Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy mam u niej szanse?
Autor Wiadomość
Bl4de 

Wysłany: 19 Maj 2017, 15:55   Czy mam u niej szanse?

Podoba mi się jedna dziewczyna od jakiegoś roku, ja jej też się podobałem (dawała mi wyraźne znaki), jednak wtedy byłem jeszcze zbyt nieśmiały, żeby zagadać itp. Ostatnio jednak nieco się poprawiło, trochę popracowałem i jest dużo lepiej. Po mojej ostatniej maturze podbiłem do niej i chwilę pogadaliśmy, jednak widziałem po jej zachowaniu, i mowie ciała, że jest bardzo spięta i nie jest to dla niej komfortowa. Też byłem trochę zdenerowany, bo mi temat nie podszedł na maturze ustnej i nie byłem zadowolony z mego"performancu.

Chciałem ją zaprosić na randkę, jednak teraz mam wątpliwości. Czy taka postawa dziewczyny świadczy o jej braku zainteresowania?

Neptun 

Wysłany: 19 Maj 2017, 16:31   

Mówisz,że się jej podobasz i ona Ci się podoba. Co to za pytanie jest,czy masz u niej szanse? Jedną z najgorszych rzeczy jest nie spróbować. W podskokach powinieneś do niej iść i jej się spytać czy się z nią umówisz. Kobiety nie lubią takiego niezdecydowania u mężczyzn i bardziej mi się wydaje,że tym ją ranisz niż swoją osobą. Trzeba okazać zainteresowanie kobiecie, a nie się zabierać do tego, jak typowy student do nauki.

Bl4de 

Wysłany: 19 Maj 2017, 19:24   

Znaczy na pewno wiem, że sie podobałem, ale pare razy sie zbłaźniem i teraz nie jestem pewny. Ale racja, muszę spróbować, bo później będe pewnie długo żałował.

Neptun 

Wysłany: 19 Maj 2017, 22:17   

Próbuj. Tak jak powiedziałeś,możesz żałować ;) Powiedz czy się udało :D

wydraHalloween 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 19 Maj 2017, 22:30   

Wiesz, jako dziewczyna powiem, że jej zdenerwowanie mogło wynikać z różnych przyczyn, zarówno negatywnych (coś się zmieniło i nie jest już tobą zainteresowana i czuje się niezręcznie), neutralnych (sprawy nie związane z tobą), jak i pozytywnie (jest tobą zainteresowana i dlatego właśnie czuje się niezręcznie).
Jak najbardziej się nie zrażaj i próbuj dalej, nawet jeśli nie wyjdzie, nabierzesz doświadczenia w kontaktach z dziewczynami ;)

LadyJ 

Wysłany: 20 Maj 2017, 13:08   

Hmm, jeśli nie czuła się przy Tobie komfortowo, to może być jednak oznaka braku chęci do bliższego kontaktu z Tobą. Może przemyślała sprawę, obserwując Twoje wcześniejsze zachowania i doszła do wniosku, że zauroczenie Twoją osobą przeminęło.

Ale tak na przyszłość - jeśli kiedyś znajdziesz się w podobnej sytuacji, to przynajmniej będziesz już wiedział, żeby nie czekać na cud, tylko wziąć sprawy w swoje ręce i trochę temu szczęściu dopomóc. ;)

areczko 

Wysłany: 5 Październik 2017, 19:54   

Niekoniecznie. Żeby jakoś Cię nakierować, jak zinterpretować jej zachowanie, jest tu wiele zmiennych zarówno zależnych jak i tych niezależnych :
-czy jest ona osobą z natury nieśmiałą?
-czy wiesz, jak poszła jej tego dnia matura?
-czy wiesz, jak reaguje na sytuacje spontaniczne (czyli Twoje nagłe wejście w interakcje z nią)
-czy wiesz, czy wciąż oczekiwała na rozwinięcie relacji z Tobą?
Takie zmienne mogły korelować z jej zachowaniem, jakie opisałeś. Co niekoniecznie oznaczało, że nie chciała już pogłębiać znajomości z Tobą. Co więcej, skoro ona zabiegała o Twoje względy a Ty z tego co piszesz na nie nie odpowiedałeś, to co ona sobie mogła pomyśleć? Wiadomo, że jej nie chcesz. Takie wyuczone mechanizmy obronne z powodu nieśmiałości, jakie Ty masz, mogą sprawić, że całe życie będziesz samotny. Bo skoro dziewczyna dawała Ci znaki, a Ty nie miałeś odwagi przez rok, to raczej świadczy to o tym, że nosisz wiele problemów wypartych ze świadomości- a są filarem Twojej nieśmiałości.

Odpowiedz do tematu