6 Marzec 2013, 19:06

pumpkin napisał/a:
Eximos, jakie pilnowanie ubrań, przecież my nie organizujemy zlotu szatniarek i szatniarzy tylko dancing :P

Ale Wy na serio chcecie tańczyć przy d'n'b i dubstepach? :-0

Nie wiem czy bym potrafił tak tańczyć:
https://www.youtube.com/watch?v=pcHNc5Ql21o
https://www.youtube.com/watch?v=t8HJz5kgCow

Lubię drum'n'basy i dubstep, ale nigdy przy tym nie tańczyłem :P

ninja - 6 Marzec 2013, 19:11

oo to dużo ludzi będzie. a ja chyba jeszcze nie byłam w szafie,. no chyba ze bylam a nawet nie wiem. idę oglądać: jaś i magiczna fasola. moja ulubiona bajka. polecam. fajnie oglądać wieczorem. :)
Monstero - 6 Marzec 2013, 19:13

Eximos, ja tańczyłem super zabawa !! Zobaczysz, że Ci się spodoba :D
Przemq - 6 Marzec 2013, 19:17

Eximos, dziewczyny mają taniec we krwi, zatańczą do wszystkiego :) ,a do tego pociągają za sobą ofiary, czego doświadczył już Kasztan :D
Eximos - 6 Marzec 2013, 19:20

Monstero napisał/a:
Eximos, ja tańczyłem super zabawa !! Zobaczysz, że Ci się spodoba :D

No chyba, że zjem kilka dropsów wcześniej, to mogę tak tańczyć nawet do rana :D
Pewnie fajnie to wygląda na żywo kiedy wszyscy tańczą w mega szybkim tempie :P

Przemq napisał/a:
Eximos, dziewczyny mają taniec we krwi, zatańczą do wszystkiego :) ,a do tego pociągają za sobą ofiary, czego doświadczył już Kasztan :D

Ale to było Pogo z tego co słyszałem :P Też musiało być hardcorowo :P

Tak na marginesie - nie byłem nigdy w szafie, ale rozumiem, że koszulka wystarczy jako wierzchni wear? ;P

Emilie21 - 6 Marzec 2013, 19:22

Ja będę bardziej tańczyć przy electronic i alternative ;) No chyba, że puszczą jakieś Pendulum albo Prodigy, ja sie na d'n'b czy dupstepach nie znam :) A tak jak na tym video to chyba nikt nie potrafi, zresztą to nie konkurs :P
Monstero, ja nikomu nie rozkazuje i nie zmuszam, ale trochę sobie nie wyobrażam, żeby ktoś siedział sam przy stole kiedy my się będziemy bawić. No chyba, że komuś siedzenie przy stole naprawdę sprawia radość :)

Eximos - 6 Marzec 2013, 19:52

Dupstep to zazwyczaj coś takiego jak w tym klipie, minutę i 23 sekundy od początku:

https://www.youtube.com/watch?v=2cXDgFwE13g

Drum'n'base to takie dźwięki jakich zazwyczaj się słucha do biegania:
To chyba najbardziej znany liquidowy dnb:

https://www.youtube.com/watch?v=0prFicLgXxw

Emilie21 - 6 Marzec 2013, 19:58

Mają puścić to:

https://www.youtube.com/watch?v=dOV5WXISM24

i to:

https://www.youtube.com/watch?v=L0TvnWRSyr4

<3

Potem mogą sobie lecieć dupstepy :)

pumpkin - 6 Marzec 2013, 20:22

A ja liczę na http://www.youtube.com/watch?v=NNNR8UX7oKk :mrgreen:
Ostatnio krzyczeliśmy z Kasztanem Rammstein! ale zły dj nas nie usłuchał :P

Emilie21 - 6 Marzec 2013, 20:30

Eximos napisał/a:
Dupstep to zazwyczaj coś takiego jak w tym klipie, minutę i 23 sekundy od początku:

Jak to? To od momentu kiedy dziewczynka krzyczy to już nie jest dupstep? :shock:

Hmm czemu nie działa funkcja youtube?

Kasztan zarezerwowałeś nam stół?

[ Dodano: 6 Marzec 2013, 20:32 ]
pumpkin, leciał Rammstein chyba? :P

Kasztan - 6 Marzec 2013, 21:16

Emilie, właśnie wróciłem, rezerwacja dokonana ;)

Zaś co do tańca... Ja tam jestem zdania, że jeżeli ktoś będzie chciał, to niech sobie posiedzi przy stole. Choć zgadzam się z Przemqiem, że dziewczyny nie dość, że mają taniec we krwi, to jeszcze skutecznie namawiają do niego innych (tak, wiem coś o tym :D ), tak więc musicie liczyć się z możliwością, że i tak zostaniecie przekonani :P

A tak w ogóle to popieram pumpkin, chcemy Rammsteina! Choć obawiam się, że nie mamy na co liczyć :P

pumpkin - 6 Marzec 2013, 22:10

No co Ty mówisz Emilie, był Rammstein? :) To dlaczego ja nie pamiętam żeby był :P
Kasztan - 6 Marzec 2013, 22:13

Mi również się wydaje, iż Rammstein nie leciał :) Emilie, może o Nirvanę Ci chodzi? Nirvana była na pewno, pogo wtedy również ;)
Emilie21 - 6 Marzec 2013, 22:23

xD nie no, że Nirvana była to wiem, Smells like teen spirit rozpoznam wszędzie ;) Może i nie było, ale pamiętam jak krzyczeliście Rammstein, pewnie pomyślałam, że to co akurat leciało to R :)
pumpkin - 6 Marzec 2013, 22:27

O boże, jak dobrze, naprawdę się przestraszyłam, że mogę mieć takie dziury w pamięci :P
Eximos - 7 Marzec 2013, 02:50

Emilie21 napisał/a:
Eximos napisał/a:

Jak to? To od momentu kiedy dziewczynka krzyczy to już nie jest dupstep? :shock:

Odwrotnie :mrgreen:
Kiedy dziewczynka krzyczy wtedy zaczyna się dubstep :D

ninja - 7 Marzec 2013, 07:16

ja nie mam tańca we krwi, a raczej dziewczyną jestem.

[ Dodano: 7 Marzec 2013, 09:25 ]
mnie nie będzie już na 100%. skoro chcecie tak często imprezować to może za tydzień przyjdę :)

dream_or_die - 7 Marzec 2013, 14:16

ej ludziki, czyli jutro spotykamy się jakoś przed 19, by na ową trafić do klubu, czy na którą w końcu i gdzie?
Monstero - 7 Marzec 2013, 15:41

19 tam gdzie zawsze (kino)
Kasztan - 7 Marzec 2013, 18:48

Dokładnie, 19 pod Krewetką. Rezerwacja jest na 19:30 jakby co, tak więc mamy duużo czasu :)
Emilie21 - 7 Marzec 2013, 22:20

ja dołacze już w szafie, nie wiem o której, przed pólnocą napewno :)
pumpkin - 7 Marzec 2013, 22:47

Emilie, ale przyjeżdżasz od razu po zajęciach nie? :D
Emilie21 - 7 Marzec 2013, 22:53

Nie wiem, zastanawiam sie czy by nie wstapic do domu przebrac sie i cos zjesc, po 8h na uczelni by mi sie przydało ;)
pumpkin - 7 Marzec 2013, 22:59

Dawaj do Szafy, przebrać się można w męskiej toalecie :D (zazwyczaj jest wolna, w przeciwieństwie do damskiej…) a przekąsisz coś po drodze :D Liczę, że wybierzesz tą opcję :P
Emilie21 - 7 Marzec 2013, 23:46

Zobaczę w jakim stanie użytkowania będę :) Muszę przecież ładnie wyglądać, żeby barman znowu dawał mi duże szklanki :)
ninja - 9 Marzec 2013, 05:12

fajnie było na imprezie :) ?????????????????????????????????????????????
Eximos - 9 Marzec 2013, 07:14

Nom tak raz tak sobie, a raz fajnie :D

[ Dodano: 9 Marzec 2013, 13:21 ]
No to ładnie wczoraj wypiłem. Nawet tańczłem...
Bosh, ja od ponad roku nie tańczyłem... Pewnie komicznie wyglądałem :P

ninja - 9 Marzec 2013, 17:27

za tydzień też idziecie na imprezę.
pumpkin - 9 Marzec 2013, 21:42

Jestem naprawdę zaskoczona :) W końcu wyszło tak, że wszyscy panowie tańczyli a niektóre panie grzały ławę :P Ale musimy zmienić klub, szafa trochę zawiodła.
Kasztan - 10 Marzec 2013, 07:54

Cieszę się, że się rozkręciliśmy potem, spotkanie ogólnie było udane :) Ale Szafa faktycznie, to było zupełnie inne miejsce, niż jak ostatnio byliśmy. Również jestem za zmianą ;)
terefere - 10 Marzec 2013, 10:49

pumpkin napisał/a:
Ale musimy zmienić klub, szafa trochę zawiodła.

Zabrakło piwa? 8-)

Emilie21 - 10 Marzec 2013, 12:45

DJ Danyyil się nie popisał :P No i ludzi było niewiele. Myślę, że następnym razem powinniśmy wybrać się do Bębenka, bo tam w sobotę grają ci Fighting Cocks, czyli ci panowie, którzy za pierwszym razem byli w Szafie :)
A w pt było fajnie, chociaż najsłabszym momentem był spacer po starówce w niesprzyjającej temperaturze :)

pumpkin - 10 Marzec 2013, 13:01

Emilie21 napisał/a:
A w pt było fajnie, chociaż najsłabszym momentem był spacer po starówce w niesprzyjającej temperaturze :)

No, to było słabe kiedy mijaliśmy kolejne kluby gdzie były fajne imprezy a Wy nie chcieliście wchodzić :)

Emilie21 - 10 Marzec 2013, 13:05

Mineliśmy tylko Parla i Absithe ;) Więc nie było tego tak dużo. ;)
Eximos - 10 Marzec 2013, 13:07

Zaczynam trzeźwieć po tej całej imprezie i wczorajszym munchkinie i stwierdzam, że to chyba nie dla mnie... :-?
Uświadomiłem sobie tylko jak trudno jest mi rozmawiać z innymi ludźmi...

Monstero - 10 Marzec 2013, 13:09

No to chyba jeszcze nie wytrzeźwiałeś bo pleciesz głupoty :P
Emilie21 - 10 Marzec 2013, 13:11

Eximos, że niby clubbing czy ogólnie spotkania forumowe? Bo jeśli to pierwsze, to cechą clubbingu jest to, że się nie rozmawia tylko tańczy ;) A jeśli to drugie to spoko, byłeś w gorszej pozycji, bo my się jednak trochę już znamy, kwestia oswojenia moim zdaniem :)
Eximos - 10 Marzec 2013, 13:15

Clubbing Emilie21. Spotkania forumowe są całkiem fajne, ale na nie przychodzi zazwyczaj o wiele mniej osób.
pumpkin - 10 Marzec 2013, 13:18

Emilie21 napisał/a:
Mineliśmy tylko Parla i Absithe ;) Więc nie było tego tak dużo. ;)

O tych klubach właśnie piszę, strasznie wybredni jesteście :P

Emilie21 napisał/a:
byłeś w gorszej pozycji, bo my się jednak trochę już znamy, kwestia oswojenia moim zdaniem

Dokładnie, chociaż nie uważam, żebyś bardzo odbiegał od naszej forumowej normy :D

Eximos - 10 Marzec 2013, 13:27

pumpkin napisał/a:
Emilie21 napisał/a:
byłeś w gorszej pozycji, bo my się jednak trochę już znamy, kwestia oswojenia moim zdaniem

Dokładnie, chociaż nie uważam, żebyś bardzo odbiegał od naszej forumowej normy :D

Może macie rację, a ja się tylko nad sobą użalam, bo mam gorszy humor :P

Emilie21 - 10 Marzec 2013, 13:27

Pumpkin napisał/a:
O tych klubach właśnie piszę, strasznie wybredni jesteście :P

O przepraszam, ja do Parla chciałam wejść. ;) Ale te 10zl wstępu chyba zniechęciło niektórych, co w sumie jest zrozumiałe :) . A w Absyncie było za tłoczno. :/ No ale w sumie to wszystko to tylko wymówki. Chyba w mało imprezowych nastrojach byliśmy :P

[ Dodano: 10 Marzec 2013, 13:32 ]
Pozatym Pumpkin, gdybyśmy weszli do któregoś z tych klubów nie byłoby rozchodniaczka, chłopcy by się nie ścigali na picie piwa i nie słuchalibyśmy szkockiego marszu żałobnego :)

pumpkin - 10 Marzec 2013, 13:44

Rozchodniaczek :mrgreen: Przecież nigdzie nie napisałam, że było źle, mnie spotkanie bardzo się podobało :D
Emilie21 - 10 Marzec 2013, 13:55

Ok :) W sumie to aż dwa razy zostaliśmy wyproszeni z klubów, wiec musiało być dobrze :mrgreen:
dream_or_die - 10 Marzec 2013, 14:08

Pumpkin nie kumam sytuacji, najpierw narzekasz, a później piszesz że przecież było ok.
Wybacz, że nie chciałam wejść do tego klubu, ale mówiłam że możecie iść beze mnie. Taki styl wyjść, tj impreza w klubie chyba również nie jest opcją dla mnie, bo najlepszą częścią w moim odczuciu był właśnie spacer po starówce. Tyle w temacie, dziękuję za miłe spotkanie :)

pumpkin - 10 Marzec 2013, 14:57

Nie wiem, czego nie kumasz dream_or_die.
Po pierwsze, nie narzekałam tylko wyraziłam swoją opinię, że niefajne było dla mnie chodzenie po starówce w poszukiwaniu nie wiadomo czego przy niskiej temperaturze.
Po drugie, „narzekałam” tylko na tą część spotkania, reszta mi się podobała, jakbyś poszła z nami na parkiet albo wypiła rozchodniaczka widziałabyś, że dobrze się bawiłam.

Jeśli jest to trudne do zrozumienia mogę spróbować rozrysować całą sytuację na schemacie albo coś.

dream_or_die napisał/a:
Wybacz, że nie chciałam wejść do tego klubu, ale mówiłam że możecie iść beze mnie.

Ale ja się wcale nie obraziłam :P

Emilie21 - 10 Marzec 2013, 14:57

No to z lekka wyszło nam nieporozumienie. Bo wychodząc z Szafy myślałam, że kierujemy się do innego miejsca, gdzie będzie więcej ludzi i będzie lepsza impreza (i jak dobrze pamiętam taki był plan, że idziemy do Absyntu albo Parlamentu). A zrobiliśmy rundkę po starówce, a przed ww miejscami podzieliła się nam grupa na tych co chcą wejść i na tych co nie chcą. Ja przeciwko spacerom nic nie mam, nawet bardzo je lubię, ale dla mnie po prostu było za zimno i koniec końców chciałam wejść gdziekolwiek :D . Szkoda, że osoby, które nie chciały iść do Absyntu/Parlamentu nie dały znać wcześniej, to zostalibyśmy w Szafie, bez niepotrzebnych spięć. dream_or_die, wiem, że mówiłaś, że możemy wejsc bez Ciebie, ale dla mnie to trochę bez sensu, bo jak przyszliśmy wszyscy razem, to powinniśmy znaleźć takie miejsce, które każdemu będzie pasować. Dlatego też minęliśmy ten nieszczęsny Parlament.
Dobra, wyszło jak wyszło, w sumie pierwsze tego typu wyjście, następnym razem obejdzie się już bez zgrzytów mam nadzieję :)

Kasztan - 10 Marzec 2013, 15:41

Pumpkin napisał/a:
Jeśli jest to trudne do zrozumienia mogę spróbować rozrysować całą sytuację na schemacie albo coś.

Ale słuchajcie, nie bądźmy tacy złośliwi względem siebie.

Każdy z nas jest inny i poszczególne formy spotkań odpowiadają danej osobie bardziej, lub mniej. To się tyczy również imprez i zabaw w klubie. Umówiliśmy się na imprezę w Szafie, co było według mnie bardzo dobrym, kompromisowym rozwiązaniem, gdyż Szafa łączy ze sobą elementy pubu i klubu, ale nie jest w pełni ani jednym, ani drugim i w ten sposób każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Parlament z kolei jest już raczej takim typowym klubem nocnym (a przynajmniej tak mi się wydaje, gdyż nawet nie byłem nigdy w środku, więc z góry sorry, jeżeli jednak się mylę). Jak widać dream_or_die po prostu uznała, że nie ma ochoty tam wchodzić (i nie tylko ona, ja również, choć ja z kolei z trochę innych powodów), ale zarazem zadeklarowała się, że aby nie komplikować spotkania, może po prostu wrócić do domu, natomiast my moglibyśmy udać się do Parlamentu. Moim zdaniem nie ma sensu dopatrywać się gdziekolwiek czyjejkolwiek winy, ot po prostu w momencie wychodzenia z Szafy niektórzy z nas w inny sposób wyobrażali sobie ciąg dalszy spotkania. Udało nam się mimo wszystko znaleźć jako taki kompromis, więc nie było tak źle moim zdaniem.

Ja się zgadzam z Emilie21, to było po prostu pierwsze tego typu wyjście i już w przyszłości będziemy lepiej wiedzieli jak się zachować w takiej sytuacji :) I naprawdę nie ma co się złościć.

Emilie21 - 10 Marzec 2013, 16:11

Kasztan, w zasadzie to umówiliśmy się na imprezę, a w Szafie imprezy nie było, była za to garstka ludzi siedzących przy stołach, zamulający DJ i jakieś niedobitki, które co jakiś czas wchodziły na parkiet, ale po chwili rezygnowały ;) Dlatego chcieliśmy zmienić miejsce, sądziłam jednomyślnie (była debata w Szafie co robimy dalej, były różne propozycje, w końcu wyszło że Absynt bo jest najbliżej), no i wyszliśmy. Ja rozumiem, że każdy ma swoje preferencje, ale wiadomo też jaki był cel spotkania. Ja np nie przepadam za grą w karty (bez urazy ;) ), dlatego też na takich spotkaniach się nie pojawiam, bo też nie wyobrażam sobie, że bym przyszła i stwierdziła, że ja jednak nie gram bo nie lubię więc wracam do domu, co skończyłoby się zapewne tym, że ktoś by mnie w końcu namówił albo zmieniłaby się forma spotkania. :)
pumpkin - 10 Marzec 2013, 16:13

Kasztan napisał/a:
Ale słuchajcie, nie bądźmy tacy złośliwi względem siebie.

Dream_or_die pierwsza mnie zaczepiła :P

Monstero - 10 Marzec 2013, 16:23

Miałem się nie wypowiadać, ale trochę przesadzacie. Słowa bolą najbardziej.... To już lepiej jakbyście to załatwiły ręcznie :p W budyniu, i najlepiej z widownią :P
Emilie21 - 10 Marzec 2013, 16:34

No trochę się zrobiło nieprzyjemnie, więc lepiej zakończyć tą dyskusję.

Symboliczny koniec:

I wszyscy udali się do Mordoru :mrgreen:

ninja - 10 Marzec 2013, 18:07

czyli za tydzień nie idziemy na imprezę ??? nikt mi nie odpowiedział chyba więc nie wiem.

[ Dodano: 10 Marzec 2013, 18:16 ]
Monstero napisał/a:
Miałem się nie wypowiadać, ale trochę przesadzacie. Słowa bolą najbardziej.... To już lepiej jakbyście to załatwiły ręcznie :p W budyniu, i najlepiej z widownią :P

szkoda budyniu. ale zawsze można w piaskownicy,

Kas_u - 10 Marzec 2013, 18:21

Widze, ze jakies niepotrzebne nieporozumienia sie zrobily. no coz, nie da sie wszytskim dogodzic..ale tez nie warto robic problemow z niczego ;p Mam nadzieje, ze mimo to dobrze sie bawiliscie :D
Nie wiem w koncu ile osob jest za parlamentem ,a ile przeciwko...
Ale moze chcialby wybrac sie ktos w czwartek na impreze do parlamentu? : ) To jest jedyny dzien, w ktorym jest wejscie za darmo : )

A muzyka, pozwolcie, ze sobie skopiuje : "Odlotowe czwartki z największymi gwiazdami lat 60, 70 , 80, 90" Michael Jackson, Tina Tuner, George Michael, Kylie Minogue, Prince, U2, Madonna, Depeche Mode, Metallica, RHCP, Limp Bizkit czy Korn " i jeszcze wiele innych ;p

Wiec jak, jest ktos chetny ? :)

Monstero - 10 Marzec 2013, 18:23

Ja
Kasztan - 10 Marzec 2013, 18:24

Metallica, Limp Bizkit, Korn? :shock: Ja, ja, ja bardzo chętnie! :mrgreen:
Emilie21 - 10 Marzec 2013, 18:27

Ja też bym chętnie wpadła, ale niestety w ten czwartek nie mogę, bo idziemy z Pumpkin na koncert. Ale jeśli byłoby tam wyjście w następnym tygodniu to również się piszę. :)
ninja - 10 Marzec 2013, 18:29

w czwartek ja nie mogę bo w piątek muszę rano wstać. A w sobotę lub w piątek też chcecie gdzieś iść ?
?

[ Dodano: 10 Marzec 2013, 18:30 ]
Limp Bizkit to gówno

Kasztan - 10 Marzec 2013, 18:33

Ninja napisał/a:
Limp Bizkit to gówno

No cóż, Twoje zdanie ;) Results May Vary to jest ich mój ulubiony album, taki spokojny, wręcz nostalgiczny momentami ;) Na przykład Build a Bridge:

Choć większość piosenek z innych albumów faktycznie bywa dość słaba ;>

Zaś co do piątku czy soboty, to nie wiem jeszcze.

dream_or_die - 10 Marzec 2013, 20:53

Dobra, przepraszam za moje słowa pumpkin, ale po prostu odniosłam wrażenie, że po mnie jedziesz, dlatego napisałam. Wiem już że nie miałaś nic złego na myśli więc sory za zamieszanie.
pumpkin - 10 Marzec 2013, 21:12

No ok, ja też nie byłam za miła w swojej odpowiedzi, sorki. Jeśli ktoś jeszcze miał lub ma wrażenie, że po nim jadę to piszcie, bo nie wiem dlaczego, ale ostatnio na forum przypisuje mi się złe intencje (chociaż takowych raczej nie miewam :D ).
ninja - 11 Marzec 2013, 06:30

no tak to jest tylko moje zdanie.ja nie lubię jakiegoś rapu z metalem i tyle. w sumie to ostatnio prawie w ogóle muzyki nie słucham a jak słucham to jedynie zespół stos. no i to co mam na telefele jak sobie gdzieś idę:) powstały jakieś dziwne gatunki muzyczne a raczej podgatunki metalu jak metalcore glam metal electro metal no i rapcore :/

[ Dodano: 11 Marzec 2013, 10:52 ]
dream_or_die to dziwne bo śniłaś mi się. a Cie chyba nie znam. co innego jak mi się pumpkin przyśniła albo Monstero. ale to nieistotne. w sumie bym mogła przyjechać w czwartek i pojechać szybciej do domu. tyle, że nie wiem czy jest w tym jakiś sens. o której w czwartek chcecie się spotkać ?

Monstero - 12 Marzec 2013, 23:02

Co z tym czwartkiem ?
Kas_u - 12 Marzec 2013, 23:40

Czwartek aktualny :) impreza zaczyna sie o 21, to moze spotkamy sie o 20;30 pod krewetka ?Czy wolicie wczesniej, pozniej? :)
Kto w ogole bedzie ? :->

Kasztan - 13 Marzec 2013, 09:10

Potwierdzam obecność, ja będę na pewno ;)

20:30 jest w sam raz moim zdaniem, będziemy mieli dużo czasu aby spokojnie dojść do Parlamentu i być nawet przed początkiem imprezy :)

Monstero - 13 Marzec 2013, 16:48

No to ja też bede o 20.03
Emilie21 - 13 Marzec 2013, 17:13

Do której bedziecie tam siedziec? Pumpkin, może zrobimy sobie afterparty po dj Shadow? ;)
Eximos - 13 Marzec 2013, 17:18

Ja też raczej powinienem być. Oprócz tego jeszcze jedna dziewczyna z innego forum.
Kasztan - 13 Marzec 2013, 19:11

Emilie21 napisał/a:
Do której bedziecie tam siedziec? Pumpkin, może zrobimy sobie afterparty po dj Shadow? ;)

Wprawdzie ja nie jestem Pumpkin, jednakże chciałbym wyrazić swoją skromną opinię, iż jest to bardzo dobry pomysł :mrgreen:

Emilie21 - 13 Marzec 2013, 19:18

Niestety chyba nie wyjdzie, bo koncert zaczyna się o 24.30 czyli wy juz pewnie bedziecie po imprezie :)
Monstero - 13 Marzec 2013, 19:21

No co Ty piszesz, nie mozemy byc po imprezie, bo ja nie mam powrotu :P Do czwartej, przynajmniej Ty kasztan zostań :P
Kasztan - 13 Marzec 2013, 19:22

Emilie21, kurczę, szkoda że tak późno. Jak długo będziemy w Parlamencie to ciężko powiedzieć. Pewnie nic z tego nie wyjdzie, ale jakby co to możemy spróbować się zgadać telefonicznie już w trakcie imprez ;)

EDIT:

Monstero, jak tak sprawa wygląda to spoko, ja na pewno zostanę :D Emilie, w takim razie my na pewno będziemy siedzieć co najmniej do czwartej ;)

Emilie21 - 13 Marzec 2013, 19:50

ale koncert sie zaczyna o 24.30 a trwac pewnie najbiedniej z 1.5h, to nie wiem czy sie oplaca na godzinę :P . Ale ok, zdzwonimy się. :) Jakby się nie udało to udanej zabawy życzę :)
pumpkin - 13 Marzec 2013, 20:04

Emilie21 napisał/a:
24.30

:shock: :shock:

Emilie21 - 13 Marzec 2013, 20:12

Hehe, no tez mnie to leciutko zdziwiło :) Pewnie przez tą fontannę takie opóźnienia :) A tak serio to przypomina mi się ubiegłoroczne Electronic Beats, gdzie koncert głównej gwiazdy, tj Jamesa Blake'a był o 02.30 :mrgreen: Do tej pory oczywiście zdążyłam 3 razy zasnąć :)
lemonka - 13 Marzec 2013, 22:41

Będę jutro o 20.30 :)
Eximos - 15 Marzec 2013, 05:13

No to byliśmy w Parlamencie - nieźle się zmachałem :D

Lubię uprawiać seks w toaletach klubowych. A Ty lemonka? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

lemonka - 15 Marzec 2013, 05:14

Ja też :D
Eximos - 15 Marzec 2013, 05:47

Musimy to powtórzyć następnym razem :D
Kasztan - 15 Marzec 2013, 10:37

Eximos, lemonka ??? :mrgreen:

Dzięki wszystkim za spotkanie, było bardzo fajnie ;) No i dzięki miejscówie tuż przy parkiecie, tam gdzie było najgłośniej, mieliśmy okazję poćwiczyć mowę niewerbalną :P

Ale Korn, Limp Bizkit czy Metallica ani razu nie leciały :evil:

Eximos - 15 Marzec 2013, 13:00

Kasztan napisał/a:
Eximos, lemonka ??? :mrgreen:

No co Kasztan? :mrgreen: Trzeba używać życia póki jeszcze można :mrgreen:

No to chyba jesteśmy żywym dowodem na to, że nawet w Parlamencie da się z powodzeniem tańczyć "w kółeczku" i można się w miarę dobrze bawić :D

pumpkin - 15 Marzec 2013, 16:59

Kasztan napisał/a:
Ale Korn, Limp Bizkit czy Metallica ani razu nie leciały :evil:

Hmm, to co puszczali?

Eximos - 15 Marzec 2013, 19:04

Lata 60-70 chyba coś w ten deseń. Później jakiś mix muzyczny reggae i muzyki elektronicznej z ostatnich lat, a na koniec to już wszystko leciało - Gangam style, Who let the dogs out itp.
pumpkin - 15 Marzec 2013, 19:35

Oszukali, wiadomo, parlament :P
Emilie21 - 16 Marzec 2013, 22:24

Let's Get Alternative wraca do Szafy :)

Tak się składa, że to Wielka Sobota więc mnie niestety wtedy nie będzie w Gdańsku, ale może ktoś z Was się skusi :)

Kasztan - 18 Marzec 2013, 15:16

W czasie świąt Wielkanocnych pewnie dużo osób będzie u siebie w domach, ale sądzę, że kiedyś tam w przyszłości, przy kolejnej okazji Let's get Alternative w Szafie, fajnie byłoby się wybrać ;)
Eximos - 22 Marzec 2013, 17:47

Mnie dzisiaj nie będzie jakby co :-?

Paczajcie co dzisiaj w Sopocie w Swinie leci:

http://vimeo.com/58963540

Bastard - 23 Marzec 2013, 14:37

Eximos napisał/a:

Paczajcie co dzisiaj w Sopocie w Swinie leci:

http://vimeo.com/58963540
Kurde niezłe to jest, co to?
Eximos - 19 Kwiecień 2013, 03:02

Nie wiem Bastrd, koleżanka mi to przesłała.

Dzisiaj byłem na Endorf!ns Student's night w Sopocie razem z Kasiami, Adą i Julią. Pozwiedzałem sobie kluby. Generalnie nie było źle. Momentami nawet super :D
Dobry był motyw z gośćmi, którzy w Dream Clubie zostawili Kasi i Adzie prawie całą Finlandię o.O Piliśmy tam jak burżuje. Wódka w lodzie i cola :P
Na koniec odprowadziłem dziewczyny pod skm, ale żadna się ze mną nie pożegnała... :evil:
Jakoś to sobie odbiję :P :evil2:

Monstero - 19 Kwiecień 2013, 07:50

No to bardzo niekulturalne dziewczyny :/ Dobrze, ze nie wpadłem tam do was :P Jak nikt się nie żegnał.
Kas_u - 19 Kwiecień 2013, 08:43

Fajnieeeeeeee wczoraj bylo :P Byles naszym rodzynkiem :D

Eximos napisał/a:

Dzisiaj byłem na Endorf!ns Student's night w Sopocie razem z Kasiami, Adą i Julią.

To byla jakas Julia z nami? ;p A moze to Paulina? xd Zapomniales, imienia naszej tancereczki ? No jak to ;)

To nie tak ,ze zadna sie nie pozegnala,;P Ale Ty z Jola co chwile gdzies znikales, z pola widzenia ;p i jak wsiadlysmy do skmki , to Jola zaraz gdzies zniknela i Ciebie tez juz nie widzialysmy. Dopiero pozniej sie skapnelysmy ,ze Ty przeciez nie jedziesz xd Zobaczylysmy Cie na peronie i pomachalysmy ladnie , takze pozegnanie jakies bylo ;)

Jak tam nasza finlandia? Zabierasz ja jutro do Kasztana? ;) Szkoda, ze nie widzialam filmiku ,ktory nagrywales, ale mam nadzieje,ze za duzo tam nie widac ;p

Monstero - 19 Kwiecień 2013, 09:41

Eximos znikał z Jolą!!! Eximos ma dziewczynę, Eximos ma dziewczynę !!!
Eximos - 19 Kwiecień 2013, 11:56

Julia, Jola, to podobne imiona ;P
Wcale z nią nie znikałem, tylko raz szedłem za nią i Wy gdzieś znikłyście. Zapytałem jej gdzie jesteście, a ona odpowiedziała, że nie ma pojęcia i zaczęła ze mną tańczyć. Muszę przyznać, że robiła to całkiem nieźle :P

Finlandia jest. Zbiorę do Kasztana :P

Odnośnie filmiku - prawie nic tam nie widać. Mogę Ci go wysłać na fb jeśli chcesz :P

A Twoja druga koleżanka to Paulina, a nie Ada? :P

Z tych drinków z finlandii prawie nikt nic nie wypił :P Co prawda były trochę mocne, ale brakowało coli :P

Czekam na transmisję z trójmiasto.tv :P

[ Dodano: 19 Kwiecień 2013, 16:13 ]
rodzynkiem....?:P