Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
nerwica
Autor Wiadomość
Matti 

Wysłany: 27 Wrzesień 2008, 17:23   

brotherquay napisał/a:
no spoko, ale kto wie co tam sie dzieje w twoim pokoju na tatarach, gdy jestes sam...
hmmmm a co tu się może dziać jak to w Centrum Dowodzenia Wszechświatem - praca, praca i jeszcze raz praca, wpadnij to się przekonasz :D :P

picco 
WebTeam

Wysłany: 29 Wrzesień 2008, 00:11   Re: nerwica

rapsodia napisał/a:
nie znam sie na leczeniu nerwicy ale jeśli leczysz się już pare lat to chyba powinnaś być już zdrowa :roll:

Przy nerwicy jest taki psikus, ze nie mozna jej, niestety, wyleczyc, jedyne co, to tylko zaleczyc. Ale do tego tez potrzeba pomocy ze strony psychologa, a takze otoczenia.

ska 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 10 Październik 2008, 08:42   

ja wczoraj odkryłam, że jestem neurotykiem. znalazłam taki artykuł, który normalnie musiał być napisany na mojej podstawie ;) bo każde słowo opisujące ten typ osobowości do mnie pasouje; wszystko wszystko sie zgadza.. cała prawda..a to podobno do nerwicy prowadzi, jak już nie jest...
jakby kto chciał poczytać to zamieszczam linka:
http://salpiglossis.blog....1-02,index.html

slawek88 

Wysłany: 10 Październik 2008, 08:53   

no do mnie tez to pasuje, ale ostatnio przeczytalem bardzo fajna ksiazke "Jak pokonac strach" nie pamietam jakiego autora, ale tam byly super porady co do tego,proste i skuteczne.

ska 

Wysłany: 10 Październik 2008, 08:56   

.. i co pomogła :?:

slawek88 

Wysłany: 10 Październik 2008, 08:59   

Wiadomo ze tak odrazu to niebedzie super ale mysle ze mi pomaga, jak mam jakas stresujaca sytuacje to tylko sobie przypominam kilka porad i jest lepiej

ska 

Wysłany: 10 Październik 2008, 09:07   

ja się właśnie zastanawiałam nad tym, żeby kupić sobie jakiś taki poradnik, bo do psychologa nie pójdę...ale nie chcę takiej książki, w której będzie pisało, żebym wstając rano mówiła na głos, że "jestem cudowna i wszystko będzie dobrze" bo to h.. nie porada..

slawek88 

Wysłany: 10 Październik 2008, 10:27   

Taki poradnik to dobra rzecz, ale nie musisz kupowac ja sobie poszedlem do biblioteki i przeszukalem dzial o psychologi no i znalazlem.

picco 
WebTeam

Wysłany: 11 Październik 2008, 12:03   

ska napisał/a:
a to podobno do nerwicy prowadzi, jak już nie jest...

Nie jest. neurotyzm, inaczej mowiac osobowosc neurotyczna, sama w sobie nie jest zaburzeniem, ale moze swiadczyc o sklonnosci do zachorowania na nerwicę. Jesli jestes neurotykiem i masz do tego problematyczne otoczenie, to masz na to wieksze szanse.
U mnie wybadano ten typ osobowosci (test Minesocki, czyli MMPI-2, warto sie z nim zapoznac), tak samo jak zaburzenie konwersyjne, mam tez stwierdzoną nerwicę lękową.

siwy1988 

Wysłany: 19 Październik 2008, 22:54   

Ja ci radze ignorować takiego rodzaju odzywki ,wiem ze to cięzkie ale da sie wytrzymać.Ja miałem z tym problem dawno dawno temu jeszcze w gimnazjum.Rozwiazaniem mojego problemu było to że zaczełem chodzić na siłownie zaczełem sie czuć lepiej,ludzie zaczeli mnie szanować ja ich także,ale raczej muj sposub ci nie pomoże.Przez wiele lat opserwacji zauwarzyłem że siła takich ludzi znajduje sie tylko i wyłącznie w grupie po prostu chcą zainponować innym ale jak są sami to jest wogule innaczej.Ja ci proponuje zaprzyjażnić sie z kimś z twojej kasy napewna sa tam jakieś sympatyczne osoby bo taka samotność najgorzej dobija.sprubuj warto,I powodzenie życze

alkohol to zło 

Wysłany: 27 Sierpień 2015, 22:33   

lilkag1 napisał/a:
Selevan napisał/a:
heh, to zupelnie tak jak ja... po prostu nie nawidze siedziec w szkole i w zwiazku z tym oceny mam takie jakie mam :?

Poza tym świadomie czy nieświadomie brniesz w satanizm. Znak w avtarze to znak satanistyczny, chłopie. Nie sądzę byś go używał nieświadomie. Propagujesz satanizm.

Zastanów się czy tego chcesz. Twój wybór.
Tylko prosze nie używaj tego znaku na forum, bo ja nie chciałabym oglądać znaków satanistycznych tutaj. Dzięki.

Ciekawe, czy selevan jest dalej satanistą i czy wciągnął asurę do sekty.

Odpowiedz do tematu