Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
czy próbowaliście portali typu Sympatia.pl
Autor Wiadomość
Milusia 

Wysłany: 20 Grudzień 2016, 12:56   

ja mam straszny opór żeby się z kimś umówić. Założyłam nawet sympatię ale zawsze jak pojawia się temat spotkania to uciekam... Macie jakieś sposoby na to żeby się jednak przełamać?

Bocianapięty 

Wysłany: 20 Grudzień 2016, 16:17   

Milusia i mogą Ciebie odebrać, że się bawisz facetami :p Po prostu nakręć się pozytywnie, chociaż to też nie zawsze pomaga :evil2: U mnie jest tak, raz śmiały, raz nieśmiały a ile czego więcej to różnie :D Za bardzo się stresuję :evil2:

ezur 

Wysłany: 20 Grudzień 2016, 17:16   

Milusia, po prostu umów się z kimś ,z kim już kontaktujesz się od jakiegoś czasu i potraktuj to jak normalne spotkanie ze znajomym. Ja też miewałem obawy ale stosowałem tą metodę i działa :) Wiadomo , jakiś stres zawsze jest, w końcu to pierwsze spotkanie , ale nie aż tak wielki.

łu kasz 

Wysłany: 25 Grudzień 2016, 12:30   

Ja już jestem po serii bardzo stresujących podchodach do dziewczyny z pizzeri -ciężko szło.. brałem sobie piwo jedno, drugie, trzecie.. siedziałem po pół dnia w pizzeri, ciągle czekając na odpowiedni moment -było to tak parę dni, jednak cały czas bałem się do niej zagadać :( przez dwa dni jej nie było -pomyślałem że może pracują też w innym pubie i dla tego jej niema.
Dwa dni sobie odpuściłem, żeby nie pomyślała że jakiś psychopata :shock: , za nią sie ugania.. :mrgreen:
Gdy w końcu przyszedł ten dzień gdy miałem podejść jeszcze raz do niej, byłem bardzo zestresowany :/ ale obiecałem sobie że zrobię to w końcu i się zapytam jej o co kolwiek.. -odważyłem się..
-niestety dziewczyna powiedziała bardzo zdenerwowana na mnie powiedziała, że już KOGOŚ MA..
poczułem się zażenowany ale też poczułem wielką ulgę że nie muszę już dłużej żyć w tej niepewności i że ona ma spokój -przeprosiłem i powiedziałem że już więcej nie będę przychodził
-dopiłem piwo i wyszedłem do innego baru -pomyślałem że należy mi się naprawdę dobre piwo,
poszedłem więc do resteuracjii gdzie rachunki reguluje się na końcu.. :mrgreen: Była pełna kultura.. piwko mały kufel 8-) Po wypiciu piwa wruciłem jeszcze raz do tej pizzeri -sam nie wiem czego, może by pokazać że dam sobie radę.. że będe dalej prubował.. wypiłem kolejne piwo, ale i tak ten dzień przygotował jeszcze jedną niespodziankę.. poszedłem do kolejnego baru, na jeszcze jedno.. :shock: -ostatnie już piwo. Wziąłem sobie piwko i żeby się nie rozpraszać kilkoma osobami które tam siedziały, poszedłem na górę po schodkach na górę by siąść w spokoju i przekonać siebie że warto jeszcze prubować, że może jeszcze dwa, trzy razy i może uda się spotkać kogoś wolnego.. na górze był jeszcze starszy gościu który grał sobie na maszynie -nie przejmowałem się nim - było mi już wszystko jedno gdy już skończył grać zbierając się do domu powiedział mi że ,,tam na dole przy barze siedzi taka mikołajka.. "
nie wiem ile jeszcze siedziałem tam na górze dopuki dotarły do mnie te słowa -zanim nie zaczeła się jazda.. :mrgreen: :mrgreen: :) :oops: pomyślałem że skoro i tak już dzisiaj jestem na wyczerpaniu nerwowym to co jeszcze dzisiaj mam do stracenia.. tutaj już pozostawiam dalej szczegóły między mną atą dziewczyną :) -bardzo mi na nie zależy :lol: powiem tylko że pozwoliła mi się odprowadzić.. ;)

Nie wiem jak to dalej będzie, ale po takim dniu, i takim sszczęściu które mnie na koniec spotkało.. :) powiem że zawsze warto ryzykować i walczyć o szczęście ;))

Wesołych Świąt

marcin222 

Wysłany: 25 Grudzień 2016, 15:28   

łu kasz napisał/a:
pomyślałem że skoro i tak już dzisiaj jestem na wyczerpaniu nerwowym to co jeszcze dzisiaj mam do stracenia.. tutaj już pozostawiam dalej szczegóły między mną atą dziewczyną :) -bardzo mi na nie zależy :lol: powiem tylko że pozwoliła mi się odprowadzić.. ;)

Nie wiem jak to dalej będzie, ale po takim dniu, i takim sszczęściu które mnie na koniec spotkało.. :) powiem że zawsze warto ryzykować i walczyć o szczęście ;))

Wesołych Świąt

Gratuluje, tylko zebys nie wpadl w alkoholizm z ta swoja metoda :D

szinuja1 

Wysłany: 25 Grudzień 2016, 20:45   

Przy takiej ilosci spozytego piwa to ja przede wszystkim gratuluje ze byles w stanie wydobyc z siebie cos wiecej niz jakis blizej nieokreslony belkot przy rozmowie z ta laska. :P ale samego sukcesu oraz pozytywnego nastawienia i determinacji tez oczywiscie gratuluje.

Bocianapięty 

Wysłany: 25 Grudzień 2016, 20:51   

Zrobić to na trzeźwo to jest sztuka :mrgreen: Szacun, że w ogóle dałeś radę, nie poddałeś się, mimo tyle wypitych piwek :) Duży plus za akcję :lol:

mazi0000 

Wysłany: 26 Grudzień 2016, 17:12   

Nie potrzebuje takich portali. Wystarczy trochę pewności siebie , ładny uśmiech i być miłym. A i najważniejsze nie szukać wybranki na całe życie na siłę. Sam cukiereczek przyjdzie tylko trzeba wyciągnąć rączkę. Nie myśleć że samo się zrobi.

werfer 

Wysłany: 27 Grudzień 2016, 18:19   

odradzałbym poznawanie przez internet czy jakieś portale randkowe, najlepiej w 'realu', nawet jeśli nic z tego nie wyjdzie - to zostanie ciekawe doświadczenie i człowiek nabierze lepszej pewności etc. małymi kroczkami :)

bindi 
nudziara

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 29 Grudzień 2016, 17:59   

werfer napisał/a:
odradzałbym poznawanie przez internet czy jakieś portale randkowe, najlepiej w 'realu', nawet jeśli nic z tego nie wyjdzie - to zostanie ciekawe doświadczenie i człowiek nabierze lepszej pewności etc. małymi kroczkami :)

Youtuberzy tacy jak AdBuster, S.A.Wardega, Blowek, CeZik i Karolina ze Stylizacji poznali swoich stałych partnerów przez internet. Na tym forum też są pary i małżeństwa zapoznane online. Oczywiście jak w rozsądnym czasie od takiego poznania nie dojdzie do spotkania w "realu" to takie znajomości raczej większego sensu nie mają, szkoda czasu na zabawę w kotka i myszkę.
Ja po krótkiej przygodzie z portalami randkowymi straciłam wiarę w ludzkość, właściwie jej męską część, więc też nie polecam. Ale inne miejsca w sieci, czemu nie.

giant5r 

Wysłany: 30 Grudzień 2016, 09:34   

Cięzko trafić dużo dziewczyn teraz chore są zboczone jakieś.
Mam w sobie motocyklizm -- mają to nieliczni !

MissSunshine 

Pomogła: 11 razy
Wysłany: 30 Grudzień 2016, 11:19   

giant5r napisał/a:

Rozwiń!

łu kasz 

Wysłany: 30 Grudzień 2016, 11:55   

trzeba mieć chociarz odrobinę pewności w siebie i w to co robisz.. nie przejmować i nie myśleć o skutkach tego co robisz -chyba że planujesz napad na bank :) na mnie już chyba patrzą jak na wariata.. a ja zacząłem tylko cieszyć z każdej chwili -wiem że najgorzej się przełamać bo co sobie pomyślą... a i vhyba za chwilę będę miał zakaz pisania na forum -mimo tego pozdrawiam wszystki życząc udanego Nowego Roku :P

no, a tu jest zuch dziewczyna..
https://youtu.be/iq3uIXS_8P4

Bocianapięty 

Wysłany: 30 Grudzień 2016, 19:58   

Giant5r nie mierz swoją miarą :mrgreen:
Dzięki i Nawzajem :)

łu kasz 

Wysłany: 30 Grudzień 2016, 20:02   

no i się porobiło.. chwilowy duuuuł -zaczyna mi pomału brakować pewności w to co robię.. :| ale słucham sobie powoli muzy -może trafię na na coś fajnego -trzeba się czym zająć i jakoś to przeczekać.. Jutro sylwek ale chyba nie będę nic ładował.. za często ostatnio byłem ,,na obrotach" i mnie to zmęczyło a druga sprawa że można by się było stoczyć :mrgreen:

Ksenomorf 
Niemyta dusza

Wysłany: 17 Styczeń 2017, 00:13   

MissSunshine napisał/a:
giant5r napisał/a:

Rozwiń!

Mógłby zacząć od przecinków, a nie rozwijania, bo nie wiadomo, czy chce dużo dziewczyn, ale ciężko trafić; czy chce trafić na mężczyznę, ale teraz dużo dziewczyn; czy dziewczyny są zboczone generalnie, czy tylko te, które są chore.

Lime 

Wysłany: 17 Styczeń 2017, 07:38   

Odnosnie portali tego typu.... mam tak swoje profile na badoo czy na sympatii, co kilka tygodni nachodzi mnie przypływ optymizmu i nawet się przełamie i napisze do jednej czy drugiej. Kończy się jak zwykle czyli zero odpowiedzi i kilktygodniowa rezygnacja z usług portalu po czym cały proces zaczyna się od nowa :D

ceem 

Wysłany: 24 Styczeń 2017, 13:39   

Kiedys chciałem spróbować ale bałem się, obecnie nie potrzebuje już tego typu portali :)

tajemniczy 

Wysłany: 24 Styczeń 2017, 21:33   

Lime napisał/a:
Odnosnie portali tego typu.... mam tak swoje profile na badoo czy na sympatii, co kilka tygodni nachodzi mnie przypływ optymizmu i nawet się przełamie i napisze do jednej czy drugiej. Kończy się jak zwykle czyli zero odpowiedzi i kilktygodniowa rezygnacja z usług portalu po czym cały proces zaczyna się od nowa :D

Mam dokładnie tak samo:)

Caroline 

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 24 Styczeń 2017, 22:07   

Ja jakiś czas temu też próbowałam, ale po niedługim czasie się do tego zraziłam, bo faceci, ktorych znalazłam byli natrętni i nienormalni. Niestety, to pewnie zdecydowana większość i chyba trzeba mieć sporo szczęscia, żeby znaleźć kogoś fajnego.
Ostatnio w przypływie desperacji zaczęłam znów szukać takich portali, ale gdy tylko weszłam na stronę główną i zobaczyłam te selfie i opisy to odechciało mi się...

Hanako 

Wysłany: 30 Styczeń 2017, 21:25   

Ja cały czas się przymierzam jak pies do jeża. Założyłam konto na przeznaczeni.pl ale następnego dnia zmieniłam zdanie i pozmieniałam dane i wylogowałam się. Dzisiaj wlazłam na badoo, ale też póki co skończyło się na założeniu konta i niepodawaniu bardziej szczegółowych danych.
Siedzi we mnie głupi strach, że ktoś znajomy by poznał mnie po zdjęciu i śmiał się, że jestem tak zdesperowana, że po portalach randkowych się włóczę. Jak ja nie lubię w sobie tego myślenia "co ludzie powiedzą", próbuję z tym walczyć, ale często przegrywam. :/

bindi 
nudziara

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 1 Luty 2017, 01:38   

Akurat konta na Przeznaczonych wstydzić się nie trzeba, sama tam byłam lata temu, portal jako jeden z nielicznych godnych polecenia. Jest jeszcze Zapianisobie, ale to już całkowity "ciemnogród". Na badoo nigdy nie chciałabym mieć konta.

Odpowiedz do tematu