Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
A może Poznań?
Autor Wiadomość
TedMosby :) 

Wysłany: 4 Czerwiec 2014, 01:49   

Tak jak Slav' pisze - w sobotę spotkanko, więc śmiało wpadajcie :-> Grupa otwarta i łatwo się przyłączyć, więc warto :)

btw. Yep It's me :mrgreen:

enif8 

Wysłany: 8 Czerwiec 2014, 22:08   

Witam:). Kiedy zorganizujecie jeszcze jakieś spotkanko bo na tym wczorajszym nie mogłem się pojawić??

Wysłany: 15 Czerwiec 2014, 23:45   

Ktoś wrzuci newsa jak sie będzie szykował meeting, w ten weekend nic nie było.

joan ro 

Wysłany: 19 Czerwiec 2014, 23:13   

Czesc mam na imie asia i jestem tu nowa wiec chętnie poznam nowych ludzi.

Ramzes. 

Wysłany: 20 Czerwiec 2014, 00:01   

Cześć Asia. Napisz do kogoś z poznańskich na privie. Specyfiką naszego miasta, że ludzie raczej rzadko umawiają się na spotkania na ogólnym (kiedyś było inaczej, ale te czasy to już przeszłość).

Wysłany: 20 Czerwiec 2014, 19:54   

Jutro jest wyśmienita okazja by dołączyć na nasze spotkanie :D Zbiórka - sobota o 19:00 na starym pod pręgierzem. Grupa otwarta i nowe osoby bezproblemowo dołączają, wiec zapraszamy :) Jedna osoba będzie trzymała białą kartkę żeby łatwo nas rozpoznać. Jakby ktoś miał pytania to pisać

joan ro, wpadnij na spotkanie :D

kinciax 

Wysłany: 20 Czerwiec 2014, 20:16   

Hej, ja mam imię Karolina i mam 26 lat. Bardzo chciałabym poznać przyjaciółkę z Poznania, jakąś bratnią duszę z podobnymi problemami skupiającymi się wokół nieśmiałości ;) chętnie przyjdę na jakieś grupowe spotkanie, a jeśli czyta tego posta jakaś miła dziewczyna w moim wieku, która ma ochotę mnie poznać, to zapraszam na priv ;)

p.s. nie szukam chłopaka tylko przyjaciółki i nie - nie jestem les ;)

ana7 

Wysłany: 26 Czerwiec 2014, 19:57   

czesc wszystkim postanowilam sie tu zalogowac ale jeszcze nie ogarniam tego forum :)

szukamzaufania 

Wysłany: 26 Czerwiec 2014, 20:02   

No to witamy ;) forum nie jest skomplikowane wiec raz dwa zrozumiesz co i jak ;)

Wysłany: 27 Czerwiec 2014, 21:20   

TedMosby :) napisał/a:
Jutro jest wyśmienita okazja by dołączyć na nasze spotkanie :D Zbiórka - sobota o 19:00 na starym pod pręgierzem. Grupa otwarta i nowe osoby bezproblemowo dołączają, wiec zapraszamy :) Jedna osoba będzie trzymała białą kartkę żeby łatwo nas rozpoznać. Jakby ktoś miał pytania to pisać

Ogłoszenia parafialne c.d :mrgreen:
Wszystko tak jak tydzień temu (patrz powyżej), czyli w skrócie jutro (sob 28.06) zbiórka o 19:00 pod pręgierzem, kartka będzie, wpadać, nie wahać się :D

klulu 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 30 Czerwiec 2014, 17:15   

Hej możemy kolejne spotkanie zorganizować w sobotę. Ktoś chętny? Piszcie to coś się zorganizuje :D

Wysłany: 3 Lipiec 2014, 19:36   

Parę nowych osób już dołączyło (biała kartka łatwo widoczna ;) ), ale jak ktoś jeszcze nie miał okazji to w ten weekend tradycyjnie:
sobota (05.07) zbiórka o 19:00 pod pręgierzem
, kartka będzie, wpadać, nie wahać się :D reszta info patrz posty powyżej :mrgreen:

zaradny 

Wysłany: 6 Lipiec 2014, 18:56   

Ciekawe. Dlaczego wcześniej tutaj mnie nie było? Wczoraj cały dzień siedziałem w domu i zastanawiałem się co robić. Okazuje się, że był organizowany zlot. 70 km do Poznania to chyba nie dużo prawda? Z kolei 28 czerwca około 20 byłem na Starym Rynku... tak sobie się przejść, aby umilić sobie czas przed odjazdem pociągu do domu... :) Może zostanę tutaj na dłużej, rozgoszczę się trochę. Nowych też uwzględniacie prawda? ;)

Julek 

Wysłany: 9 Lipiec 2014, 15:04   

zaradny napisał/a:
Ciekawe. Dlaczego wcześniej tutaj mnie nie było? Wczoraj cały dzień siedziałem w domu i zastanawiałem się co robić. Okazuje się, że był organizowany zlot. 70 km do Poznania to chyba nie dużo prawda? Z kolei 28 czerwca około 20 byłem na Starym Rynku... tak sobie się przejść, aby umilić sobie czas przed odjazdem pociągu do domu... :) Może zostanę tutaj na dłużej, rozgoszczę się trochę. Nowych też uwzględniacie prawda? ;)
Jasne, spotykamy się się w prawie każdy weekend. Ja 2 lata temu to dosyć często dojeżdżałem na spotkania Poznańskie po 200km :)

tony161 

Wysłany: 10 Lipiec 2014, 17:01   

Witam
Jest może organizowane spotkanko w najbliższą sobotę?:D

SPAM SPAM SPAM!!!!

Wysłany: 10 Lipiec 2014, 22:43   

TedMosby :) napisał/a:
Parę nowych osób już dołączyło (biała kartka łatwo widoczna ;) ), ale jak ktoś jeszcze nie miał okazji to w ten weekend tradycyjnie:
sobota (05.07) zbiórka o 19:00 pod pręgierzem, kartka będzie, wpadać, nie wahać się :D reszta info patrz posty powyżej :mrgreen:

c.d... ;)

Sobota (12.07) zbiórka o 19:00 pod pręgierzem na starym ktoś będzie trzymał białą kartkę itd tradycyjnie ;)

Bor 

Wysłany: 19 Lipiec 2014, 11:44   

Proponuję spotkanie w sobotę (19.07.) pod Pręgierzem o 19.00. W razie czego będę miał przy sobie białą kartkę.

Wysłany: 31 Lipiec 2014, 00:48   

Hej, w zeszły weekend nie było spotkania na starym bo był wyjazd nad jezioro z soboty na niedziele, ale w najbliższą sobotę tradycyjnie:
Sobota (02.08) zbiórka o 19:00 pod pręgierzem na starym, ktoś będzie trzymał białą kartkę dla rozpoznania, każdy może dołączyc :D

enif8 

Wysłany: 8 Sierpień 2014, 23:28   :)

Witam.
Odbędzie się jutro jakieś tradycyjne grupowe spotkanie?

sun 

Wysłany: 20 Sierpień 2014, 19:36   

A Poznań to miasto duchów czy odbywają się jakieś realne spotkania?
Chyba juz dawno umarło.

Niare 

Wysłany: 24 Sierpień 2014, 00:47   

Chodź na Rails Girls Poznań 12-13 września, można się pouczyć programowania, a wymagane są jedynie podstawy pracy z komputerem. ^^ Jak mi nie wpadnie jakiś egzamin (i mnie zaakceptują), to pójdę.

A tak w sumie, to może bym wyszła do ludzi, choć skręca mi żołądek na samą myśl. :oops:

1gosia 

Pomogła: 7 razy
Wysłany: 24 Sierpień 2014, 03:17   

Niare napisał/a:
Chodź na Rails Girls Poznań 12-13 września, można się pouczyć programowania, a wymagane są jedynie podstawy pracy z komputerem. ^^ Jak mi nie wpadnie jakiś egzamin (i mnie zaakceptują), to pójdę.

A tak w sumie, to może bym wyszła do ludzi, choć skręca mi żołądek na samą myśl. :oops:

Idź, jest fajnie. Nie wiem jak w Poznaniu, ale w Szczecinie było mało miejsc i się nie załapałam na Ruby.

Ale na ggc byłam:)

the fragile 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 27 Sierpień 2014, 20:58   

sun napisał/a:
A Poznań to miasto duchów czy odbywają się jakieś realne spotkania?
Chyba juz dawno umarło.

Duchy się czasem spotykają.. ba w większość weekendów gdzieś straszą :mrgreen: TedMosby umieszczał zaproszenia. Nasze miasto duchów stoi otworem tylko właśnie musicie w nim zawitać w realu.. Albo coś zaproponować, bo duszków trochę jest tylko niekoniecznie lubią rzucać się w oczy ;)

Ktoś nowy naprawdę chce się spotkać?
Ja mogę się gdzieś przejść choćby jutro (choć wątpię, aby moje towarzystwo było najlepszą wersją próbną ^^')

Wysłany: 28 Sierpień 2014, 01:47   

Yep, tak jak the fragile pisze, zaproszenie wciąż aktualne, a spotkania są w miarę regularnie. Jak ktoś chetny to w najbliższą sobotę jest okazja: Sobota (30.08) zbiórka o 19:00 pod pręgierzem na starym, ktoś będzie trzymał białą kartkę dla rozpoznania, każdy może dołączyć :D

tony161 

Wysłany: 4 Październik 2014, 11:01   

Jest dzisiaj może spotkanie?

SPAM SPAM SPAM!!!!

Odpowiedz do tematu