Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Pokaż światu że jeszcze żyjesz

Czy jeszcze żyjesz?
Tak
83%
 83%  [ 15 ]
Nie
5%
 5%  [ 1 ]
Nie wiem
11%
 11%  [ 2 ]
Głosowań: 18
Wszystkich Głosów: 18

Autor Wiadomość
koniec świata 

Wysłany: 22 Sierpień 2019, 20:24   Pokaż światu że jeszcze żyjesz

Zainspirowany przemyśleniami Vroo: http://forum.niesmialosc.net/viewtopic.php?t=7998 stworzyłem temat dla wszystkich użytkowników, którzy chcieliby pokazać, że dalej prowadzą nieśmiały żywot i zaglądają tutaj przynajmniej raz w roku (nie musicie tego robić codziennie, wpisywać sie nie częściej niż raz na kwartał). Można również publikwoać informację o nieśmiałych zgonach (sprawdzone, nie spekulacje).

smutno 

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 8 Wrzesień 2019, 15:35   

Żyję i zaglądam.

krzych86 

Wysłany: 9 Wrzesień 2019, 09:43   

Zaglądam z sentymentu

Tulkas 

Wysłany: 9 Wrzesień 2019, 20:35   

Ano ja czasem zaglądam. Jak by nie patrzeć przesiedziałem tu spory kawał życia (nie wiem, czy to dobrze ;p ) To tutaj stawiałem pierwsze kroki w naszej fobiczno-nieśmiałej społeczności, tutaj zaliczyłem pierwszy zlot, poznałem wiele fajnych osób. Tutaj wywoływałem swoje pierwsze dramy i konflikty i znalazłem informacje, które pozwoliły mi się lepiej zrozumieć ;p Z jednej strony szkoda, z drugiej nie miałbym nic przeciwko, gdyby niektóre moje stare posty zniknęły :576:

PS: ogłoszenie z mojej sygnatury wciąż aktualne :P

Jeśli chcesz pogadać, pisz bez skrępowania o każdej porze, na pewno odpowiem :)

princesska 

Wysłany: 20 Grudzień 2019, 10:55   

Ja zaglądam od czasu do czasu...

blacknight 

Wysłany: 24 Luty 2020, 16:36   

Zaglądam czasami.

Dahmer213 

Wysłany: 24 Luty 2020, 20:59   

nie żyje i zaglądam

jaq 

Wysłany: 18 Kwiecień 2020, 15:49   

Zajrzałem dzisiaj na to forum pierwszy raz od paru lat. Szkoda że to jego ostatnie miesiące życia.

Moja historia na tym forum zaczęła się w wakacje 2006 roku, kiedy trafiłem tutaj skierowany linkiem z jednego z forów o grach. Czytałem tam wątek kolesia który pytał czy dziewczyny patrzą tylko na wygląd i choć tamten OP okazał się później trollem to jeden z linków w tamtym wątku skierował mnie na forum.niesmialosc.net.

W tamtym momencie już parę lat przeglądałem polskie fora, komentarze na onecie i poznawałem ludzi na kurniku; jednak to forum było dla mnie wyjątkowym odkryciem. Okazało się że są inni ludzie którzy również są bardzo wstydliwi, bardzo chcieliby mieć dziewczynę ale nie wiedzieli jak można to osiągnąć. Okazało się że nie jestem jedyną osobą która robi się czerwona kiedy musi zagadać do obcej osoby i nie jestem jedyną osobą która nie lubiła zagadywać do obcych osób i bała się prowadzić rozmowy. Zobaczyłem wtedy że nie jestem sam i ta myśl była bardzo budująca.

Trochę czasu tutaj spędziłem. Szukałem pocieszenia w postach innych i sam starałem się podbudowywać współforumowiczów. Jednak odkryłem również że nadmierne siedzenie tutaj i czytanie kolejnych historii sprawiało że sam również coraz bardziej popadałem w samoużalanie i umartwianie się. Aż zauważyłem że jak odstawiam czytanie tego miejsca na dłuższy czas to ma to pozytywny wpływ na moje samopoczucie :)

Przeglądałem to forum do około 2011 roku, po czym inne miejsca w internecie zaczęły bardziej przykuwać moją uwagę. I wydaje mi się że też już nie byłem tak nieśmiałą osobą jak jeszcze 5 lat wcześniej i z czasem przestałem zaglądać tu w ogóle.

14 lat minęło odkąd zacząłem tu wchodzić i wszystkie problemy które miałem jako nastolatek zostały rozwiązane. Nie mam problemu z zagadywaniem do ludzi, chociaż wciąż bywa to stresujące. Jednak jestem świadom stresu i nie wstydzę się go. Mam partnerkę, sporo zarabiam i sam jestem szefem dla innych ludzi co również dla mnie samego byłoby ogromnie stresujące kilkanaście lat wcześniej. Ale mi się udało i mam nadzieję że większości osób z podobnymi problemami również się udaje.

---

Tak szczerze to większość postów tutaj była dość nijaka, wyróżniali się zawsze trolle, wulgarni albo ci którzy mieli lekkie pióro do postów. Z użytkowników o których pamiętam do dzisiaj to:
pjvgt - koleś twierdził że jest najbrzydszą osobą którą zna i z tego obrzydzenia postanowił zostać księdzem. Ostatni post napisał w 2007 roku, ciekawe co z nim? Profil: http://forum.niesmialosc....wprofile&u=1054
hut - był na forum chwilę tzn. tylko około 2-3 lata, ale ciekawie pisał o swoich perypetiach z dziewczynami, a także o jego życiowych rozterkach. Na pewno wyróżniał się ciekawym pisaniem. Ostatni post rok 2010, ciekawe co u niego? Profil: http://forum.niesmialosc....wprofile&u=2641

P.s.
Dzisiaj przejrzałem forum i bardzo rozbawił mnie ten wątek: http://forum.niesmialosc....8ff1f00e#195548

tajemniczy 

Wysłany: 18 Kwiecień 2020, 21:38   

I ja wciąż żyję:)

ekstra_intro 

Wysłany: 20 Wrzesień 2020, 19:06   

Żyję :) Dawno na forum nie zaglądałem. W zasadzie to nigdy zbyt często się tu nie udzielałem, wolałem i nadal wolę rozmowy w realu niż te wirtualne, ale jak coś to można do mnie na maila napisać - zostawiam kontakt w dziale "Wirtualna ławka". :)

zielona666 

Wysłany: 1 Październik 2020, 21:03   

Nie żyję, piszą za mnie bakterie rozkładające moje zwłoki. Jednak mój duch jest wciąż obecny i straszy w starych kamienicach i zamkach (nie napiszę w których, sami przyjedziecie kiedyś i wrócicie lub nie).

Wampirzyca 

Pomogła: 4 razy
Wysłany: 21 Listopad 2020, 19:36   

Coś mnie tknęło i tu zajrzałam. Żyję i mam się dobrze. Z forum wiąże się tyle wspomnień.. od 2006 roku.

Młoda 

Wysłany: 23 Listopad 2020, 09:35   

Żyję i ja , ale jestem już stara.
Jakieś 10-12 lat minęło odkąd byłam tu aktywna. Miło się wspomina te wirtualne chwilę. Dla mnie to było pozytywne miejsce. Pamiętam niektóre nicki: ania84, Paweł831, Szycha, Paluszek, taki złośliwy chłopak, który w głębi serduszka był miły i kochany greenlabel chyba, Kamil, korneliusz (wiadomo) . Ciekawe czy oni też jeszcze żyją.

Wampirzyca 

Wysłany: 23 Listopad 2020, 12:02   

Tak, jeszcze ShySe i Wiedźma, ska, Marti i była taka młodsza para (nawet 20 lat chyba nie mieli xd), co tu się poznała (jedno z Wrocławia, drugie z Poznania)

Marti 
AK śpiący smok

Wysłany: 23 Listopad 2020, 13:01   

Cytat:

Tak, jeszcze ShySe i Wiedźma, ska, Marti i była taka młodsza para (nawet 20 lat chyba nie mieli xd), co tu się poznała (jedno z Wrocławia, drugie z Poznania)
Żyję przedłużyłem serwer jednak :P

Młoda 

Wysłany: 23 Listopad 2020, 18:19   

Cytat:
i była taka młodsza para (nawet 20 lat chyba nie mieli xd), co tu się poznała (jedno z Wrocławia, drugie z Poznania)

Asura chyba...

Wampirzyca 

Wysłany: 24 Listopad 2020, 10:27   

Tak, asura. :) I chłopak na "s". :)

Odpowiedz do tematu