Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Uwaga na tą użytkowniczkę!
Autor Wiadomość
123mikser 

Wysłany: 10 Lipiec 2017, 15:16   

Ludzie, wy zapominacie chyba, że jesteście na forum o NIEŚMIAŁOŚCI. Takie sytuacje, założe się, że są notoryczne i nikt z tego powodu nie płakał publicznie, a tym bardziej tutaj jest to niestosowne! Człowiek - nieważne co zrobił, powinien w mojej ocenie tutaj się czuć swobodnie, a nie, że wyciąga mu się na forum publiczne jakieś problemy. Tutaj są ludzie nieśmiali i na pewno to nie pomaga nikomu.

nononowy 

Wysłany: 10 Lipiec 2017, 16:50   

Może autor był zbyt natarczywy a koleżanka wcale nie chciała się spotykać? Albo wrażliwa to tylko jakieś fałszywe konto? Poczekajmy na wypowiedź oskarżonej i rozwój wypadków.

fox24 

Wysłany: 10 Lipiec 2017, 22:35   

Ja pierdole nie przyszła na kij drążyć temat nie ma cie o czym dyskutować niech mi ktoś lepiej powie są jeszcze te spotkania w Katowicach psychicznych tam przyjmujecie ? :D
na poprawę swego losu to Twoje życiowe dzieło.

deegen331 

Wysłany: 11 Lipiec 2017, 08:54   

ketamina napisał/a:
Facet!!! Gdzie Ty masz jaja?! Czy naprawdę dorośli ludzie załatwiają swoje prywatne sprawy na ogólnodostępnym forum? To wszystko na co Cię stać? Skąd w Tobie tyle jadu?

To nie jest załatwianie sprawy. Ostrzegł innych o nieuczciwej osobie. Nikt już nie zmarnuje na nią czasu, chyba że założy nowe konto ;) Nie wysłała nawet głupiego smsa.

ketamina napisał/a:
Nie ma co ukrywać - forum jest specyficzne. Ludzie są różni, z różnymi problemami. Podejrzewam, że finał tego spotkania w głowie tej biednej dziewczyny był taki, że po prostu uznała, że nie da rady, że ją to w jakiś sposób przerasta.

W takim razie niech się najpierw ogarnie, a potem zabiera za spotkania z facetami.

Pozdrawiam

LadyJ 

Wysłany: 11 Lipiec 2017, 11:37   

O ile dobrze pamiętam, to przede wszystkim szukała kogoś do rozmowy, a spotkanie się było ewentualnością.

Nie należy napalać się na spotkanie ani wywierać na nikim presji.

To forum nie służy do umawiania się wyłącznie z facetami i nie znalazłam w jej postach jakiegokolwiek nakierowania na to, że odrzuca możliwość nawiązania znajomości także z dziewczynami.

Nie uważam, żeby dalsze ciągnięcie tego tematu miało sens.

deegen331 

Wysłany: 11 Lipiec 2017, 13:55   

Smutne jest to, że niektórzy ludzie są tacy niesłowni i mają innych w nosie. A jeszcze smutniejsze, że są ludzie którzy takiej postawy bronią. Nigdy nie wiesz, czego się można po takich osobach spodziewać.

Strach przed wysłaniem smsa nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Znaczy to nie mniej, nie więcej, że własne ego jest ważniejsze od drugiej osoby.

szinuja1 

Wysłany: 11 Lipiec 2017, 15:19   

tajemniczy napisał/a:

A już testy typu "Gdzie Ty masz jaja" są wg mnie bardzo nie na miejscu - ciekawe jak by się czuła autorka, którw komuś zaufa i zostanie wystawiona, a potem usłyszy w odpowiedzi na to, że się żali coś w stylu "Gdzie Ty masz cycki? Co z Ciebie za kobieta?".

Mozna tu gdzies dawac lajki? bo tak mnie ten tekst rozsmieszyl, ze od razu dala bym ze dwa. :lol:

nutella 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 11 Lipiec 2017, 18:30   

deegen331 napisał/a:
Smutne jest to, że niektórzy ludzie są tacy niesłowni i mają innych w nosie. A jeszcze smutniejsze, że są ludzie którzy takiej postawy bronią. Nigdy nie wiesz, czego się można po takich osobach spodziewać.

Strach przed wysłaniem smsa nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Znaczy to nie mniej, nie więcej, że własne ego jest ważniejsze od drugiej osoby.

skąd deegen wiesz, że autor nie napisał jej czegoś, czego się wystraszyła? smutne to jest to, że niektórzy nie mają wystarczająco dużo wyobraźni, żeby zauważyć na jakim forum jesteśmy- dla osób z ZABURZENIAMI, i jeśli spoedziwają się, że działa, jak portal randkowy- czyli umawiam się, idę i wszystko gra, to się myli.

jesteście siebie warci- ona zachowała się jak dziecko, bo nie wysłała nawet smsa, a Ty zachowałeś się jak dziecko, bo postanowiłeś zrobić sobie z tego powodu krucjatę na forum, która motywowana troską o innych użytkowników absolutnie nie była

terefere 
Andrzej

Wysłany: 11 Lipiec 2017, 20:03   

tajemniczy napisał/a:
A już testy typu "Gdzie Ty masz jaja" są wg mnie bardzo nie na miejscu - ciekawe jak by się czuła autorka, którw komuś zaufa i zostanie wystawiona, a potem usłyszy w odpowiedzi na to, że się żali coś w stylu "Gdzie Ty masz cycki? Co z Ciebie za kobieta?".

Mało śmieszne. Poza tym masz braki w temacie kobiecej budowy ciała, ale zrzucam to na karb Twojego młodego wieku.
Odpowiednikiem męskich "jaj" są żeńskie jajniki (cechy pierwszorzędowe świadczące o płci).

Pablo89 

Wysłany: 11 Lipiec 2017, 20:56   

deegen331 napisał/a:

To jest najlepszy opis tego co się z ludźmi dzieje w tych czasach.

Sam nie zdecydowałem się nigdy do wywlekania takich spraw na forum ani ogólnie a tym bardziej podając nick (choć może powinienem... :evil2: , bo zdarzało mi się doświadczyć zupełnie dennych i prymitywnych zachowań w stosunku do mojej osoby przez poznane tutaj użytkowniczki na tym forum np. nie oddanie moich rzeczy - pomocy naukowych/gitary, które pożyczyłem lub umówienie się ze mną na spotkanie, a następnie po kilkunastu minutach spotkania zakomunikowaniu mi, żebym już jechał do domu (70 km) :shock: - pewnie też nie mam jaj, bo miałem CZELNOŚĆ tutaj o tym wspomnieć... O ja niedobry! Zamiast pogłaskać po główkach, bo one to biedne i nieśmiałe stworzenia...! :mrgreen: ...czego on w ogóle oczekuje od kobiet!?? Ponadto, na pewno się znajdą takie co napiszą, że były ku temu powody, żeby mnie tak traktować, choć mnie w ogóle nie znają...), ale autor miał do tego prawo choć wystarczyło się raczej ograniczyć do krótkiego powiadomienia ludzi w wirtualnej ławce. Nie obraził tej osoby - podał tylko nick właściwie w kontekście tego co napisała, a jak się później zachowała. Naprawdę Kobitki (bo głównie Wy bronicie tej dziewczyny) nie stawiajcie znaku równości pomiędzy pojęciem NIEŚMIAŁOŚĆ a CHAMSTWO. Bycie nieśmiałym czy zakompleksionym lub człowiekiem z problemami osobistymi nie upoważnia ani usprawiedliwia nikogo do traktowania w ten sposób innej osoby. Autor (opieram się na tym co napisał) pewnie by zrozumiał gdyby ta dziewczyna go przeprosiła i napisała, ze jest jednak zbyt nieśmiała i że się nie chce jednak spotykać. Natomiast ona pomyślała wyłącznie o sobie nie dała żadnej odpowiedzi - nawet jej się nie chciało nic mu wytłumaczyć tylko go zablokowała... To normalne nie jest.

terefere napisał/a:

Mało śmieszne. Poza tym masz braki w temacie kobiecej budowy ciała, ale zrzucam to na karb Twojego młodego wieku.
Odpowiednikiem męskich "jaj" są żeńskie jajniki (cechy pierwszorzędowe świadczące o płci).

Za to Ty naprawdę potrafisz "błysnąć" intelektem i zrozumieć kontekst.

nutella 

Wysłany: 11 Lipiec 2017, 21:00   

Ty naprawde porównujesz to, że ktoś nie oddał Ci wartościowych rzeczy, do tego, że ktoś nie przyszedł na spotkanie? jesteście niesamowici.

"co się dzieje z ludźmi w dzisiejszych czasach", "nigdy nie wiesz, czego można się po takich osobach spodziewać", tak jakby brevikiem jakimś była :shock:

LadyJ 

Wysłany: 11 Lipiec 2017, 21:04   

nutella, fajne zdjęcie profilowe.

Pablo89 

Wysłany: 11 Lipiec 2017, 21:14   

Przytaczam tylko różne rodzaje chamstwa.

kociarz 

Wysłany: 11 Lipiec 2017, 21:15   

Imho pomysł by ostrzec o takim użytkowniku jest słuszny - jego intencje (podobnie zresztą jak płeć) nie są wcale takie oczywiste ;) .

nutella 

Wysłany: 11 Lipiec 2017, 22:56   

niesamowite x2 jak łatwo przyjmują niektórzy postawę czarne albo białe, bo ktoś im tak powiedział :lol:
może zaczniemy się nawzajem ostrzegać przed np. osobami, które uważają, że szczerość=chamstwo, i na żywo trzymają się tejże zasady? albo przed idiotami (jeszcze nie miałam okazji uświadczyć, ale może lepiej się chronić zawczasu)

a kociarz wiesz, jakie były intencje użytkownika, autora tegoż wątku wobec tejże niewiasty? a no tak, wystarczy, że napisał :evil2:

Pablo89 

Wysłany: 11 Lipiec 2017, 23:14   

Dlatego zaznaczyłem, że odnoszę się tylko do tego co kolega napisał - oczywiście ktoś może zmyślać, przeinaczać, koloryzować, ale my tego nie wiemy i nie mamy jak tego sprawdzić.

Ty zupełnie mieszasz wszystko niepotrzebnie i odwracasz kota ogonem nie wiem w jakim celu - nazywaj rzeczy jasne po imieniu, a nie usprawiedliwiaj jakieś dziwne i chamskie zachowania.

nutella 

Wysłany: 11 Lipiec 2017, 23:43   

nazywam idiotyzm po imnieniu- wszakże napisałam, że głupio zachowała się i dziewczyna i chłopak, ale tutaj widzę sporo osób hurrr durrr "zła kobieta zła, spalić ją na stosie, biedny kolega", kiedy w gruncie rzeczy nie wiemy tak naprawdę, z jakiego powodu zrezygnowała (co nie oznacza automatycznie, że to ją usprawiedliwia, widzę problem z postrzeganiem czegokolwiek w innych barwach niż czarno-białych), a co poniektórzy tutaj robią podsumowania "źle zrobiła", tylko "nooo wiedźma, skreślić na całe życie, a ty biedny chłopak dobrze robisz".

chamsko zachowała się dziewczyna, chamsko zachował się chłopak

123mikser 

Wysłany: 12 Lipiec 2017, 07:44   

Jak dla mnie ten temat się zrobił tak kretyński, że powinno się go zamknąć, zanim ten rak się rozrośnie. :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

zaradny 

Wysłany: 15 Lipiec 2017, 14:39   

Też się kiedyś umówiłem z jedną dziewczyną z forum. Jechałem 140 km. Nie stawiła się w umówionym miejscu. Miałem trochę łatwiej, bo to była mała wieś, więc dowiedziałem się gdzie mieszka. Poszedłem do niej, po zapukaniu drzwi otworzyła jej mama. Zapytałem się czy koleżanka jest w domu. Oczywiście była i już nie miała wyjścia się wycofać. Trzeba takiego nieśmiałka trochę zachęcić. Dogadywaliśmy się. Był spacer. Ogólnie przyjemnie spędzona niedziela. Trochę wyrozumiałości życzę.

Dorothy 

Wysłany: 19 Lipiec 2017, 08:55   

Może miała jakiś powód żeby tak postąpić. Nie zrażaj się do ludzi z forum, nie wszyscy tacy są :)

MyŁy 

Wysłany: 3 Czerwiec 2018, 21:15   

Moze faktycznie stchorzyla w ostatniej chwili - w koncu jestesmy na forum dla niesmialych. Ale mogla to zalatwic w inny sposob - skoro boi sie spotkac sama na sam z obca osoba z Internetu, to niech na spotkanie przyjdzie ze znajomym (chocby bratem, kuzynka itp.). Przynajmniej taki jest moj pomysl :P

Jeśli więc piszesz do mnie PW - nie zapomnij o podaniu swojego adresu e-mail ;)

Kolekcjoner 

Wysłany: 4 Czerwiec 2018, 16:10   

No cóż, było mineło, jednak takich zachować nie należy tolerować mimo wszystko. :)
Bo ktoś poświęca swój czas którego może nie ma za wiele w danej chwili a po przybyciu na miejsce zmiana o 180 stopni i olewka ze strony drugiej osoby. Czegoś takiego nie może być :)

[ Dodano: 4 Czerwiec 2018, 16:18 ]
Temat myślę że można by zamknąć bo kto miał się dowiedzieć o jej zachowaniu to się dowiedział, może ona sama wnioski właściwe wyciągnęła, jak nie to trudno, najwyżej wróci i ktoś podobny temat napisze (albo i nie). Także dalej nie ma po co tudyskutować o tym co było. Temat do zamkniecia i usunięcia.

Odpowiedz do tematu