Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Wygląd...
Autor Wiadomość
Piotrq 

Wysłany: 10 Kwiecień 2015, 19:56   

Ja też raczej lubię żywe kolory , raczej taki młodzieżowy luźny styl , niż taki czarny ponury na sztywno głównie preferowany przez dziewczyny to też po staża , już nie wspomnę o kolorze mojego rowera bo bym powiedział że go widać z kilometra ale na szczęście sportowe ciuchy itp. są dość kolorowe i mi się podobają to się nie wyróżniam , na co dzień na pewno nie całkiem na sztywno ale też nie jak pajac ,jak już czarny ale zawsze tam z jakimś miłym akcentem dla oka .

Regendorf 

Wysłany: 12 Kwiecień 2015, 21:31   

Zwykłe jeansy, wygodne buty, plecak na lewym ramieniu, czarny podkoszulek i bluza kangur. Ja nie z tych co manifestują swoją odmienność, ani z takich którzy na trampki wydają 300zł. Zwykły szary uczniak z głową w chmurach, którego mijasz codziennie na ulicy.

Andaar 

Wysłany: 4 Lipiec 2015, 23:48   

Wolę jakieś bardziej żywe kolory niż takie sprane, choć nie pogardzam też ubierać się na czarno lub biało.
Zazwyczaj t-shirt, rybaczki/krótkie spodnie (jak na plażę)/długie spodnie (zależnie od pogody).

Wilu 

Wysłany: 27 Maj 2016, 22:50   

Jestem dziwakiem ;P

Buty trekkingowe, spodnie bojówki, t-shirt bez nadruków, bluza polarowa.

Tak mniej więcej chodzę na co dzień...

Machiko 

Wysłany: 8 Czerwiec 2016, 10:46   

Również lubię kolorowe ubrania, młodzieżowo nie znaczy tylko dla nastolatków, ale dla każdego kto ceni sobie swobodę i luz. Uwielbiam bluzy z kapturami, trampki i czapki a'la Papa Smerf.

Piotrq 

Wysłany: 8 Czerwiec 2016, 12:25   

super teks, w końcu jakaś dziewczyna co lubi leginsy? ,a przynajmniej o tym tam piszą :P ....

czapki a'la Papa Smerf. toto to nie wiem co to :P jakie ale latem po jakiego grzyba chyba zimą

ona88 

Wysłany: 11 Czerwiec 2016, 20:55   

Angulo ja po Twoim opisie wyobraziłam sobie takiego nerda z amerykańskich filmów :D A to zdjęcie, które wkleiłeś zupełnie nie odpowiada temu, co napisałeś. Żadnego z tych 6 wypisanych przez Ciebie punktów na nim nie widzę. Jesteś normalnym chłopakiem, musisz tylko w to uwierzyć, a to niełatwe zadanie. A myślałaś o jakimś psychologu albo psychoterapeucie? Może on pomógłby Ci zobaczyć pozytywy, których nie zauważasz i pomógł przestać porównywać się z innymi? Bo zawsze znajdziesz ludzi, którzy mają jakąś część ciała ładniejszą, lepszą, ale jest też wiele takich, którzy mają większe problemy z ciałem niż Ty. Nie istnieje osoba, która ma wszystko idealne, każdy ma jakieś wady, ale zalety też. Niestety wiele osób boryka się z tym, że nie docenia swoich zalet, ponieważ rodzice czy nauczyciele zamiast je podkreślać raczej skupiali się na wadach i błędach. Sama kiedyś usłyszałam od nauczycielki, że jestem cofnięta w rozwoju i do dziś siedzi mi to w głowie. A od skończenia liceum już trochę czasu minęło...

adamoantos 

Wysłany: 22 Maj 2018, 12:43   

Wiem, co mówisz, bo słyszałem to od najmłodszych lat od wszystkich. Ale co do nauczycieli, to są w tym wszystkim najgłupsi, bo niby mają wykształcenie pedagogiczne, a podejście mają gorsze od ludzi, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia...U mnie nauczyciele przebijali wszystko podejściem do mojej niepełnosprawności po 2 operacjach guza mózgu. Posiadać II stopień niepełnosprawności, mieć wycięte połowę hipokampa, ale dla nich pozostawał stereotyp, że jak nie jeździsz na wózku to co ci wg jest, są dzieci w szkole bardziej upośledzone, i radzą sobie lepiej od ciebie... Skoro na pierwszy rzut oka wyglądasz normalnie, bo długie włosy zasłoniły dziury w głowie, a że masz problem ze składaniem zdań, pamięcią, przedmiotami ścisłymi to jesteś po protu głupi i to nie ich problem ... Mówię o zdarzeniach sprzed lat bo liceum dawno skończone, mózg się regeneruje, wiadomo, tylko czytając wasze wypowiedzi sobie uświadomiłem jak bardzo to we mnie zostało skoro zaczęło się w gimnazjum takie zachowanie wobec mnie ze strony nauczycieli. Większosc nauczycueli nie mówiła mi tego wprost, dopiero jedna mi tak w liceum dowaliła i to z francuskiego. Tylko własnie jak to o nich świadczy, skoro mają jakieś wykształcenie pedagogiczne a szkoła była przystosowana do niepełnosprawnych? Tak trudno rozróznić, że istnieją różne zaburzenia pamięci? Że to, że pamiętam jak się nazywam i wczoraj jadłem, to nie znaczy, że zrozumiem matmę i zapamiętam materiał na sprawdzian z francuskiego... długo by tłumaczyć. Ale piszę wam to, bo wcale nie dziwi mnie to, co piszecie, skoro wiem, jak traktowali mnie...

LadyJ 

Wysłany: 22 Maj 2018, 17:04   

Chciałam też tylko zwrócić uwagę na to, że rzeczywiście to niesamowite jak różne doświadczenia utykają człowiekowi w głowie na dobre.

froniek1 

Wysłany: 20 Lipiec 2018, 12:32   

Nie lubię się wyróżniać, dlatego zawsze jak wychodzę ubieram się tak by na siebie nie zwracać uwagi.

Bocianapięty 

Wysłany: 23 Lipiec 2018, 12:39   

Czy lubię zwracać na siebie uwagę ? Przez wiele lat ubierałem się źle, by nie powiedzieć okropnie :mrgreen: bekę cisnęli :lol: za plecami odważnie komentowali, ale tak prosto w oczy nie mieli odwagi :D Teraz sam dla beki się czasami ubieram i mam wyj.bane :mrgreen: jednak jak trzeba się jakoś ubrać w miare, to się ubiorę. Teraz wiem, gdzie mniej więcej popełniałem błąd :lol: Ciekawe czy dzisiaj w dobie tylu stron o ubiorach, są osoby co nadal ubierają się komicznie ? :mrgreen: czy zostałem tylko ja :D

Amo 

Wysłany: 21 Sierpień 2018, 09:51   

Zwykle chodzę ubrany na czarno z jakimiś koszulkami z symbolami/diabłami/czaszkami itp do tego broda i czarne okulary czasem bandana na głowie a w chłodniejsze dni skórzana kurtka ;)

Tomek13 

Wysłany: 21 Sierpień 2018, 11:07   

Czyżby fan ekstremalnej muzyki?Pamietam sam kiedys jako nastolatek tak sie ubierałem,przez krotki czas,potem nie miałem juz odwagi...Ubieram sie zwyczajnie,tak zeby nie wyrozniac sie z tłumu,nie lubie zwracac na siebie czyjejs uwagi...chodz podziwiam ludzi,ktorzy potrafia to robic,za odwage,nie przejmujac sie czyjas opinia..

Amo 

Wysłany: 21 Sierpień 2018, 11:47   

A no fakt lubię posłuchać metalu ;p Odwaga? Czy ja wiem, ubieram sie w to co mi sie podoba i tyle nie obchodzi mnie co kto pomyśli patrzac na moj ubior :)

Tomek13 

Wysłany: 21 Sierpień 2018, 21:12   

Wiesz,u mnie to wogole jakies dziwne skrajności,z jednej strony mam stała prace,za sobą kilka w miare udanych związkow,,jestem czlowiekiem mylacym optymistycznie,czasami wrecz wygadanym,z drugiej zas po tylu latach ciagle mam problemy z akcja typu impreza czy koncert,wciaz ciezko mi sie odnalezc towarzysko...wydaje mi sie,ze ta skrajna niesmialosc nigdy do konca nie znika,ale wiem rowniez,ze mozna nauczyc sie z nia zyc i w miare fajnie funkcjonowac,czasami poprosyu trzeba ja zaakceptowac,nie z kazdym sie dogadasz,nie wszyscy cie polubia,jest naszczescie zachowana rownowaga,tyle samo jest tych ,,dobrych,, co i zlych,,ludzi,z czasem pojawia sie ta fajna umiejetnosc ,,selekcji,dzieki niej mozna stworzyc sobie ,,zdrowe,,otoczenie..

Amo 

Wysłany: 22 Sierpień 2018, 10:15   

Też miałem problem w wyjściem na imprezę czy koncert do póki nie wybrałem się parę razy z dobrymi znajomymi po kilku takich wyjściach strach przed kolejnymi odszedł zupełnie. Co prawda dyskotek dalej nie lubię ale koncerty i bary są spox :P

Tomek13 

Wysłany: 22 Sierpień 2018, 12:03   

Powiem Ci szczerze,że sam z chęcią zaliczyłbym jakiś dobry koncert w tym roku,coś w stylu Obituary,Pestilence,Autopsy,Suffocation,Cannibale by uszli....Ale musiałbym sam gdzieś się wypuścić,znajomi nie słuchają tego typu muzy...Coś pomyślę,odkurze trochę ciuchy i wypad,bedzie trochę stres ale to kolejny pretekst do walki ze swoimi,,słabościami,,....Widze,że z Legnicy jesteś,bliskie mi miasto,mam tam syna...Co do wyjścia na koncerty,faktycznie strach ma wielkie oczy,czasami wbrew pozorom(lęk)może być bardzo fajnie..często za bardzo się nakręcamy i myślimy niepotrzebnie ,,do przodu,,...

Amo 

Wysłany: 22 Sierpień 2018, 12:15   

Jakbyś poszukał na Facebooku czy jakichś stronach (nie mam pojęcia gdzie poza FB mozna szukać koncertów) to po większych miastach coś na 100% by się znalazło :) Zwłaszcza Wrocław w Legnicy też coś od czasu do czasu jest ale nie aż tyle. Czasem dobrze jest isc samemu by skupić się na muzyce a nie marudzeniu znajomych ze duza kolejka do baru czy za głośno czy jeszcze co innego XD Mnie bardziej Rammstein PowerWolf Sabaton itp kręcą no i folk Percival Dziwoludy Cronica ale też od czasu do czasu Nocny Kochanek Bracia Figo Fagot XD

Tomek13 

Wysłany: 25 Sierpień 2018, 04:20   

Amo,tylko Sabaton kojarze,muzycznie troche za ,,lekki,,,ale tematyka utworow mi nieobca,szczegolnie klip o Pileckim zrobił na mnie dobre wrażenie,czytałem,,Znamie na Potylicy,,dobra książka o nim..

marek197624 

Wysłany: Wczoraj 13:59   

U mnie n :D ajbliższy koncert to chyba noworoczny :D

Odpowiedz do tematu