Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
koncerty
Autor Wiadomość
dream_or_die 

Wysłany: 21 Kwiecień 2009, 20:38   koncerty

chciałabym się dowiedzieć, czy chodzicie na koncerty, jeśli tak to na jakie?

ja osobiście uwielbiam owe, tam czuję się naprawdę wolna :) gdy tylko jest okazja i gra ktoś w moim guście to śmigam, choćby sama :P ..co do mojego zakresu tolerancji to ogólnie gustuje w cięższych brzmieniach, aczkolwiek ostatnio naszło mnie na koncert organowy, a co mi tam xP

Niare 

Wysłany: 6 Wrzesień 2009, 16:38   

Koncerty dobra rzecz, choć na palcach mogę policzyć na ilu byłam. :P Preferuję te darmowe, typu "koniec lata" bo jak by nie było - nie mam poczucia wyrzucenia pieniędzy w błoto. ;)

brotherquay 

Wysłany: 6 Wrzesień 2009, 17:22   

w czwartek jade na god is astronaut do kraka. bedzie phun

Juka 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 14 Wrzesień 2009, 19:40   

kiedys "koncertowalam" namiętnie, z czasem sobie odpuscilam i obecnie chodzę tylko wtedy kiedy naprawdę mi się chce. pare dni temu bylam np na Caspian i Tides From Nebula:)

brotherquay 

Wysłany: 14 Wrzesień 2009, 19:41   

nie widziałem cie. a, chyba wiem dlaczego...

korneliusz 

Wysłany: 16 Wrzesień 2009, 01:19   

W sobotę jadę na Massive Attack. Mam nadzieję, że dożyją, po Majkelu nic już nie będzie takie samo:)

Kasztanowa 

Wysłany: 16 Wrzesień 2009, 08:33   

A ja się bardzo cieszę ....gdyż Riverside graja u mnie już niedługo.

korneliusz 

Wysłany: 4 Październik 2009, 22:41   

Oddam się Ani84, jak mnie zabierze na Evol Intent.

[ Dodano: 5 Październik 2009, 00:14 ]
No niech stracę. Młodej też się oddam w całości, jak EI zagrają gdzieś w okolicy.

Młoda 

Wysłany: 5 Październik 2009, 11:44   

korneliusz napisał/a:
No niech stracę. Młodej też się oddam w całości, jak EI zagrają gdzieś w okolicy

A co masz do stracenia? :evil2:

korneliusz 

Wysłany: 5 Październik 2009, 15:22   

Dobre imię, opinię itp:)

ania84 

Pomogła: 4 razy
Wysłany: 6 Październik 2009, 10:15   

Ok, no to wszysko załatwione Korneliusz. Tak właśnie ostatnio nawet potrzebuję trochę niewolników.

spacja 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 8 Październik 2009, 16:21   

to ja fanów poezji śpiewanej informuję o tym: http://www.przeglad.wgorach.art.pl/2009/
co roku jestem na którymś z dni, teraz mam nadzieję nie będzie inaczej :D

Iron 

Wysłany: 22 Październik 2009, 14:09   

Ja w listopadzie wybieram się na Rammstein a tak w ogóle to mam NADZIEJĘ ,że Meta zawita do nas w marcu!!!!!

dream_or_die 

Wysłany: 22 Październik 2009, 19:39   

Iron napisał/a:
Ja w listopadzie wybieram się na Rammstein a tak w ogóle to mam NADZIEJĘ ,że Meta zawita do nas w marcu!!!!!

również miałam się wybrać na ten koncert, w końcu to najbardziej widowiskowy, a na dodatek świetny zespół.. aczkolwiek niestety zarówno do Katowic, jak i do Łodzi za daleko.. przynajmniej dla moich rodziców.. ^^

Iron 

Wysłany: 23 Październik 2009, 19:52   

Doskonale Cię rozumiem.W Twoim wieku jeszcze nie chodziłem na koncerty(no może nieśmiało zaczynałem :D ) a co dopiero jechać na drugi koniec Polski - w życiu by mnie matka nie puściła.
Spróbuj - może znasz kogoś kto się wybiera większą grupą to byś się "podczepiła" -to tylko drobne 300 kilosów z hakiem :P

dream_or_die 

Wysłany: 27 Październik 2009, 20:13   

wtedy by nie było takiego problemu.. ale niestety moi znajomi raczej nie są zagorzałymi fanami tego typu muzyki, a co dopiero żeby tyle kasy na to wydać.. mam nadzieję że jak już oddadzą do użytku halę w gda (ponoć ma być największa w Polsce) to i u mnie pod nosem zacznie się coś ogólnoświatowego dziać :)

sebczka 

Wysłany: 27 Październik 2009, 20:45   

We Wrocławiu bedzię się działo :)

http://www.acid.pl/forum/viewtopic.php?t=9040

dream_or_die 

Wysłany: 10 Listopad 2009, 15:47   

no to jednak wybieram się na Rammstein, aczkolwiek nie do Katowic, ale do Łodzi :P

Iron 

Wysłany: 11 Listopad 2009, 16:58   

dream_or_die napisał/a:
no to jednak wybieram się na Rammstein, aczkolwiek nie do Katowic, ale do Łodzi :P

a więc jednak się udało :D -super!Ja już odliczam do 27.11 - bilety są ,transport jest ,chęci są - to jadę :D

Darek89
[Usunięty]

Wysłany: 11 Listopad 2009, 17:24   

Oj, chetnię bym się wybrał, ale trochę z kasą nie za bardzo. :(
Iron napisał/a:
a tak w ogóle to mam NADZIEJĘ ,że Meta zawita do nas w marcu!!!!!

To może wpłynąć na to że się zadłużę u kogoś! :mrgreen:

Iron 

Wysłany: 26 Listopad 2009, 18:31   

Już jutro będę się bawił w Katowicach na Rammstein'ie.!!!!!!!!!! :D
Hehh, ma nadzieję ,że wrócę w jednym kawałku :mrgreen:

Darek89
[Usunięty]

Wysłany: 26 Listopad 2009, 19:43   

Cytat:
Już jutro będę się bawił w Katowicach na Rammstein'ie.!!!!!!!!!! :D
Hehh, ma nadzieję ,że wrócę w jednym kawałku :mrgreen:

Nie ukrywam że zazdroszczę! ^^ :mrgreen: To w takim razie udanego koncertu i nie faluj za dużo! :D

dream_or_die 

Wysłany: 28 Listopad 2009, 19:29   

daj znać jak wrażenia po koncercie :)

Iron 

Wysłany: 29 Listopad 2009, 22:10   

W sobotę o 3 rano wróciliśmy z Katowic z koncertu - sam koncert zrobił na mnie duże wrażenie - po prostu chłopaki dają z siebie wszystko i robią niesamowity show na scenie - cały Spodek szalał - nieważne czy ktoś siedział czy stał;-) Całe szczęście,że używam zatyczek bo na supporcie grał taki zespół z Norwegii(Combichrist),który normalnie zorał mi mózg:-( grali jakieś Elektro industrial po którym nie wiedziałem co się ze mną dzieje - muzyka była tak mocna,szybka a bas taki wręcz wchodzący w ciało i głowę,że po dwóch kawałkach chciałem stamtąd uciekać...powstrzymywała mnie tylko taka myśl,że później nie znajdę lepszej miejscówki a do tego dziewczyna zapomniała zabrać telefonu z Warszawy i gdybym wyszedł to już byśmy się pewnie nie znaleźli.Na Rammsteinie na szczęście już było lepiej!!!!Efekty pirotechniczne,lasery,różne niespodziewane gadżety na scenie albo konfetti ,które podczas "Pussy" wystrzelono na całą Hale ,no i oczywiście super setlista - było dużo piosenek z nowej płyty co mnie bardzo cieszy :D bo lubię tę płytę.Polecam Rammstein na przyszłość(vide Łódź) choć nie jest to mój faworyt jeśli chodzi o cięższą muzę ale warto było tam być!!!!!!

Darek89
[Usunięty]

Wysłany: 29 Listopad 2009, 22:52   

Jak ja nienawidzę niemieckiego, najwyraźniej przez szkolne traumy (zmuszanie do uczenia 2 języków obcych :P ) no rzuca mnie jak słyszę ten język, normalnie nie mogę...
Granica słuchania Rammstein'a natomiast dąży do nieskończoności. ^^ Jeden z 2 moim zdaniem najlepszych industrial-metalowych zespołów. Gdyby nie ta kasa to bym się wybrał na koncert
A co do tego co mówisz o tym supporcie: Są zespoły industrial-metalowe co przesadzają lub za mocno idą momentami w kierunku electro czy techno w brzmieniu i aż to zaczyna przypominać "młóckę dresów". :/

PS. Poszedłbym na Come 09.12.2009, ale mnie chyba cena odstraszy. :( A jak się doda do tego hipertrofię to za bodajże 50zł to mi się już nie chce.

Odpowiedz do tematu