Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Zjawiska paranormalne - duchy
Autor Wiadomość
Niare 

Wysłany: 7 Październik 2009, 20:04   

Tego nikt nie wymyśla. To są czyste fakty. Latała spłaszczona kulka po niebie? Latała. :P

MiSt 

Wysłany: 7 Październik 2009, 20:08   

a czemu miała nie latać ? Na balonik nie wyglądało to coś WEDŁUG MNIE, ale nie mam pojęcia co to było i nieźle to odpowiada skrótowi UFO, który jest od razu kojarzony z jakimiś pozaziemskimi cywilizacjami, absolutnie błędnie. Widziałem UFO != widziałem kosmitów...

Pozatym jeśli NASA nie fałszuje metodycznie danych na temat wszechświata, to jest bardziej prawdopodobne, że kosmici gdzieś tam są, niż ich nie ma i na tylu miliardach miliardów planet tylko na Ziemi powstało życie..
Ostatnio zmieniony przez MiSt 7 Październik 2009, 20:10, w całości zmieniany 1 raz  

PokonamTO 

Wysłany: 7 Październik 2009, 20:09   

najlepsze są te historie o porwanych przez UFO, chociaz nie wiem ile hajsu dawałaby mi pani Drzyzga to nie zrobiłbym z siebie idioty opowiadając coś takiego 8-)

EDIT: wiem co oznacz UFO, ale niestety większość osób piszących takie pierdoły (z całym szacunkiem) pisze o przybyszach z innej planety (strach sie bac...)

Kosmici gdzies tam są, tylko nikt normalny/zdrowy ich nie widzial i prawdopodobnie nikt nomralny/zdrowy ich nie zobaczy, ale to tak na marginesie

MiSt 

Wysłany: 7 Październik 2009, 20:16   

PokonamTO napisał/a:
najlepsze są te historie o porwanych przez UFO, chociaz nie wiem ile hajsu dawałaby mi pani Drzyzga to nie zrobiłbym z siebie idioty opowiadając coś takiego 8-)

u pani Drzyzgi faktycznie można tylko zrobić z siebie idiotę, bo tam na wstępie traktują to jako bajkę i biorą tylko takich ludzi, którzy z uprowadzeń pamiętają, że np. kosmici nie mają genitaliów ;)

A wracając do tego balonika z innej galaktyki - to podobno była obserwacja na moim osiedlu kiedyś - niezidentyfikowane światła, te sprawy :) Nawet Nautilius się zaangażował. Może mieszkam na terenie "UFO hot-spot" :lol:

PokonamTO 

Wysłany: 7 Październik 2009, 20:25   

Cytat:
Nawet Nautilius się zaangażował

ale umówmy się fundacja Nautilius przez ludzi inteligentnych jest traktowany raczej z przymrużeniem oka ;)

ja też w nocy widziałem niezidentyfikowane światła, natomiast w dzień identyfikacja była już prostsza- były to jakies śmigłowce, a innym razem jakies samoloty wojskowe (jakie- nie wiem nie znam sie) ;)

MiSt 

Wysłany: 7 Październik 2009, 20:39   

a skąd wiesz, że te helikoptery/śmigłowce nie były konsekwencją pojawienia się "nocnego gościa" ? Twój zegarek nie stanął na 8 minut w tym czasie ? ;)

Niare 

Wysłany: 7 Październik 2009, 21:24   

MiSt napisał/a:
a czemu miała nie latać ? Na balonik nie wyglądało to coś WEDŁUG MNIE, ale nie mam pojęcia co to było i nieźle to odpowiada skrótowi UFO, który jest od razu kojarzony z jakimiś pozaziemskimi cywilizacjami, absolutnie błędnie. Widziałem UFO != widziałem kosmitów...

A ja piszę, że miała nie latać? :P Sama widziałam UFO, o czym parę postów wstecz napisałam. ^^ I też mam świadka.

Adik 

Wysłany: 8 Październik 2009, 10:06   

No to teraz ja mam zagadkę: przez dobre 6-7 lat interesowałem się UFO i kosmitami, potem nieco przestałem, ale można powiedzieć, że trochę dalej się interesuję. I nigdy w życiu nie widziałem UFO! Jak to wyjaśnić? :P

Z drugiej strony może było raz coś, co nie mogę wytłumaczyć, ale to było tak niewyraźne, że równie dobrze mogło to być coś ludzkiego.

Żeby nie było, ja w UFO wierzę :) . Ale nie uważam, aby latali nimi kosmici.

Niare 

Wysłany: 8 Październik 2009, 13:42   

Adik napisał/a:
Jak to wyjaśnić? :P

Porwali Cię i wymazali pamięć. :P

PokonamTO 

Wysłany: 8 Październik 2009, 18:26   

Cytat:
Z drugiej strony może było raz coś, co nie mogę wytłumaczyć, ale to było tak niewyraźne, że równie dobrze mogło to być coś ludzkiego.

ja też wielu rzeczy nie moge wytłumaczyć (np. tego dlaczego dzisiaj rano fotoradar zrobił mi zdjęcie, chociaż jeżdże tedy codziennie, a on stoi w tym miejscu od kilku miesięcy i zawsze tam zwalnialem :roll: ) ale nigdy nie zdecydowalbym się podpiąć tego pod obcą cywilizacje czy inne obiekty latające :P

a tak poważnie to uważam, że te wszystkie bajeczki o UFO tak samo jak różnego rodzaju teorie spiskowe są wymyślane przez dorosłych ludzi z psychiką dziecka 8-) moge się z każdym z was założyć o cokolwiek chcecie...dostarczcie mi tylko film z tym czyms ;)

Kamil____
[Usunięty]

Wysłany: 8 Październik 2009, 18:49   

PokonamTO napisał/a:
te wszystkie bajeczki o UFO tak samo jak różnego rodzaju teorie spiskowe są wymyślane przez dorosłych ludzi z psychiką dziecka

they know it doesn't exist but they want to believe.
Kupują sobie plakat taki jak ma Mulder, ogladaja The X Files i szukają UFO. Moze to im nadaje jakis sens w zyciu?

ania84 

Pomogła: 4 razy
Wysłany: 8 Październik 2009, 20:47   

A w ogóle co się stało z ufciem? Pamiętam, że był kiedyś taki user na forum...

Kamil____
[Usunięty]

Wysłany: 8 Październik 2009, 20:48   

pisze książkę o mnie

jaczylija 

Wysłany: 27 Listopad 2009, 20:59   

Nigdy nie byłam świadkiem zjawiska paranormalnego, ale mimo to wierzę w duchy i te inne "nieziemskie" rzeczy. A w UFO nie wierzę.. żeby nie istniało. :mrgreen:

A.. pamiętam taką jedną rzecz. Byłam w kuchni gdzie była klatka z królikiem. Otwarta. Wyszłam do przedpokoju i usłyszałam brzdęk. Wróciłam. Królik siedział skulony w kącie, a klatka była zamknięta. Zwierzak nie mogł jej zamknąć, bo nawet ja miałam z tym problemy :| :P

mxcb 

Wysłany: 1 Grudzień 2009, 18:00   

jak popijemy z kumplami to też widzimy różne dziwne rzeczy :)

josui 

Wysłany: 3 Styczeń 2010, 18:36   

Wierzę tylko we własne irracjonalne doświadczenia.
Nie było wiele takich, które zrobiły na mnie wrażenie, a już sporadycznie pojawiało się coś co wydawało się pochodzić z zewnątrz. Tego typu zjawiska da się zrozumieć tylko intuicyjnie - wtedy nabierają znaczenia.

marc 

Wysłany: 3 Styczeń 2010, 22:21   

Jak zobaczymy ślady kopyt na śniegu pod Skierniewicami, to najpierw trzeba pomyśleć o koniu, dopiero potem o zebrze... ;)

marc 

Wysłany: 25 Luty 2010, 18:38   

Ore napisał/a:
A tak na poważnie to kiedyś pod Garwolinem widziałam ufo. Na niebie, przeleciało sobie , taki statek kosmiczny jasny i okrągły. Nie zabrali mnie niestety do lepszego świata.

Ba... nawet tam piktogram jeden się pojawił w zbożu. Wiem coś o tym bo to moje rodzinne miasto ;) .

Jest taka książka Chmielewskiej "Lądowanie w Garwolinie". Ale to raczej groteska była - nie na faktach :)

Miroslaw_Hermaszewski 

Wysłany: 25 Luty 2010, 18:50   

Ore napisał/a:
umiałam czarować tzn chowałam coś pod poduszkę potem odmawiałam zaklęcie i pod poduszką nic już nie było

A umiałaś odwrotnie, tzn pod poduszką nic nie ma, odmawiasz zaklęcie i pojawia się portfel wypchany pieniędzmi?

ciapybrejdaczke 

Wysłany: 5 Marzec 2010, 18:52   

Niedawno na zajeciach cos facet mowil i kiedy ja sie zastanawialam, to ludziom rzeczy lecialy z rak i byl straszny huk ... Facet powiedzial zebym juz lepiej nie myslala :P

Marti 
AK śpiący smok

Wysłany: 14 Sierpień 2010, 19:17   

Kiedyś byłem sam w pokoju i nagle po kolei zaczęły mi spadać przedmioty w pokoju + uczucie bycia obserwowanym (ja to zawsze czuję jak ktoś się na mnie gapi), gdy sam spadł mi kubek ze stołu, który stał na środku stołu i nie miał fizycznej możliwości upadku (wszystko dziwnym trafem za moimi plecami) to się przestraszyłem i dałem nogę z pokoju. Do dziś nie wiem co o tym myśleć. W duchy raczej nie wierzę :) . Choć kiedyś mnie kręciło pójście to jakiegoś opuszczone przeklętego budynku:).

Drugą akcję miałem w psychiatryku rok temu jak pojechaliśmy z forum. Reszta ekipy gdzieś poszła, a ja łaziłem w jednym pomieszczeniu po ciemku i też było coś nie tak. Ale mniejsza co.

Rose123 

Wysłany: 2 Wrzesień 2010, 14:15   

Ja wierzę w duchy i ufo, i bardzo się interesuje zjawiskami paranormalnymi. Rok temu na niebie widziałam dziwny obiekt latający w kształcie spodka z laserem. Nie wiem co to było bo mieszkam blisko terenów wojskowych, więc moze to jakiś ich samolot, ale nigdy w zyciu czegoś takiego nie widziałam.

alkohol to zło
[Usunięty]

Wysłany: 2 Wrzesień 2010, 14:56   

The X Files tez ogladasz?

jaczylija 

Wysłany: 20 Wrzesień 2010, 21:30   

Wczoraj (jestem pewna!) widziałam Ufo. Spojrzałam w lustro...
:D
teraz na serio.
Patrzyłam przez okno na chmury. Powoli się przesuwały, było już ciemno. Dlatego ten jaśniejszy, prawie okrągły obłok zwrócił moją uwagę...
A najlepsze było, że nie poruszał się. Po godzinie był w tym samym miejscu.
Pod obłokiem były dwa chmurkowe dyski. Nagle jeden śmignął w prawo i wrócił na miejsce. Zanim oczy z orbit mi wyleciały pobiegłam do mamy i powiedziałam, że oszalałam i mam omamy. Ale mnie wyśmiała i wróciłam do okna. :P
Dysk pod obłokiem był teraz jaśniejszy. Patrzę na niego, a on zmienia kolor na czerwony, szary, jasny, czerwony itp. Zawołałam mamę resztką sił :P W chwili gdy weszła do pokoju, dysk zszarzał i odleciał :(
tylko potwierdziła, że ten obłok jest "dziwny". Nie udało mi się tego nagrać bo nie mam czym:(.
Ale pierwsze marzenie się spełniło! :mrgreen:

.dan 

Wysłany: 20 Wrzesień 2010, 21:51   

Eh, i kolejny raport bez dowodów :cry: Jak to ufo to robi...

Odpowiedz do tematu