Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak przełamać się by podejść do dziewczyny w szkole?
Autor Wiadomość
MARIO12 

Wysłany: 4 Kwiecień 2015, 20:07   Jak przełamać się by podejść do dziewczyny w szkole?

Poprostu coś mnie blokuje.gdy podchodzę do dziewczyny w szkole,nie wiem co mam powiedzieć by zacząć rozmowę,brak mi tematów do rozmów i pewności siebie.Ma ktoś jakiś pomysł by przełamać się i podejść do dziewczyny?

Reynevan 
taki jeden

Wysłany: 5 Kwiecień 2015, 08:45   

Przechodząc obok niej upuść długopis(albo inny fant) - sama się odezwie. No chyba że go zajuma, ale za takie się nie ma się co brać to już będziesz wiedzieć. Najlepsze są takie co kradną serce ;)

mmarta 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 5 Kwiecień 2015, 19:21   

W sumie to jeśli jest to dziewczyna ze szkoły to zawsze można pogadać o jakimś przedmiocie, czy coś w tym stylu. Może badziewne no ale w końcu to życie codzienne a od czegoś trzeba zacząć;)

Missing 

Wysłany: 5 Kwiecień 2015, 22:00   

Może po prostu na jakiejś przerwie usiądz obok niej i zapytaj czy mozesz ? juz pierwsze słowa pójdą a i swobodnie jesli dookola faktycznie bedzie problem z wolnymi miejscami .
Potem zapyt o coś , hm o co kolwiek tak by zamienic chociaz 2 zdania moze byc to na prawde cokolwiek i niekoniecznie z sensem i odejdz, a gdy nast. raz ją zobaczysz po prostu powiedz czesc w końcu już "rozmawialiscie" dzieki czemu po kilku takich dniach gdzie odezwaliscie sie do siebie bedzie ci łatwiej zagadac tak na serio badz nawet napisac do niej gdzies na fejsie.

Reynevan 
taki jeden

Wysłany: 12 Kwiecień 2015, 15:16   

O! Przypomniała mi się ta scena:

#gyllenhaalizm

MissSunshine 

Pomogła: 11 razy
Wysłany: 12 Kwiecień 2015, 16:49   

Well, jako że Jake jest po prostu chodzącym seksem to ta cała teoria i tak jest niepotrzebna. Choć wiadomo że najlepsiejszy jest Rajan Gosling ((((((:

Regendorf 

Wysłany: 12 Kwiecień 2015, 21:39   

Więc może zacznę od tego że żaden ze mnie lovelas, ale coś tam wiem oczywiście na płaszczyźnie koleżeństwa, bo w miłości to nie mam jaj i wszystkie moje zauroczenia już dawno mają chłopaków, albo nie utrzymujemy kontaktów z różnych powodów. Do rzeczy, bo jeszcze wpadnę w depresję :evil:
Przede wszystkim dowiedz się jakie ma hobby, naprawdę wspólne zainteresowania zbliżają ludzi, wiem to z autopsji. Warto zacząć spokojnie, nie musisz od razu znać jej nr buta i pesel, na początku wystarczy "cześć", "pożyczysz długopis", "dasz spisać zadanie" itd.
Choć tak łatwo zejść na psy!"

JestesTymCoJesz 

Wysłany: 12 Październik 2015, 22:50   

Regendorf wszystko fajnie, tylko gorzej jak ona jest z innej klasy o innej specjalizacji (chodzi mi o liceum). Wtedy takie ,,dasz spisać zadanie" już nie wystarcza :D

Maudi 

Wysłany: 12 Listopad 2015, 21:41   

JestesTymCoJesz wtedy zawsze można : "Hej jesteś z mat-fizu, co nie? Mam tam kolegę, znasz może Piotrka?", "Jesteś z biol-chemu? To podobno ciężki kierunek, jak ci się tam podoba?", albo "Jesteś z humana? Sam zastanawiałem się czy tam nie pójść, w głębi serca jestem humanistą"
Sama słyszałam to ostatnie już kilka razy i zawsze wywiązywała się z tego dłuższa lub krótsza, ale bardzo fajna rozmowa ;)
Właściwie to każdy, nawet najgłupszy pretekst jest dobry, aby zagadać. Dziewczyny zazwyczaj reagują na to pozytywnie, jeśli nie, to najczęściej dlatego, że same są onieśmielone :mrgreen:

JestesTymCoJesz 

Wysłany: 17 Listopad 2015, 22:22   

Maudi, ja rozumiem, sam nawet do takich wniosków mniej więcej doszedłem (chodzi mi o dwa ostatnie zdania). Tylko, że ja mam taki problem, iż nie mam pojęcia w jaki sposób w ogóle zacząć. Po prostu pustka w głowie. Null. Nic. Ostaje się jeno strach przed gafą i wszystko idzie w łeb. :-?

Dzemik 

Wysłany: 7 Grudzień 2015, 17:07   

MissSunshine, JA JESTEM RYAN GOSHLING!

A WG powinienes podejsc do niej i powiedziec ze pofoba ci sie jedna dziewczyna zapytaj sie jej czy pomoze ci ja poznac, I wskaz na losowa przechodzaca obok dziewczyne a ona sprubuje ci pomoc. Sama bedzie chciala z toba rozmawiac , bedzie co roz podchodzic i pytac jak ci to wychodzi : ). I tak nauczysz sie podrywac zyskasz przyjaciolke i pewnie dziewczyne :D .

Nijaki 

Wysłany: 19 Styczeń 2016, 11:37   

Dzemik napisał/a:
MissSunshine, JA JESTEM RYAN GOSHLING!

A WG powinienes podejsc do niej i powiedziec ze pofoba ci sie jedna dziewczyna zapytaj sie jej czy pomoze ci ja poznac, I wskaz na losowa przechodzaca obok dziewczyne a ona sprubuje ci pomoc. Sama bedzie chciala z toba rozmawiac , bedzie co roz podchodzic i pytac jak ci to wychodzi : ). I tak nauczysz sie podrywac zyskasz przyjaciolke i pewnie dziewczyne :D .

Orginalny sposób

agnieszka87 

Wysłany: 13 Luty 2017, 22:38   

Najlepiej być szczerym, to jest według mnie kluczem do poznania dziewczyny. W sieci można teraz znaleźć sporo porad na temat radzenia sobie w relacjach damsko-męskich, zobaczcie sobie na przykład materiały Adama z Uwodzenie UK - https://www.youtube.com/watch?v=nEfmeuUXfjk on prowadzi też swoją stronę internetową i bloga. Moim zdaniem czasami takie porady mogą pomóc w nawiązywaniu kontaktów z płcią przeciwną. Niewątpliwie należy zacząć od pracy nad sobą i budowania pewności siebie.

LadyJ 

Wysłany: 1 Marzec 2017, 17:06   

Kiedy chodziłam do szkoły, to zazwyczaj zagadywano mnie w ten sposób:

- hej, co tam tak czytasz ? (i to było punktem wyjścia do rozmowy o szeroko pojętym temacie szkoły, a o niej chyba każdy ma coś do powiedzenia :D )

- może Ci w czymś pomóc ? (to jest konkretnie sytuacja z biblioteki, można razem pobuszować wśród półek)

- czy masz zadanie/jesteś przygotowana na sprawdzian ?

Też się parę razy zdarzyło, że jakiś koleś z impetem na mnie wpadł głupio się śmiejąc. :roll:

Odpowiedz do tematu