Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
jakie kanały oglądacie na yt
Autor Wiadomość
ktojestem 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 30 Sierpień 2019, 17:41   jakie kanały oglądacie na yt

nie wiem czy jest taki temat nie zadałam se nawet wysilku by poszukac
(nieważne)
Szukam nowych fajnych kanalów, które mogłabym oglądać przy jedzeniu (obrzydliwe rzeczy odpadają)
szukam nowych kanałów bo te co oglądam rzadko nagrywają i są dziwne i w sumie nie mam ochoty ich oglądać, a są to:
- Aga in America
- bartosz filapek
- aleksavlog
- arbuzen
- nowa siła
- Julia Kobus
- sebastian szaman XXI wieku
- Jak to ogarnąć (szczególnie polecam ze wzgledu na komentarze pod filmami i inspirujących bohaterów)
- beata pawlikowska
- 7 metrow pod ziemią (nie lubię tego w sumie)

Z najciekawszych kanałów na które ostatnio natknęłam, ale to są takie rarytasy i można oglądać tylko jak się ma nastrój, także dawkuję oglądanie:
- Poznajkraj
- bushkraftowy
- Jonna Jinton

Ciekawa jestem co wy oglądacie. Zastanawiam się też, czy kiedykolwiek trafiliście na te dziwne niszowe kanaly co ja i co o nich myślicie?

wlochaty7 

Wysłany: 30 Sierpień 2019, 23:14   

Ja polecam:
Na gałęzi
Przeciętny człowiek
Samoloty
Turbulencja

Kiedyś oglądałem jak to ogarnąć, do momentu aż prowadzący nie rozpoczął nagrywać filmów z bezdomnymi. Jakoś nie przekonało mnie to, ale bardziej z winy prowadzącego niżeli głównych bohaterów

Bocianapięty 

Wysłany: 31 Sierpień 2019, 10:03   

Dużo tego o różnej tematyce. Wymienię osobę która mnie zmotywowała do ruszenia troszkę pupy po latach stagnacji. Osoba która mnie zmotywowała mieszka w Świętochłowicach i wspina się bez zabezpieczeń po różnych wysokościach. Marcin Banot BNT. Drugi taki to Ham z Hamowni, Kura Workout, KFD spowiedź Wojtka najlepsza hehe. Z tych wymienionych to Przeciętny człowiek też czasami oglądam. Alkostreamy lubię sobie powspominać jak się wygłupiałem z ziomkami w latach 90tych i początek 2000 :D To chyba już definitywnie przeszłość z alko, czasami sobie odrobinkę dziabnę, ale trzymam się moich postanowień jak na razie.

ktojestem 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 3 Wrzesień 2019, 18:50   

wlochaty7, Przecietny człowiek nawet spoko może pooglądam jak będę mieć nastrój

Bocianapięty, banocika znam, zapomniałam o nim :P jak go oglądam to ręce mi się pocą bo mam lek wysokości

Michman 

Wysłany: 3 Wrzesień 2019, 22:42   

Ciekawy temat!

Moge polecić kanały:
- "Mówiąc inaczej"

- "Polsport - Michał Pol" <= kanał dziennikarza sportowego, człowieka z dużą charyzmą. Jest fenomenem. Jego live'y, odcinki oglądają nawet ludzie nie interesujący się sportem.

Bocianapięty 

Wysłany: 13 Wrzesień 2019, 07:40   

Ktojestem Banocik zapomina, że w każdej chwili można stracić przytomność :P nigdy nie wiadomo, kiedy się odleci. Sportowcy, którzy są co chwilkę badani tracą przytomność w najmniej oczekiwanym momencie. Nie mam lęku wysokości, ale boje się, że źle się chwycę kiedy będę już dosyć wysoko i po prostu spadnę :mrgreen:
Michman , Michał Pol przypomina mi z twarzy mojego ziomka :mrgreen: Polsport coś o tym kanale słyszałem i dodam taką ciekawostkę, ze miałem kiedyś dobre gulery firmy Polsport :D stare bardzo dzieje, do podstawówki śmigałem.

msu 

Wysłany: 15 Wrzesień 2019, 00:34   

astrofaza, turpat, gimby nie znajo, scifun, weronika truszczynska, hyper poland, arn.eu, to juz jutro, tvgry, tvfilmy, kosmiczne opowiesci, wojna idei,adbuster

Odpowiedz do tematu