Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Koncerty w Trójmieście
Autor Wiadomość
Emilie21 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 14 Listopad 2015, 13:47   

Odświeżam wątek moim zdaniem wartym uwagi wydarzeniem. Szykuje się prawdziwy kąsek - w klimatycznej sopockiej Zatoce Sztuki wystąpi islandzki magik dźwięku Hogni Egilsson
Jak wieść gminna niesie będzie czarował akustycznymi wersjami GusGus i Hjaltalin oraz solowym materiałem.
Dla nieznających mała zachęta:

Hjaltalin - Ethereal

No, nie usłyszeć tego w otoczeniu zimowego morza to jak przegrać milion dolarów!

Tak, nadal wierzę, że na tym forum przebywa moja muzyczna bratnia dusza. Znajdę Cię!!!

terefere 
Andrzej

Wysłany: 14 Listopad 2015, 14:21   

Trochę nie na temat, ale co za afery seksualne w tej Zatoce się działy? Czytałem w czwartek wywiad z Karnowskim w którym mówił, że jeśli się potwierdzą dowodowo, to wypowie dzierżawę właścicielom (miejsce należy do miasta). Ja tam nigdy nie byłem, nie wiem jak ten klub działa :)
(przepraszam za zburzenie klimatu, ale może ktoś coś wie na ten temat, bo to ciekawe)

Emilie21 

Wysłany: 14 Listopad 2015, 14:25   

Ja nieznaju. Ale dzięki za podbijanie tematu, nic tak nie przyciąga uwagi jak dobra afera seksualna :evil2:

Blaise 

Wysłany: 14 Listopad 2015, 22:48   

sexafery? już jestem! :D a tak na serio puściłem sobie to i nawet moja lubić, znaczy leci w tle i nie drażni mnie czyli jest spoko "szoł mi mor!" Może się skusze :D

nousmiaua 

Wysłany: 15 Listopad 2015, 18:15   

Co do tej afery, to chodzi Ci o tę sytuację z Krystkiem, który ma wtyki w Zatoce Sztuki, jak zresztą również w policji (i nie tylko!) i dlatego nie został jeszcze ukarany za swoje postępki? Niedawno koleżanka mi o tym opowiadała. Zainteresowanych odsyłam do tego linka; swoją drogą przerażające to jest:
http://wyborcza.pl/1,7547...e-z-sopotu.html

Blaise 

Wysłany: 15 Listopad 2015, 18:33   

o skurczysku! :shock:
Nie wiedziałem, że to chodziło o taką aferę :/

Emilie21 

Wysłany: 15 Listopad 2015, 19:04   

Blaise, nie obawiaj się, raczej nie zaliczasz się do targetu tego pana ;) Grunt to nie wsiadać do samochodu z nieznanym, dwa razy straszym panem, który proponuje ci przejażdzkę. Będzie dobrze :)
A tak serio to trochę kwas, kompletnie mi to miejsce nie pasuje z takimi klimatami. Ten klub w Krzywym już bardziej, nawet nie wiedziałam, że to ten sam właściciel. Ale co poradzić, wyższe sfery to się bawio
A wracając do koncertu, to zainteresowanym radzę śledzić rozpoczęcie sprzedaży biletów, bo ma być jakaś ograniczona i tylko w kasie klubu (sic :/ )

Blaise 

Wysłany: 15 Listopad 2015, 21:09   

Raczej się nie obawiam, bo mam teraz jeszcze bardziej niepokojącą stylówę, nousmiaua ominęła w wakacje nasza grupę, bo się mnie wystraszyła, nie zmieniłem profilowego na fb to nic nie wiesz, bo mnie dawno nie widzieliście, Ty i Monstero. A najlepszą profilówkę zawdzięczam właśnie Tobie i dlatego nie zmieniłem jej jeszcze, bo liczyłem na to, że zrobisz mi nową :D

w kasie klubu powiadasz... to na pewno się załapię :E

robertoss 

Wysłany: 26 Listopad 2015, 15:55   

No nie powiem, ogłoszenia na Openera póki co bardzo smaczne. RHCP (nawet bez Frusciante), Sigur Ros i Beirut leżą mi bardzo dobrze (choć znając życie zagrają pewnie w różne dni ;P ). Zobaczymy co dalej. Jak zwerbują jeszcze Radiohead, to już nie będzie wyjścia i nawet hordy licealistów dookoła plus cena nie byłyby wymówką w takim wypadku ;)

Emilie21 

Wysłany: 27 Listopad 2015, 12:48   

Tych red hotów mogliby wymienić na kjurów, ogłosić yorke'a i jeszcze dodać jakąś babeczkę z klasą, np PJ i byłby mój lajnap życia :) Ale jak z tego lajnapu zostanie tylko sigur to też dobrze, sigurów nigdy dosyć. Koncert w krakowie w hali ocynowni to jeden z moich <3

Emilie21 

Wysłany: 8 Czerwiec 2016, 21:03   

Cześć. Szukam kompana na koncert Cigarettes After sex Szczegóły (data, miejsce, cena) w linku. Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę o kontakt PW :)

Dla osób, które nie kojarzą a lubią odkrywać nową muzykę
https://www.youtube.com/watch?v=R2LQdh42neg

terefere 
Andrzej

Wysłany: 5 Marzec 2017, 20:06   

Kaliber 44 w kwietniu w B90. Ktoś idzie?

terefere 
Andrzej

Wysłany: 23 Maj 2018, 20:02   

No dobra, a na Cannibal Corpse w tym samym miejscu? Jak nie, to idę sam.

Odpowiedz do tematu