Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
co wam sie dzisiaj snilo?
Autor Wiadomość
Kezman 

Wysłany: 10 Sierpień 2008, 01:20   

Ostatnio śniło mi się, że przez okno widziałem stół ping-pongowy na którym leżał martwy goryl :692: Zrobiłem mu zdjęcie, ale potem jak je wywołałem to goryla na fotce nie było :027:

piotros 

Wysłany: 10 Sierpień 2008, 11:00   

Kezman, szalone :P

Sahem_Cry
[Usunięty]

Wysłany: 10 Sierpień 2008, 13:03   

Snił mi się straszny dwór, gdzie postanowiłem przenocować z kimś. Okazało się, że tam straszy i mieszkają tam krasnoludy przebierające się za skrzaty. A cały sen w kolorach nocy oświetlonej przez księżyc. PS. chowałem się przed straszydłami w łazienkach rozlokowanych w całym dworze...

Następnie jakiś pokój zrzeszający różne osoby, przebraliśmy się za emo, zmieniliśmy fryzury, tapeta na twarz i napieprzaliśmy się z brodatymi średniowiecznymi rybakami na wędki :O Wszystko w półmroku O.o

Kezman 

Wysłany: 10 Sierpień 2008, 13:54   

w ogóle to często śnił mi się taki motyw, że wychodziłem z domu bez butów. Wiedziałem, że idę boso a mimo to nie mogłem sie wrócić. Ktoś wie co to oznacza ??

boohoo 

Wysłany: 10 Sierpień 2008, 13:59   

Mi się dziś śniło, że zdawałem egzamin na prawo jazdy :) Wszystko perfekcyjnie, bezbłędnie, jak prawo każe, więc i wynik pozytywny :D Na koniec egzaminator ze łzami w oczach powiedział, że to był dla niego prawdziwy zaszczyt jechać z tak znakomitym kierowcą :D Nie mogę... :P Mam nadzieję, że sen się sprawdzi niebawem ;)

gyrah 

Wysłany: 10 Sierpień 2008, 15:54   

mi się często śni że mam paraliż przysenny co to może znaczyć

jajo 

Wysłany: 11 Sierpień 2008, 11:06   

boohoo napisał/a:
Na koniec egzaminator ze łzami w oczach powiedział, że to był dla niego prawdziwy zaszczyt jechać z tak znakomitym kierowcą :D

:D padłem na cyce.

ostatnio miałem jakiś idiotyczny sen w którym latałem(łaziłem :p ) z osobami z osiedla, których praktycznie nie znałem i coś tam robiliśmy, ale co to już wypadło z głowy :p

barton fink 

Wysłany: 11 Sierpień 2008, 16:46   

Najczęściej powtarzającym się u mnie snem swego czasu była swego czasu wielka powódź która pozwalała przy parapecie mojego okna zacumować łódkę(mieszkam na 4 piętrze), i drugi sen jaki miałem ostatnio wchodzę po schodach, wielkiego domu po cienkich gibających się, drewnianych wiszących schodach bez poręczy, schody tworzą taką specyficzną zakręconą ku górze konstrukcje, wszyscy w inni w śnie traktowali te schody jako normalne a ja się bałem po nich wchodzić;]

spacja 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 11 Sierpień 2008, 17:00   

mi się najczęściej nic nie śni (albo nie pamiętam - nie wiem, jak to jest); dziś w każdym razie nic, tak samo jak wczoraj i przedwczoraj i ...
a jak już coś (rzadko), to raczej też jakieś niestworzone historie :wink:

Endless 

Wysłany: 14 Sierpień 2008, 07:49   

Huh, dawno mi się tak poryty sen nie śnił. Sen zaczął się od tego, że byliśmy z klasą na wycieczce na drugim końcu świata, ale tak naprawdę to było moje podwórko :lol: Ja i mój kolega odzieliliśmy się od grupy i, nie wiedzieć czemu, nagle zaczęliśmy jeżdzić na huajnogach. Po drodze spotkaliśmy jakiegoś dziadka, który będąc na wózku inwalidzkim toczył jakąś kulę po dachu domku jednorodzinnego xD. Tam, znowu nie wiedzieć czemu, schowaliśmy nasze bagaże pod schodami tego domku, bo ten dziadek krzyknął, że jesteśmy w niebezpieczeństwie. Następnie dziadek stoczył się z wózkiem z dachu, ale nic mu się nie stało, bo miał jakąś siatkę bezpieczeństwa, na której się zaczepił na krawędzi dachu xD. Potem powiedział nam, że "nic nie jest pewne, życie jest pełne tajemnic". Następnie znaleźliśmy się z kumplem w pociągu jak już mieliśmy odjeżdżać, ale zdaliśmy sobie sprawę, że nie mamy swoich bagaży, więc... wyskoczyliśmy przez okno z pociągu i pobiegliśmy po bagaże. Pociąg uciekł, bagaży już nie było, kumpel też gdzieś zniknął, ale za to spotkałem innego kumpla, koleżankę i jakieś dzieciaki i zaczęliśmy podróż powrotną do domu... Na przemian szliśmy przez pustynię i wpadaliśmy w jakiś głęboki rów, a jak już się wdrapaliśmy na drugą krawędź to po drugiej stronie było pełno śniegu xD. Tak parę razy potem niby już udało nam się wrócić, ale znowu byłem u siebie na podwórku... Tam zaczęliśmy się rzucać śniegiem. Jakaś babcia na parterze zaczęła śpiewać "Dobry Boże, a nasz panie, daj nam wieczne spoczywanie" i tak w kółko. Ja znalazłem kulkę z kawałkami pomidora i rzuciłem nią w kumpla, on potem resztami rzucił we mnie. Podeszliśmy pod okno tej babci i tam leżało pudełko z różnymi smakami kulek xD. Był tam też pomidor, więc go wziąłem zamachnąłem się i się obudziłem :o

[ Dodano: 22 Sierpień 2008, 09:29 ]
Widzę temat zamarł, a dzisiaj miałem kolejny sen z serii "poryj mnie". Śniło mi się, że z kumplami robiliśmy wypad do jakiegoś klubu w innej dzielnicy miasta. Niestet okazało się, że ja i kumpel byliśmy w dresach sportowych, bo wcześniej graliśmy w gałę no i nas nie wpuścili. Potem chcieliśmy wrócić do swojej dzielnicy, ale się zgubiliśmy, bo po wyjściu z klubu była zupełnie nieznana okolica. Była akurat noc i wszędzie dookoła czaiły się dresy z maczetami :mrgreen: W końcu trafiliśmy na jakąś dziwną fabrykę ogrodzoną wysokim na około 3 metry drutem kolczastym. Chcieliśmy na niego wejść, ale zaczęli nas gonić pracownicy fabryki. Uciekaliśmy i w końcu trafiliśmy na dworzec metro. Tam kumpel schował się za ścianą, a ja w automacie do CocaColi xDD. Nie znaleźli nas, więc wskoczyliśmy na tory i ja zacząłem palcami cegłówki wyciągać ze ściany Oo. Nagle się obudziłem (w śnie) i okazało się, że to była halucynacja, a ja biegałem po jakimś ośrodku dla umierających. Jakiś doktor powiedział mi, że mam śmiertelnego guza mózgu i często mi się to zdarza i mam wracać do swojego pokoju Oo. Wróciłem do pokoju, tam podłązyli mnie do mnóstwa jakiejś aparatury i to na tyle.

Takie sny naprawdę mnie ryją... Jak się komuś będzie chciało czytać to dobrze jak nie to trudno :)

I am a worm before I am a man,
I was a creature before I could stand,
I will remember before I forget,
Before I forget that!
...
You're the best around!
Nothing’s gonna ever keep you down!

ska 

Wysłany: 9 Wrzesień 2008, 21:35   

a mi się dzisiaj śniło, że jechałam białą kalibrą z 4 pedełami i jak zwykle nie mogłam dojść, który to gaz, który hamulec, a który sprzęgło, a ten czwarty to już w ogóle zmyłka..kierownica była tak wysoko, że nie widziałam drogi, ale obniżyłam ją guziczkiem takim...jechałam chyba ze 300 /h i bałam się, że mnie policja zatrzyma, bo przecież nie mam prawa jazdy..i ciągle wrzucałam drugi bieg..
:)

hut 

Wysłany: 9 Wrzesień 2008, 21:45   

Piękny sen miałem. Plaża. Kryształowo-czyta, spokojna woda. A ja nurkuje, dodykam palcami dłoni dna. Czuję piasek pokryty drobnymi kamyszkami, przyjemny chłod bijący od wody. Tak przeszywający zimnem, a jednak niosący za sobą odprężenie. Później pływam, tak po prostu, bez celu. Kiedy otworyłem oczy, byłem bardzo zrelaksowany. Chybato znak, żę naszedł czas, aby poważnie zabrać się za LD i zacząć pływać po nocach :P

ska 

Wysłany: 10 Wrzesień 2008, 08:24   

dzisiaj śniło mi się, że mój brat wrócił na 3-dniowej przepustce z wojska :\ łeeee..

Endless 

Wysłany: 12 Wrzesień 2008, 08:42   

Kolejny shizujacy sen... Pierw śniło mi się, że w piwnicy w moim bloku miałem powojenny tunel, w którym był pokój z arsenałem i chciałem to z kumplem opchnać na allegro. Po tym jak się obudziłem i znowu zasnałem o śniło mi się, że do domu mi wleciała królowa szerszeni, która była wielkości buta, siadła na oknie i przez uchylone okno wlatywały jej służace i wkrótce w domu miałem rój szerszeni...

Before I forget that!
...
You're the best around!

ska 

Wysłany: 12 Wrzesień 2008, 09:13   

mi się śniło,że na rocznice dostałam od chłopaka ołówek..
a potem śniła mi się burz i tornado, i musiałam zbierać wszystkie kwiatki z balkonu.

piotros 

Wysłany: 12 Wrzesień 2008, 09:26   

ska napisał/a:
mi się śniło,że na rocznice dostałam od chłopaka ołówek..

Jakby ten sen okazał się proroczym to pamiętaj, że liczy się pamięć :p

ska 

Wysłany: 12 Wrzesień 2008, 09:29   

piotros napisał/a:
Liczy się pamięć :p

buhahaha

piotros 

Wysłany: 12 Wrzesień 2008, 09:33   

ska napisał/a:
piotros napisał/a:
Liczy się pamięć :p

buhahaha

No wiesz?! Tak się naśmiewać z naczelnych zasad człowieczeństwa? :p

brotherquay 

Wysłany: 20 Wrzesień 2008, 23:32   

snil mi sie narastajacy bol w zebrach. obudzilem sie i przestalo. nie chce wiedziec coz takiego ciekawego chce mi przekazac podswiadomosc.

-sprobuje sobie wizualizowac nagie kobiety przed snem, to przyjemniejsze

Electricretard 

Wysłany: 20 Wrzesień 2008, 23:41   Samotność

Już mam dosyć tego forum. Podkreśla mnie ono tylko w przekonaniu, że bez pokazania twarzy w Internecie ma się małe, wprost Mikroskopijne szanse na bliższe nawiązanie kontaktu z kimkolwiek! Rozumiem, że to zbyt wiele.
Ostatnio zmieniony przez Electricretard 21 Wrzesień 2008, 22:13, w całości zmieniany 1 raz  

ska 

Wysłany: 21 Wrzesień 2008, 18:43   

mi się śniło że niemcy znów zaczęli wybijać Polaków.. gromadzili ludzi w jakichś pomieszczeniach, a potem prowadzili na jakieś pole i zabijali.. mnie zaprowadzili do jakiegoś pokoju, w którym byli moi znajomi, i miałam świadomość, że mój brejdak jest już na tym polu.. :-?

Endless 

Wysłany: 21 Wrzesień 2008, 18:53   

Prędzej nam do ruska jeśli chodzi o wybijanie niż do niemca, ska ;)
btw. widzę, że niemców nie szanujesz skoro piszesz z małej litery, a Polaków z dużej :P też nie pałam do nich sympatią, ale ostatnio się coraz bardziej do nich przekonuję.

Mi się śniło, że za szafą skrywałem jakieś tajemnice narodowe w paczce papierosów (xD) i przyszli do mnie jacyś tajniacy, a ja próbowałem wyjąć te tajemnice zza szafy i planowałem uciec przez okno skacząc z balkonu na balkon, ale nie mogłem ich dosięgnąć O_o W dodatku za oknem szalało tornado tuż za moim blokiem, które cały czas stało w miejscu i nic nie niszczyło. Dziwny sen.

Before I forget that!
...
You're the best around!

ska 

Wysłany: 21 Wrzesień 2008, 19:14   

Endless napisał/a:
Prędzej nam do ruska jeśli chodzi o wybijanie niż do niemca, ska ;)

a najbliżej chyba do talibów :lol:

Pawel831 
b

Wysłany: 21 Wrzesień 2008, 20:49   

Mnie się kiedyś śniło, że szedłem na pociąg na stację. Stały po sobie trzy pociągi z różnymi numerami i ja nie wiedziałem w który z nich wsiąść. Jakoś nie spytałem ludzi którzy przechodzili tylko poszedłem do kasy zapytać kasjerkę. Pani mi wytłumaczyła. Potem wracam i widzę, że odjeżdża jakiś pociąg. Biegnę a to nie był mój numer. Tamten chyba odjechał wcześniej. To mi się śniło już jakiś czas temu. Z ostatnich snów nic nie pamiętam.
ska napisał/a:
mój brejdak

Na pewno ska jesteś z okolic Lublina bo w Lublinie mówi się brejdak. Jak pierwszy raz usłyszałem to słowo to nie wiedziałem o co chodzi i co ono znaczy. Zabawnie było.

Redex 

Wysłany: 21 Wrzesień 2008, 22:19   

No ja dalej nie wiem co to znaczy, bo strona ze slangiem Polaków nie działa i nie mogłem sprawdzić...

Odpowiedz do tematu