Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Meżczyzni sa prości!
Autor Wiadomość
Silianna 

Wysłany: 6 Wrzesień 2005, 22:58   Meżczyzni sa prości!

Kiedyś baaaardzo dawno temu otrzymałam maile’m ponizszy manifestJ Jak się okazuję jest on ciągle w ruchu

Męski Manifest
(Raz na zawsze!)
W nadziei, że kobiety tego świata nas zrozumieją, choć tej nadziei tak mało...
Kobieto, Panienko, Dziewczyno, Narzeczono, Żono, Kochanko i wszystkie inne Kobiety,[/b[b]]§ 1

Jeśli myślisz, ze jesteś gruba, to prawdopodobnie tak jest! Nie pytaj mnie, odmawiam udzielenia odpowiedzi.
§ 2
Jeśli czegoś chcesz, wystarczy, jak o to spytasz. Żeby nie było niejasności: My mężczyźni jesteśmy nieskomplikowani. My nie rozumiemy I nie lubimy subtelnych zakamuflowanych pytań. Zakamuflowane pytania nie istnieją. Zakamuflowane pytanie przez ogródki nie istnieją również. Powiedz po prostu, o co chodzi.
§ 3
Jeśli stawiasz pytanie, na które nie oczekujesz odpowiedzi, to się nie zdziw, jeśli usłyszysz odpowiedź, której wolałabyś nie usłyszeć.
§ 4
My jesteśmy PROŚCI.
Jeśli Cię proszę, abyś mi podała chleb, to nie mam na myśli nic innego, jak właśnie to. To nie jest zarzut, że nie ma chleba na stole.Nie istnieją ani podwójne znaczenia, ani ukryte zarzuty.
My na prawdę jesteśmy prości.
§ 5
My jesteśmy PROŚCI.
Nie ma najmniejszego sensu pytać, o czym myślę! 96,5% całego czasu mężczyźni myślą o seksie. Nie, my nie jesteśmy zboczeni. Po prostu to jest to, co najbardziej lubimy. Tak jesteśmy zbudowani i nic się z tym nie da zrobić.
§ 6
My jesteśmy PROŚCI.
Czasami nie myślę o Tobie. To nic złego. Przyzwyczaj się do tego, proszę.Nie pytaj mnie, o czym rozmyślam, chyba ze jesteś gotowa podyskutować o polityce, gospodarce, filozofii, piłce nożnej, gorzale, cyckach, dupach albo o samochodach.
§ 7
Piątek/Sobota/Niedziela = nażreć się do syta = kumple = piłka w telewizji = piwo = złe zachowanie. To jest jak pełnia księżyca, albo odpływ i przypływ, albo menstruacja. Tego się nie da uniknąć!
§ 8
Zakupy to nie rozrywka i nigdy nie będą!
§ 9
Gdziekolwiek byśmy nie szli, ciuchy, które akurat masz na sobie, pasują Ci super.
Przysięgam!
§ 10
Masz wystarczająco dużo sukienek i butów. Szlochanie to jest szantaż.Moje ewentualne bankructwo to nie dowód mojej miłości.
§ 11
Większość mężczyzn ma 3 pary butów. Powtarzam: My jesteśmy PROŚCI. Skąd ci przychodzi do głowy myśl, że mógłbym wiedzieć, która z Twoich 30 par butów akurat pasuje do tego kostiumu?
§ 12
Proste odpowiedzi: TAK i NIE całkowicie wystarczają, obojętnie jakie padło pytanie!
§ 13
Jeśli masz problem, to poproś mnie tylko o to, aby Ci pomóc, a nie, żebym ci współczuł,
jak to robią Twoje przyjaciółki.
§ 14

Ból głowy, który trwa 8 tygodni, to nie jest ból głowy! Wybierz się wreszcie, cholera,
do lekarza!
§ 15
Jeśli powiem coś, co można zinterpretować na dwa sposoby i jedna z tych interpretacji niepokoi albo smuci Cię, to wybierz tę drugą!
§ 16
WSZYSCY mężczyźni widza tylko 16 kolorów. Brzoskwinia to jest owoc, a nie kolor!
§ 17

A co to jest w ogóle za kolor Apriko(t) i jak się, cholera, to pisze?
§ 18
Piwo lubimy równie mocno, jak wy lubicie torebki. Wy tego nie rozumiecie, my też.
§ 19

Jeśli Ci się spytam, czy coś się stało, a Ty odpowiadasz „nie, nic“ to ja Ci wierzę i uważam, że wszystko jest w porządku!
§ 20
Nie pytaj mnie: „Jest ci dobrze ze mną?“. Bądź pewna, że gdyby nie było, byłbym gdzie indziej!
§ 21
Podstawowa zasada: w przypadku najmniejszej wątpliwości, obojętnie o co by nie chodziło:
bierz to najprostsze!

MY NA PRAWDÊ JESTEŚMY PROŚCI!!!!

ja99 

Wysłany: 17 Grudzień 2012, 16:45   

Ciekawy ten manifest z maila.

misiaczek 

Wysłany: 17 Grudzień 2012, 17:21   

To chyba znowu napisala jakas ciotka, majaca z prawdziwym mezczyzna wspolny jedynie układ moczowy. Prawdziwy mezczyzna sam umie trzymac krotko swoja kobiete i sprawiac ze mysli o nim, a nie o glupotach i daje jej duzo satysfakcjonujacej pracy w domu zeby nie tracila go na jakies wyjscia z przyjacioleczkami albo zakupy. Tylko mieczaki ludza sie, ze jakies manifesty, ktorych i tak prawie nikt nie czyta do konca cos moga zdzialac.

fis 

Wysłany: 18 Grudzień 2012, 18:59   

Znalazłem odpowiedź :)

Manifest KOBIET !!!

Kochany Chłopcze, Kawalerze, proszę Pana, Narzeczony, Mężu, Kochanku i każdy inny Mężczyzno...

1. Nie pytam Ciebie, czy jestem gruba, bo przecież wiem, że... uwielbiasz moje pulchniutkie ciało.

2. Gdy czegoś chcę, to, owszem, mogę cię o to poprosić. Tylko że Ty i tak zrobisz, co zechcesz.

3. Tak, czasami zadaję pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi, ale jeśli dobrze o tym wiesz, to na pewno potrafisz wybrnąć z tego tak, by mnie nie zranić. Czy tak?

4. Za to my jesteśmy bardziej skomplikowane, więc jeżeli chcesz chleba, to go sobie po prostu weź, przecież na pewno wiesz, gdzie leży. I nie narażaj mnie na myślenie o tym, że jestem kiepską gospodynią.

5. To bardzo dobrze, że tak często myślicie o seksie. To znaczy, że jesteście zupełnie normalnymi facetami. My też... kochamy się kochać.

6. Ja także czasem wyrzucam Cię z moich myśli. Mam wtedy czas, by pomyśleć i o polityce, i o filozofii, i o piciu, i o piersiach, i o fajnych, szybkich samochodach. I czasami też chciałabym o tym pogadać.

7. Co do weekendów, to dobrze wiesz, że piwo + kumple + tragiczne maniery wcale mi nie przeszkadzają. Gorzej z piłką nożną w telewizji. Wyjściem może być drugi telewizor.

8. Ja też nie znoszę chodzić z Tobą po sklepach. Bo to żadna przyjemność ciągnąć za sobą nadętego i znudzonego buca. Wcale Cię więc do tego nie namawiam.

9. To nieprawda, że wszystko Ci jedno, co na siebie założę, gdy gdzieś idziemy. Wolisz mnie w seksownej sukience niż w powyciąganym i brudnym dresie. Czy się mylę?

10. Może i rzeczywiście mam wystarczająco dużo ciuchów czy butów. Ale pozwól mi czasem zaszaleć. A z tym Twoim bankrutowaniem to już chyba lekka przesada.

11. Co mnie obchodzi, że większość mężczyzn posiada tylko 3 pary butów. To ich sprawa. Wiem też dobrze, jakie buty mam założyć do danej kiecki. Gdy proszę Cię o pomoc w wyborze tych, które będą mi pasować, to trochę Cię kokietuję. I nie mów, że tego nie lubisz!

12. Nawet tak proste odpowiedzi jak TAK albo NIE mogą mieć zupełnie inne znaczenie. Wszystko zależy od okoliczności, intonacji, no i oczywiście... chęci. Nie bądź takim umysłem ścisłym i przyjmij od czasu do czasu wieloznaczne MOŻE.

13. Gdy mam jakiś problem i chcę Ci się wyżalić, to znaczy, że Ci ufam. Cieszę się, jeśli pomożesz mi go rozwiązać, ale doceń też, że przyszłam z tym właśnie do Ciebie, a nie do jakiejś tam przyjaciółki.

14. Wiem, że żaden ból głowy nie trwa 17 miesięcy. Mają go jedynie kobiety, których nie umiecie rozpalić, albo te, które nie są Wami zainteresowane i przestały Was kochać.

15. Jeśli powiedziałeś coś, co mogłam źle zrozumieć, i czuję się nieszczęśliwa, to mnie przytul, zamiast się wymądrzać.

16. Jestem pod wrażeniem. A może tak powinniście pójść do lekarza, tego od oczu.

17. Fuksja to kolor przypominający amarant, no i nazwa kwiatu. Przecież to takie PROSTE!

18. My lubimy i piwo, i torebki. Jesteśmy więc lepsze!

19. Jeżeli pytasz mnie, co się stało, a ja odpowiadam - NIC, to znaczy, że jestem na Ciebie obrażona. I najlepiej od razu mnie przeproś, choćbyś nie wiedział, za CO!

20. Będę Cię pytać, czy mnie KOCHASZ, nawet 100 razy dziennie. A Ty będziesz 100 razy na dzień odpowiadał, że tak. Bo my potrzebujemy czuć się KOCHANE. Wtedy rozkwitamy i piękniejemy.

21. Wiem, że jesteście PROŚCI, i wiem, iż czasem, trudno Wam z nami wytrzymać. Ale właśnie ta inność najbardziej Was kręci, więc, do cholery, nie przerabiajcie nas na swoją modłę, bo staniemy się takie same jak Wy i będzie potwornie nudno.

No i jak,kto jest lepszy?
ale i tak was kochamy smile.gif
Taka jest prawda wy jesteście potrzebni nam,a my wam:)

misiaczek 

Wysłany: 19 Grudzień 2012, 18:15   

misiaczek napisał/a:
To chyba znowu napisala jakas ciotka, majaca z prawdziwym mezczyzna wspolny jedynie układ moczowy. Prawdziwy mezczyzna sam umie trzymac krotko swoja kobiete i sprawiac ze mysli o nim, a nie o glupotach i daje jej duzo satysfakcjonujacej pracy w domu zeby nie tracila go na jakies wyjscia z przyjacioleczkami albo zakupy. Tylko mieczaki ludza sie, ze jakies manifesty, ktorych i tak prawie nikt nie czyta do konca cos moga zdzialac.

Trafiles w dziesiatke, w pelni Cie popieram. Ten manifest kobiet to tez jakas porazka. Prawdziwy mezczyzna po otrzymaniu czegos takiego od swojej partnerki wysmialby ja i ograniczyl jej kompa zeby nie wyszukiwala wiecej takich glupot.

brakLoginu 

Wysłany: 22 Sierpień 2019, 11:41   

Facet jest prosty. Żona nie raz pyta mnie, co mi się w niej najbardziej podoba. Odpowiadam: tyłek i póki się nie zmieni, moją miłość ma gwarantowaną :564:

Odpowiedz do tematu