Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotografia
Autor Wiadomość
Marti 
AK śpiący smok

Wysłany: 22 Kwiecień 2020, 17:09   

Nie ma ostatnio za bardzo okazji do zdjęć, bo Szumi grozi.

Cyfrówkowo.

Piotrq 

Wysłany: 12 Maj 2020, 00:20   

Parę fotek z aktywnie spędzonego weekendu nawet się trochę zmęczyłem razem z roverem wybraliśmy się na wycieczkę po Beskidzie Żywieckim , Pasmo Wielkiej Raczy 1236 m.n.p.m. i Przegibek 1000m.n.p.m. fajne tamtejsze małe miejscowości z wąziutki ulicami strumykami Rycerka Górna kolonia. Rezerwa przyrody Śrubita najstarszy rezerwat w Beskidzie Żywieckim po drodze spotkałem pięć węzy żmije .zrobiłem pieszo 31582 kroki, 22,210km , 13450 kalorii 9,30h na nogach i przejechałem 276 km samochodem miło spędzony weekend pierwszy raz tam byłem ale podobało mi się muszę się tam jeszcze wybrać na głębsza eksploracje terenów.
Jedzenie w obu schroniska nie dobre nie wiem czy tak zawsze czy teraz olewają temat jak mało turystów i nie wpuszczają do środka ogólnie słaby wybór i nie dało się ich po oglądać od środka.

Marti 
AK śpiący smok

Wysłany: 12 Maj 2020, 21:37   

Kodak Portra 400

jaq 

Wysłany: 17 Maj 2020, 01:34   

Nie śledziłem wątku wcześniej, ale tylko powiem że ładne fotki panowie, tak trzymać.

Piotrq: polecasz te trasy w Beskidach? Szukam dobrego górskiego wypadu na czerwiec. Bieszczady zaliczone, Tatry, Karkonosze i szukam czegoś nowego. Pewnie w granicach jeszcze będę musiał.

Piotrq 

Wysłany: 19 Maj 2020, 00:12   

parę fotek weekend gdzieś tam na jurze…

i jajecznica na mojej starej ruskiej kuchence….

[ Dodano: 19 Maj 2020, 01:17 ]
jaq , Zależy czego oczekujesz mi się wydaje że w Bieszczadach i Pieninach spotkasz najmniej niedzielnych turystów i tłumów , ale jak już byłeś .a w tatrach to rożnie ale są najbardziej popularne. Babia góra Turbacz i tamte okolice Żywiecczyzna nawet Muszyna i inne nie daleko krynicy były mniej uczęszczane i dużo szlaków , zawsze te naj popularniejsze miejsca sejfitikowe tam gdzie każdy jedzie są na topie. Podobały mi się Suwałki , Biebrzański Park Narodowy. Nie było tłumów .

Odpowiedz do tematu