Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

Trójmiasto - "W poszukiwaniu wiosny" Sobieszewo trip!

omateusz - 22 Luty 2014, 14:16
Temat postu: "W poszukiwaniu wiosny" Sobieszewo trip!
Proponuję swoją jutrzejszą wycieczkę do Ptasiego Raju na Wyspie Sobieszewskiej . Powiedzmy "W poszukiwaniu wiosny"

Proponuję spotkać się o 11:01 pod KFC w Gdańsku Głównym! i stamtąd ruszyć autobusem ztm(nr112 o 11:13,jedzie się około 35min).

Jak ktoś chętny pisać na priv po kontakt!
Pozdrawiam!

terefere - 24 Luty 2014, 19:58

Wycieczka się udała? Są już foki?
omateusz - 24 Luty 2014, 21:19

Oj tak!
Fotki są na kliszy, więc fizycznie dostępnych do podziwiania jeszcze nie ma.
Na Sobieszewo chcę wracać..;)

btw. Myślałem,usunąć temat skoro nie było odzewu. Już tak kiedyś zrobiłem. Ale zostawiłem by było widać,że w 3m się coś próbuje dziać..

terefere - 24 Luty 2014, 21:26

Fotki też mogą być, ale bardziej mnie ciekawiły foki z mewiej łachy :) W słoneczny dzień można je zobaczyć jak się wygrzewają na piasku, podobno, bo jeszcze ich nie widziałem. I można by się w jakiś weekend marca czy kwietnia jeszcze tam wybrać.
pumpkin - 25 Luty 2014, 21:35

Foczki to na dancefloorze :P
Iron - 25 Luty 2014, 21:46

pumpkin napisał/a:
Foczki to na dancefloorze

:mrgreen: :lol:

Szawel - 25 Luty 2014, 23:09

Znów się zaczyna taniec pingwina na szkle
omateusz - 25 Luty 2014, 23:46

Do Mewy chyba nie dotarliśmy. Fok nigdzie nie widzieliśmy. Trzbea jechać znów:P

A na parkiecie to i mokre;p

nousmiaua - 26 Luty 2014, 01:27

To kiedy kolejny wypad?
Hahaczyk - 27 Luty 2014, 23:27

Moi Drodzy! W tę sobotę ( 1-go) mam wolne i z wielką chęcią wybiorę się na wyspę , co wy na to?

[ Dodano: 28 Luty 2014, 10:17 ]
Jakby ktoś się zdecydował to proponuję 1-go marca, godz 11:00 pod KFC.

terefere - 28 Luty 2014, 16:38

Ta sobota i niedziela u mnie odpada, ale na jakieś następne weekendy się piszę.
dream_or_die - 28 Luty 2014, 17:22

Jakby ktoś jeszcze chciał dołączyć to jutro odbędzie się spotkanie forumowe. Spotykamy się o 18 pod domem handlowym Jantar we Wrzeszczu i idziemy do Polówki pograć w plaszówki, później na jakiś spacer po lesie, bądź okolicy (wyjdzie w praniu). Zapraszam ;)
mmc - 28 Luty 2014, 20:25

co to znaczy "Polówki pograć w plaszówki" ?
dream_or_die - 28 Luty 2014, 22:13

Kasztan uświadomił mnie, że pisze się Polufka, ale mniejsza. To nazwa klubu w którym można wypożyczyć i grać za darmo w gry planszowe, mają na prawdę spory wybór.
Hahaczyk - 28 Luty 2014, 23:43

dream_or_die, piszac w watku o wycieczce do sobieszewa na temat zupelnie nie zwiazany z nia powodujesz zamieszanie, kilka osob moze nie wiedziec ze w wątku bedzie mowa o grach planszowych i nie pojawi sie na spotkaniu we wspomnianym klubie ( choc byc moze mialaby ochote na taki wypad), proponuje zakladac nowe wątki dla tego typu tematow, oczywiscie zycze milego spotkania w dniu jutrzejszym! P.S. Wszystkim chetnym do zasmiecania watku tematami z innej beczki proponuje zaniechac zamieszczania wpisow na tego typu tematy. Zdaje sobie sprawe ze nie ja jestem autorem watku, ale porzadek na forum to nasza wspolna sprawa :) .
dream_or_die - 1 Marzec 2014, 16:05

Przepraszam, napisałam z automatu, zapominając że to był wątek na temat Sobieszewa. Następnym razem napiszę bardziej ogarnięcie, w odpowiednim wątku. ;)
Hahaczyk - 1 Marzec 2014, 20:40

Dzięki pozdrawiam! A wycieczka do Sobieszewa z powodu braku chętnych dzisiaj się nie odbyła, jednak proponuję wyznaczyć nowy termin, najpewniej na początku kwietnia będzie większe zainteresowanie.
pumpkin - 1 Marzec 2014, 22:28

Nigdy nie zrozumiem o co chodzi z tym ciśnieniem na „czystość wątku”. A swoją drogą apel o niezaśmiecanie również powinien być w osobnym temacie, przecież nie dotyczy stricte Sobieszewa :P
Hahaczyk - 8 Marzec 2014, 19:40

W sobotę 5-go kwietnia proponuję powtórzyć wycieczkę do Sobieszewa! Zapraszam szczególnie osoby, które jeszcze nie były na takim spotkaniu. Zapewniam, że spędzicie udany dzień w gronie fajnych ludzi, a zwłaszcza w otoczeniu pięknej przyrody! Zainteresowani, którzy nie chcą się ujawnić na forum, mogą się kontaktować bezpośrednio ze mną. ZAPRASZAM!