Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Poznań odwiedza Wrocław
Autor Wiadomość
Ramzes. 

Wysłany: 10 Luty 2017, 19:26   Poznań odwiedza Wrocław

Cześć Wrocławianie!

Myślę, żeby pozbierać poznańskich i wpaść z rewizytą. Nie chcielibyście czegoś zorganizować?
Namówilibyśmy też Katowice i może Kraków i wpadlibyśmy do Was. Poznalibyśmy przy okazji inne osoby z Waszego miasta np. Roślinę. Spotkalibyśmy znajomych: Clayę, Pawła, Alkohola. Pewnie Zielony z Katowic by wpadł, raczej też Mateusz z Kalisza dałby się namówić :) Co Wy na to?

Pawel831 
b

Wysłany: 10 Luty 2017, 22:15   

Jestem za :) . Sam tego nie zorganizuję. Ale jak ktoś mi pomoże to wtedy tak.

tutim 

Wysłany: 10 Luty 2017, 22:42   

ooo, widzę, że jest szansa, że coś ciekawego się tu wydarzy : )

Dahmer213 

Wysłany: 11 Luty 2017, 01:49   

rownież wstępnie jestem zainteresowany ;)

alkohol to zło 
Kamil

Wysłany: 12 Luty 2017, 09:05   

Ramzes. napisał/a:
Spotkalibyśmy znajomych: Clayę, Pawła, Alkohola

Będę ;)

Ramzes. napisał/a:
Nie chcielibyście czegoś zorganizować?

Możemy coś zorganizować, ale ostrzegam, że ja nie jestem dobrym organizatorem. Najczęściej zwoływałem ludzi na wspólne spożywanie napojów i granie w bilard. Jedyny sensowny pomysł, jaki przychodzi mi do głowy, to zwiedzanie miasta. Nie jestem obeznany w muzeach, koncertach i innych wydarzeniach.
Może znajdzie się jakiś utalentowany organizator z większą ilością kulturalnych pomysłów ;)

smutno 

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 12 Luty 2017, 09:59   

Też bardzo chętnie wpadnę, wszystko w rękach terminu. Im szybciej będzie znany tym większe prawdopodobieństwo, że będę.

*prawie wszystko

roślina 

Wysłany: 12 Luty 2017, 21:44   

Mało znam tutejsze muzea, ale ponieważ Muzeum Farmacji w weekendy jest zamknięte, to może Muzeum Historyczne? Nie wiem, czy jest tak nowoczesne, jak Brama Poznania, ale za darmo na pewno.

Lime 

Wysłany: 12 Luty 2017, 23:14   

Jakby było to w rozsądnym terminie to chetnie bym wpadł poznał kogoś nowego jeśli nikt nie miałby nic przeciwko :)

zielony7 

Wysłany: 13 Luty 2017, 00:24   Re: Poznań odwiedza Wrocław

Ramzes. napisał/a:
Pewnie Zielony z Katowic by wpadł

Wpadłby, jeśli czas pozwoli ;)

Claya 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 13 Luty 2017, 16:09   

Ramzes. napisał/a:
raczej też Mateusz z Kalisza dałby się namówić

Tak się składa, że Mateusz z Kalisza będzie we Wrocławiu w przyszły weekend ;) Chętnie wpadniemy, o ile mowa o przyszłym weekendzie :) Bo daty nigdzie nie widzę :P

A odnośnie muzeów wrocławskich, to słyszałam, że podobno Hydropolis jest też bardzo ciekawe :) więc jak chcecie muzeum, można by tam. Sama nie byłam, a chętnie się przejdę.

smutno 

Wysłany: 13 Luty 2017, 17:40   

Łee.. Gdyby to był ostatni weekend miesiąca, to może bym była, a tak to lipa. Atrakcyjnego spotkania życzę.

Claya 

Wysłany: 13 Luty 2017, 17:49   

No cóż, jak to już zostało powiedziane podczas umawiania terminu na zlot w Poznaniu - wszystkim to będzie pasować na święte nigdy ;) innymi słowy - zawsze komuś nie będzie pasować. Jeśli chodzi o ostatni weekend miesiąca (rozumiem nie ten, tylko następny), to ani mi, ani Mateuszowi z Kalisza nie będzie pasować (praca), więc nas wtedy nie będzie. Jaki jest ostateczny termin, to chyba pytanie do organizatora - Ramzesa ;)

Mati~ 

Wysłany: 13 Luty 2017, 20:48   

Wskoczę w jakiś garniturek i też być może wpadnę :P

Ramzes. 

Wysłany: 13 Luty 2017, 21:56   

Ludki. Ramzes tylko rzucił hasło. Terminy to bardzo dobre pytanie. Mi na ten moment pasuje każdy weekend. Póki co dwóm osobom pasuje najbliższy, a jednej kolejny. A co powiecie na 4 marca (sobota)? Data na tyle odległa, że można by zaklepać sobie ten termin, a na tyle bliska, by nie opadł entuzjazm. Napisałbym do poznańskich i pewnie minimum 4 osoby by wpadły. Co Wy na to? Przedstawiciele Krakowa i Katowic pewnie też by wpadli, i uzbierałaby się nas pokaźna grupka. Nie musimy wymyślać "programu" spotkania. Wystarczyłoby wpaść na wyspę, przejść się na Starówkę, a wieczorem na bilard jak proponuje Kamil. Szczegóły do ustalenia w trakcie.

Claya 

Wysłany: 13 Luty 2017, 22:10   

No nic, ja w takim razie odpadam. Od marca mam kolejny semestr studiów zaocznych (weekendy).

nowa 

Wysłany: 14 Luty 2017, 16:26   

Też bym chętnie się z Wami spotkała. Jestem wolna w dowolny weekend :)

roślina 

Wysłany: 14 Luty 2017, 22:28   

Ramzes. napisał/a:
przejść się na Starówkę

Nie wiem, jak jest we Wrocławiu, ale w Krakowie za taki tekst pokazaliby ci drogę na Dworzec Główny.

A na poważnie, brak planu mi odpowiada. I najbliższe weekendy też.

Miroslaw_Hermaszewski 

Wysłany: 15 Luty 2017, 07:47   

Ja na weekend 25-26 wybieram sie do Wroclawia. Jakby byli chetni to moga sie ze mna zabrac samochodem.

A dla tych ktorzy jeszcze nie byli - byc moze lepsza opcja od zwiedzania muzeow bedzie zobaczenie afrykarium w zoo?

nowa 

Wysłany: 15 Luty 2017, 18:50   

Miroslaw_Hermaszewski napisał/a:

A dla tych ktorzy jeszcze nie byli - byc moze lepsza opcja od zwiedzania muzeow bedzie zobaczenie afrykarium w zoo?

Byłabym za afrykarium :)

Claya 

Wysłany: 15 Luty 2017, 23:26   

To kiedy ten Poznań odwiedzi Wrocław? ;) w ten weekend, który zbliża się wielkimi krokami? W następny? A może jeszcze później?

Chętnie bym się z Wami spotkała, niemniej jednak tak jak pisałam wcześniej, pasuje mi jedynie najbliższy weekend.

alkohol to zło 
Kamil

Wysłany: 16 Luty 2017, 13:39   

Też bym się przeszedł do Afrykarium 25 lutego.

Mati~ 

Wysłany: 17 Luty 2017, 22:07   

Tyle że słyszałem, że w weekend do afrykarium, żeby się dostać to trzeba kilka godzinek w kolejce spędzić :)

smutno 

Wysłany: 18 Luty 2017, 18:57   

Jeśli wpadnę, to na after, o ile będzie. Oglądanie smutnych zwierząt w klatkach cieszy mnie niewiele.

alkohol to zło 
Kamil

Wysłany: 18 Luty 2017, 19:37   

smutno napisał/a:
Jeśli wpadnę, to na after, o ile będzie. Oglądanie smutnych zwierząt w klatkach cieszy mnie niewiele.

One mają tam tak fajnie, że pewnie myślą, że to my jesteśmy w klatkach https://www.youtube.com/watch?v=YiatY4KagQ8

nowa 

Wysłany: 18 Luty 2017, 19:54   

Większość z tych zwierząt urodziła się w niewoli, a czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal :P więc zapewne nie tęsknią wcale tak za wolnością, której nie znają. Poza tym w ogrodzie zoologicznym są bezpieczne przed kłusownikami, samochodami i innymi zagrożeniami. Ogrody zoologiczne to nie tylko funkcja rozrywkowa kosztem zwierząt, to przede wszystkim funkcja ochrony zagrożonych gatunków i ich rozród połączony z reintrodukcją, jeśli to tylko możliwe, ekspozycja zwierząt i zarobek na niej to wbrew pozorom nie jest jedyny cel istnienia tych instytucji.

Odpowiedz do tematu