Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkania Chorzów - Park Śląski
Autor Wiadomość
Klaas 

Wysłany: 31 Maj 2014, 12:00   

Na wczorajszym zgrupowaniu na niezastąpionych basenach stawiło się pięć osób. Co prawda tym razem nie udało nam się spotkać sympatycznych chłopaków od Oktawiusza, niemniej jednak było interesująco, gdyż poruszyliśmy wiele ciekawych tematów i ogólnie było bardzo rozmownie. Daniem głównym tego wieczoru był grill, a raczej kiełbaski na nim upieczone. Tak, wreszcie udało nam się zorganizować ten jakże wspaniały event i pobawić się w Roberta Makłowicza. Kapryśna tego dnia pogoda także stanęła po naszej stronie i nie zostaliśmy ugoszczeni deszczem, a nawet na dłuższą chwilę pojawiło się słońce!
Do zobaczenia za tydzień!

Goldi91 

Wysłany: 31 Maj 2014, 23:28   

Gratuluję udanego grilla :D

mazi0000 

Wysłany: 1 Czerwiec 2014, 21:23   

Witam czy w następny piątek odbędzie się grill ? mógłbym przyjechać ale o godzinie 17 ponieważ do 16 pracuje.

zielony7 

Wysłany: 2 Czerwiec 2014, 12:33   

Cytat:
czy w następny piątek odbędzie się grill ?

W związku z tym, że w sobotę wybieramy się w góry, to raczej piątkowego spotkania nie będzie, hmm chociaż kto wie, nie będę mówił za siebie :p
Zamiast tego zapraszamy Cię na wspólny wyjazd w góry, ale o tym w temacie obok.

nononowy 

Wysłany: 3 Czerwiec 2014, 18:11   

Czołem, widzę że spotkania zaczynają się przenosić w tereny mi bliższe; całkiem możliwe, że w bliżej nieokreślonych nadchodzących czasach wpadnę. Te baseny, o których wspominacie - macie na myśli Falę? Coś kojarzę, że część tego rozebrano, czy w burdel zamieniono.

Reynevan 
taki jeden

Wysłany: 3 Czerwiec 2014, 18:16   

nononowy napisał/a:
Te baseny, o których wspominacie - macie na myśli Falę?

Nie, aczkolwiek nasz basen jest całkiem blisko lokalizacji o której wspomniałeś.

Wbijaj śmiało. ;)

Reynevan 
taki jeden

Wysłany: 7 Czerwiec 2014, 09:48   

Witajcie moi drodzy. Jako, że wczorajszego dnia postanowiłem napisać w wątku coś więcej na temat wczorajszego spotkania nie mam chyba wyjścia jak dotrzymać słowa i to wykonać.

Może na początek zacznę dlaczego będę pisał ową pseudo relacje. A więc moi drodzy bierze się to z dwóch powodów. Po pierwsze wiąże się to z moim wrodzonym talentem pisarskim oraz niesamowitymi zmysłem społecznym. I jako, że już zaspokoiłem stan mojego ego, mogę przejść do drugiego powodu. Drugim powodem jak zapewne się spodziewacie jest społeczna dezaprobata poprzednich relacji, o której dowiedziałem się wczorajszego dnia. To tyle ze swoistej genezy mojej dzisiejszego wypracowania. Przejdźmy do rzeczy.

Tyle emocji, uczuć i alkoholu przetacza się przez mój organizm, że nawet nie wiem od czego zacząć. To cudowny stan, chętnie bym się z wami nim podzielił, ale nie mamy na to czasu. Zacznę może od początku. Zgadzacie się? "Tak, tak mistrzu".

Wczorajsze spotkanie rozpoczęło się, kiedy słonko zdążyło już obrobić większą połowę swojego dziennego kursu. Lokalizacja rozpoczęcia spotkania jest tak oczywista, więc nie ma chyba o czym wspominać. Wszyscy wiedzą, że legendarni bohaterowie zawsze spotykają się pod żabą w mieście rozpusty zwanym Katowicami. Większość spokojnych miejsc w Katowicach była zajęta przez diabelskie pomioty dlatego wyruszyliśmy do naszego ulubionego miejsca spotkań, czyli legendarnych basenów w których zamiast ludzi kąpią się butelki. Jako, że jestem wrodzonym altruistą i moją jedyną wartością w życiu są forumowe spotkania rozesłałem gołębie pocztowe do nieobecnych członków z wiadomością gdzie się udajemy. Tak, tak moi drodzy - było nas wtedy tylko dwoje.

Po zakupieniu odpowiednich towarów na pobliskim targu trafiliśmy w końcu do docelowej lokalizacji. Po krótkim czasie zrozumieliśmy, że na miejscu nie jesteśmy sami. Po burzy mózgów i wzorowej dedukcji odkryliśmy, że trzecią istotą na spotkaniu jest nie kto inny jak myszka olivka. Dzięki eksperckim umiejętnością obsługi kamery heto1830 zwanego przez bliskich Kamilem oraz moim talentem łowieckim udało nam się ją uwiecznić na filmie, który umieszczę pod koniec.

Po bliżej nie określonym czasie na spotkaniu pojawili się goście; dwoje nędzarzy na zniszczonych rumakach przybyło do nas prosząc o pomoc. Nie mogliśmy pozostać obojętni, dlatego podpisaliśmy odpowiednie papiery poprzez które nasi goście w najbliższym czasie otrzymają datki w postaci dwustu złotych. Nędzarze pojawili się na spotkaniu również później, lecz nie okazaliśmy już takiej sympatii wobec nich. To wydarzenie raz na zawsze wyryło w naszych serach HWDP.

W kolejnej części spotkaniu został wykonany brawurowy rzut butelką, która po raz pierwszy została rozbita. Nie będę ukrywał, że dokonał tego nie kto inny jak Kamil.

Kiedy na spotkaniu zjawiła się reszta osób potoczyło się ono w tak zawrotnym tempie, że nie potrafię sobie przypomnieć większości wydarzeń. Zresztą od jakiegoś czasu, kiedy do spotkań dołączyły nowe osoby głównymi atrakcjami są nieudane i jakże żałosne próby ich łowów, czy jak to się mówi w świecie zwierząt - próby podrywu.
W dalszej części udało nam się przeprowadzić wiele dyskusji na temat otaczającego nas świata zarówno w odniesieniu subiektywnym jak i w obiektywnym, zarówno w sensie społecznym, jak i psychologicznym, zarówno w aspekcie indywidualnym, jak i ogólnym. Nie będę zdradzał naszych obrad, trzeba przekonać się na własnej skórze jak bardzo wartościowe są nasze spotkania.

Kiedy wróciliśmy już do miasta rozpusty żegnając się po kolei z każdym pojawiła na spotkaniu się kolejna atrakcja. Poznaliśmy mężnego kowboja, który poruszył pozostałe na spotkaniu osoby historią o poszukiwaniu miłości na przykładzie Julii Roberts.

Wiadomym jest, że zawsze musimy rozstawać się z płaczem, bo przykro jest wracać do ponurego świata. Niestety takie jest życie i rozjechaliśmy się do domostw.

To tyle co miałem do powiedzenia. Dziękuję za uwagę, filmik umieszczę za chwilkę.
Pozdrawiam, niesforny Reynevan.

@Myszka olivka.
http://youtu.be/RYCkNkWtQko

heto1830 

Wysłany: 8 Czerwiec 2014, 11:30   

Hahahahahahaha :E .fajne przemowienie.

Reynevan 
taki jeden

Wysłany: 8 Czerwiec 2014, 12:04   

heto1830, ciesze się, że się podobało. ;)
Dobrze, że ktoś jeszcze posiada poczucie humoru i dystans do świata. Nie to co poniektórzy. :>

Klaas 

Wysłany: 11 Czerwiec 2014, 19:22   

W najbliższy piątek tj. 13.06 planowane jest spotkanie około godziny 16:30 pod chorzowskim AKSem - wejście od strony przystanków autobusowych/tramwajowych. Potencjalnych chętnych proszę o zaanonsowanie się poniżej ;)

MissSunshine 

Pomogła: 11 razy
Wysłany: 11 Czerwiec 2014, 20:05   

Ahm, ale po co Pawele? Mamy już co najmniej trzy chętne osoby do spotkania w Mikołowie, nie widzę sensu żeby organizować coś konkurencyjnego ;) Śląskie spotkania są już i tak rozbite na niepotrzebną ilość grupek, po co się dalej rozdrabniać? Proponuje osobiste animozje zostawić za sobą albo przynajmniej nie siać zamętu na zlotach z ich powodu. Tym bardziej że Mikołów to fajne miasto, mamy dużo użytkowników stamtąd i uważam że warto wędrować do różnych miejsc jako że mieszkamy w aglomeracji (Gliwice mogą być następne, do Rudy nikogo nie zapraszam).

nononowy, późno reaguję na twojego posta, ale jak to tak, Fala nie jest już czynna?

Reynevan 
taki jeden

Wysłany: 11 Czerwiec 2014, 20:13   

MissSunshine napisał/a:
Proponuje osobiste animozje zostawić za sobą albo przynajmniej nie siać zamętu na zlotach z ich powodu.

Zgadzam się. Zresztą takie zachowanie nie tylko psują atmosferę, ale również są już lekką oznaką tchórzostwa. W ramach zapobiegania kolejnym takim sytuacjom, polecam załatwić tą sprawę prywatnie.
Pozdrawiam i zapraszam chętnych do Mikołowa. Niesforny Reynevan.

@Nie zaznałem aplauzu dla mojej sztuki(przepiękna relacja spotkania powyżej).
Wiecie, że niedoceniony artysta to smutny artysta. :(

Klaas 

Wysłany: 11 Czerwiec 2014, 20:48   

O jakim tchórzostwie mówisz skoro nie potrafisz mi powiedzieć prosto w twarz co o mnie myślisz? Zamiast tego robisz jakieś podchody w internecie. Wiem, teraz napiszesz, że mam przyjechać do Mikołowa to wszystko wyjaśnimy, tyle że ja nie zamierzam robić ci łaski i pchać się Bóg wie gdzie. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

Batkocz 
Admin

Wysłany: 11 Czerwiec 2014, 21:05   

Reynevan, Klaas, może byście tak wreszcie przestali nawzajem zgłaszać swoje posty tylko załatwili swoje sprawy przez PW.

Reynevan 
taki jeden

Wysłany: 11 Czerwiec 2014, 21:50   

Mistrzu administratorze - zgłosiłem owy post, aby nie nastała jakaś bezsensowna dyskusja, ponieważ tak jak wspomniała koleżanka miesza to bardzo w temacie spotkań. Upomniałem już kolegę, aby załatwiał takie sprawy prywatne. Miejmy nadzieje, że ma troszkę rozumu w głowie i mnie posłucha i nikt nie będzie już musiał zawracać wam głowy. Rozumiem, że doszło do nieprzyjemnej sytuacji i przykro mi z tego powodu.

nononowy 

Wysłany: 12 Czerwiec 2014, 16:56   

MissSunshine napisał/a:

nononowy, późno reaguję na twojego posta, ale jak to tak, Fala nie jest już czynna?

A tak skojarzyłem tylko - w zeszłym roku widziałem, że prawie całe ogrodzenie zostało zdemontowane; gugle mówią, że obiekt tylko okroili. A ten stary basen to faktycznie mocno zakonspirowana miejscówka.

zielony7 

Wysłany: 25 Czerwiec 2014, 12:11   

Na ostatniej schadzce sporo osób było za spotkaniem w piątek, tak więc zapraszam wszystkich chętnych na ten dzień do Parku Śląskiego. Proponuję godzinę 15:30, zbiórka jak zwykle pod AKSem. Kto będzie? :D

rafi92 

Wysłany: 26 Czerwiec 2014, 18:34   

zielony7, Coś wczesnie godzina spotkania :P

zielony7 

Wysłany: 26 Czerwiec 2014, 22:01   

rafi92 napisał/a:
zielony7, Coś wczesnie godzina spotkania :P

Ok, do się zrobić :p

Jutrzejsze (piątkowe) spotkanie rozpocznie się o 16:00 zbiórka w Katowicach na Stawowej.

zielony7 

Wysłany: 27 Lipiec 2014, 23:11   

Chciałby ktoś iść ze mną na mecz piłki nożnej? Konkretnie, wybieram się na spotkanie kwalifikacyjne do Ligi Europy pomiędzy Ruchem Chorzów, a duńskim Esbjerg fB. Mecz w czwartek o 18:00 w Gliwicach, ale bilety trzeba kupić do środy osobiście pod stadionem Ruchu. Cena biletu ulgowego 10zł + 5zł karta kibica. :->
Jeśli nikt się nie przyłączy, to sam będę udawał kibica Ruchu :557:

Odpowiedz do tematu