Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Plany na przyszłość
Autor Wiadomość
Niare 

Wysłany: 16 Listopad 2009, 22:43   Plany na przyszłość

Jakie macie plany na przyszłość?

To znaczy: kim chcecie zostać w przyszłości? Co będziecie robić za miesiąc, co za rok, za dwa, za trzydzieści lat, co na starość? Co chcecie zmienić, co zmienicie, czego pewnie nie zmienicie?

Co zamierzacie zrobić w najbliższym i nienajbliższym czasie?

===============

Zacznę od tego, że zamierzam zacząć się zgłaszać na angielskim, bo to żałość, żeby za każdym razem nie zdążać z robieniem prostych ćwiczeń i zostawać na przerwę.

A na odleglejszy czas - zobaczę, czy mnie wyrzucą ze szkoły, czy jeszcze zostawią. Szybko wymyślę co będzie milsze w studiowaniu dla mojego tępego umysłu oraz co muszę zdawać na maturze, żeby się na odpowiedni kierunek dostać, złożę deklarację i poprawię to i owo, albo zdam jako nowy przedmiot. Dostanę się i będę żyć długo i szczęśliwie.

korneliusz 

Wysłany: 16 Listopad 2009, 23:07   Re: Plany na przyszłość

Za 35 lat planuję przejść na spokojną emeryturę:) A co będzie za tydzień, życie pokaże.

Młoda 

Wysłany: 16 Listopad 2009, 23:23   

Ja planuję do rana wyzdrowieć.

wiórka 

Wysłany: 17 Listopad 2009, 23:48   

Pozbyć się tej wstrętnej nieśmiałości :!:
A reszta to nie mam pojęcia :P
Wstać jutro o 9 :D (co nie jest dla mnie wcale taką prostą rzeczą 8-) )

Marti 
AK śpiący smok

Wysłany: 18 Listopad 2009, 00:09   

wiórka napisał/a:
Pozbyć się tej wstrętnej nieśmiałości :!:

Ty nie jesteś nieśmiała ;) .

-Zwiać jak najdalej od domu rodzinnego.

wiórka 

Wysłany: 18 Listopad 2009, 00:13   

Marti napisał/a:

Taaa, jakie to by było piękne, gdyby było prawdziwe.
Niestety- nie jest.

korneliusz 

Wysłany: 18 Listopad 2009, 00:26   

wiórka napisał/a:

Jak sobie poradzisz, koniecznie opisz jak. Walczę z tym problemem ładnych kilka lat i już mi ręce opadają. Wstać jutro 4:45 do pracy - nie ma problemu. Wstać w sobotę przed 12 - awykonalne :/

ShySe 

Wysłany: 18 Listopad 2009, 01:01   

korneliusz napisał/a:
wiórka napisał/a:

Jak sobie poradzisz, koniecznie opisz jak. Walczę z tym problemem ładnych kilka lat i już mi ręce opadają.

Ja też! ja też! Tzn. wstawanie rano jest proste, tylko że na dłuższą metę ma poważne efekty uboczne, jeśli nie towarzyszy mu chodzenie spać odpowiednio wcześnie. Chcę się tego nauczyć, ale sami widzicie, że zamiast o 1 w nocy być w łóżku, piszę posty na forum. Powieki same się kleją, ale to ciśnienie, żeby coś jeszcze zrobić, coś jeszcze mieć z tego dnia, jest niesamowite. To jakaś paranoja i szalenie autodestrukcyjne zachowanie.

ShySe

Marti 
AK śpiący smok

Wysłany: 18 Listopad 2009, 01:10   

Ja z porannym wstawaniem mam taki problem (na 8AM i wcześniej), że mając świadomość że mam rano/wcześnie wstać mój organizm przełącza się automatycznie w tryb czuwania. Co oznacza mniej więcej tyle, że nie muszę sobie ustawiać budzików etc. bo prawdopodobieństwo że zaśpię spada do 5%. Ale prawdopodobieństwo że usnę zaś też spada. Dlatego w dzień przed targami PGA kładząc się spać o 22:00 usnąłem grubo po 2AM, a obudziłem się o 4AM czyli byłem troszeczkę jak zombie :D . I cały tamten dzień był jak nie jeden wielki zombie

Zresztą poranne wstawanie to najmniejszy problem, do pracy zawsze można iść jak zombiak :D .
wiórka napisał/a:
Marti wysmarował/a:

Taaa, jakie to by było piękne, gdyby było prawdziwe.
Niestety- nie jest.

Ja moje oko, nie jest tak źle. Przynajmniej na tych wtorkowych spotkaniach. Poprowadzenie takich spotkań od początku do końca, to nie byle co. W dodatku przez większość czasu byłaś jedyną przedstawicielką swojej płci ;) .

Robanix 

Wysłany: 18 Listopad 2009, 11:47   

Staram się nie myśleć o przyszłości, bo po co się dołować...
Jan Brzechwa

wiórka 

Wysłany: 18 Listopad 2009, 16:43   

ShySe napisał/a:
Tzn. wstawanie rano jest proste, tylko że na dłuższą metę ma poważne efekty uboczne, jeśli nie towarzyszy mu chodzenie spać odpowiednio wcześnie. Chcę się tego nauczyć, ale sami widzicie, że zamiast o 1 w nocy być w łóżku, piszę posty na forum. Powieki same się kleją, ale to ciśnienie, żeby coś jeszcze zrobić, coś jeszcze mieć z tego dnia, jest niesamowite. To jakaś paranoja i szalenie autodestrukcyjne zachowanie.

Ot, to to, właśnie ze mną jest tak samo. Nie wydaje mi się, żebym przez to zyskiwała jakiś czas, bo podejrzewam, że to co robię przy klejących się powiekach, rano bym zrobiła parę razy szybciej 8-)
Dziś o 9 się udało, ale tylko dlatego, że o 10 miałam wykład. Choć i tak stojąc już w butach i w kurtce rozważałam, czy nie wrócić do łóżka :mrgreen:

Kanashimi 

Wysłany: 4 Styczeń 2010, 11:13   

Wisi nade mną jak jakaś klątwa powrót do szkoły. Prawdopodobnie jutro.
Generalnie mam zamiar trochę zignorować to wszystko, ten wszechobecny lans, który mnie strasznie razi. Mam zamiar spróbować się mniej stresować.

A z takich dalszych planów, to dobrze zdać maturę i dostać się na wymarzone studia: jakieś językowe albo psychologia (!).

Pawel831 
b

Wysłany: 4 Styczeń 2010, 17:44   

Ja też mam plany ale takie skryte. Nie będę o nich głośno pisał. Już samo to, że napisałem, że je mam bardzo mi pomaga.

brotherquay 

Wysłany: 17 Marzec 2010, 13:25   

Kanashimi napisał/a:
jakieś językowe albo psychologia (!).
po psychologii badz gotowa na intratna posade w tesco, a z jezykowymi uwazaj, bo mozesz skonczyc w szkole.

rowniez mam marzenia. chce tanczyc na rurze albo zostac menelem. jeszcze nie wiem czy mi sie uda. jak sie nie uda to zaloze firme produkujaca rury do tanczenia albo alkohol do picia.

Magnet 

Wysłany: 18 Marzec 2010, 01:25   

Czy ja wiem brother? Akurat po psychologii, gdyby się za to zabrać konkretnie i mieć predyspozycje, to można najpierw zdobyć gdzieś praktykę/doświadczenie a potem założyć własny gabinet i trzepać kasiorę. Wystarczy zobaczyć cenniki wizyt u prywatnych psychologów. Jak się jest w tym dobrym, to każdy kolejny "przeciętny" pacjent, to stały dochód przez kilka miesięcy/lat :]
Ostatnio zmieniony przez Magnet 23 Maj 2011, 21:08, w całości zmieniany 1 raz  

amoni 

Wysłany: 18 Marzec 2010, 14:18   

chyba nie mam żadnych poważniejszych planów.

brotherquay 

Wysłany: 18 Marzec 2010, 20:01   

Magnet napisał/a:
Czy ja wiem brother? Akurat po psychologii, gdyby się za to zabrać konkretnie i mieć predyspozycje, to można najpierw zdobyć gdzieś praktykę/doświadczenie a potem założyć własny gabinet i trzepać kasiorę
psychologow jest jak psow, a wiec jesli ktos nie boi sie zsylki na prowincje musi byc gotowy na duza konkurencje. do tego zawod 'odpowiedzialnosci spolecznej'. to nie rurki z kremem.

moim zdaniem nie ma co sie sugerowac 'prestizowoscia' studiow aka owczym pedem (np. rzeczona psychologia z przesyconym rynkiem pracy oraz prawo z korporacyjna klika sa od lat na topie), i potem pocieszac, ze przynajmniej studiuje sie to co sie lubi, tylko kierowac potrzebami rynku (kierunki techniczne - sory gregory).

troche szkoda, ze na studia sie idzie majac 19 lat i fiu bzdziu w glowie, bo niejeden pozniej zaluje.

ciapybrejdaczke 

Wysłany: 18 Marzec 2010, 22:31   

racja bracie

Pawel831 
b

Wysłany: 26 Październik 2011, 16:22   

A ja teraz zmieniłem zdanie i plany mam ale nic na siłę. Nie poganiam siebie bo mam swój czas i już. A jak ktoś będzie mnie poganiał to go walnę pięścią gdzie trzeba aż się nie pozbiera.

Ingo 

Wysłany: 26 Październik 2011, 17:24   

Mam mnóstwo planów, po pierwsze założenie firmy, po drugie, jeżeli firma się rozwinie, realizacja marzeń rodziców i swoich.
Zresztą, już samo założenie i prowadzenie firmy jest dla mnie marzeniem.

Selina 

Wysłany: 26 Październik 2011, 18:09   

Mam bardzo wiele planów, które chciałabym zrealizować, ale życie pokaże czy się uda :roll:

spacja 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 26 Październik 2011, 19:10   

ja mam taki plan żeby w końcu jakoś dojść do tej tajemnej wiedzy co bym chciała robić w życiu, czego chcę od życia i w ogóle czego chcę i wtedy planuję mieć plany. bo jak można planować cokolwiek nie wiedząc właściwie co?
mam tez plan żeby się trochę ogarnąć, cokolwiek to znaczy. bo to mi pewnie pomoże w planowaniu :P (nie wiem czy to nie nadaje się bardziej do tematu o marzeniach)

Królowa 

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 26 Październik 2011, 19:16   

Ingo napisał/a:
Mam mnóstwo planów, po pierwsze założenie firmy, po drugie, jeżeli firma się rozwinie, realizacja marzeń rodziców i swoich.
Zresztą, już samo założenie i prowadzenie firmy jest dla mnie marzeniem.

jedno z moich marzeń, rownież. Długo nie pociagne liżąc komus buty i mózg nie wytrzyma pracując dla Pana żywiąc się nędznym ochłapem i mając ręcę związane we wszystkim (pracuj i milcz i nie mysl o rozwoju). Wolę, naprawdę, w najgorszym wypadku, zginąć przez sama siebie niż przez czyjś plan ratowania finansow made in China.

A plany , życie weryfikuje owszem, ale geny tego tamtego zawsze wyjdą na jaw. Im starszy człek tym bardziej wychodzi szydło z wora. A ja mam w worze dużo i już mi po mału w tym worze nici pękają.

Pawel831 
b

Wysłany: 26 Październik 2011, 22:56   

A ja mam super plan. W przyszłości chcę sobie kupić przyczepę kempingową. Taki plan to super plan.

koniec świata 

Wysłany: 27 Październik 2011, 10:40   Re: Plany na przyszłość

Niare napisał/a:
Jakie macie plany na przyszłość?

umrzec

Odpowiedz do tematu