Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Informacje o spotkaniach na FB.

Dobry pomysł?
Tak
69%
 69%  [ 9 ]
Nie
30%
 30%  [ 4 ]
Głosowań: 13
Wszystkich Głosów: 13

Autor Wiadomość
alkohol to zło 

Wysłany: 22 Październik 2014, 12:32   Informacje o spotkaniach na FB.

Chcielibyście się przenieść na czat grupowy na Facebooku albo do zamkniętej grupy spotkaniowej na Facebooku (niewidocznej dla nikogo spoza grupy, nikt nie widzę, że ktoś coś skomentował albo polubił w grupie), do której dostęp miałyby tylko osoby zaproszone? Moglibyśmy zapraszać nowych forumowiczów, którzy będą chcieli dołączyć do spotkań albo kogoś poznać.
Plusy są takie, że moglibyśmy umawiać się spokojnie bez osób, które nie uczestniczą w spotkaniach i nie musielibyśmy wchodzić na forum, żeby się o czymś dowiedzieć, poza tym można edytować i usuwać wszystko, co się napisze. A minus jest taki, że nie każdy ma konto na FB. Jeśli będzie kilka osób, które się nie zgadzają, albo nawet jedna czy dwie, które aktywnie uczestniczą w spotkaniach i wolą zostać na forum, to zostaniemy tutaj.

pabito 

Wysłany: 22 Październik 2014, 17:54   

A wiecie ze na fb mozna zlozyc fake konto? :)

Dla mnie na plus.

alkohol to zło 

Wysłany: 22 Październik 2014, 18:22   

Tak, jak ktoś nie ma tam konta albo nie chce używać swojego prawdziwego, to może mieć fake.

szinuja1 

Wysłany: 22 Październik 2014, 19:01   

Ja zalozycie sobie takie konto na fb to stanie sie to co kiedys z Krakowem. Zamkniecie mozliwosc nowym osobom dolaczenia do grupy. Te osoby nie bede mialy zadnej mozliwosci dowiedziec sie o spotkaniu ani nawet nie beda wiedzialy, ze jakies spotkania sa organizowane....to taka moja mala sugestia.

olivka 
1936

Wysłany: 22 Październik 2014, 19:23   

Bo to ma być tajna grupa aby nie każdy miał dostęp. Tylko nieliczni mają tam wchodzić alkohol będzie wyznaczał czy się nadajesz czy nie...Naturalna selekcja.

Deprecjator 

Wysłany: 22 Październik 2014, 21:50   

Ja nie jestem zwolennikiem takiego rozwiązania z dwóch powodów:
1. patrz: post szinuja1
2. nie mam konta na FB (i nie przewiduję zmiany tego stanu), a na spotkaniach częściej jestem niż mnie nie ma

alkohol to zło 

Wysłany: 22 Październik 2014, 21:51   

Więc zostajemy, nie ma problemu. Właściwie o Tobie myślałem pisząc, że są osoby, które nie mają konta na FB, ale miałem taką malutką nadzieję, że może się skusisz :)
Jeśli chodzi o szinuję, to może racja, ale niedawno jak ekipa z Poznania przyjechała do Wrocławia, to rozmawiałem z kimś o tym przeniesieniu na FB i raczej dobrze sobie radzą, informują nowe osoby z forum i dodają je do swojej ekipy i werbują też z innych miejsc, ale nie wiem czy młodsi też tak robią, ja gadałem ze starszymi (tam mają tak podzielone). Ale radzą sobie.

Marti 
AK śpiący smok

Wysłany: 22 Październik 2014, 22:56   

proponuje najwyzej reklamowac spotkania na fb i wysylac zaproszenia,ale tez reklamowac na forum.gdy ja ustawialem spotkania to dodatkowo wysylalem smsy do wybranych osob.pomoglo tyle ze zamiast dwoch osob,przyszly trzy:p

1gosia 

Pomogła: 7 razy
Wysłany: 23 Październik 2014, 00:27   

Fakt można stawać na głowie + mieć wolę spotkania się a finalnie nie pozbyć się odruchów samozachowawczych:p

alkohol to zło 

Wysłany: 23 Październik 2014, 18:14   

Dzięki za pomoc Gosia :)

pinezka 

Wysłany: 23 Październik 2014, 18:29   

Krakowska grupa spotkaniowa na facebooku upadła ponieważ zostało zorganizowane tylko jedno spotkanie i założyciel ją porzucił na kilka miesięcy,a kiedy chciał reaktywować grupę nie było już uczestników dla których można by cokolwiek urządzać.To tak w ramach sprostowania:-)

alkohol to zło 

Wysłany: 23 Październik 2014, 18:33   

pinezka, a reszta nie mogła czegoś sama zorganizować? Jak zakładałem grupę na studiach, to każdy mógł każdego zapraszać, każdy był adminem, a jak ja się pozbyłem admina, bo przestałem studiować, to nie ma problemu, bo wszyscy są jakby adminami. I raczej z organizacją żadnych problemów nie powinno być w takich grupach.

pinezka 

Wysłany: 23 Październik 2014, 19:08   

W tej krakowskiej ludzie niechętnie się zapisywali było chyba sześć osób ,trójka stałych bywalców spotkań i trójka prywatnych znajomych rzeczonego admina co by ośmielić i przyciągnąć pozostałych.W Krakowie niestety nie wyszło,ale wam życzę powodzenia,jeśli się naprawdę zaangażujecie to się uda.

Marti 
AK śpiący smok

Wysłany: 23 Październik 2014, 19:13   

Ja nie mam śmiałości nawet polubić tej strony, a co dopiero logować się na spotkania:).

alkohol to zło 

Wysłany: 23 Październik 2014, 19:26   

pinezka, dzięki, ale my się nie przenosimy ;)

szinuja1 

Wysłany: 23 Październik 2014, 19:35   

pinezka napisał/a:
Krakowska grupa spotkaniowa na facebooku upadła ponieważ zostało zorganizowane tylko jedno spotkanie i założyciel ją porzucił na kilka miesięcy,a kiedy chciał reaktywować grupę nie było już uczestników dla których można by cokolwiek urządzać.To tak w ramach sprostowania:-)

Takie male sprostowanie, ta grupa o ktorej pisalam to nie byla grupa facebookowa.Ja mowie o grupie jeszcze z poczatkow forum (chyba to byly poczatki, w kazdym razie dosc dawno). Nie wiem moze sie myle bo juz nie pamietam skad mam te info ale chyba od jednej z tych osob. W kazdym z tego co wiem (ewentualonie wydaje mi sie ze wiem ;) ) to utworzyla sie dosc stala grupa ktora w pewnym momencie zaczela sie umawiac poza forum i potem wlasnie Krakowsie spotkania, przynajmniej te formuowe padly.

internautoo1 

Wysłany: 25 Październik 2014, 12:55   

Proponuje utajnic grupe na fb i zapraszac do niej tylko osoby ktore z raz uczestniczyly w spotkaniu.

Pawel831 
b

Wysłany: 27 Październik 2014, 17:31   

No tak. Baba swoje a Dziad swoje... :) .

Odpowiedz do tematu