Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Brzydki czy ladny ?
Autor Wiadomość
Kamil____
[Usunięty]

Wysłany: 12 Marzec 2009, 10:45   

norm, ale obrzydliwe zdjecie

[ Dodano: 12 Marzec 2009, 09:48 ]
a na to pytanie czy dziewczyny wolą Leonardo Di Caprio czy Arnolda Schwarzeneggera chetnie posluchalbym odpowiedzi. Ale nie tacy jak sa teraz, tylko taki jak ten pierwszy w Terminatorze (bo w tym filmie widac miesnie bo byl bez ubrania na poczatku), a ten drugi w Tytaniku.

johnydeep
[Usunięty]

Wysłany: 12 Marzec 2009, 17:18   

Dokładnie odczytałeś moje intencje :-) . Przepraszam, że zapomniałem wyszczegółowić.
Chodzi oczywiście o maksymalną możliwą urodę obu panów, czyli okres ich młodości. A odpowiedź mnie ciekawi, bo gdybym mógł wybierać, to wydaje mi się, że wolałbym wyglądać jak Leo, ale może jednak się mylę i panie wolą Austriaka. :roll:

Kamil____
[Usunięty]

Wysłany: 12 Marzec 2009, 17:27   

albo cos pomiędzy ;p wiadomo, ze kazda by chciala przystojnego i takiego nie za chudego i nie zbyt przypakowanego, z umięśnioną klatą i brzuchem ;] Niedlugo taki bede, tylko musze jeszcze troche popakować :P I juz nie bede mogl sie odgonic od lasek :P :P

truskawka17.18
[Usunięty]

Wysłany: 12 Marzec 2009, 17:40   

co to za roznica czy łądny czy brzydki wszystko i tak jest w głowie!
U chłopaka i tak barzdiej loiczy sie styl bycia;)

Kamil____
[Usunięty]

Wysłany: 12 Marzec 2009, 17:44   

no styl bicia tak, bo musi umieć C ie obronic ;p ;p ;p

haraszo 

Wysłany: 12 Marzec 2009, 20:14   

...........
Ostatnio zmieniony przez haraszo 4 Maj 2009, 20:59, w całości zmieniany 1 raz  

affril 

Wysłany: 12 Marzec 2009, 21:18   

johnydeep napisał/a:
To może pytanie wprost do wszystkich Pań: Co lepsze - Arnold Schwarzenegger czy Leo Di Caprio? 8-)

zaden z nich
byc moze dlatego jestem singlem

ania84 

Pomogła: 4 razy
Wysłany: 12 Marzec 2009, 21:41   

affril napisał/a:
johnydeep napisał/a:
To może pytanie wprost do wszystkich Pań: Co lepsze - Arnold Schwarzenegger czy Leo Di Caprio?

zaden z nich
byc moze dlatego jestem singlem

A ja sobie myślę, że byłabyś bardziej singlem gdyby któryś z nich ci się podobał:P To bez sensu, że żaden z nich ci nie odpowiada, i dalej jesteś!

mxcb 

Wysłany: 12 Marzec 2009, 22:59   

A ja tam wolałbym być taki jak Arnold (w latach swietnosci ofc :P ) bo kij tam z dziewczynami, ale co by kumple powiedzieli :D

spacja 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 13 Marzec 2009, 11:58   

a czemu w pytaniu nie ma Richarda Geera albo Georga Clooney'a jak jeszcze byli młodsi i nie siwi? Albo Ala Pacino? Albo hmm.. filmowego dr Hausa :P

johnydeep
[Usunięty]

Wysłany: 13 Marzec 2009, 18:13   

Ponieważ Al Pacino na pewno nie jest męski. Podobnie Geere. Nie wiem jak Clooney...

Batkocz 
Admin

Wysłany: 13 Marzec 2009, 18:45   

johnydeep napisał/a:
Ponieważ Al Pacino na pewno nie jest męski

Co prawda panie mają w tej kwestii więcej do powiedzenia, ale dla mnie akurat Al Pacino jest zdecydowanie bardziej męski niz DiCaprio.

johnydeep
[Usunięty]

Wysłany: 13 Marzec 2009, 20:26   

Możliwe, ale tylko z wyglądu. Al Pacino jest wspaniałym, wrażliwym i inteligentnym człowiekiem, prawdziwym artystą, a to nie jest typowo "męskie". Natomiast jeśli chodzi o wygląd to pewnie tak.

Swoją drogą doszedłem ostatnio do wniosku, iż jeśli chodzi o wygląd, to im facet brzydszy, tym bardziej męski. Jeśli jakiś chłopak jest na tyle łądny, by nawet inni faceci to przyznawali, to zazwyczaj ma on dość niewieści wygląd ( z twarzy).

Betulka 

Wysłany: 13 Marzec 2009, 21:47   

Jeśli mowa o ideałach męskiego wyglądu, to zdecydowanie w moim typie są np. panowie: Aleksander Domogarow i Mahesh Babu. Co do sylwetek- lubię typ a'la piłkarz ręczny (wysoki, "akuratnie przypakowany" ;))

Miło sobie popatrzeć! :)
Przyznaję, że gdybym kiedykolwiek zdecydowała się na samotne macierzyństwo, "pobrałabym" materiał gnetyczny o takiego właśnie osobnika.

Ale bądźmy szczerzy- to nie są główne kryteria wyboru partnera życiowego!

PS. Mężczyźni "nie do końca idealni" z wygladu, ale mający "to coś", potrafią być bardzo pociągający! M.in. Al Pacino, Jean Reno, Hugh Laurie i wielu, wielu innych ... :)
Ostatnio zmieniony przez Betulka 13 Marzec 2009, 22:24, w całości zmieniany 2 razy  

spacja 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 13 Marzec 2009, 22:12   

johnydeep napisał/a:
Swoją drogą doszedłem ostatnio do wniosku, iż jeśli chodzi o wygląd, to im facet brzydszy, tym bardziej męski. Jeśli jakiś chłopak jest na tyle łądny, by nawet inni faceci to przyznawali, to zazwyczaj ma on dość niewieści wygląd ( z twarzy).

za efekt "męskości" i tak bardziej odpowiada zachowanie niz wygląd.
a wracajac do konkretnych przykładów to czy bedzie ktos mi wmawiał że ci, których podalam sa męscy czy niemęscy to i tak bedą mi sie podobać na ekranie /chodzi tu oczywiście o wygląd no i jakieś moje wrażenie na podstawie ról, w których byli obsadzani, bo oczywiste, że jacy są jako ludzie na codzień to nie wiem/. leonardo dicaprio w ogólne mi nie leży, a arnie to przerysowana postać a nie normalny facet. w ogóle miesniaki tego typu to są bardziej odrazające niz meskie. miesień piwny jest równie odrazajacy!

Szycha_87 

Wysłany: 13 Marzec 2009, 22:55   

Ja pierdoła 8-) z tych opisów itp. wynika, że nieuchronnie zbliżam się do osiągnięcia ideału :P

Młoda 

Wysłany: 13 Marzec 2009, 23:20   

Betulka napisał/a:
Mężczyźni "nie do końca idealni" z wygladu, ale mający "to coś", potrafią być bardzo pociągający
O tak tak, dla mnie bezapelacyjnie numerem jeden jest pod tym względem Nicolas Cage i ten jego nosowy głos... ;)

green_label 

Wysłany: 14 Marzec 2009, 09:07   

Wypada również zapytać czy taki Nicolas Coppola/Cage miałby tak samo "to coś" gdyby nie był Nicolasem Coppola/Cagem sławnym aktorem tylko jakimś fizycznym pracownikiem np. huty szkła?

Młoda 

Wysłany: 14 Marzec 2009, 13:04   

Oj green_label, nie psuj zabawy :P

johnydeep
[Usunięty]

Wysłany: 14 Marzec 2009, 19:45   

@szycha_87: szczerze zazdroszczę :P

green_label 

Wysłany: 14 Marzec 2009, 20:15   

Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać i zmarnować okazji wbicia szpilki w daleko nierzeczywiste argumentacja i tzw. mowe trawe płci pięknej :mrgreen: Jestem wredny.

arw
[Usunięty]

Wysłany: 18 Lipiec 2009, 12:34   

Betulka napisał/a:
Co do sylwetek- lubię typ a'la piłkarz ręczny (wysoki, "akuratnie przypakowany" ;))

Miło sobie popatrzeć! :)
Przyznaję, że gdybym kiedykolwiek zdecydowała się na samotne macierzyństwo, "pobrałabym" materiał gnetyczny o takiego właśnie osobnika.

Ale bądźmy szczerzy- to nie są główne kryteria wyboru partnera życiowego!

Prawda. Zawsze kryteria mogą byc inne, mieć u boku faceta wg tych kryteriów, a pomimo tego można "pobrać" materiał genetyczny od wysokich mięśniaków :D

Barrokh 

Wysłany: 18 Lipiec 2009, 16:49   

arw napisał/a:

Prawda. Zawsze kryteria mogą byc inne, mieć u boku faceta wg tych kryteriów, a pomimo tego można "pobrać" materiał genetyczny od wysokich mięśniaków :D

Ale... po co? To już lepiej po prostu dzieciaka na piłkarza ręcznego wychowaj. Albo nożnego, to nawet będę Ci wdzięczny, że coś pożytecznego dla kraju zrobisz ;)

arw
[Usunięty]

Wysłany: 18 Lipiec 2009, 17:46   

No w tym rzecz właśnie, że z naturą się nie dyskutuje :D

Barrokh 

Wysłany: 18 Lipiec 2009, 19:40   

arw napisał/a:
No w tym rzecz właśnie, że z naturą się nie dyskutuje :D

http://justjared.buzznet....ger-sons-03.jpg - syn Schwarzeneggera... przecież to grubas.

Odpowiedz do tematu