Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

O wszystkim i o niczym - Pokaż światu że jeszcze żyjesz

koniec świata - 22 Sierpień 2019, 20:24
Temat postu: Pokaż światu że jeszcze żyjesz
Zainspirowany przemyśleniami Vroo: http://forum.niesmialosc.net/viewtopic.php?t=7998 stworzyłem temat dla wszystkich użytkowników, którzy chcieliby pokazać, że dalej prowadzą nieśmiały żywot i zaglądają tutaj przynajmniej raz w roku (nie musicie tego robić codziennie, wpisywać sie nie częściej niż raz na kwartał). Można również publikwoać informację o nieśmiałych zgonach (sprawdzone, nie spekulacje).
smutno - 8 Wrzesień 2019, 15:35

Żyję i zaglądam.
krzych86 - 9 Wrzesień 2019, 09:43

Zaglądam z sentymentu
Tulkas - 9 Wrzesień 2019, 20:35

Ano ja czasem zaglądam. Jak by nie patrzeć przesiedziałem tu spory kawał życia (nie wiem, czy to dobrze ;p ) To tutaj stawiałem pierwsze kroki w naszej fobiczno-nieśmiałej społeczności, tutaj zaliczyłem pierwszy zlot, poznałem wiele fajnych osób. Tutaj wywoływałem swoje pierwsze dramy i konflikty i znalazłem informacje, które pozwoliły mi się lepiej zrozumieć ;p Z jednej strony szkoda, z drugiej nie miałbym nic przeciwko, gdyby niektóre moje stare posty zniknęły :576:

PS: ogłoszenie z mojej sygnatury wciąż aktualne :P

princesska - 20 Grudzień 2019, 10:55

Ja zaglądam od czasu do czasu...
blacknight - 24 Luty 2020, 16:36

Zaglądam czasami.
Dahmer213 - 24 Luty 2020, 20:59

nie żyje i zaglądam
jaq - 18 Kwiecień 2020, 15:49

Zajrzałem dzisiaj na to forum pierwszy raz od paru lat. Szkoda że to jego ostatnie miesiące życia.

Moja historia na tym forum zaczęła się w wakacje 2006 roku, kiedy trafiłem tutaj skierowany linkiem z jednego z forów o grach. Czytałem tam wątek kolesia który pytał czy dziewczyny patrzą tylko na wygląd i choć tamten OP okazał się później trollem to jeden z linków w tamtym wątku skierował mnie na forum.niesmialosc.net.

W tamtym momencie już parę lat przeglądałem polskie fora, komentarze na onecie i poznawałem ludzi na kurniku; jednak to forum było dla mnie wyjątkowym odkryciem. Okazało się że są inni ludzie którzy również są bardzo wstydliwi, bardzo chcieliby mieć dziewczynę ale nie wiedzieli jak można to osiągnąć. Okazało się że nie jestem jedyną osobą która robi się czerwona kiedy musi zagadać do obcej osoby i nie jestem jedyną osobą która nie lubiła zagadywać do obcych osób i bała się prowadzić rozmowy. Zobaczyłem wtedy że nie jestem sam i ta myśl była bardzo budująca.

Trochę czasu tutaj spędziłem. Szukałem pocieszenia w postach innych i sam starałem się podbudowywać współforumowiczów. Jednak odkryłem również że nadmierne siedzenie tutaj i czytanie kolejnych historii sprawiało że sam również coraz bardziej popadałem w samoużalanie i umartwianie się. Aż zauważyłem że jak odstawiam czytanie tego miejsca na dłuższy czas to ma to pozytywny wpływ na moje samopoczucie :)

Przeglądałem to forum do około 2011 roku, po czym inne miejsca w internecie zaczęły bardziej przykuwać moją uwagę. I wydaje mi się że też już nie byłem tak nieśmiałą osobą jak jeszcze 5 lat wcześniej i z czasem przestałem zaglądać tu w ogóle.

14 lat minęło odkąd zacząłem tu wchodzić i wszystkie problemy które miałem jako nastolatek zostały rozwiązane. Nie mam problemu z zagadywaniem do ludzi, chociaż wciąż bywa to stresujące. Jednak jestem świadom stresu i nie wstydzę się go. Mam partnerkę, sporo zarabiam i sam jestem szefem dla innych ludzi co również dla mnie samego byłoby ogromnie stresujące kilkanaście lat wcześniej. Ale mi się udało i mam nadzieję że większości osób z podobnymi problemami również się udaje.

---

Tak szczerze to większość postów tutaj była dość nijaka, wyróżniali się zawsze trolle, wulgarni albo ci którzy mieli lekkie pióro do postów. Z użytkowników o których pamiętam do dzisiaj to:
pjvgt - koleś twierdził że jest najbrzydszą osobą którą zna i z tego obrzydzenia postanowił zostać księdzem. Ostatni post napisał w 2007 roku, ciekawe co z nim? Profil: http://forum.niesmialosc....wprofile&u=1054
hut - był na forum chwilę tzn. tylko około 2-3 lata, ale ciekawie pisał o swoich perypetiach z dziewczynami, a także o jego życiowych rozterkach. Na pewno wyróżniał się ciekawym pisaniem. Ostatni post rok 2010, ciekawe co u niego? Profil: http://forum.niesmialosc....wprofile&u=2641

P.s.
Dzisiaj przejrzałem forum i bardzo rozbawił mnie ten wątek: http://forum.niesmialosc....8ff1f00e#195548

tajemniczy - 18 Kwiecień 2020, 21:38

I ja wciąż żyję:)
ekstra_intro - 20 Wrzesień 2020, 19:06

Żyję :) Dawno na forum nie zaglądałem. W zasadzie to nigdy zbyt często się tu nie udzielałem, wolałem i nadal wolę rozmowy w realu niż te wirtualne, ale jak coś to można do mnie na maila napisać - zostawiam kontakt w dziale "Wirtualna ławka". :)
zielona666 - 1 Październik 2020, 21:03

Nie żyję, piszą za mnie bakterie rozkładające moje zwłoki. Jednak mój duch jest wciąż obecny i straszy w starych kamienicach i zamkach (nie napiszę w których, sami przyjedziecie kiedyś i wrócicie lub nie).
Wampirzyca - 21 Listopad 2020, 19:36

Coś mnie tknęło i tu zajrzałam. Żyję i mam się dobrze. Z forum wiąże się tyle wspomnień.. od 2006 roku.
Młoda - 23 Listopad 2020, 09:35

Żyję i ja , ale jestem już stara.
Jakieś 10-12 lat minęło odkąd byłam tu aktywna. Miło się wspomina te wirtualne chwilę. Dla mnie to było pozytywne miejsce. Pamiętam niektóre nicki: ania84, Paweł831, Szycha, Paluszek, taki złośliwy chłopak, który w głębi serduszka był miły i kochany greenlabel chyba, Kamil, korneliusz (wiadomo) . Ciekawe czy oni też jeszcze żyją.

Wampirzyca - 23 Listopad 2020, 12:02

Tak, jeszcze ShySe i Wiedźma, ska, Marti i była taka młodsza para (nawet 20 lat chyba nie mieli xd), co tu się poznała (jedno z Wrocławia, drugie z Poznania)
Marti - 23 Listopad 2020, 13:01

Cytat:

Tak, jeszcze ShySe i Wiedźma, ska, Marti i była taka młodsza para (nawet 20 lat chyba nie mieli xd), co tu się poznała (jedno z Wrocławia, drugie z Poznania)
Żyję przedłużyłem serwer jednak :P
Młoda - 23 Listopad 2020, 18:19

Cytat:
i była taka młodsza para (nawet 20 lat chyba nie mieli xd), co tu się poznała (jedno z Wrocławia, drugie z Poznania)

Asura chyba...

Wampirzyca - 24 Listopad 2020, 10:27

Tak, asura. :) I chłopak na "s". :)
alkohol to zło - 5 Grudzień 2020, 22:57

Młoda napisał/a:
Żyję i ja , ale jestem już stara.
Jakieś 10-12 lat minęło odkąd byłam tu aktywna. Miło się wspomina te wirtualne chwilę. Dla mnie to było pozytywne miejsce. Pamiętam niektóre nicki: ania84, Paweł831, Szycha, Paluszek, taki złośliwy chłopak, który w głębi serduszka był miły i kochany greenlabel chyba, Kamil, korneliusz (wiadomo) . Ciekawe czy oni też jeszcze żyją.

Ja jeszcze żyję, dogorywam ;P Kamil to ja. To Ty jeszcze mnie pamiętasz z czasów starego nicku, to było tak dawno... Niedawno z dziewczyną oglądałem stare zdjęcia i opowiadałem jej międy innymi o Tobie (tylko o okolicznościach zlotu). Cieszę się, że Ty też dajesz oznaki życia :)

No i cześć Wampirzyca, dawno Cię nie widziałem, chyba tylko raz w Toruniu ;)

Wampirzyca napisał/a:
Tak, asura. :) I chłopak na "s". :)

Ten od legendarnej rury S. :P

Hanako - 6 Grudzień 2020, 21:14

Przeglądając stare maile natknęłam się na link aktywacyjny z tego forum. Aż się zdziwiłam, bo zupełnie zapomniałam, że rejestrowałam się tutaj, a się okazuje, że nawet kilka postów i pw napisałam.
Zabawne, że przez te niecałe 4 lata od rejestracji moje życia właściwie zmieniło się o 360° - wiele się wydarzyło, ale wróciłam do punktu wyjścia. xD
Ogólnie szkoda, że fora umierają. Popisałabym na jakimś aktywnym, a discord czy facebookowe grupy to nie to samo. :/

tajemniczy - 6 Grudzień 2020, 21:55

Nie wszystkie fora umierają - na wielu forach tematycznych jestem i żyją normalnie. Może po prostu zestaw tematów się w pewnym momencie tu wyczerpał, nie miał kto ich "pociągnąć", ale jak widać, trochę nas jest i zaglądamy co jakiś czas.
Hanako - 7 Grudzień 2020, 17:21

To może ja mam takiego pecha trafiać na wymarłe fora albo przyczyniam się do ich śmierci samą moją obecnością. :/
Hiawatha - 12 Grudzień 2020, 23:08

Ah te lata trollowania po nocach... :mrgreen:
Sentymencik :) Kto był wtedy ten wie.

Młoda - 13 Grudzień 2020, 01:16

Cytat:
. To Ty jeszcze mnie pamiętasz z czasów starego nicku, to było tak dawno... Niedawno z dziewczyną oglądałem stare zdjęcia i opowiadałem jej międy innymi o Tobie (tylko o okolicznościach zlotu). Cieszę się, że Ty też dajesz oznaki życia

Alkohola też pamiętam;). A na tym zlocie to dużo Was było. Powinnam zostać , żeby poznać wszystkich, ale stchurzylam chyba i trochę Wam wtedy uciekam. Nieładnie z mojej strony.
Kamil , a kto to był ten wysoki łysy przystojny gość?;)

alkohol to zło - 13 Grudzień 2020, 15:12

Młoda napisał/a:
Powinnam zostać , żeby poznać wszystkich, ale stchurzylam chyba i trochę Wam wtedy uciekam. Nieładnie z mojej strony.

Może na kolejnym lubelskim zlocie zostaniesz do końca :P

Młoda napisał/a:
Kamil , a kto to był ten wysoki łysy przystojny gość?;)

Brotherquay?

Aureliusz - 13 Grudzień 2020, 21:51

Zza grobu :P
Wampirzyca - 21 Grudzień 2020, 10:29

alkohol to zło napisał/a:

No i cześć Wampirzyca, dawno Cię nie widziałem, chyba tylko raz w Toruniu ;)

Tak, widzieliśmy się tylko raz, 9 lat temu! Mam zdjęcia i właśnie oglądam, koło Ciebie oczywiście siedział brotherquay jak poszliśmy na jakiś obiad i piwo. xd I jeszcze ktoś w okularach obok Ciebie, wydaje mi się, że to ktoś bardzo ważny dla forum, ale nie wiem, kto (tzn. mam pewne domysły xd) (I nie chodzi o ShySe, ShySe to wiem jak wyglądał)

Jak będziecie jakimś cudem z dziewczyną w kuj.-pom. to dajcie znać. :)

alkohol to zło - 22 Grudzień 2020, 02:04

Jak ten czas szybko leci :P Widzę to zdjęcie w albumie od Clarice, ten ktoś w okularach to Paweł831. A Shyse siedział niedaleko przy stole z Ironem, Robanixem i Paluszkiem. Ok, dam znać, a Ty daj znać jak będziesz we Wrocławiu :)
Wampirzyca - 22 Grudzień 2020, 10:21

Tak myślałam, że to Paweł. :)
I właśnie zdałam sobie sprawę, że we Wrocławiu byłam w zeszłym roku! - pod koniec sierpnia, na wakacjach z mężem. Bardzo fajne miasto. I ogród japoński mi się podobał. :)
Oby pandemia jak najszybciej się skończyła i znów można było spotykać się z ludźmi.

Iron - 23 Grudzień 2020, 13:08

Muszę poszukać tych zdjęć ,jakoś ich nie kojarzę :P