Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

Trójmiasto - Spotkanie wakacyjne

Sheldon92 - 25 Czerwiec 2013, 13:51
Temat postu: Spotkanie wakacyjne
Kto chętny na spotkanie wakacyjne, w dniu 13 lipca na godzinę 18 w Rumi chętni pisać :)
Difane - 25 Czerwiec 2013, 16:01

Tak jak już wcześniej wspominałem - będę :) .
terefere - 25 Czerwiec 2013, 17:21

Gdyby to mogło być w dniach 3-7 lipca w godzinach porannych (10-12), to nawet byłbym skłonny kupić w sklepie alter-artu karnet skm-kowy i wpaść.
Difane - 25 Czerwiec 2013, 22:04

terefere - masz na myśli spotkanie zamknięte w tych ramach czasowych czy może takie, które mogłoby się zacząć np. o 12 właśnie? Bo ja jestem raczej "nocnym markiem" :P , więc głosowałbym za tym, aby południe było tą minimalną granicą :) . Natomiast jeżeli innym będzie pasować poranek, to postaram się dostosować ;) .
Hahaczyk - 25 Czerwiec 2013, 22:14

a ja sprawdzę grafik i jeśli będę miała możliwość, to również przyjadę ;-)
terefere - 25 Czerwiec 2013, 22:17

A nie wiem, rzuciłem tylko propozycję, ponieważ w tych dniach będę w Trójmieście i mógłbym się wybrać do Rumi czy gdziekolwiek indziej, byle właśnie w tych godzinach (bo po południu zaczynają się openerowe koncerty i czas jest ograniczony).
Sheldon92 - 26 Czerwiec 2013, 11:13

Cieszę się za zainteresowanie, ale można zmienić godzinę czemu nie na 14, co wy na to? :D
pumpkin - 26 Czerwiec 2013, 12:37

Jeśli Monstero uzna, że nie stanowię zagrożenia dla żadnego z uczestników spotkania i mi pozwoli to będę :P , ale na pewno na wcześniejszą godzinę niż 14 i nie w openerowy piątek. To jak, mogę? :P
Emilie21 - 26 Czerwiec 2013, 13:23

Podziwiam Was, że planujecie upchnąć jeszcze spotkanie w trakcie openera. Ja odpadam, koncerty zaczynają się od 16, powroty będą w godzinach wczesno (lub pozno) porannych, a ponieważ jednak mam opcję bez pola, to muszę wygospodarować parę godzin na sen. Ale Wam życzę udanego spotkania :)
pumpkin, czemu już nie jesteś M.Z.? :(

Sheldon92 - 26 Czerwiec 2013, 15:06

Pumpkin zapraszam, mi chyba nie od mówisz :) szkoda ze emilie nie będzie, oby tylko pogoda dopisała
Difane - 26 Czerwiec 2013, 15:26

To ja proponuję sobotę (6.07) g. 13.00.
pumpkin - 26 Czerwiec 2013, 17:34

Emilie21 napisał/a:

Kaprys Mikołaja ;) .

Emilie21 napisał/a:
Podziwiam Was, że planujecie upchnąć jeszcze spotkanie w trakcie openera.

Ja będę tylko jeśli będą ludzie, będzie ładna pogoda, będzie mi odpowiadał dzień i godzina, będę w stanie i będę miała zezwolenie od Monstero :P .

terefere - 26 Czerwiec 2013, 17:58

Emilie21 napisał/a:
Podziwiam Was, że planujecie upchnąć jeszcze spotkanie w trakcie openera. Ja odpadam, koncerty zaczynają się od 16, powroty będą w godzinach wczesno (lub pozno) porannych, a ponieważ jednak mam opcję bez pola, to muszę wygospodarować parę godzin na sen. Ale Wam życzę udanego spotkania :)

Późno porannych? Co tam będziesz robiła po 3? (ostatni koncert kończy się przed 3)
Ja bym na Twoim miejscu wygospodarował tą godzinę, spotkania w Rumi jeszcze nie było (chyba) i nie wiadomo, czy kiedyś jeszcze będzie. 8-)

Emilie21 - 26 Czerwiec 2013, 18:15

terefere napisał/a:
Późno porannych? Co tam będziesz robiła po 3? (ostatni koncert kończy się przed 3)

Będę korzystac z pozostałych niekoncertowych atrakcji openera :) A ponieważ mam raczej kiepski dojazd (skm do gdanska glownego + autobus) to i tak najlepszą opcją jest dla mnie powrót o takiej godzinie, by kursowały autobusy wg dziennego rozkładu (czyli po 5). 2 lata temu powrót przed 3 skonczyl sie dla mnie czekaniem 1.5h na dworcu glownym na autobus, a urywanie sie wczesniej z koncertów i spieszenie sie z zegarkiem w ręku z nadzieją, że uda mi sie od razu wsiasc w openerowego busa, potem upchnąc jakoś w skm-ke i jeszcze zdązyć na nocny to kiepska opcja. :P

Sheldon92 - 26 Czerwiec 2013, 18:49

A dlaczego Pumpkin ma wyrazić zgodę?
pumpkin - 26 Czerwiec 2013, 19:07

Do wuja pana, dlaczego ja się zawsze w coś takiego wpakuje…
Monstero musi wyrazić zgodę, bo ja jestem zła i niegodziwa i on robi dorywczo za moje sumienie.

terefere - 26 Czerwiec 2013, 19:18

No dobra, to może lepiej poczekajmy na lepszą pogodę i dłuższy dzień.
Sheldon92 - 26 Czerwiec 2013, 20:41

Ja jestem za godzina 14,ale też się za stosuje, czyli może być 14?
Hahaczyk - 29 Czerwiec 2013, 20:49
Temat postu: Re: Spotkanie wakacyjne
Sheldon92 napisał/a:
Kto chętny na spotkanie wakacyjne, w dniu 13 lipca na godzinę 18 w Rumi chętni pisać :)

Jeśli spotkanie odbędzie się faktycznie 13-go , to przyjadę, mam czas po 16-tej, natomiast 3-go i 4-go mi nie pasuje.

Difane - 30 Czerwiec 2013, 20:43

W zaistniałej sytuacji można by wrócić do pierwszego terminu, czyli 13.07 i godziny 18.00.
Sheldon92 - 2 Lipiec 2013, 14:49

Ilu jest zainteresowanych na spotkanie? :)
Hahaczyk - 2 Lipiec 2013, 21:40

Na razie wydaje mi się , że Ja, Difane i TY , czyli w sam raz ;-)
ninja - 4 Lipiec 2013, 08:33

a co chcecie robic na spotkaniu wakacyjnym ?
Difane - 4 Lipiec 2013, 20:24

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia :P . Dawno mnie w Rumi nie było, także nie wiem co tam jeszcze jest, a czego już tam nie ma :) . Chociaż w dzieciństwie znałem to miasto jak własne mieszkanie ;) .
Hahaczyk - 5 Lipiec 2013, 19:59

Nie znam wcale Rumi i proponuję żeby pozwiedzać- może znajdziemy jakieś ciekawe ruiny ;x , podobno w Redzie jest park i plaża, na której później moglibyśmy chwilę posiedzieć, można też jechać do pobliskiego Wejherowa ;-)
malinowysorbet - 6 Lipiec 2013, 16:01

Jeśli chodzi o ruiny w Rumi, to znajdują się tu ruiny cysterskiego gotyckiego kościoła. Wokół znajduje się też zabytkowy cmentarz z nagrobkami. A tak poza tym, to chyba już
z takich miejsc nic nie ma raczej ;p Ciekawa może być też Góra Markowca, która nosi w sobie historyczny ślad z II WŚ.

Hahaczyk - 9 Lipiec 2013, 13:41

Termin spotkania się zbliża więc proszę aby osoby zainteresowane potwierdziły chęć przybycia, powinniśmy też ustalić miejsce zbiórki, malinowysorbet byłoby fajnie gdybyś nam pokazała te ruiny ;-)
Difane - 9 Lipiec 2013, 14:56

Ja potwierdzam i myślę, że moglibyśmy się spotkać przed wejściem na dworzec główny :) .
terefere - 9 Lipiec 2013, 15:28

Dworzec w Gdyni? Być może też wpadnę.
Difane - 9 Lipiec 2013, 16:57

Dworzec w Rumi.
Hahaczyk - 11 Lipiec 2013, 18:08

Na którą godzinę chcecie być? ja proponuję 16.30, nie wiem tylko gdzie pójdziemy, bo ja kompletnie nie znam Rumi ;D
Kasztan - 11 Lipiec 2013, 18:17

Pójdźcie może na Górę Markowca, która znajduje się tuż obok dworca PKP. Fajny widoczek jest stamtąd na większość Rumi ;) Wzgórze to ma nawet swoją stronę na Wikipedii -

http://pl.wikipedia.org/wiki/G%C3%B3ra_Markowca

Difane - 11 Lipiec 2013, 20:48

Mi pasuje 16.30. Myślę że proponowane powyżej lokalizacje będą w sam raz. Znam drogę do tych ruin. Co do Markowca, to wiem mniej więcej gdzie to jest, ale którymi ścieżkami trzeba iść aby się tam dostać już nie bardzo :P , natomiast poszukam jeszcze w necie informacji na ten temat.
Sheldon92 - 11 Lipiec 2013, 22:04

Drodzy forumowicze ze względu na sprawy prywatne w tym dniu mnie nie będzie przykro mi bo to ja zorganizowalem to spotkanie, a ze względu na sprawy prywatne mnie nie będzie, można by przełożyć to spotkanie na jakiś inny termin, pozdrawiam,!
Difane - 12 Lipiec 2013, 16:04

W sumie można by to spotkanie odłożyć na inny termin, bo na chwilę obecną są tylko 2 chętne osoby :P .
Sheldon92 - 12 Lipiec 2013, 18:04

Więc dobrze się składa, to na kiedy?
Hahaczyk - 12 Lipiec 2013, 18:34

Hej! Ja proponuję jednak zrobić spotkanie, skoro jest na troje to moim zdaniem zapowiada się fajnie, jak będzie padało to mamy parasole, kurtki itp, pogoda jest ok, nie widzę sensu odkładać wspólnego wypadu, tylko z tego powodu że jednej osobie nie pasuje? Nawiasem mówiąc ta osoba już wielokrotnie zapowiadała chęć udziału w spotkaniu, a potem się wycofywała- wystarczy poczytać na forum :P

[ Dodano: 12 Lipiec 2013, 19:37 ]
Jak ktoś oprócz mnie, Difane i Terefere też chce przyjść , to proszę piszcie na priv do chłopaków, bo mnie potem nie będzie przed kompem i nie podam nr tel, a wtedy problem z odnalezieniem się gotowy.

terefere - 12 Lipiec 2013, 18:40

A co mi tam, będę niezależnie od pogody :)
Szawel - 12 Lipiec 2013, 20:22

Dla niezdecydowanych na Rumię spotkanie jutro o 18 w Gdańsku przed krewetką, jesli zmienicie zdanie.
malinowysorbet - 12 Lipiec 2013, 22:16

Czyli o której jutro to spotkanie? (: w Rumi.
terefere - 12 Lipiec 2013, 22:32

16.30, wejście główne (?) dworca w Rumi.
Możesz zostawić komuś na PW nr telefonu, chyba, że znasz już te osoby z "widzenia" :)

pumpkin - 12 Lipiec 2013, 22:43

A to spotkanie nie w Rumi miało być 19-20 coś słyszałam :P . Więc jak?
Difane - 13 Lipiec 2013, 04:30

O, teraz to znacznie lepiej wygląda :) . Także ja na pewno będę.
godzina - 16.30
lokalizacja - Dworzec Główny w Rumi (najlepiej przed wejściem od strony autobusów, ale to jest tak mały obszar, że na pewno wszyscy się tam odnajdziemy ;) ).

Hahaczyk - 13 Lipiec 2013, 21:52

Hej! Dziękuje za spotkanie, było super :mrgreen:
malinowysorbet - 13 Lipiec 2013, 22:43

Również dziękuje :mrgreen:
terefere - 14 Lipiec 2013, 10:06

Takie spotkania krajoznawcze są najlepsze :-) Następnym razem trzeba się będzie wybrać na Hel, albo na Mierzeję Wiślaną, albo gdzieś w moje okolice, albo jeszcze gdzieś dalej...
Difane - 14 Lipiec 2013, 16:17

Ja również dziękuję i przepraszam że musiałem się zmyć przedwcześnie. Chętnie wybiorę się na kolejne takie spotkanie, choć następnym razem wolałbym, aby kto inny pełnił rolę przewodnika :) .
Hahaczyk - 14 Lipiec 2013, 20:10

terefere napisał/a:
Takie spotkania krajoznawcze są najlepsze :-) Następnym razem trzeba się będzie wybrać na Hel, albo na Mierzeję Wiślaną, albo gdzieś w moje okolice, albo jeszcze gdzieś dalej...
Popieram !!!

[ Dodano: 14 Lipiec 2013, 21:11 ]
Difane napisał/a:
Ja również dziękuję i przepraszam że musiałem się zmyć przedwcześnie. Chętnie wybiorę się na kolejne takie spotkanie, choć następnym razem wolałbym, aby kto inny pełnił rolę przewodnika :) .
Dobrze się spisałeś, nie znaleźliśmy parku, do którego podobno chciałeś nas zaprowadzić :mrgreen:
Sheldon92 - 15 Lipiec 2013, 10:41

Cześć, a jednak spotkanie się odbyło? Pozdrawiam
Difane - 15 Lipiec 2013, 15:03

Hahaczyk napisał/a:
Dobrze się spisałeś, nie znaleźliśmy parku, do którego podobno chciałeś nas zaprowadzić :mrgreen:

Ale my tam byliśmy ;) (to był ten z jedną huśtawką). Dlatego gdy później pojawił się pomysł pójścia do parku, to myślałem że chcecie zawrócić, natomiast w pewnym momencie, w bliżej nieznanych mi okolicznościach i chyba tak jakoś zupełnie spontanicznie zaczęliśmy iść w kierunku fontanny (o której istnieniu przypomniałem sobie w momencie gdy ją zobaczyłem :P - gdyby nie to, to poszlibyśmy tam od razu :) ).

Sheldon92 - tak, spotkanie się odbyło. O nim właśnie piszemy :D .

Hahaczyk - 15 Lipiec 2013, 18:28

Difane napisał/a:

Ale my tam byliśmy ;) (to był ten z jedną huśtawką). Dlatego gdy później pojawił się pomysł pójścia do parku, to myślałem że chcecie zawrócić, natomiast w pewnym momencie, w bliżej nieznanych mi okolicznościach i chyba tak jakoś zupełnie spontanicznie zaczęliśmy iść w kierunku fontanny (o której istnieniu przypomniałem sobie w momencie gdy ją zobaczyłem :P - gdyby nie to, to poszlibyśmy tam od razu :) ).
No coś ty! :shock: Ciekawe, czy ktokolwiek widział po drodze fontannę, bo ja nie zauważyłam żadnej! :p
Difane - 15 Lipiec 2013, 20:02

Hahaczyk napisał/a:
No coś ty! :shock: Ciekawe, czy ktokolwiek widział po drodze fontannę, bo ja nie zauważyłam żadnej! :p

Fontanna była po drugiej stronie ulicy, na rogu tego skrzyżowania, przy którym się z Wami pożegnałem ;) (na lewo od nas). Tylko że teraz nie pamiętam, czy ostatni raz widziałem ją tam w sobotę czy może 5 lat temu, ale dam sobie uciąć tę wystającą z mojej głowy flagę, że kiedyś jakaś fontanna tam stała (albo i nadal stoi :E ).

terefere - 25 Październik 2016, 16:14

Idzie ktoś popstrykać fotki na zakończenie sezonu klasyków w niedzielę?