Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

O wszystkim i o niczym - Instagram

1gosia - 27 Grudzień 2015, 00:50
Temat postu: Instagram
Macie instagrama?:) jak wyglada Wasz nieśmiały ig świat?:)
Katarzyna.k - 27 Grudzień 2015, 17:01

Tak mam już od jakiegoś czasu ale rzadko tam zaglądam, bo czasem jak widze co ludzie wrzucaja to szkoda mi tego swiata. Ja nie wiem czemu ludzie tak bardzo uzalezniaja sie od takich portali jak instagram, Facebook, Twitter. Wolą zyc w zyciu wirtualnym niz rzeczywistym..
Marti - 27 Grudzień 2015, 17:40

Nirktorzy wyzrj cenia kontakt via FB przez telwfon. Tj. Nie da sie do nich dodzwonic, a na FB od razu odpisuja:p
Nie wiem czym jest instagram.

nutella - 27 Grudzień 2015, 17:48

portalem, na który obowiązkowo musisz wrzucać dwie rzeczy- zdjęcie jedzenia, i zdjęcie od szyi do pasa (ale jak nie masz piersi, to sobie odpuść), ewentualnie fociak twarzy z fizjonomią kunia. to taki typowy instagram, na niektórych jeszcze zdarzają się zdjęcia 'artystyczne'; ale tak czy siak- czasami fajnie się ogląda, bo fajnie sie ogląda obrazki. nie mam, bo, bo chyba bardzo wstydziłabym się mieć coś, gdzie byłyby same zdjęcia, tylko moje zdjęcia, na których musiałabym udawać pewną siebie, i nic poza tym.
Marti - 27 Grudzień 2015, 18:27

Nie lubie sobie robic zdjec = mija sie z celem.
1gosia - 29 Grudzień 2015, 00:58

Lubię instagram, bo mogę wrzucać tam zdjęcia, o których w normalnych warunkach bym nie przetrzymywała, czasem lubię popatrzeć jak w 2011 rozkwitały mi pierwsze ciemierniki zimą:)
mam kilka kont, bo tymi kontami grupuję sobie zdjęcia:)

littleladypunk - 3 Styczeń 2016, 15:54

Mam konto na Instagramie, ale głównie do obserwowania interesujących mnie osób i lubienia ich zdjęć, czasami coś skomentuję. Sama rzadko coś wrzucam, a jak już to głównie jedzenie xD Nie mam za bardzo nic interesującego, żeby się tym dzielić. Poza tym jakoś mi ładne zdjęcia nie wychodzą, ech.
1gosia - 5 Styczeń 2016, 00:25

mi też nie wychodzą, lubię robić zdjęcia temu,co mi się spodobało:)
nutella - 4 Marzec 2016, 20:57

albo niewazne
Claya - 1 Czerwiec 2016, 22:33

A ja kiedyś założyłam instagrama żeby wrzucić tam zdjęcia swojego psiaka z okresu szczenięcego :P i tak sobie został porzucony, nie kręci mnie to ;)

Instagram mojego Bianusia :P

nutella - 13 Lipiec 2016, 16:07

łiiiiiiiiiiiiiiiiii przesłodki, wygląda, jak misio! :562: i ładne paznokcie Claya ! :)
Claya - 13 Lipiec 2016, 16:39

Dziękuję Nutella! :) Starszy misio wygląda tak: http://drive.google.com/o...WHFwOGxseThHXzQ :D

PS. Tamte pazurki to hybryda :)

nutella - 13 Lipiec 2016, 20:13

też cudowny ! wyobrażam sobie, ile muszą Ci dawać radości
Marti - 10 Marzec 2018, 09:44

Ale widzę, że tagi lepiej działają na IG jak i reach jest większy niż na srejbuku.
FB jeszcze ograniczył zasięgi to już wogóle..

Choć wkurza, że IG nie wspiera desktopowego wrzucania zdjęć, a jedynie przez aplikację tudzież mobilną www.

bindi - 20 Marzec 2018, 08:58

Mam konto głównie do obserwacji interesujących mnie osób, czasem wrzucę jakąś nic nie znaczącą pierdołę, czasem okruchy dnia codziennego. Wiele zdjęć na typowym portalu fotograficznym by nie przeszło a na ista są ok.
MyŁy - 23 Marzec 2018, 14:54

Mam konto, aczkolwiek zamierzam je niedługo usunąć. Wolę Snapchata :D