Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Kącik optymisty
Autor Wiadomość
Piotrq 

Wysłany: 31 Grudzień 2018, 20:04   do siego roku

Czas na coroczne rowerowo-turystyczne podsumowanie , rok był pod tym względem udany było super i w miarę bez awaryjnie zużyłem cztery dętki tego roku tak to nie było większych awarii udało mi się przejechać ponad 3328,182km, byś w wielu miejscach na imprezach rowerowych jak i na wycieczkach wiele nowych miejsc odwiedzić , jak i cyklicznych imprez zaliczyć. aż 6 razy w samym Krakowie, i jeszcze zwiedzić tamtejsze dolinki podkrakowskie ładne są i na pewno jeszcze się tu wybiorę, Dolina Będkowska , Dolina Szklarki ,Matka Boża Skalska – Dolinie Mnikowskiej ,i objechać jurę kolejny raz Ojców , sporo wycieczek górskich też tego roku udało mi się zaliczyć byś dwa razy zimą i latem na Hrebienok i Wodospady Zimnej Wody zimą na pokazach lodowych rzeźb fajne były jaki latem zobaczyć tamtejszy krajobraz podobnie jak na Pilsko jak byłem tam zimą to totalna śnieżyca mnie zastała nic nie było widać ,dlatego musiałem tam latem pojechać i zaliczyć obydwa szczyty. Żal że tego roku spaliło się tam stare zabytkowe schronisko było super klimatyczne , najbardziej w pamięć tego roku wpadnie mi wyprawa na lodowa przełęcz niesamowite widoki kraj obraz , tam dopiero widać jak zmienia się klimat i topnieją lody, i tamtejsi Nosicze zaopatrujący schroniska na totalnym odludziu z braku możliwości innego dostania się tam niż tylko przynieść towar na plecach, Rohacze super wyprawa co prawda drugi raz tutaj byłem , ostatnio byłem tu dawno temu, teraz nie udało mi się przejść całego pasma musiałem zrezygnować z racji ciężkich warunków pogodowych bardzo padało oblodzenia i silny wiatr ale na pewno tutaj wrócę bo fajna górka malownicza jak się uda trafić na dobra pogodę. Jak i wiele innych mniejszych górek po drodze udało się zaliczyć, super wakacje były jak się udało trochę po podróżować po Azji i Europie głównie Turcja Istambuł , Bułgaria, Serbia. Choć najbardziej i najdłużej byłem w słonecznym brzegu i w instanbułu , cieśnina Bosfor,z jednej strony przepych bogactwo rozmach budowli i zarazem bieda na prowincji i brud w szczególności w rzekach same ścieki ciągle czułem tam nie miłe zapachy tam mają inne podejście do ekologii jak na takie państwo Tureckie, podobnie jak sam Bosfor a potem to wszystko do Morza płynie , słoneczny Brzeg kapitalny w końcu mogłem się wygrzać przy kolorowych drinkach i cenowo fajnie tez tam jest , Nessebar historyczne, archeologiczna perła Bułgarii , Antyczne ruiny i Sweti Włas super miejsca udało mi się tam też pojeździć tamtejszą komunikacja miejska zobaczyć jak zwykli ludzie żyją na prowincji , zobaczyć nie tylko to co jest przygotowane pod turystę Bułgaria super mili ludzie częstujący rakiją .i parę wycieczek po Niemczech, Drezno ,Karpacz, Szklarska Poręba ,Słowacja , Czechy, dużo różnych miejsc miło po wspominać , już się nie mogę doczekać nowych wypraw. Na przyszły rok muszę po grzebać przy swoich rowerach mam do wymiany łańcuch i parę innych rzeczy, i przy Roverze też trzeba trochę podłubać i dalszy ciąg szukania części do mojego 24latka ale śmiga super wiele wycieczek razem my zaliczyli marzy mi się uchwyt rowerowy sprawić do niego żebym mógł na roverze wozić swój rower na dalekie wycieczki...Strasznie mi szybko ten rok przeleciał :( chciałbym na przyszły zwolnic trochę tempa… za szybko ten czas leci ..
---
rowerowo Pozdrawiam żeby wam „guma nie strzeliła” a łańcuch żeby był zawsze napięty i chętny do odkrywania nowych miejsc
Jak koło za kołem,
Toczą się kolejne dni,
By nie były smutne, a wesołe,
Bike’a na jawie niech wam się śni.
zdrowia oraz braku przykrych upadków
suchych i gładkich asfaltów
wiatru tylko w plecy
satysfakcji z każdego przejechanego kilometra na swoim bajku
nowych, ciekawych tras rowerowych
więcej życzliwości ze strony kierowców blachosmrodów
skutecznego treningu i satysfakcji z jego efektów
tyle watów pod nogą, żeby łańcuchy urywać
satysfakcji z każdego przejechanego kilometra na swoim bajkuI znikających kilogramach,
Jak te liście na wietrze. Do zobaczenia na szlaku…
I parę fotek z roku na zakończenie by powspominać..

Michman 

Wysłany: 15 Styczeń 2019, 20:07   

Ktoś obchodził wczoraj "Nietypowe święto": Dzień osób nieśmiałych?

terefere 
Andrzej

Wysłany: 29 Styczeń 2019, 21:22   

Naprawiłem starszą ode mnie unitrę, wrzuciłem kasetę "Black market music" i wróciły wspomnienia z czasów szkoły :shock: Jednak stare sprzęty mają duszę.

Marti 
AK śpiący smok

Wysłany: 30 Styczeń 2019, 09:29   

terefere napisał/a:
Naprawiłem starszą ode mnie unitrę, wrzuciłem kasetę "Black market music" i wróciły wspomnienia z czasów szkoły :shock: Jednak stare sprzęty mają duszę.

Ja mam wieżę Sony (2x 60W zakupiona za 50zł) gdzie mam akurat sprawny kaseciak oraz CD (z mp3) oraz dwa walkmany Sony i szufladę kaset:). Kilka VHS i stare winyle (okres raczej lat 90-tych, komuna). Jednak magnetowid szlag trafił, a wieża z winylami poszła na śmietnik..

Xiaomi Redmi Note 4 to był strzał w dziesiątkę z tą baterią, tel nadaje się na wyjazdy cało dniowe, bo nie padnie po kilku godzinach czy od robienia zdjęć (aparat taki sobie akurat, brak oficjalnej stabilizacji dla 1080p, brak oficjalnego 4K - da się wymusić). Cena/jakość ok, nawet te 5.5" da się w miarę stabilnie trzymać w jednej łapie. Pisanie smsów nadal trudne:P Samsung na dwóch bateriach nie wytrzymał do wieczora, tu gwarantowana doba..

Odpowiedz do tematu