Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Poznam, porozmawiam z kimś z Krakowa.
Autor Wiadomość
No1990 

Wysłany: 1 Styczeń 2014, 17:57   Poznam, porozmawiam z kimś z Krakowa.

Witam wszystkich.
Nowy rok... kolejny rok.

Chcę coś zmienić w moich "latach", czegoś mi brakuje...

Jestem szczęśliwym samotnym człowiekiem. Jedyne co mnie boli to nieśmiałość. Przez nią zostałem sam. Rodzina, znajomi, czasem z kimś z nich porozmawiam o niczym i to wszystko. Z rodzicami nie utrzymuję jakiejś dużej więzi - mało rozmawiamy. Mam pracę i głównie tam rozmawiam z kilkoma osobami. Lubię spokój, bycie samotnym. Brakuje mi jednak... rozmowy z kimś, dłuższej rozmowy, dłuższej znajomości, przytulenia się, podzielenia się radością i smutkiem. Nie mam rodzeństwa (to boli). Mam problemy, jak każdy. Chciałbym coś dobrego zrobić dla świata, ale... co i z kim? Brakuje mi osoby z którą mógłbym się czasem wybrać na zakupy, pójść na kawę, piwo, pośmiać się, posiedzieć, porozmawiać, być z kimś jak zaprosi mnie rodzina na wesele "z osobą towarzyszącą". Ja dla Ciebie, Ty dla mnie. Porozmawiać o wszystkim i o niczym. Poważnym i mniej poważnym. Mam 23 lata - zamykam już za sobą powoli ¼ swojego istnienia. Robię się rozmowny, mniej nieśmiały w cztery oczy, czuję się swobodnie. Nie przepadam za większymi spotkaniami (nieśmiałość). Chyba, że jestem z kimś z kim mogę rozmawiać cały czas, wtedy może być większa ilość osób i czuje się normalnie.

Może ktoś chciałby porozmawiać? Może poznać się bliżej? Może pójść do supermarketu na zakupy? Może napić się herbaty? Może się wyżalić? Może też masz jakieś problemy? Może podobne problemy, może inne? Może nie masz rodzeństwa? A zawsze chciałaś? Może chcesz się gdzieś przejść? Może zostaniesz moją drugą połówką? Nie jest to proste, nie jest to trudne. Wszystko może się zdarzyć ;)

Jeżeli ktoś ma ochotę na spotkanie - piszcie na PW.
Pozdrawiam, chociaż Was nie znam ;)

Aleksandra93 

Wysłany: 9 Styczeń 2014, 17:23   

No1990 napisał/a:
Rodzina, znajomi, czasem z kimś z nich porozmawiam o niczym i to wszystko.

i

Cytat:
Brakuje mi jednak... rozmowy z kimś, dłuższej rozmowy, dłuższej znajomości, przytulenia się, podzielenia się radością i smutkiem.

i

No1990 napisał/a:
Porozmawiać o wszystkim i o niczym. Poważnym i mniej poważnym.

Masz znajomych, zacznij Ty poruszać różne tematy i zacznij Ty dzielić się swoimi szczęściami i smutkami bo ktoś musi w końcu zrobić pierwszy krok.

No1990 napisał/a:
Nie mam rodzeństwa (to boli).

Nawet jeżeli byś miał to nie wiadomo jakie by były kontakty bo często rodzeństwa gryzą się między sobą albo w ogóle ze sobą nie rozmawiają.

No1990 napisał/a:
być z kimś jak zaprosi mnie rodzina na wesele "z osobą towarzyszącą".

Na weselu też są ludzie którzy nie mają nikogo więc spróbuj do kogoś zagadać bo wygląda na to, że Ty tylko czekasz kiedy ktoś do Ciebie podejdzie i zagada.

Artmedia9 

Wysłany: 12 Sierpień 2014, 21:25   

Jeśli jeszcze szukasz, napisz. Przytulenia nie oferuję ale chętnie porozmawiam.

Odpowiedz do tematu