Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
miejsca do pokonywania niesmialosci
Autor Wiadomość
Michaelle 

Wysłany: 16 Marzec 2017, 01:46   miejsca do pokonywania niesmialosci

Czesc, nic tak nie buduje pewnosci siebie jak chyba praktyka. Jakie znacie organizacje zeby wspolpracowac z ludzmi? Osobiscie myslalem o wolontariacie, judo... ale dzis poszedlem do klubu Toastmasters. Przelamywanie leku w swietnej i przyjaznej atmosferze. Przemawianie przed ludzmi, ktorzy Cie oceniaja i daja wskazowki nad czym musisz popracowac. Ludzie sa tam rozni - z jednej strony przemawial prawnik ktory jest juz zaprawiony w boju i popisal sie ognista przemowa - z drugiej 25 letni chlopak ktory nie raz zgubil watek czy zajakal sie, stres go zupelnie zzarl, ale i tak zdobyl uznanie. Sa tez inne rzeczy - aktualnie prowadzacy Cie wywoluje, daje jakis temat - musisz go rozwinac na jakies 2 min.
Stres bedzie na poczatku.. ale w poloczeniu z regularnoscia cweiczen w koncu bardzo zmaleje, jak zawsze.

Znacie jeszcze inne jakies miejsca gdzie mozna sie socjalnie rozwijac?

Gregory 

Wysłany: 16 Marzec 2017, 05:37   

To o czym opowiedziałeś brzmi bardzo, bardzo fajnie, chętnie bym spróbował.

Dodam od siebie zapisanie się do szkoły tańca, w moim przypadku poszedłem w ciemno, bez partnerki, bez umiejętności no i partnerka znalazła się na miejscu i czegoś się nauczyłem, fajnych ludzi poznałem, w ogóle taniec bardzo otwiera.
Dale Cooper: Harry, I’m going to let you in on a little secret. Every day, once a day, give yourself a present. Don’t plan it, don’t wait for it, just let it happen.

Kolekcjoner 

Wysłany: 17 Marzec 2017, 01:21   

Ja mogę z własnego doświadczenia polecić pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, warsztaty dla młodzieży które kładą nacisk na integrację i współpracę (osobiście byłem na warsztatach psychologicznych, filmowych i fotograficznych i dobrze wspominam, dużo zabawy, śmiechu na zajęciach jak i wspólnych wyjść na miasto poza zajęciami). :)

Michaelle 

Wysłany: 19 Marzec 2017, 20:36   

Gregory napisał/a:

Dodam od siebie zapisanie się do szkoły tańca, w moim przypadku poszedłem w ciemno, bez partnerki, bez umiejętności no i partnerka znalazła się na miejscu i czegoś się nauczyłem, fajnych ludzi poznałem, w ogóle taniec bardzo otwiera.

Dzięki za pomysł! Mam zamiar się w tym tygodniu zapisać.

Gregory 

Wysłany: 20 Marzec 2017, 10:51   

Poinformuj jak Ci idzie.
Dale Cooper: Harry, I’m going to let you in on a little secret. Every day, once a day, give yourself a present. Don’t plan it, don’t wait for it, just let it happen.

kamp 

Wysłany: 3 Kwiecień 2017, 21:09   

Ja polecam sztuki walki. Wbrew pozorom można się w takich miejscach rozwijać socjalnie, jeśli trafi się do odpowiedniej grupy. Plusem jest też to, że chodzenie na takie zajęcia zwiększa pewność siebie i dodaje luzu :)

piotrer09 

Wysłany: 21 Październik 2017, 09:26   

Michaelle napisał/a:
Gregory napisał/a:

Dzięki za pomysł! Mam zamiar się w tym tygodniu zapisać.

Jak Ci poszło na tych warsztatach? Gdzie najlepiej szukać takich warsztatów?

Michaelle 

Wysłany: 21 Październik 2017, 13:06   

Chodze na modern jazz raz w tygodniu. Zwykla szkola tanca. Tanczymy tam solo, fajnie bo mozna wyrobic sobie odpowiednie ruchy ciala. Choc ten taniec jest akurat bardziej dla kobiet, mezczycn jest 2-3 a kobiet 7 razy tyle. Ale podoba mi sie ta emocjonalnosc ;) i tak sobie trenuje na spokojnie

Bajik55 

Wysłany: 15 Listopad 2017, 15:45   

No ja tak samo chodze na modern jazz. Jest to naprawde świetny taniec.

Odpowiedz do tematu