Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

Górny Śląsk - Spotkania Chorzów - Park Śląski

Reynevan - 19 Maj 2014, 15:14
Temat postu: Spotkania Chorzów - Park Śląski
zielony7 napisał/a:
W piątek planujemy grilla w Parku Śląskim.

No tak. Trzeba by coś napisać oficjalnego. A jako, że organizujemy poza Katowicami postanowiłem stworzyć nowy temat.

W Piątek o godzinie 16 zapraszam wszystkich zainteresowanych na spotkanie w Parku Ślaskim w Chorzowie. Proszę zabrać pieniążki na kiełbaski ponieważ będziemy robić grilla! Tak, właśnie GRILLA! Szykuje się genialna zabawa!! Także nie ma co zwlekać tylko potwierdzić swoje przybycie(kryptonim "olivka"). Zbiórka pod AKS w Chorzowie(pod wejściem od strony przystanków).
DO ZOBACZYSKA LUDZISKA!!

MissSunshine - 19 Maj 2014, 15:50

No i ślicznie, ja się pojawię ;)
(tak, kryptonim olivka made my day)
W sumie dobrze że założyłeś nowy temat, trochę to urozmaici naszą nieśmiałą egzystencję. Tak samo jak alternatywne miejsce zbiórki.

Goldi91 - 19 Maj 2014, 22:25

Fajnie, zatem pojawię jako żółtodziób :) prosiłbym tylko o kontakt od kogoś odważnego żebym mógł was potem odnaleźć bo będe jechał z uczelni i sie trochę spóźnię :)
Reynevan - 20 Maj 2014, 08:10

Goldi91 napisał/a:
prosiłbym tylko o kontakt od kogoś odważnego

Posłałem numer na PW.

smutno - 22 Maj 2014, 15:59

Ja jeszcze nic nie wiem. Jutrzejszy dzień stoi pod wielkim znakiem zapytania, w każdym razie, są trzy opcje:
1. Przyjdę na 16.00.
2. Spóźnię się, ale przyjdę.
3. Nie pojawię się w ogóle.

MissSunshine - 22 Maj 2014, 16:19

smutno napisał/a:
Ja jeszcze nic nie wiem. Jutrzejszy dzień stoi pod wielkim znakiem zapytania, w każdym razie, są trzy opcje:
1. Przyjdę na 16.00.
2. Spóźnię się, ale przyjdę.
3. Nie pojawię się w ogóle.

Wybieramy bramkę numer 1.

Reynevan - 22 Maj 2014, 16:46

W sumie to mało osób(jak zwykle) zdeklarowało swoje przybycie na spotkanie. Może lepiej zmienić ten smutny nawyk?
Chociaż, pytania o to kto będzie zawsze są bardzo intrygujące i pobudzają atmosferę.

Proponuje również o przeznaczeniu nagrody osobie z największą frekwencją na spotkaniach. Czyli mi. 8-)

rafi92 - 22 Maj 2014, 17:26

Reynevan napisał/a:
Proponuje również o przeznaczeniu nagrody osobie z największą frekwencją na spotkaniach. Czyli mi.

Wygrał Pan napój bezalkoholowy :D

Reynevan - 22 Maj 2014, 17:34

rafi92 napisał/a:
Wygrał Pan napój bezalkoholowy :D

zielony7 - 23 Maj 2014, 10:26

krótko: olivka :->

[ Dodano: 23 Maj 2014, 23:45 ]
Ja tylko napiszę, że właśnie sobie wpierdzielam na kolację ten p... sos czosnkowy i tu mała rada, nie podchodźcie do mnie jutro, no chyba że macie katar.

Klaas - 24 Maj 2014, 14:47

Spóźnienia stały się ostatnio stałą przypadłością śląskich nieśmiałych spotkań. Nie inaczej było wczoraj - spośród siedmiu istot, które zdołały dotrzeć na miejsce docelowe aż trzy ( chyba, że coś umknęło mojej uwadze, wtedy proszę o sprostowanie) w tym i ja pojawiły się po czasie. Ku naszej radości pojawiła się jedna nowa bardzo sympatyczna osoba. Do grilla niestety ostatecznie nie doszło z powodu deficytu węgla, toteż cała gawiedź zebrała się na basenach. Poza rozmowami mieliśmy całkiem ciekawe towarzystwo - grupę domorosłych raperów, których znakiem rozpoznawczym był imponujący okrzyk sławiący tajemniczego Oktawiusza. Gdzieś bliżej końca naszej nasiadówki doszło do integracji z owymi sympatycznymi kolegami - zostaliśmy zaproszeni do śpiewającej kolejki przemieszczającej się wokół basenu. Zabawa była przednia! Spotkanie można więc ze spokojnym sumieniem uznać za udane. Do zobaczenia za tydzień!

Są nieśmiałe plany aby zorganizować spotkanie także jutro w Katowicach. Tak wiem, jest od tego osobny temat, ale nie chcę sobie sztucznie nabijać postów :P Ewentualnych chętnych prosi się o zabranie głosu.

zielony7 - 24 Maj 2014, 15:45

Cytat:

Są nieśmiałe plany aby zorganizować spotkanie także jutro w Katowicach.

Dodatkowe spotkanie zawsze spoko. Jakby coś, to jutro mam czas od ok 18:00.

matik90 - 24 Maj 2014, 16:11

A dla pozostałych godzina 16.30 pasuje?
Reynevan - 24 Maj 2014, 16:18

Mieszacie tematy panowie...
MissSunshine - 24 Maj 2014, 16:48

Klaas napisał/a:
spośród siedmiu istot, które zdołały dotrzeć na miejsce docelowe aż trzy ( chyba, że coś umknęło mojej uwadze, wtedy proszę o sprostowanie) w tym i ja pojawiły się po czasie.

Cztery się pojawiły po czasie ;)

Klaas napisał/a:
Gdzieś bliżej końca naszej nasiadówki doszło do integracji z owymi sympatycznymi kolegami - zostaliśmy zaproszeni do śpiewającej kolejki przemieszczającej się wokół basenu.

To był pociąg Oktawiusz ; p Zresztą ku uciesze dwóch innych grup które się tam aktywnie integrowały (pod koniec się zebrało dość dużo ludzi, co nie?). A ciekawa jest że jak przechodziłam obok tych chłopców 10 minut wcześniej to słyszałam ze dyskutują o tym kogo zaprosić do owego pociągu i padło na nas, tacy jesteśmy nieśmiało sympatyczni.

matik90 - 24 Maj 2014, 19:06

Więc oficjalnie zapraszam jutro na spotkanie pod żabę na stawowej w katowicach na stawowej16.30
Reynevan - 25 Maj 2014, 12:33

Do spotkan w Katowicach jest osobny temat. Zalozylem ten, zeby nie bylo balaganu. Jak widac co poniektorych jakos to interesuje i wola robic chlew. Dzieki wielkie.
Goldi91 - 25 Maj 2014, 20:02

Dzięki za fajne spotkanie i miłe przyjęcie w szeregi grupy :)
Reynevan - 25 Maj 2014, 20:33

Goldi91 napisał/a:
Dzięki za fajne spotkanie i miłe przyjęcie w szeregi grupy :)

Fajnie, ze Ci sie podobalo. Mamy nadzieje, ze jeszcze nas odwiedzisz. ;)

smutno - 25 Maj 2014, 22:38

Miło było Cię poznać, Goldi91. ;-)
Klaas - 28 Maj 2014, 20:56

Widzę, że wszyscy w tym tygodniu są jacyś onieśmieleni, toteż pozwólcie, że ja przejmę pałeczkę organizatora :>
A więc proponuję spotkanie w piątek tj. 30.05 o godzinie 16 pod AKSem - wejście od strony przystanków.
Były wstępne plany odnośnie wypadu na Juwenalia, także jeśli będą chętni to możemy się na nie udać, tudzież zmienić nawet lokalizację punktu zbiórki jeżeli będziemy chcieli jechać na Trzy Stawy od razu. Do zobaczenia zatem!

Reynevan - 28 Maj 2014, 21:06

Klaas napisał/a:
Widzę, że wszyscy w tym tygodniu są jacyś onieśmieleni, toteż pozwólcie, że ja przejmę pałeczkę organizatora

W zasadzie to nie rozumiem, dlaczego większość boi się być tą pierwszą osobą, która zainicjuje następne spotkanie. To nie wycieczka do Bułgarii, w której potrzebny będzie organizator, który poczuje presje. Nie ma się co spinać. Niemniej jednak, miło, że ktoś się wziął za to w tym tygodniu. Przyznam się - obstawiałem kogoś innego.

Jeżeli będzie grill to wpadnę.

smutno - 29 Maj 2014, 18:25

Reynevan napisał/a:
Przyznam się - obstawiałem kogoś innego.

Zielonego?

Nie będę obecna.

Reynevan - 29 Maj 2014, 18:31

smutno, pozostawię nad tym zagadnieniem aurę tajemniczości.
smutno - 29 Maj 2014, 18:56

Rozbudziłeś moją ciekawość.
Klaas - 31 Maj 2014, 12:00

Na wczorajszym zgrupowaniu na niezastąpionych basenach stawiło się pięć osób. Co prawda tym razem nie udało nam się spotkać sympatycznych chłopaków od Oktawiusza, niemniej jednak było interesująco, gdyż poruszyliśmy wiele ciekawych tematów i ogólnie było bardzo rozmownie. Daniem głównym tego wieczoru był grill, a raczej kiełbaski na nim upieczone. Tak, wreszcie udało nam się zorganizować ten jakże wspaniały event i pobawić się w Roberta Makłowicza. Kapryśna tego dnia pogoda także stanęła po naszej stronie i nie zostaliśmy ugoszczeni deszczem, a nawet na dłuższą chwilę pojawiło się słońce!
Do zobaczenia za tydzień!

Goldi91 - 31 Maj 2014, 23:28

Gratuluję udanego grilla :D
mazi0000 - 1 Czerwiec 2014, 21:23

Witam czy w następny piątek odbędzie się grill ? mógłbym przyjechać ale o godzinie 17 ponieważ do 16 pracuje.
zielony7 - 2 Czerwiec 2014, 12:33

Cytat:
czy w następny piątek odbędzie się grill ?

W związku z tym, że w sobotę wybieramy się w góry, to raczej piątkowego spotkania nie będzie, hmm chociaż kto wie, nie będę mówił za siebie :p
Zamiast tego zapraszamy Cię na wspólny wyjazd w góry, ale o tym w temacie obok.

nononowy - 3 Czerwiec 2014, 18:11

Czołem, widzę że spotkania zaczynają się przenosić w tereny mi bliższe; całkiem możliwe, że w bliżej nieokreślonych nadchodzących czasach wpadnę. Te baseny, o których wspominacie - macie na myśli Falę? Coś kojarzę, że część tego rozebrano, czy w burdel zamieniono.
Reynevan - 3 Czerwiec 2014, 18:16

nononowy napisał/a:
Te baseny, o których wspominacie - macie na myśli Falę?

Nie, aczkolwiek nasz basen jest całkiem blisko lokalizacji o której wspomniałeś.

Wbijaj śmiało. ;)

Reynevan - 7 Czerwiec 2014, 09:48

Witajcie moi drodzy. Jako, że wczorajszego dnia postanowiłem napisać w wątku coś więcej na temat wczorajszego spotkania nie mam chyba wyjścia jak dotrzymać słowa i to wykonać.

Może na początek zacznę dlaczego będę pisał ową pseudo relacje. A więc moi drodzy bierze się to z dwóch powodów. Po pierwsze wiąże się to z moim wrodzonym talentem pisarskim oraz niesamowitymi zmysłem społecznym. I jako, że już zaspokoiłem stan mojego ego, mogę przejść do drugiego powodu. Drugim powodem jak zapewne się spodziewacie jest społeczna dezaprobata poprzednich relacji, o której dowiedziałem się wczorajszego dnia. To tyle ze swoistej genezy mojej dzisiejszego wypracowania. Przejdźmy do rzeczy.

Tyle emocji, uczuć i alkoholu przetacza się przez mój organizm, że nawet nie wiem od czego zacząć. To cudowny stan, chętnie bym się z wami nim podzielił, ale nie mamy na to czasu. Zacznę może od początku. Zgadzacie się? "Tak, tak mistrzu".

Wczorajsze spotkanie rozpoczęło się, kiedy słonko zdążyło już obrobić większą połowę swojego dziennego kursu. Lokalizacja rozpoczęcia spotkania jest tak oczywista, więc nie ma chyba o czym wspominać. Wszyscy wiedzą, że legendarni bohaterowie zawsze spotykają się pod żabą w mieście rozpusty zwanym Katowicami. Większość spokojnych miejsc w Katowicach była zajęta przez diabelskie pomioty dlatego wyruszyliśmy do naszego ulubionego miejsca spotkań, czyli legendarnych basenów w których zamiast ludzi kąpią się butelki. Jako, że jestem wrodzonym altruistą i moją jedyną wartością w życiu są forumowe spotkania rozesłałem gołębie pocztowe do nieobecnych członków z wiadomością gdzie się udajemy. Tak, tak moi drodzy - było nas wtedy tylko dwoje.

Po zakupieniu odpowiednich towarów na pobliskim targu trafiliśmy w końcu do docelowej lokalizacji. Po krótkim czasie zrozumieliśmy, że na miejscu nie jesteśmy sami. Po burzy mózgów i wzorowej dedukcji odkryliśmy, że trzecią istotą na spotkaniu jest nie kto inny jak myszka olivka. Dzięki eksperckim umiejętnością obsługi kamery heto1830 zwanego przez bliskich Kamilem oraz moim talentem łowieckim udało nam się ją uwiecznić na filmie, który umieszczę pod koniec.

Po bliżej nie określonym czasie na spotkaniu pojawili się goście; dwoje nędzarzy na zniszczonych rumakach przybyło do nas prosząc o pomoc. Nie mogliśmy pozostać obojętni, dlatego podpisaliśmy odpowiednie papiery poprzez które nasi goście w najbliższym czasie otrzymają datki w postaci dwustu złotych. Nędzarze pojawili się na spotkaniu również później, lecz nie okazaliśmy już takiej sympatii wobec nich. To wydarzenie raz na zawsze wyryło w naszych serach HWDP.

W kolejnej części spotkaniu został wykonany brawurowy rzut butelką, która po raz pierwszy została rozbita. Nie będę ukrywał, że dokonał tego nie kto inny jak Kamil.

Kiedy na spotkaniu zjawiła się reszta osób potoczyło się ono w tak zawrotnym tempie, że nie potrafię sobie przypomnieć większości wydarzeń. Zresztą od jakiegoś czasu, kiedy do spotkań dołączyły nowe osoby głównymi atrakcjami są nieudane i jakże żałosne próby ich łowów, czy jak to się mówi w świecie zwierząt - próby podrywu.
W dalszej części udało nam się przeprowadzić wiele dyskusji na temat otaczającego nas świata zarówno w odniesieniu subiektywnym jak i w obiektywnym, zarówno w sensie społecznym, jak i psychologicznym, zarówno w aspekcie indywidualnym, jak i ogólnym. Nie będę zdradzał naszych obrad, trzeba przekonać się na własnej skórze jak bardzo wartościowe są nasze spotkania.

Kiedy wróciliśmy już do miasta rozpusty żegnając się po kolei z każdym pojawiła na spotkaniu się kolejna atrakcja. Poznaliśmy mężnego kowboja, który poruszył pozostałe na spotkaniu osoby historią o poszukiwaniu miłości na przykładzie Julii Roberts.

Wiadomym jest, że zawsze musimy rozstawać się z płaczem, bo przykro jest wracać do ponurego świata. Niestety takie jest życie i rozjechaliśmy się do domostw.

To tyle co miałem do powiedzenia. Dziękuję za uwagę, filmik umieszczę za chwilkę.
Pozdrawiam, niesforny Reynevan.

@Myszka olivka.
http://youtu.be/RYCkNkWtQko

heto1830 - 8 Czerwiec 2014, 11:30

Hahahahahahaha :E .fajne przemowienie.
Reynevan - 8 Czerwiec 2014, 12:04

heto1830, ciesze się, że się podobało. ;)
Dobrze, że ktoś jeszcze posiada poczucie humoru i dystans do świata. Nie to co poniektórzy. :>

Klaas - 11 Czerwiec 2014, 19:22

W najbliższy piątek tj. 13.06 planowane jest spotkanie około godziny 16:30 pod chorzowskim AKSem - wejście od strony przystanków autobusowych/tramwajowych. Potencjalnych chętnych proszę o zaanonsowanie się poniżej ;)
MissSunshine - 11 Czerwiec 2014, 20:05

Ahm, ale po co Pawele? Mamy już co najmniej trzy chętne osoby do spotkania w Mikołowie, nie widzę sensu żeby organizować coś konkurencyjnego ;) Śląskie spotkania są już i tak rozbite na niepotrzebną ilość grupek, po co się dalej rozdrabniać? Proponuje osobiste animozje zostawić za sobą albo przynajmniej nie siać zamętu na zlotach z ich powodu. Tym bardziej że Mikołów to fajne miasto, mamy dużo użytkowników stamtąd i uważam że warto wędrować do różnych miejsc jako że mieszkamy w aglomeracji (Gliwice mogą być następne, do Rudy nikogo nie zapraszam).

nononowy, późno reaguję na twojego posta, ale jak to tak, Fala nie jest już czynna?

Reynevan - 11 Czerwiec 2014, 20:13

MissSunshine napisał/a:
Proponuje osobiste animozje zostawić za sobą albo przynajmniej nie siać zamętu na zlotach z ich powodu.

Zgadzam się. Zresztą takie zachowanie nie tylko psują atmosferę, ale również są już lekką oznaką tchórzostwa. W ramach zapobiegania kolejnym takim sytuacjom, polecam załatwić tą sprawę prywatnie.
Pozdrawiam i zapraszam chętnych do Mikołowa. Niesforny Reynevan.

@Nie zaznałem aplauzu dla mojej sztuki(przepiękna relacja spotkania powyżej).
Wiecie, że niedoceniony artysta to smutny artysta. :(

Klaas - 11 Czerwiec 2014, 20:48

O jakim tchórzostwie mówisz skoro nie potrafisz mi powiedzieć prosto w twarz co o mnie myślisz? Zamiast tego robisz jakieś podchody w internecie. Wiem, teraz napiszesz, że mam przyjechać do Mikołowa to wszystko wyjaśnimy, tyle że ja nie zamierzam robić ci łaski i pchać się Bóg wie gdzie. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
Batkocz - 11 Czerwiec 2014, 21:05

Reynevan, Klaas, może byście tak wreszcie przestali nawzajem zgłaszać swoje posty tylko załatwili swoje sprawy przez PW.
Reynevan - 11 Czerwiec 2014, 21:50

Mistrzu administratorze - zgłosiłem owy post, aby nie nastała jakaś bezsensowna dyskusja, ponieważ tak jak wspomniała koleżanka miesza to bardzo w temacie spotkań. Upomniałem już kolegę, aby załatwiał takie sprawy prywatne. Miejmy nadzieje, że ma troszkę rozumu w głowie i mnie posłucha i nikt nie będzie już musiał zawracać wam głowy. Rozumiem, że doszło do nieprzyjemnej sytuacji i przykro mi z tego powodu.
nononowy - 12 Czerwiec 2014, 16:56

MissSunshine napisał/a:

nononowy, późno reaguję na twojego posta, ale jak to tak, Fala nie jest już czynna?

A tak skojarzyłem tylko - w zeszłym roku widziałem, że prawie całe ogrodzenie zostało zdemontowane; gugle mówią, że obiekt tylko okroili. A ten stary basen to faktycznie mocno zakonspirowana miejscówka.

zielony7 - 25 Czerwiec 2014, 12:11

Na ostatniej schadzce sporo osób było za spotkaniem w piątek, tak więc zapraszam wszystkich chętnych na ten dzień do Parku Śląskiego. Proponuję godzinę 15:30, zbiórka jak zwykle pod AKSem. Kto będzie? :D
rafi92 - 26 Czerwiec 2014, 18:34

zielony7, Coś wczesnie godzina spotkania :P
zielony7 - 26 Czerwiec 2014, 22:01

rafi92 napisał/a:
zielony7, Coś wczesnie godzina spotkania :P

Ok, do się zrobić :p

Jutrzejsze (piątkowe) spotkanie rozpocznie się o 16:00 zbiórka w Katowicach na Stawowej.

zielony7 - 27 Lipiec 2014, 23:11

Chciałby ktoś iść ze mną na mecz piłki nożnej? Konkretnie, wybieram się na spotkanie kwalifikacyjne do Ligi Europy pomiędzy Ruchem Chorzów, a duńskim Esbjerg fB. Mecz w czwartek o 18:00 w Gliwicach, ale bilety trzeba kupić do środy osobiście pod stadionem Ruchu. Cena biletu ulgowego 10zł + 5zł karta kibica. :->
Jeśli nikt się nie przyłączy, to sam będę udawał kibica Ruchu :557: