Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Halloween
Autor Wiadomość
nona 

Wysłany: 28 Październik 2014, 10:13   

(panie adminie, kiedyś takie wyskoki były moderowane)

Ludzioły,

- Zbiórka
Jak pisał Kamil. Spod dworca przejdziemy pod arkady na tramwaj 17. (nie tak niedaleko... ale dacie radę)
Możemy się spotkać wcześniej jeśli chcecie, mam wolny dzień.

- Akcja
Możecie przebieranie i makijażowanie zrobić u mnie, w łazience jest lustro. Oczywiście obowiązkowo sesja zdjęciowa :p W tym przypadku, bo i tak tylko na około dwie,trzy godzinki wpadacie, kwestia filmu staje się mało nieistotna, bo raczej nie zdąży się nic obejrzeć na spokojnie.

- Napoje
Przynosicie sobie sami, co chcecie. Czajnik do waszej dyspozycji.
W tej chwili nie mam kawy, ani herbaty, bo już mi nie starczy w tym miesiącu na zakup tych produktów ze Sprawiedliwego Handlu, a nie chcę ze Stonogi.

- Jedzenie, potrawy
Ważna sprawa - mieszkam w weghousie z tradycjami i intensywnie zalecam zastosowanie się do reguł domu. Proszę, aby wasze przynoszone potrawy były co najmniej wegetariańskie.

Chcę przygotować jabłka z migdałami, takie:
http://ohsheglows.com/201...en-apple-bites/
chyba, że ktoś już zaplanował to samo :p

Mogę ugotować krem dyniowo-kokosowy na ciepło, kilka kubków podkradnę od innych lokatorów.
Pytanie do was: czy chcecie ten krem dyniowy?

- Po
Późniejszym wieczorem idziecie do miasta.

- Proszę Kamila o ogarnianie listy obecności.

alkohol to zło 

Wysłany: 28 Październik 2014, 18:11   

Zmiana godziny, spotykamy się o godzinie 17 przy Dworcu Głównym PKP. Reszta tak jak wcześniej było napisane. Jeśli chodzi o jedzenie, to mną się nie musicie przejmować. Napisałem do wszystkich tych nie pewnych na 100% osób i niedługo powinienem mieć kompletną listę ludków. Z tego co widzę, nie będzie mniej niż 5 osób, a może być ponad 10 (jeśli będą wszyscy, ale to jest bardzo mało prawdopodobne).

Vanilla 

Wysłany: 28 Październik 2014, 18:27   

No ale ja na 17 chyba nie dam rady :/

alkohol to zło 

Wysłany: 28 Październik 2014, 19:32   

Vanilla, nie będzie problemu, umówimy się na jakąś godzinę z Tobą, ja albo ktoś inny po Ciebie wyjdzie, żebyś trafiła do nony.

PS. Tak sobie myślę, że też mogę nie zdążyć na tą 17, bo jutro mam pierwszy dzień pracy (dzisiaj dopiero się dowiedziałem) i jeśli będą chcieli, żebym w piątek przyszedł, to też nie zdążę. Chyba o 17 dopiero będę w domu. Ale możecie się spotkać z noną, a ja dojdę później.
Ostatnio zmieniony przez alkohol to zło 28 Październik 2014, 19:37, w całości zmieniany 1 raz  

Vanilla 

Wysłany: 28 Październik 2014, 19:36   

Ok. Wiem juz na jakiej ulicy mieszka wiec wystarczy ze ktos po mnie na przystanek wyjdzie. Ale tak szczerze mowiac wolalabym z wami wszystkimi jechac. A nie daloby rady chociaz o 17.30? Bo tak nagle ta godzine zminiles...

alkohol to zło 

Wysłany: 28 Październik 2014, 19:38   

Vanilla, bo ja tak rano pisałem z noną, że wcześniejsza godzina i tak ustaliliśmy tą 17. Ale jeśli takie problemy z tą zmianą, to może rzeczywiście 17.30, albo wrócimy do 18?

[ Dodano: 28 Październik 2014, 19:45 ]
Ja nie wiem, niech ktoś inny napisze, jeśli chcecie późniejszą godzinę, to nie ma problemu, ja się dostosuję. Ciężko ustalić coś, co będzie pasowało wszystkim.

pabito 

Wysłany: 28 Październik 2014, 20:03   

Kto przychodzi bez przebrania? :)

Caroline 

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 29 Październik 2014, 15:35   

Jak tam przygotowania? ;) Ja dziś obkupiłam się we wrocławskich lumpeksach i mam nadzieję, że stworzę z tego fajne przebranie ;) kto oprócz alkohol to zło, się jeszcze przebierze?

nona 

Wysłany: 29 Październik 2014, 23:31   

Ja się przebieram za Maleficent : >>> bardziej gotycko niż "strasznie". Już wykonałam samodzielnie część rekwizytu, jutro dalej tworzę.

A właśnie, bo nie chcę w przebraniu sama jechać tramwajem, więc może podjedziecie tą 17 spod arkad do przystanku Braterska, bym czekała na przystanku. Godzina chyba jednak zostaje 18.00

riviva 

Wysłany: 30 Październik 2014, 04:25   

Forum dla nieśmiałych, więc wnioskuje, że prawie wszyscy wypowiadający się na tym forum to ludzie o różnych fobiach społecznych o mniejszym i większym natężeniu. Znalezienie znajomych w życiu jest dla was wręcz niemożliwe do zrealizowania, skoro organizujecie takie zabawy, szukacie współtowarzyszy do różnych festiwali, koncertów i jeszcze, żeby tego było mało, tworzycie tematy typu "szukam chłopaka/dziewczyny" = kosmos. Coś z wami jest nie tak?

PS:Oczywiście to tylko moje przypuszczenia i wnioski.
PS2: Spodziewając się przyszłych pytań( o ile post nie zostanie usunięty) w stylu "To co ty tu robisz?" odpowiadam:

po pierwsze - zabłądziłam.
po drugie - zawsze mnie to zastanawiało po co istnieją takie fora.

PS3: Już widze jak zapierdalacie w "strasznych" strojach po mieście :mrgreen: Dla normalnych ludzi (czyt. ludzi pozbawionych aspołeczności) byłoby to niełatwe, wymagające lekkiej dawki odwagi, a dla Was -

Dawki śmiertelnej.

Pozdrawiam.

alkohol to zło 

Wysłany: 30 Październik 2014, 06:12   

Przepraszam za zamieszanie z tymi godzinami i miejscem spotkania. Ja jednak nie będę mógł się spotkać tak jak wcześniej planowałem, bo w domu po pracy będę dopiero po 17, a jeszcze muszę się przebrać i pomalować. Ja przyjadę do nony jak wszystko ogarnę.

nona napisał/a:
może podjedziecie tą 17 spod arkad do przystanku Braterska, bym czekała na przystanku. Godzina chyba jednak zostaje 18.00

To chyba by było najlepsze rozwiązanie dla was.

pabito 

Wysłany: 30 Październik 2014, 18:21   

Ja też jutro jestem w pracy, nie wiem czy się wyrobię na 18. Jak coś to mam numer do forumowego alkoholika. Do zobaczenia jutro.

alkohol to zło 

Wysłany: 30 Październik 2014, 20:00   

Nie przyjdę pomalowany, nie wychodzi mi to... Tylko się przebiorę i starczy.

Vanilla 

Wysłany: 30 Październik 2014, 20:42   

To kto przychodzi na 18 pod ten zegar na dworcu, bo już nie wiem czy wogle jest sens tam iść. Czy nie lepiej od razu na tramwaj?

onion 

Wysłany: 31 Październik 2014, 00:28   

Vanilla mozesz przyjsc postac pod zegarem :D

a tak poważenie to nie wiem, ja raczej sie pojawie z doskoku
Lecę, bo wolność to zew
Lecę, bo wciąż kocham ciebie
Kocham cię

Aslan 

Wysłany: 31 Październik 2014, 16:21   

No to gdzie się w końcu spotykamy? :)

alkohol to zło 

Wysłany: 31 Październik 2014, 17:35   

Tak jak nona pisała, będzie czekała o 18 na przystanku "Braterska". Chyba że ktoś załatwiał sobie spotkanie z kimś po cichu i chcą razem dojechać, a potem dzwonić, żeby się dowiedzieć jak dojść do nony, to nie ma problemu. Jakby ktoś jeszcze chciał mój numer, to PW. Możecie się spotkać ze mną i Dahmerem koło Arkad koło godz. 18.30, jeśli chcecie.

Vanilla 

Wysłany: 1 Listopad 2014, 11:52   

Dzieki bardzo chlopaki i Nona. Bylo super i wartoby to kiedys powtorzyc :)
Reszta niech zaluje ze nie byla ;p

Oto lista okazji w zwiazku z ktorymi mozemy sie jeszcze spotkac:

-Nocne maratony filmowe (najblizszy bedzie pewnie horrorowy, ale potem moga byc tez inne)
-Czyjes urodziny
-Andrzejki
-Mikolajki
-Sylwester
-Tlusty czwartek (kazdy przynosi paczki i slodycze ;p)
-Karnawal
-Pierwszy dzien wiosny (palimy marzanne ;p)

To tylko jesli chodzi o spotkania w domach. Ale caly czas licze na wasze ponowne zebranie sie na lodowisko :)

alkohol to zło 

Wysłany: 1 Listopad 2014, 18:33   

riviva napisał/a:
PS3: Już widze jak zapierdalacie w "strasznych" strojach po mieście Dla normalnych ludzi (czyt. ludzi pozbawionych aspołeczności) byłoby to niełatwe, wymagające lekkiej dawki odwagi, a dla Was -

Dawki śmiertelnej.

Bez przesady, chodzenie w stroju po mieście nie wymaga śmiertelnej odwagi, ale jednak myślałem, że będzie łatwiej. Żałowałem, że wyszedłem tak na miasto całkiem trzeźwy, wszyscy się na mnie gapili i usłyszałem kilka głupich komentarzy. Ale jak dołączył do mnie ksiądz, to było ok, bo już nie czułem się jedynym dziwakiem w okolicy :)

PS. Nie mam na myśli tego, że księża to dziwaki, chodzi mi o tego jednego konkretnego księdza.

nona 

Wysłany: 1 Listopad 2014, 20:20   

Kto chce swoje zdjęcie, to proszę podać mejla. Jakość fatalna, więc można je określić jako raczej impresyjne niż dokumentalne.

Pawel831 
b

Wysłany: 1 Listopad 2014, 22:44   

Vanilla, żałuje że mnie nie było ale już widzę okazję na kolejne spotkanie w listopadzie. Jedna z opcji które wymieniłaś.

nona, a będzie można obejrzeć wasze zdjęcia na którymś spotkaniu? Chętnie bym zobaczył za kogo się przebraliście.

nona 

Wysłany: 1 Listopad 2014, 22:59   

Paweł, możliwe, a może ktoś inny Ci pokaże.

szinuja1 

Wysłany: 2 Listopad 2014, 10:33   

alkohol to zło napisał/a:
riviva napisał/a:
PS3: Już widze jak zapierdalacie w "strasznych" strojach po mieście Dla normalnych ludzi (czyt. ludzi pozbawionych aspołeczności) byłoby to niełatwe, wymagające lekkiej dawki odwagi, a dla Was -

Dawki śmiertelnej.

Bez przesady, chodzenie w stroju po mieście nie wymaga śmiertelnej odwagi, ale jednak myślałem, że będzie łatwiej. Żałowałem, że wyszedłem tak na miasto całkiem trzeźwy, wszyscy się na mnie gapili i usłyszałem kilka głupich komentarzy. Ale jak dołączył do mnie ksiądz, to było ok, bo już nie czułem się jedynym dziwakiem w okolicy :)

PS. Nie mam na myśli tego, że księża to dziwaki, chodzi mi o tego jednego konkretnego księdza.
Jednak uk pod pewnymi względami jest lepsza. Tutaj prawie wszyscy byli poprzebierani i pomalowani, czyżby umieli się bawić lepiej niż my. Nie miałam wiele okazji imprezował z Anglikami wiec nie wiem ale wydawało mi sie i wsumie nadal wydaje ze Polacy potrafią się lepiej bawić. A co do przebieranek to zreszta sam byłeś tutaj przez jakiś czas wiec pewnie wiesz o czym mowię. Ja miałam na odwrót i czułam się trochę nie teges jak weszłam wieczorem do pubu nie przebrana.

DrDres 

Wysłany: 19 Styczeń 2015, 09:32   

wiem ze juz za pozno ale na nastepny rok proponuje nastepujace stroje dla kobiet
- rozbieracie sie do naga i przyklejacie wentyl - przebranie dmuchanej lali
- rozbieracie sie do naga, zakladacie czarne skarpetki i czarne rekawiczki - przebranie na piatke pik

Odpowiedz do tematu