Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy lubicie dzieci?
Autor Wiadomość
jagoda. 

Wysłany: 18 Lipiec 2013, 20:03   

Bardzo lubię dzieci. Z nimi bez problemu zawsze znajdę wspólny język.
Poza tym fajnie jest choć przez chwilę poczuć jak mała dziewczynka :D

SilverO 

Wysłany: 18 Lipiec 2013, 22:52   

lubię dzieci do 1 roku życia... potem ich nienawidzę -.-

Absinthium 

Wysłany: 19 Lipiec 2013, 21:44   

Nie lubię dzieci. Szczególnie obcych i głośnych. W idealnym świecie ludzie decydowaliby się na dziecko dopiero gdy sprawią sobie samochód- co by nie drażnić ludzi rozwrzeszczanym bachorkiem w komunikacji miejskiej. Ale ponieważ świat nie jest idealny to od czasu do czasu chcę zakneblować jakieś dziecko.
Dzieci swoich kuzynów i kuzynek jakoś toleruję, ale może dlatego że widuję je bardzo, bardzo rzadko.
Nie wykluczam posiadania dzieci w przyszłości, ale zakładam, że to by było "z miłości" (nie wykluczając też wpadki :lol: ) a nie dla samego posiadania dziecka. Bo są i takie, które specjalnie sobie męża szukają, co by jak najszybciej zaciążyć.
Mam też nadzieję, że własne dzieci nie będą mi działać na nerwy- "z dziećmi jest jak z pierdami. Można wytrzymać, ale tylko z własnymi". Oby to była prawda. :roll:

Hakim 

Wysłany: 19 Lipiec 2013, 22:09   

Cóż, mój obecny zawód związany jest, i przyszły w którym się jeszcze kształcę, z dziećmi, także (szczególnie obecnie) z niepełnosprawnością intelektualną. Tak więc, wręcz nie mogę je nie lubić ;) .

misiaczek 

Wysłany: 20 Lipiec 2013, 08:43   

Misiaczek bardzo lubi dzieci, zarowno te mlodsze jak i starsze i ma z nimi dobry kontakt. Kiedy jego siostrzyczce cos wypadnie, a on ma wtedy chwile czasu to chetnie opiekuje sie jej malym synkiem. Zawsze gdy juz go odbiera mowi, ze maly bardzo sie cieszy gdy odwiedza wujcia misiaczka. Jesli chodzi o troche starsze dzieci, takie w wieku okolo 16-17 lat, ktore misiaczek czasem spotka gdy wychodzi do klubu ze znajomymi to rowniez nie ma wiekszych problemow z niesmialoscia gdy nawiazuje z nimi kontakt. Potrafi sie bawic w ich towarzystwie prawie tak samo dobrze jak ze swoimi doroslymi kolegami. Misiaczek bardzo chcialby zostac kiedys tatusiem licznej gromadki, ktora z pewnoscia wychowalby na porzadnych ludzi. Z reszta kto wie, moze nawet istnieje juz misiaczkowy dzidzius tylko ten niestety nie wie o jego istnieniu.

Ktulu 

Wysłany: 20 Lipiec 2013, 15:56   

misiaczek napisał/a:
Misiaczek bardzo lubi dzieci

Jakby ktoś nie wiedział, o co chodzi

Ryba 

Wysłany: 20 Lipiec 2013, 18:26   

Dziekujemy przyjacielu, nigdy bysmy na to nie wpadli!

Ktulu 

Wysłany: 20 Lipiec 2013, 23:24   

Aaa, wolę się zabezpieczyć, bo jeden znajomy kiedyś na przykład nie wiedział, o co w ogóle chodzi z tym całym pedobearem 8-)

Ryba 

Wysłany: 21 Lipiec 2013, 11:49   

Pozazdroscic.. nie kazdy mial tak udane dziecinstwo.

myimmortal 

Wysłany: 15 Wrzesień 2015, 13:45   

nie lubię dzieci, są zbyt ruchliwe i nieprzewidywalne, w każdej chwili mogą wziąć jakiś wazon i zbić go, to takie małe potwory 8-)
Jednak dzieci mojej siostry są trochę spokojniejsze od innych bachorów może dlatego, że wychowane w religii katolickiej.

Piotrq 

Wysłany: 19 Wrzesień 2015, 01:16   

a myślałem że w naszym państewku fanatyków religijnych/katoli to większość jest wychowana w religii katolickiej , a może się mylę i islam już wprowadzili a ja o tym nie wiem bo nie chodzę do kościoła i czarnym kasy nie ładuję na nowe samochody by się mogli po wsiach rozbijać, czytając takie teksty i słuchając ludzi, o księżach na rowerku itp. To się czuję jak za jakiś czasów walk krzyżackich czy coś która wiara jest ta właściwa ,

ja zacytuję mojego wujka który został dziadkiem i się go pytali/rodzina czy lubi dzieci i będzie z nią na spacery chodził , to powiedział: że wszystkie dzieci są takie same małe wredne różowe śmierdzące i głośne i nie lubi , ale lubi takie z którymi można razem pójść na piwo , ja też takie lubię a że teraz to i dzieci wcześniej zaczynają :D
Salam alejkum

blackened 

Wysłany: 25 Wrzesień 2015, 18:40   

Umiarkowanie. Na pewno nie mogę powiedzieć, że lubię na tyle, abym w najbliższym czasie chciał mieć dzieci. Jeśli chodzi o potomstwo w rodzinie, znajomych to nie przeszkadzają.

1gosia 

Pomogła: 7 razy
Wysłany: 29 Wrzesień 2015, 21:30   

Od kiedy noworodek złapał mnie za palec - stwierdzam, że bardzo lubię:)

Crowley 

Wysłany: 30 Wrzesień 2015, 22:21   

nie znoszę, tolerować, toleruję bo muszę, ale jestem przeciw dzieciom w przestrzeni publicznej, a przynajmniej za ograniczeniem (w restauracjach itp). Od dzieci w rodzinie trzymam się z daleka i ze wzajemnością ;) Własnych nie planuje oczywiście.

pikolka 

Wysłany: 1 Październik 2015, 10:13   

Także jestem przeciwny dzieciom w przestrzeni publicznej, nie powinno się z nimi przebywać za dużo na zewnątrz.

bindi 
nudziara

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 3 Październik 2015, 12:28   

Kiedyś nie cierpiałam, ale z wiekiem coraz bardziej je toleruję. Myślę, że w przyszłości mogłabym być fajną babcią.

littleladypunk 

Wysłany: 13 Grudzień 2015, 18:00   

Niezbyt przepadam za dziećmi. Są głośne i hałaśliwe, od razu mnie to irytuje. Chociaż to nie jest też tak, że dzieci "tępię", po prostu mnie do nich nie ciągnie. Tym bardziej nie chcę własnych, nie nadaję się na rodzice.

Chociaż przyznam się, że miałam okazję pozajmować się trochę takimi maluchami pół roku do dwóch lat, i nie było tak źle. Fajnie się z nimi bawi, przynajmniej łatwo ich czymś zająć, bo wszystko je fascynuje. Ale gdyby mi taki dostał histerii albo trzeba było przewinąć to już się wypisuję xD

picco 
WebTeam

Wysłany: 20 Grudzień 2015, 17:31   

Dołączę się. Lubię dzieci (chociaż nie wszystkie), ale nie wiem jak do nich podchodzić, nie potrafię się nimi zająć. W przyszłości chciałabym mieć mniej więcej trójkę i mam nadzieję, że nauczę się jakoś z nimi obchodzić - bo w końcu to będą moje, a nie obce.

mantissa 

Wysłany: 9 Styczeń 2016, 16:19   

nie cierpię dzieci. boję sie ich. choc dziwne jest to ze jak jestem sam na sam z dzieckiem to moge sie nawet do niego usmiechnac i az tak sie nie boje. zawsze uciekam przed dziecmi bo trzeba z nimi sie bawic a ja sie boje i nie umiem.

Machiko 

Wysłany: 29 Marzec 2016, 09:20   

Uwielbiam dzieci, ale pewne sytuacje czasem mnie przerastają. Na przykład walka ze zbuntowanym nastolatkiem- niby to już prawie dorosła osoba a jeszcze wciąż dziecko. I nie przemawiają żadne słowa w pewnym wieku, liczą się tylko rówieśnicy.

Gage 

Wysłany: 6 Maj 2016, 15:16   

To zależy od wielu czynników - jak zawsze i ze wszystkim ;) Miłośnicy zwierząt też przecież nie przepadają choćby za psami, które chcą ich pożreć :D Tak że tak, dzieci lubię, ale są od tego wyjątki :P

Tosia_675 

Wysłany: 8 Lipiec 2016, 13:14   

Jakoś nigdy nie chciałam mieć dzieci, po prostu ich nie lubię, irytuje mnie ich hałaśliwe zachowanie, chyba się nie nadaje do tego żeby je mieć

Tomek13 

Wysłany: 25 Sierpień 2018, 03:08   

Bardzo lubie dzieci,sa szczere i przynajmniej nie ranią jak niektorzy dorośli...Sam mam jedno,niestety jego matka nie żyje,mam z nim bardzo fajny kontakt,jednak na codzień wychowuje go babcia,sytuacja jest troche skomplikowana,sąd usunął mnie na bok ze wzgledu na moją chorobe,ale dbam o niego najlepiej jak tylko potrafie...Poza tym siostra ma dzieci i nie bede skromny jeżeli stwierdze,że za mna przepadają,ważna rzecz,do dzieci trzeba mieć wiele cierpliwości,ale potrafia sie ,,wspaniale,,odwdzieczyć.

[ Dodano: 25 Sierpień 2018, 04:22 ]
Jak bawie sie z Kuba to jestem i koniem,i karuzela i chuśtawką w jednym,ale patrząc jak mały świetnie sie bawi...niezapomniane chwile,żałuje tylko,że nie może być ze mną na codzień.Podsumowując,posiadanie dziecka,miłość ojcowska czy też matczyna to wspaniała i unikatowa ,,rzecz,,.

ona88 

Wysłany: 10 Wrzesień 2018, 14:48   

Ja lubię, właśnie oczekuję na drugie :D Ale nie wyobrażam sobie, jak ja przeżyję podwójny bunt nastolatków :D

terefere 
Andrzej

Wysłany: 20 Wrzesień 2018, 18:32   

Kto jak kto, ale księża lubią. Scyzoryk się w kieszeni otwiera kiedy słyszy się, że odszkodowanie ofiarom pedofilów w sutannie wypłaci kościół. Czyli kto? My wszyscy, nawet ci, którzy tą instytucję maja głęboko w dupie i nie mają z nią nic wspólnego.

Odpowiedz do tematu