Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie
Autor Wiadomość
Claya 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 10 Styczeń 2017, 14:03   

Wiesz co, bardzo trudne pytanie zadałeś... Wydaje mi się, że taki wybór w gruncie rzeczy jest zależny od kontekstu sytuacji. Jednak nie zgodzę się, że egoizm w drugiej sytuacji to pójście na skróty. Zrobienie czegoś wbrew woli najbliższych to moim zdaniem wielka odwaga, przez co niejednokrotnie wybór tej właśnie drogi życiowej jest trudniejszy (a nie jak napisałeś - pójście na skróty). Potrzeba wiele samozaparcia w realizacji celu, ponieważ w najbliższych tego oparcia się nie ma... Jednak jako nieśmiałek bez większych ambicji tkwiłabym zapewne w marazmie (choć przypuszczalnie w przyszłości mogłabym tej decyzji żałować).

:arrow: Wolałbyś wziąć ślub w wieku 11 lat z osobą narzuconą przez Twoich rodziców, czy w wieku 62 lat z miłością Twojego życia?

niesmialakaska 

Wysłany: 3 Luty 2017, 12:39   

Ani to ani to.

A jak chciałbyś spędzić Walentynki?

Iron 

Wysłany: 20 Marzec 2017, 19:12   

Najchętniej w kinie.

Czy udało Ci się wyjść z nieśmiałości ?

ona88 

Wysłany: 23 Marzec 2017, 17:07   

Piotrq napisał/a:
Mój sąsiad sprzedaje dom podobno ma jakieś długi i komornik chce mu odebrać , on chce go ubiec i sprzedać sam i pójść z rodziną mieszkać do teściów ale to nie moja sprawa , ciekawe to że teraz do nich przyjeżdżają różni klienci oglądać , teraz była jakaś rodzina z córką na oglądaniu , i super sztuka taką sąsiadkę aż miło mieć miałbym przynajmniej co dzień coś fajnego do lampienia się hehe :mrgreen: , długowłosa blondynka chyba z 60cm włosy :P :oops: tylko strasznie wysoka chyba z 173/175cm takie to lubią mega wysokich napakowanych gości , ale mogę się mylić bo obserwowałem z daleka przez okno na szczęście zamknięte dla bezpieczeństwa :P bo bym jeszcze wypadł hehe :P :) , , ale za to miała kapitalną mini spódniczkę :D ,, choć wygląda na taką co nie ma nikogo na stałe bo niosła torebkę na lewym ramieniu

Nie widziałam wcześniej tego wpisu i nie słyszałam o tej bzdurze z torebką :D Są przecież dziewczyny, które ze względów praktycznych wolą mały plecak lub torebkę zakładaną przez ramię. Jak je wtedy zakwalifikować :P

Podobnie jest ze wzrostem, czasem niskie dziewczyny lubią 2-metrowych facetów, a wysokim wystarczy facet wyższy tylko o kilka centymetrów albo nawet niższy.

Trzeba wyjść ze stereotypowego myślenia, tylko poznawać ludzi, takimi jakimi są, bo to co dla jednych jest wadą, dla innych może być zaletą :p

Masz jeszcze jakieś ciekawe założenia z kursu podrywania, chętnie bym poczytała :D

LadyJ 

Wysłany: 23 Marzec 2017, 17:35   

"niosła torebkę na lewym ramieniu" - i co z tego ? :shock:

Piotrq 

Wysłany: 23 Marzec 2017, 20:01   

Czy ja wiem czy kurs podrywania po prostu internetowe niusy :mrgreen: a na Wizaz.pl nie takie niusy są i nie takich rzeczy dziewczyny się czepiają facetów , nie które stereotypy choćby z tym wzrostem mają częste odzwierciedlenie w realu to się często powtarza wśród kobiet :D . Różne widzi misie jest ale i upodobania . nie dawno na innym rowerowej stronie co przeglądałem to się doczytałem że ponoć kolaże mają o 17% większe penisy od nie kolaży ponoć to badania amerykańskich naukowców też, może to zachęci większą rzeszę chętnych do pedałowania hehe :P

LadyJ 

Wysłany: 29 Marzec 2017, 14:42   

Aa, to już wiem, czemu tak dużo panów przywiązuje wagę do rowerów. xd

Piotrq 

Wysłany: 29 Marzec 2017, 19:21   

Bo rower jest fajny i tyle , i nie tylko dla facetów , ponoć kobietą też dobrze służy :D , akurat będę jechał w nie długim czasie do Krakowa na rowerze ze śląska :P polecam się po ruszać, pytanie jak często jeździsz i ile „wyciągasz „ :P pytanie nie tylko dla facetów ...

Ayana Sahirah 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 7 Lipiec 2017, 13:01   

Obra, to kolejne pytanie :)

Jakiej muzyki sluchasz i ktory gatunek podoba Ci sie najbardziej? :)

Odpowiedz do tematu