Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca za granicą
Autor Wiadomość
1gosia 

Pomogła: 7 razy
Wysłany: 2 Październik 2013, 15:23   Praca za granicą

Od dłuższego czasu chcę zmienić pracę, głównie ze względu na mobbing,który bardzo źle znoszę ale nie tylko, także ze względu na brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju, bardzo niskie wynagrodzenie, niepłatne nadgodziny, pracę po południu i takie tam bzdury.

Niestety nie mogę niczego znaleźć, mimo prób, próśb, przechodzenia przez bardzo stresujące rozmowy rekrutacyjne.

myślę o pracy za granicą, chyba o Norwegii, ale boję się bo w zasadzie to jestem kimś kto wszystkiego się boi.

Czy pracował, ktoś z was za granicą? Jak to jest?

Sajana 

Wysłany: 15 Grudzień 2013, 00:11   

A język znasz? Ja się właśnie boję pojechać na kurs angielskiego do Londynu. Jakbym znała język angielski, to może łatwiej bym dostała lepsza pracę. Kurs jest taki http://www.sprachcaffe.co...london/main.htm

Marti 
AK śpiący smok

Wysłany: 15 Grudzień 2013, 11:24   

Przecież jedziesz po to by się nauczyć tego języka tam. Jaki sens jechać na kurs zagranicę znając już język. Zainteresuj się czy ten kurs przygotowuje do egzaminów TELC.

ShySe 

Wysłany: 15 Grudzień 2013, 20:21   

1gosia napisał/a:

Myślę, że warto byłoby napisać coś o swoich kwalifikacjach i w jakim konkretnie zawodzie chcesz pracować, bo na tak ogólne pytanie trudno udzielić sensownej odpowiedzi.

ShySe

ElMapet 

Wysłany: 15 Grudzień 2013, 22:14   

ja pracowałem ale nie na stałe tylko na delegacje.
dostawaliśmy mieszkanie, samochód i tak kilka miesięcy, później do innego miasta itd. nigdy nie wiadomo ile się siedziało w jednym miejscu.

dla mnie to było beznadziejne, takie tymczasowe, jedyne co mnie tam trzymało to kasa, bez niej to bym nawet miesiąca tam nie wytrzymał.

domino 

Wysłany: 21 Grudzień 2013, 22:52   Re: Praca za granicą

1gosia napisał/a:
Od dłuższego czasu chcę zmienić pracę, głównie ze względu na mobbing,który bardzo źle znoszę ale nie tylko, także ze względu na brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju, bardzo niskie wynagrodzenie, niepłatne nadgodziny, pracę po południu i takie tam bzdury.

Niestety nie mogę niczego znaleźć, mimo prób, próśb, przechodzenia przez bardzo stresujące rozmowy rekrutacyjne.

myślę o pracy za granicą, chyba o Norwegii, ale boję się bo w zasadzie to jestem kimś kto wszystkiego się boi.

jak dajesz sie tak traktowac w pl to zagranica cie zmasakruja :mrgreen:

MM 

Wysłany: 12 Styczeń 2014, 11:02   

Też chciałbym zacząć pracować za granicą. Tylko ja szukam pracy na okres wakacyjny. Może ktoś pracował w ten sposób i mógłby mi napisać gdzie szukać takiej oferty? :)

jjusti18 

Wysłany: 14 Maj 2018, 07:37   

Ja myślę, że szukając pracę zagranicą trzeba być ostrożnym. Dlatego warto byłoby popytać prawnika jak powinno wszystko przebiegać, na co zwrócić uwagę w dokumentach i umowie. Ja ostatnio nawet myślałam, żeby raz po raz zgłosić się do Kancelarii Prawnej WMC https://wmc.com.pl/  z moimi dokumentami z pracy w Polsce. Różnie bywa, a nie chciałabym podpisać czegoś nieodpowiedniego i wpakować się w problemy. Także nawet w takiej kwestii sobie nie bagatelizuję i wybieram zawsze specjalistów z danej branży.

Marti 
AK śpiący smok

Wysłany: 14 Maj 2018, 08:57   

Podobnie jak w pl, bez prawnika ni rusz.

adamdent 

Wysłany: 30 Maj 2018, 10:22   

Mam wielu znajomych za granicą i każdy praktycznie jest zadowolony więc jest to fajne rozwiązanie. Wystarczy że znasz język i chcesz pracować! :)

Odpowiedz do tematu