Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Batkocz
11 Lipiec 2016, 02:57
Sport42 (Danuta - Sport42)
Autor Wiadomość
Piotr122 

Wysłany: 19 Lipiec 2013, 21:19   Sport42 (Danuta - Sport42)

Mam pytanie, korzystaliście może z portalu Sport42 (Danuta - Sport42) - http://pl.sport42.com/members/personal_homepage ?

napisałem parę wiadomości do ludzi, po jakimś czasie parę osób mi odpisało
Ale żeby przeczytać ich treść muszę mieć konto Premium

Nie wiem czy warto w ogóle, próbowałem szukać opinii na googlach ale nic nie ma

Jak coś wiecie to napiszcie...

Dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam

cesaria 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 15 Luty 2014, 10:54   Re: Sport42 (Danuta - Sport42)

Piotr122 napisał/a:
Mam pytanie, korzystaliście może z portalu Sport42 (Danuta - Sport42) - http://pl.sport42.com/members/personal_homepage ?

Dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam

To wielka ściema,
natychmiast po uiszczeniu opłaty zanika wszelkie zainteresowanie Twoją osobą, chociaż wcześniej było bardzo duże zainteresowanie,
chyba ta danuta "dobrze" zarządza.

odradzam wszystkim :569:

Piotr122 

Wysłany: 15 Luty 2014, 12:29   

cesaria napisał/a:
To wielka ściema,
natychmiast po uiszczeniu opłaty zanika wszelkie zainteresowanie Twoją osobą, chociaż wcześniej było bardzo duże zainteresowanie,

dzięki za odp.

Lena_55 

Wysłany: 19 Lipiec 2014, 17:18   Re: Sport42 (Danuta - Sport42)

Piotr122 napisał/a:

Dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam

Ja posiadam konto na Sport 42 i w istocie mam wrażenie, że większość osób nie posiada tam konta Premium, a jeśli nie mają to nie mogą się komunikować , proste i tak koło się zamyka.
Szkoda, że portal nie informuje kto takie konto posiada , bo szkoda pisać do kogoś, kto twoich wiadomości nie odczyta (Osoby nie posiadające konta Premium nie widzą wiadomości).

tygrysek22 

Wysłany: 19 Lipiec 2014, 22:29   

i co tam sie robi? cos jak sympatia albo inne dziadostwo?

Dorota T 

Wysłany: 10 Wrzesień 2014, 18:32   

Ja też odnoszę wrażenie, że portal sport.42 to wielka ściema. Kiedy nie można odczytać wiadomości to przybywa ich ilość w szalonym tempie, natomiast kiedy uiści się opłatę, to zainteresowanie nagle znika. Nie wchodźcie w to, szkoda pieniędzy na to oszustwo. Danuta niech zabiera sie do pracy, najlepiej fizyczne, bo po niej zabraknie jej siły na te oszustwa.

[ Dodano: 10 Wrzesień 2014, 18:34 ]
Portal sport.42 to wielka ściema. nie logujcie sie tam, nie wchodźcie w to. To wielkie oszustwo.

eskimosek 

Wysłany: 2 Listopad 2014, 07:44   

Cytat:
odradzam wszystkim :569:

Popieram przedmówcę
nic nie warty portal do tego działa strasznie wolno, co zniechęca do zabawy z tym

wikusia 

Wysłany: 4 Styczeń 2015, 11:09   

Zapisałam się na Sport 42 Danuta i przez dwa tygodnie byłam zalewana wprost odpowiedziami na mój anons. Od razu powstało u mnie podejrzenie, że to sztuczny ruch i kiedy oplacę konto okaże się, że na portalu nie ma nikogo zainteresowanego moją osobą, tym bardziej, że w zakładce "kto oglądal twój profil" caly czas była informacja, że nikt go nie oglądał. Tak minimalna ilość informacji jaką udostepnia swoim darmowym uczestnikom Danuta wydała mi się podejrzana. Może i opłaciłabym ten portal na miesiąc, ale był okres świąteczny i wiadomo, jak w tym czasie banki działają. I dobrze. Bo dziś od rana nie mogę się zalogować. Kontakt z administratorem portalu jest tylko dla osób zalogowanych, tak, że nawet nie mogę zlożyć reklamacji, ani zlikwidować konta, usunąć zdjęcia itp. Obawiam się, że moje zablokowane konto będzie pracowało jako naganiacz kolejnych klientów tego tajemniczego portalu. A miałam nadzieję, że znajdę towarzystwo do wypraw rowerowych.... Tak więc, nie polecam!

warszawianka 

Wysłany: 21 Luty 2015, 07:28   forum sport42

Podzielam opinie, ten portal, to wyłudzanie pieniędzy. Nie działa ikonka kto odwiedzał profil, sprawdziłam to, a wiadomości od innych użytkowników są przesyłane automatycznie, chcę złożyć doniesienie za bezprawne wyciąganie pieniędzy. Portal jakby był uśpiony, nic tam się nie dzieje.

Adam88 

Wysłany: 21 Luty 2015, 16:24   

Ja też dałem się naciąć. Założyłem konto i póki nie było ono opłacone (kilka miesięcy) często pojawiały się informacje o nowo otrzymanych wiadomosciach. Po opłaceniu i odblokowaniu wszystkich funkcji serwisu okazało się że w skrzynce odbiorczej miałem 44 wiadomosci od różnych osób a tymczasem mój profil przegladała...jedna osoba. Jak nietrudno się domyślić na wiadomosci które sam napisałem odpowiedzi nie otrzymałem ponieważ te wszystkie profile są sztuczne. Dałem się naciąć i jestem wściekły.

Miroslaw_Hermaszewski 

Wysłany: 21 Luty 2015, 18:12   

Czy to nie dziwne, że większość w tym temacie mająca doświadczenie z portalem Danuta Sport42 założyła konto na naszym forum tylko po to by wypowiedzieć się tylko w tym temacie? Chyba ktoś tu słusznie lub niesłusznie pracuje nad czarnym Pi-aRem.

Adam88 

Wysłany: 21 Luty 2015, 19:13   

Nie ma w tym żadnej teorii spiskowej. Na Wasze forum natrafiłem właśnie wtedy gdy googlowałem opinie o portalu sport42. Niestety juz po fakcie.

A to ze wpisuje się w forumowe standardy to juz inna sprawa :)

senko 

Wysłany: 25 Sierpień 2015, 15:37   

Hej, ja tak samo tu trafiłem właśnie z portalu Sport 24
Napisałem @ do Pani Danuty bo coś mi tam nie gra, od pewnego czasu jestem zarejestrowany
widzę że kilka osób jest mną zainteresowanych ( chodzi o wspólne wyjazdy rowerem, biegi itp.)
a nie jestem normalnie w stanie odczytać tych prywatnych wiadomości. Teraz dowiaduję się że
muszę mieć płatne konto Premium żeby móc wogóle przeczytać to co inni do mnie napisali.
Jestem zawiedziony ! ja tej Oszustce jeszcze raz napiszę ale parę " MOCNIEJSZYCH " SŁÓW !
Dziękuję Wam za info na ten temat.

Łucja 

Wysłany: 14 Luty 2016, 22:06   

Nie potrzeba więcej jak kwadrans, żeby zajechało z tego portalu ściemą. Szkoda nawet. Zapowiadało się zabawnie;)

konradormat 

Wysłany: 9 Lipiec 2016, 16:04   

Portal sport42 to wielkie dziadostwo!!!

Ma niewiele wspólnego z tematyką dla której został stworzony. Dopóki nie założysz konta Premium wszystko wydaje się ok. Potem okazuje się że baza danych mizerna, większość osób uznaje to za kolejny portal randkowy.
Blokują aktywne konto bez powiadomienia o powodach w odniesieniu do regulaminu!!!
Kontakt z działem pomocy również zablokowany. Jedyny kontakt aktywny to dla połączenie emailowe dla nowych zainteresowanych.
Zero jakiegokolwiek kontaktu! Wygląda, że wszystko obsługuje jedynie program, miernie napisany.

Stanowczo nie polecam, strata pieniędzy!!!

Lukin 

Wysłany: 9 Lipiec 2016, 23:19   

Co jest takiego w Sport24, że poświęca się mu osobny temat?

Odpowiedz do tematu