Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
POWSTAŃ I PRZEMAWIAJ: Sztuka wystąpień publicznych
Autor Wiadomość
PowerOfWord 

Wysłany: 6 Grudzień 2015, 21:12   POWSTAŃ I PRZEMAWIAJ: Sztuka wystąpień publicznych

Idealna rzecz dla osób nieśmiałych, które unikają kontaktu z drugą osobą. Czują się odrzucone, boją się podejść do kogoś.
Przełam swoją nieśmiałość,
szkolenie jest w stu procentach skuteczne dlatego po 6 godzinach nauki i warsztatów poczujesz, że możesz zdobywać świat.

Nazwa projektu: POWSTAŃ I PRZEMAWIAJ: SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH
Miejsce: Kraków
Przewidywana data: 23.01.2016
Cena: 350zł netto/osoby
Czas trwania: 6 godzin w tym przerwa kawowa (10:00-16:00)

Plan:
1. Przedmowa
2. Przygotowanie idealnego wystąpienia
3. Jak dobrać właściwe otwarcie i wstęp?
4. Podstawowe błędy oraz sposoby jak ich uniknąć
5. Zasadnicza treść wystąpienia, jak ją tworzyć i kreować?
6. Uderzające zamknięcie: Pokaż moc i daj się zapamiętać
7. Zasady skutecznej prezentacji
8. Praca z IQ i IE
9. Nie geniusz ale spryciarz: jak wychodzić z opresji?
10. Mosty, żarty, odniesienia i opowieści
11. Kiedy treść a kiedy swoboda?
12. 5 technik Idealnego mówcy
13. 6 sposobów na podrasowanie wystąpienia
14. BONUS: ćwiczenia i praktyczne wskazówki

12 powodów dzięki którym spotkamy się a Ty dowiesz się:
1. Jak wygłaszać właściwie proste przemówienia, życzenia i podziękowania?
2. Co mówi twoja twarz i ciało oraz jak odpowiednio kreować siebie?
3. Jak dobierać słowa aby tworzyć spójność i moc przekazu?
4. Jak pracować głosem aby zaznaczać i nadawać wartość oraz pozostać zapamiętanym?
5. Jak się poruszać aby słuchacze widzieli Cię takiego jak chcesz?
6. Jakimi sztuczkami posługują się zawodowi mówcy?
7. Jak budować napięcie i jak nim sterować?
8. Jak skutecznie opanować stres i wykorzystać go w sposób kreatywny?
9. Jak zaprojektować i prezentować znakomite przemówienia i seminaria?
10. Jak rozpocząć przemówienie w sposób energiczny, oszałamiający, równie energicznie je zakończyć?
11. Jak przykuć uwagę słuchaczy i kontrolować zaangażowanie w wystąpienie?
12. Jak opowiadać ciekawe historie, które dodadzą atrakcyjności pomysłom, ideom i myślom?
Z naszego wspólnego treningu wyniesiesz:

Pewność siebie, pozytywny nastrój, szereg umiejętności które wykorzystasz w wielu aspektach życia, nie tylko jako zawodowy mówca ale również składając życzenia, podziękowania, omawiając projekt w pracy, czy nawet podczas spotkania rodzinnego czy rozmowy kwalifikacyjnej. Poznasz ciekawe instrukcje z uzasadnieniem i przykładem oraz wskazówki w jaki sposób je wykorzystywać.

ZAPRASZAM CIĘ DO ZMIAN, ZAPRASZAM NA SZKOLENIE:

Prowadzący:
Dariusz Szymański.
Przedsiębiorca i właściciel dwóch marek.
Certyfikowany trener biznesu.
Zawodowy mówca i twórca przemówień
Doradca ds. wizerunku medialnego dla osób publicznych
Autor projektu: „The Power Of Word”.
Wdrożeniowiec filozofii KAIZEN dla firm
Twórca w stu procentach autorskich projektów szkoleniowych

ZAPISY I INFORMACJE:
Dariusz Szymański d.szymanski@dtris.pl
661 308 333

www.dariuszszymanski.com.pl :568:

link do wydarzenia na fb
https://www.facebook.com/events/989548994450069/

1gosia 

Pomogła: 7 razy
Wysłany: 6 Grudzień 2015, 23:44   

Wydaje mi się, że problem z nieśmiałością i przemówieniami przejawia się odrobinkę inaczej. tj żeby móc odczuwać głboki lęk przed przmówieniami trzaba mieć gdzie przemawiać.

Dzemik 

Wysłany: 7 Grudzień 2015, 17:01   

ucz sie przemawiac a potem cierp ze nie ma gdzie haha :D

[ Dodano: 7 Grudzień 2015, 17:03 ]
nie dziwi was ze kazdy po takich szkoleniach zaklada wlasne? To nie oducza niesmialosci, tylko nadaje ramy smialosci :D . Bedziesz smialy przed znajomymi a wrocisz potem na stare smieci i do starych lekow...

Przy okazji nie wiem jak u was ale radze unikac Mateusza Grzesiaka. kiedys bylem jego zwolennikiem dzis jestem przeciwnikiem

Angulo 

Wysłany: 7 Grudzień 2015, 20:26   

Jezu... Jak wpadniecie do sekty kołczów to wielkiej kariery Wam nie wróżę...

*Anonymous* 

Wysłany: 9 Grudzień 2015, 22:13   

Warsztaty, szkolenia, mi to nie pomagało, prawdziwy sprawdzian mamy sami ze sobą, zawsze wzorowałem się na Demonic Confidence, choć dla wielu taki ,,kurs" to paradoks ale daje, ważne żeby tylko się łatwo nie poddać

alkohol to zło 

Wysłany: 10 Grudzień 2015, 18:01   

http://audiojungle.net/item/epic/3708990

Dzemik napisał/a:
Przy okazji nie wiem jak u was ale radze unikac Mateusza Grzesiaka. kiedys bylem jego zwolennikiem dzis jestem przeciwnikiem

A dlaczego już nie jesteś jego zwolennikiem? Ja zawsze lubiłem go słuchać, ale wydaje mi się, że kiedyś mówił ciekawiej, był skromniejszy i w ogóle ma brodę. Teraz wolę posłuchać Damiana Redmera.

Claya 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 10 Grudzień 2015, 22:35   

Mateusza Grzesiaka nie kojarzę, ale Damiana Redmera a i owszem :) skorzystałam z darmowego miesiąca jego treningu Best You. Pierwsze wrażenia - super, ale z czasem zaczęło mnie to męczyć. Głównie dlatego, że były problemy z korzystaniem z aplikacji na telefonie, ale kwestie techniczne to już inna bajka. Sama wiedza przekazywana jest przez Damiana w bardzo przystępny sposób, tworzy ciekawe prezentacje. Jednak dla tych, co nie lubią "cacania po łebku" i potrzebują silnego wstrząsu do zmian, polecam Michała Wawrzyniaka :) Tylko niestety trochę drogi. Chociaż warto wykupić u niego pełne wersje szkoleń, samo poleganie na ich krótkich fragmentach którymi się promuje na YT na wiele się nie zda...

alkohol to zło 

Wysłany: 10 Grudzień 2015, 23:23   

Claya, ale z Best You on dopiero zaczyna, więc na pewno problemy, które są teraz, będą naprawione. Na telefonie strona bardzo zamula, ale z tego co pisał, planuje stworzyć aplikację.
Sprawdzę tego Wawrzyniaka ;)

Claya 

Wysłany: 11 Grudzień 2015, 00:08   

Kamil, ja się z Best You kontaktowałam w sprawie problemów z korzystaniem z treningu na telefonie i dowiedziałam się dzięki temu, że można korzystać z dedykowanej strony http://best-you.pl/mobile. Jednak i to mi kiepsko działało, wylogowywało mimo prośby o zapamiętanie poświadczeń itp., więc sobie odpuściłam. Czekam na wersję pod Androida albo Windowsa :) Ale może Tobie się przyda ten link :)

A co do Wawrzyniaka, to już kiedyś o nim wspominałam tu na forum. Mną osobiście bardzo wstrząsnęło nagranie pod tym linkiem, bo bardzo osobiście się z nim identyfikuję. Michał Wawrzyniak jest osobą bezpardonową, szaloną, ale z dużym poczuciem humoru. Jednak jego podejście nie każdemu odpowiada, jest na tyle specyficzną osobą, że ma chyba tyle samo wrogów, co fanów. Sprawdź, a nóż Ci się spodoba :)

alkohol to zło 

Wysłany: 11 Grudzień 2015, 06:51   

Kojarzę go ze strony Helionu, był tam filmik, na którym opowiadał o swojej książce "Hejtoholik". Ma dużo komentarzy, a w jednym z nich było, że sam kupił bardzo dużo sztuk swojej książki, żeby stała się bestsellerem, ale może to kolejny hejt.
Posłucham, gdy będę miał czas.

Claya 

Wysłany: 11 Grudzień 2015, 08:32   

Nie sądzę, by robił coś takiego. Kupiłam kilka jego szkoleń, często między głównym wątkiem wplata opowiastki o sobie, żeby ludzie mogli go lepiej poznać, opowiada swoją historię, że też startował z niczym itp. Wzbudza zaufanie, bynajmniej moje. Ale kto tam wie, osobiście go nie znam, choć nie ukrywam, miałam ochotę wybrać się na jego Milionowy Klub Rozwoju. Może w przyszłym roku :P

TheZuczki 

Wysłany: 30 Grudzień 2015, 12:39   

Moim zdaniem przemówienia to świetna sprawa i mogę polecić każdemu by ćwiczył się w tej kwestii. Zwiększa to pewność siebie i człowiek staje się o wiele bardziej komunikatywny! Ogólnie polecam odwiedzić stronę https://www.myskills.pl/s...ienia-publiczne - są na niej wszelakie kursy i szkolenia. Pozdrawiam!

Ramzes. 

Wysłany: 31 Grudzień 2015, 08:49   

Moja koleżanka od dwóch lat chodzi na spotkania Toastmasters. Tam też ćwiczą przemowy. Powiem tak. Na początku gdy ją poznawałem może brakowało jej nieco pewności siebie. Była jednak miła, fajnie się z nią gadało i spędzało czas. Teraz jest mega pewna siebie, asertywna aż do bólu i... nie chce mi się już z nią spotykać. W kółko tylko: Toastmasters to, Toastmasters tamto. Mam wrażenie, że zrobili jej wodę z mózgu. Dlatego właśnie jestem przeciwny wszelkiego rodzaju coachingom, ekspertom od mów wszelakich, NLP itd. Każdy musi sam znaleźć na siebie sposób, ewentualnie z drobną pomocą psychologa lub psychiatry. To oczywiście tylko mój pogląd poparty własnymi doświadczeniami. Jeśli innym te coachingi pomagają to ok.

1gosia 

Pomogła: 7 razy
Wysłany: 1 Styczeń 2016, 05:02   

Często słyszę takie dziwne hmm slowa: stwórz siebie, stwórz lepszego siebie itd o wymyśl siebie, kazdy powinien dążyć do doskonałości. Ale ja jestem życiowym nieudacznikiem, który lubi sobie podjeść, popłakać, przestraszyć się, nie dokończyć czegoś, nie zmienić pracy, bp w domu czuję się najlepiej.W każdym razie, po co zatracać siebie na rzecz kogoś kim zupełnie nie jesteśmy, na rzecz kogoś kogo będziemy tylko udawać czy grać. Czy tp nie jest oszukiwanie siebie. Czy będziemy z tym wymyśleniem siebie szczęśliwi?

Odpowiedz do tematu