Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Wydarzy się w Lublinie... i szukam towarzysza
Autor Wiadomość
wydraHalloween 

Wysłany: 18 Marzec 2017, 10:41   Wydarzy się w Lublinie... i szukam towarzysza

Hej, pomyślałam, że aby trochę rozruszać nieśmiały Lublin, stworzę taki oto post.

Idea jest następująca:
- informowanie się o ciekawych wydarzeniach odbywających się w Lublinie (jednocześnie trochę się lepiej poznamy, bo każdego mogą ciekawić inne eventy)
- stworzenie możliwości zgadania się i wyjścia gdzieś razem
- nawet jeżeli masz osobę/y, z którymi gdzieś idziesz, może chciałbyś kogoś jeszcze zaprosić, poznać?

Zobaczymy czy to się uda :D

Pomysł przyszedł mi do głowy, ponieważ zdałam sobie sprawę, że od wielu miesięcy nie udaje mi się wziąć udziału w żadnym wydarzeniu, na które miałam ochotę. Oczywiście, zawsze można pójść samemu, ale brak osoby towarzyszącej zazwyczaj sprawiał, że jednak nie chciało mi się koniec końców wychodzić (wiecie, lenistwo, brak czasu, jednak zaoszczędzę na bilecie itd). Gdybym zaś była z kimś umówiona, głupio byłoby mi odwoływać spotkanie tuż przed i miałabym motywację do wyjścia.

Także może zacznę ja :D

Jedna sprawa to Arena Gier - konwent gier planszowych, ale on się właśnie odbywa (piątek-sobota) i był bezpośrednio przyczyną tego posta, no bo sama w gry planszowe grać, to już przegryw totalny :D I mimo, że odezwałam się do kilku znajomych, nikt nie był na tyle zainteresowany, żeby pójść no i konwent mnie ominie [szit]. Ale może ktoś jeszcze zdąży polecieć na niego ;)

Świdkon X 24-26 marca, lubię konwenty i fantastykę, a dawno nie byłam. Do tej pory byłam tylko na Nejiro, Polkonie i oczywiście Falkonie, ale nie na ostatnich edycjach, więc głód jest :D BTW, Nejiro będzie 7-9 lipca, a Polkon 24-26 sierpnia, ale nie będzie mnie wtedy ;(

Koncert WILD HUNT LIVE! - Percival (Lublin) 26 marca, nie wiem czy są jeszcze bilety, podobno zrobili dodatkowy koncert, ale nawet jeżeli już zostały wyprzedane, może są osoby, które na niego idą, to przy okazji można się zapoznać. Percival to zespół, który zrobił utwory do soundtracka z Wiedźmina 3.

Ponadto może ktoś jest chętny na kino? Ja mam w planach zobaczyć:
- Piękna i Bestia
- Ghost in the Shell
to na pewno, zastanawiam się jeszcze nad Power Rangers, Wrota Bohaterów, Life czy Azyl, ale dosłownie teraz je zauważyłam buszując po filmwebie, więc kompletnie nie wiem :D

Więc, czy ktoś jest chętny? Albo może sami wiecie o jakimś wydarzeniu, na które idziecie/chcecie iść?

MrCN 

Wysłany: 18 Marzec 2017, 16:44   

Lubię to! ;)

Sporo osób, które kiedyś się udzielało, przestało tu zaglądać lub robi to bardzo rzadko. Postaram się poinformować ich w inny sposób, mam nadzieję, że ktoś się odezwie do Ciebie.

Sam nie przebywam obecnie w Lublinie, więc nie dam rady. Powodzenia w rozkręcaniu wątku, oby "nieśmiały Lublin" powrócił do czasów swojej świetności. :)

wydraHalloween 

Wysłany: 18 Marzec 2017, 17:48   

Ooo, super, będę bardzo wdzięczna! :D

To ja jeszcze dodam co mi wpadło w łapki:

Spotkanie z Naczelnikiem Laboratorium Kryminalistycznego 28 marca w godzinach 11:00 - 13:00, link na fb: https://www.facebook.com/events/787960981358025/ Niestety mam wtedy zajęcia, więc raczej mnie nie będzie, ale może kogoś zainteresuje (ja bym poszła, kurcze)
II Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Wpływ środowiskowy. Polityka, Psychologia, Kultura, Prawo" 31 marca w godzinach 10:00 - 19:00, trochę autoreklama, ponieważ pomagam przy jej organizacji ciuteńko, harmonogramu jeszcze nie ma, ale po abstraktach wiem, że przynajmniej kilka prezentacji będzie ciekawych i przystępnych

cheryl 

Wysłany: 20 Marzec 2017, 19:07   

Ja bym się chętnie wybrała na Świdkom, na pewno w sobotę.
Podoba mi się to spotkanie z naczelnikiem lanoratorium ale niestety w Lublinie bywam tylko w weekendy.

wydraHalloween 

Wysłany: 23 Marzec 2017, 20:40   

cheryl, przepraszam, że nie odpisywałam, ale obawiam się, że nie będę mogła pojechać na Świdkon, czekałam do ostatniej chwili, bo miałam nadzieję, że jednak mi się uda. :oops:
"W sobotę 25 marca o godzinie 15:00 na Auli Wydział Filozofii i Socjologii UMCS odbędzie się Konferencja "Buddyzm a współczesna fizyka" z udziałem dr Rene Staritzblichera, prof. Andrzeja Łukasika i dr hab. Andrzeja Dragana. Wiele osób patrząc na ten punkt programu pewnie zadaje sobie pytanie "Co ma piernik do wiatraka?". Okazuje się, że wiele odkryć naukowych, zwłaszcza w fizyce kwantowej zdumiewająco współgra z naukami Buddy. A buddyjskie prawdy dotyczące natury zjawisk, potrafią sprawić, że niejeden zatwardziały fizyk pokiwa głową z aprobatą."
Jeżeli zdrowie mi pozwoli, to wybiorę się na to.

Kriss 
Wytrwały

Wysłany: 9 Kwiecień 2017, 10:28   

Ja chętnie dołączę.

maniek567 

Wysłany: 27 Kwiecień 2017, 21:42   

Niedługo będą Juwenalia, Medykalia tez się można wybrać, ale na wszelki propozycje jestem otwarty ;)

paq 

Wysłany: 2 Maj 2017, 18:34   

Fakt, już niedługo juwenalia, kulturalia etc. etc., także... można się jakoś spotkać xD

juliettej 

Wysłany: 6 Maj 2017, 17:58   

Więc jak? Jest ktoś chętny np. na Luxtorpedę w czwartek? Albo na coś w piątek? :D Na inne propozycje też jestem otwarta :)

maniek567 

Wysłany: 11 Maj 2017, 22:13   

Jakby ktoś jeszcze szukał towarzystwa na juwenalia, to służę pomocą w postaci swojej skromnej osoby ;)

wydraHalloween 

Wysłany: 12 Listopad 2017, 12:55   

Zauważyłam, że na UMCS reaktywują cykl wykładów otwartych o astronomii. Ktoś chciałby się ze mną wybrać? ;) Jakby co jestem laikiem, a wykłady są prowadzone w sposób przestępny i ciekawy, więc nie ma czego się bać :D

Link: http://www.umcs.pl/pl/akt...018-,56733.chtm

Latimer 

Wysłany: 6 Grudzień 2017, 19:59   

wydraHalloween napisał/a:
Zauważyłam, że na UMCS reaktywują cykl wykładów otwartych o astronomii. Ktoś chciałby się ze mną wybrać? ;) Jakby co jestem laikiem, a wykłady są prowadzone w sposób przestępny i ciekawy, więc nie ma czego się bać :D

Link: http://www.umcs.pl/pl/akt...018-,56733.chtm

Uczęszczałbym... tyle, że mam wtedy zajęcia na swojej uczelni. :-?

Odpowiedz do tematu