Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

O wszystkim i o niczym - Niedopowiedziane historie

koniec świata - 25 Grudzień 2019, 19:22
Temat postu: Niedopowiedziane historie
W związku z myślami o przemijaniu i tym, że wszystko co tu się zaczęło zostanie usunięte posanowiłem założyć kolejny sentymentalny temat.

Czy pamiętacie o historiach jakichś osób, które zakończyły się nagle i bez odpowiedzi? Czy jest ktoś z tego forum, kogo dalsze losy chcielibyście poznać?

krzych86 - 3 Styczeń 2020, 07:12

Na pewno historia opowiadana w wątku Homera pt. "jestem dziwny". Homer opisywał dość długo swoje perypetie ze szkoły średniej, jak to mu się wszystko "waliło" na głowę. Później opisywał trochę o podjęciu studiów chyba w Krakowie. Wiele osób go wspierało mentalnie. No i nie wiemy co robi dziś, czy udało mu się osiągnąć zamierzone cele poza skończeniem szkoły średniej.
paryzmoskwa - 4 Styczeń 2020, 18:28

ciekawe co u sahema
koniec świata - 5 Styczeń 2020, 22:33

Chyba nie najlepiej. W moja historia jest watek Sahem2.

Mi sie przypomnialo dwoch forumowiczow o ktorych zaginal sluch:

derrao - jeden z najwiekszych forumowych pewniakow, zapewne teraz jest jakims korpo managerem albo coachem, guru czy tam mentorem.

Adik - mily i uczynny chlopak, ktory zawsze stawal w obronie trollowanych niesmialych duszyczek i dbal o porzadek na forum. Mam nadzieje, ze poza forum wszysko ulozylo sie w porzadku.

szinuja1 - 6 Styczeń 2020, 01:03

Akurat na osobe, ktorej dalszej historii bylabym najbardziej ciekawa trafilam przypadkiem, zyje i ma sie jako tako.
Z pozostalych osob, najbardziej ciekawa jestem jak sie potoczyly dalsze losy Krolowej i Piotrka831.