Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Katowicka grupa facebookowa - wydzielone z "Górny Śląsk
Autor Wiadomość
Ryba 

Wysłany: 21 Sierpień 2013, 19:29   

Po to aby zrobić jeszcze większy chlew i nas zdenerwować. W końcu bycie wrednym, to jedyna droga, kiedy nie ma się już innych argumentów.
Analizowałem już to wcześniej, jednocześnie rozmawiając z pewną osobą z waszej elity.
Po krótkiej chwili zrozumiałem, że jedyną osobą, która jest nowa i nie przeszkadza jej selekcja, jest osobą z waszej grupy.
Fuck logic, co nie?
Nie pogrążaj się jeszcze bardziej. Jesteście jak płaszczka, która będąc już na dnie, zwykle zakopuje się jeszcze bardziej.
Żyj dalej w swoim świecie przyjacielu, nie wszyscy podzielają Twoje zdanie. :)

Sprawiedliwość istnieje i prędzej, czy później dosięgnie was gniew Innosa, a wszystkie krzywdy przez was wyrządzone odbiją się na waszych splamionych od kłamstw ciałach.

nieromeq 

Wysłany: 25 Sierpień 2013, 16:35   

Jasne, że nie miałem na myśli osoby z naszej grupy. Może trudno sobie to wyobrazić niektórym, ale istnieją nowe osoby, które nie czują się wyselekcjonowane i nie są w stanie zrozumieć tego ambarasu (pisząc do mnie, że poszło o "głupotę"), choć do grupy nie zostały zaproszone.

Główny problem polega na tym, że niektórzy nie potrafią zrozumieć, że czasami można urazić kogoś niezamierzenie, a skoro nie było zamiaru to i nie ma winnych. Tym bardziej w grupie ludzi, którzy lekko mówiąc nie są ekspertami od relacji międzyludzkich. No, ale ludzie ze złą wolą czy chcący zaistnieć zawsze się znajdą. Sam przeprosiłem w imieniu grupy, choć sam do końca nie wiem za co, ale to pokazuje kto ma dobrą wolę w tej sytuacji.

Ryba 

Wysłany: 25 Sierpień 2013, 16:42   

nieromeq napisał/a:
Może trudno sobie to wyobrazić niektórym, ale istnieją nowe osoby, które nie czują się wyselekcjonowane i nie są w stanie zrozumieć tego ambarasu

Nie mogę się doczekać, aż poznam którąś z nich. :)
Ale skoro ich nie ma, to chyba Ty bardziej nadajesz się do psychiatry niż na spotkania forumowe.
Pff...
nieromeq napisał/a:
Tym bardziej w grupie ludzi, którzy lekko mówiąc nie są ekspertami od relacji międzyludzkich.

Nie tak dawno ktoś pisał, że już nie jest "aspołem". Może udzieli nam wszystkim lekcji o relacjach międzyludzkich.
nieromeq napisał/a:
ale to pokazuje kto ma dobrą wolę w tej sytuacji.

Złoty człowiek. Szkoda, że nikt takim nie stawia pomników... cóż taki mamy świat. :/

popek 

Wysłany: 5 Kwiecień 2014, 21:45   

chciałbym dołączyć do zaszczytnego grona elity i umawiać się na waszej fejbukowej grupie. 8-) czekam na priva w sprawie rektutacji;)

matik90 

Wysłany: 7 Kwiecień 2014, 17:04   

No to może dla odmiany zrobimy coś w sobote ?

Reynevan 
taki jeden

Wysłany: 7 Kwiecień 2014, 17:07   

Cytat:
No to może dla odmiany zrobimy coś w sobote ?

Nie umawiacie się już na fejsie?

Odpowiedz do tematu