Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Są tu jacyś muzycy? :)
Autor Wiadomość
olivka 
1936

Wysłany: 20 Marzec 2014, 22:13   

enif8 napisał/a:
Ramzes. napisał/a:
Dobra Poznańscy. Konkret: proponuję spotkanie w sobotę o g. 12 pod krzyżami na placu Mickiewicza. Jak będzie ładnie to wybierzemy się nad Rusałkę lub do Parku Sołackiego, jak będzie śrendnio to możemy iść do Umberto (to jest ta kawiarnia której nazwy zapomniałem) na Cytadeli, a jak będzie słabo to wpadniemy do jakiejś knajpy np. Nastawni na Teatralce lub Republiki Róż na pl. Kolegiackim?
Co Wy na to? Kto wpadnie?

PS. W innym wątku ktoś z Torunia pisał, że sie wybiera do Poznania. Oczywiście również zapraszamy. Puszczę wici po ludziach na nieśmiałą grupę z facebooka którą utworzyliśmy. Może ktoś jeszcze wpadnie.

W.

Jeśli obecność osobnika płci męskiej nie będzie was razić w oczy to ja zgłaszam swoją obecność. Oczywiście zakładam że macie pewnego rodzaju problemy z nieśmiałością i nie tylko ja będę oszczędny w słowa (wystraszony, przerażony itp :570: )

Będzie jakiś znak rozpoznawczy?

Tak, tabliczka z napisem grupa nieśmiałych z Poznania. Bo weekend dużo będzie się kręcić nieśmiałych po Poznaniu, wiec każdy musi mieć swoją tabliczkę. Ogólnie ile osób będzie?
Coś już wiadomo?
Ostatnio zmieniony przez olivka 20 Marzec 2014, 22:40, w całości zmieniany 1 raz  

Ramzes. 

Wysłany: 20 Marzec 2014, 22:23   

Oli. Tłumów się nie spodziewaj. Ci wypisani tutaj, może ktoś jeszcze. Oczywiście zapraszamy wszystkich bez podziału na kategorie wagowe, płeć, wiek i ilość słów wypowiadanych w ciągu minuty czy godziny :) Myślę, że jak nas piątka będzie to będzie spoko. Znak rozpoznawczy? Myślę, że nie będzie potrzebny. Ale w razie czego każdemu chętnemu mogę wysłać na privie mój numer.

Pyrkony zamiejscowe: wpadnijcie. To przy okazji międzymiastową integrację zrobimy :)

enif8 

Wysłany: 21 Marzec 2014, 14:42   

Będzie jakiś znak rozpoznawczy?[/quote]
Tak, tabliczka z napisem grupa nieśmiałych z Poznania. Bo weekend dużo będzie się kręcić nieśmiałych po Poznaniu, wiec każdy musi mieć swoją tabliczkę.
[/quote]

Umawiając sie do kina czy gdzieś podobno znakiem rozpoznawczym zawsze była jakaś biała kartka papieru czy coś tam.
Olivka.
Nawet jeśli po Poznaniu miało kręcić się mnóstwo niesmiałych to nie jesteś w stanie ich rozpoznać. Chyba że potrafisz zajrzeć im w psychikę.
Ale pod pomnikiem dwóch krzyży może w danym momencie umówić się kilka grup ludzi i w jaki sposób rozpoznałabyś którzy to są ci z forum.
Trochę ironii wyczuwam w Twojej wypowiedzi.

olivka 
1936

Wysłany: 21 Marzec 2014, 17:14   

enif8 napisał/a:
Będzie jakiś znak rozpoznawczy?

Myślę że jakoś się znajdziemy, bez znaków rozpoznawczych :)
Jeśli już tak koniecznie chcesz być rozpoznawalny to możesz mieć białą kartkę :)
DO TEGO LOGO FORUM zrobisz małą reklamę. :roll:

Ramzes. 

Wysłany: 21 Marzec 2014, 22:30   

Dobra Młodzi i Piękni. Widzimy się jutro niezależnie od pogody i innych głupot. Ja w każdym razie będę. Zatem jeśli będzie trochę kropić rano, to się nie zastanawiajcie czy jest sens wpadać, tylko jakąś kapotę na głowę i pod Krzyże :)

Post Scriptum. Białe kartki sobie odpuśćmy. Naprawdę o 12 pod krzyżami tłumów nie będzie.

Do zobaczenia :)

optimist 

Wysłany: 22 Marzec 2014, 19:05   

A więc myślę że Poznań możemy uznać za przebudzony? :mrgreen: Thx wielkie wszystkim obecnym dziś. Naprawdę sympatyczne popołudnie - z Wami i frappe z lodem ;)

Łuti 

Wysłany: 22 Marzec 2014, 20:02   

Szkoda, że mnie nie będzie. :/

the fragile 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 24 Marzec 2014, 18:32   

optimist napisał/a:
A więc myślę że Poznań możemy uznać za przebudzony? :mrgreen: Thx wielkie wszystkim obecnym dziś. Naprawdę sympatyczne popołudnie - z Wami i frappe z lodem ;)

Potwierdzam :) Szkoda, że ominął Cię spacer po jednych z ładniejszych terenów w Poznaniu, ale wszystko do nadrobienia ;)

Wszystkich, którzy nie mogli przybyć lub się 'przyczaili' zapraszamy na następne spotkania - jak widać nie ma czego się bać :mrgreen:

enif8 

Wysłany: 24 Marzec 2014, 19:57   

Przyznam, że również jestem zadowolony ze spotkania. Liczę na to, że uda mi się jeszcze nie raz na coś podobnego wkręcić :D

enif8 

Wysłany: 5 Maj 2014, 13:30   :)

Witam.
Poznań organizuje może jakieś spotkanie?? Czy nic sie nie szykuje jak na razie?

Faraway 

Wysłany: 5 Maj 2014, 17:29   

Kiedyś się bawiłem na FL Studio. Dodaję jakieś tam demo co kiedyś zrobiłem.

http://www23.zippyshare.com/v/14079452/file.html

aslana 

Wysłany: 13 Czerwiec 2014, 07:51   

Cześć! Czy ktoś z Was wybiera się może dziś, tj. piątek na Ethno Port do CK Zamek?

TedMosby :) 

Wysłany: 15 Czerwiec 2014, 23:36   

aslana napisał/a:
Cześć! Czy ktoś z Was wybiera się może dziś, tj. piątek na Ethno Port do CK Zamek?

Szkoda że wcześniej nie zauważyłem :/ w ten weekend lenistwo (lub sesja :/ ) ogarnęło poznaniaków z forum a może by się ktoś jeszcze zmotywował ;)

A swoją drogą, zapraszamy aslana na nasze meetingi, dość regularnie są spotkania - pub, kino, plener. Ekipa swojska i otwarta, więc bardzo łatwo dołączyć. W przyszły weekend pewno coś będzie, jeśli tak, to ja lub ktoś inny wrzuci newsa do wątku. Jakbyś miała jakieś pytania to śmiało.

I wszystkich innych również zapraszamy, rzecz jasna :D

enif8 

Wysłany: 18 Czerwiec 2014, 20:59   :)

Bardzo chętnie przyłacze się do jakiegoś spotkania :) Tak więc czekam na jakiekolwiek info na ten temat :)

TedMosby :) 

Wysłany: 20 Czerwiec 2014, 19:57   

Jutro jest kolejne spotkanie, zapraszamy :D - info tutaj http://forum.niesmialosc....p=167270#167270

miloszap 

Wysłany: 8 Maj 2016, 22:28   

Może troszeczkę "odgrzewam" temat,ale jakby ktoś tutaj jeszcze zajrzał,to ja zajmuje się rapem :
https://www.youtube.com/watch?v=h6bPb81UR38
:D

Odpowiedz do tematu