Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

Kraków - Krakowska grupa na facebook'u ;)

mickiewicz - 6 Grudzień 2013, 16:26
Temat postu: Krakowska grupa na facebook'u ;)
Witam:)

Ostatnio wpadłem na taki pomysł, żeby założyć taką luźną grupę na fb, właśnie dla nieśmialców zgromadzonych w Krakowie:)

Z racji że podobne grupy działają na studiach (znaczy grupy danego roku itp.) i funkcjonuje to całkiem sprawnie, można byłoby to wykorzystać jako alternatywę do forum jeśli chodzi o organizację jakichś spontanicznych wypadów, np. na zwykłe zakupy, do kina czy coś, wspólne bieganie itp., w zasadzie wszystko co wam przyjdzie na myśl:)

W skrócie: ktoś ma ochotę wyjść na piwo, chce iść z kimś -> wrzuca post na grupę->jeśli są chętni->idziemy na piwo;)
Grupa na razie jest zamknięta, jeśli ktoś chciałby być bardziej anonimowy, mogę zmienić jej tryb na tajny;)
link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1413282465573288/

Zapraszam każdego:)

Jak ktoś ma jakieś pomysły, w jaki sposób miałoby to jeszcze działać, jakieś uwagi do pomysłu czy coś, pisać!

Ogólny cel - trzeba się zacząć socjalizować;D

internautoo - 16 Grudzień 2013, 17:33

Widze ze juz kolejna niesmiala grupa powstala na fb.
Marti - 16 Grudzień 2013, 17:42

Nieśmiałość rośnie w siłę
namecky - 22 Grudzień 2013, 15:38

Piszecie coś w tej grupie? Bo nie wiem czy dołączać :P
mickiewicz - 4 Styczeń 2014, 23:01

Sory że tak późno, przez święta byłem trochę odcięty od kompa;D na razie grupa raczkuje, myślę, że to będzie się rozkręcać wraz ze wzrostem ilości ludu na niej;) Na razie przewiduję zastój, bo zbliża się sesja i sam zbytnio nie będę miał czasu żeby się konkretnie udzielać ;) A co będzie później, sam nie jestem Ci w stanie powiedzieć, ale coś się będzie działać;)
Pozdro! ;)