Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Facebook

Czy masz konto na Facebooku?
Mam
67%
 67%  [ 152 ]
Nie mam
30%
 30%  [ 69 ]
Nie wiem o co chodzi
2%
 2%  [ 5 ]
Głosowań: 226
Wszystkich Głosów: 226

Autor Wiadomość
Marti 
AK śpiący smok

Wysłany: 18 Wrzesień 2013, 18:39   

to mam fuksa, obu moich szefów nie ma FB:)

Andromeda91 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 30 Listopad 2013, 19:01   

Ja kilkakrotnie kasowałam konto na fb i w sierpniu założyłam znowu. Odkąd odkryłam, że można blokować te bzdury wrzucane przez znajomych, fejs stał się całkiem znośny. :) Na tablicy widzę tylko aktualności typu tanie loty z Poznania, jest to bardzo wygodne, że wszystkie newsy mam w jednym miejscu i nie muszę wchodzić na każdą stronę osobno. :)

Artmedia9 

Wysłany: 30 Listopad 2013, 19:07   

No i to jest plusem fb że można blokować niechciane rzeczy, inna sprawa to nie wchodzić na strony/profile po których lekturze krew zalewa ;)

jedyne co mi brakuje na fb to możliwość dawania minusów, obok like

zimny 

Wysłany: 30 Listopad 2013, 19:28   

Nie mam fejsbuka. Jestem aspołeczny.

OstraPapryczka 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 27 Styczeń 2014, 11:20   

Hej! Ponieważ ostatnimi czasy rzadko tu zaglądam, a jestem sentymentalna i chciałabym mieć z niektórymi osobami kontakt, pytam – czy macie konto na fejsie? Pytanie szczególnie kieruję do takich osób jak Green, Ksenomof, Tere... nie sposób Was wszystkich wymienić, więc niech każdy czuje się mile widziany:) Facebookowicze, dajcie znać na priva, jeśli jesteście w sieci, żyjecie i macie się świetnie, a także jeśli odczytacie tę wiadomość :)

Buziaki,
Chilli

Aleksandra93 

Wysłany: 27 Styczeń 2014, 19:08   

No mam i na co dzień sprawdzam czy ktoś napisał coś w grupie studenckiej bo często zdarza się, że zanim na stronie głównej uczelni pojawi się komunikat (nie raz pojawia się na parę godzin przed wykładami), że w pewnym dniu nie będzie profesora i w związku z tym wykładów z nim, to na Facebooku już wiem, że wykładów na następny dzień nie będą. Nie kolekcjonuję nieznajomych bo nie widzę powodów dla których miałabym widzieć posty kogoś kogo nie znam, po prostu cenię prywatność. Bardzo się cieszę, że polubiłam kilka stron z wiadomościami i z ciekawostkami bo wszystko mam pod nosem i co mnie zaciekawi, kliknę i doczytam na drugiej stronie.

qpr 

Wysłany: 27 Styczeń 2014, 20:23   

Aleksandra93 napisał/a:
Nie kolekcjonuję nieznajomych bo nie widzę powodów

bo ich nie masz studia to cale twoje zycie

Reynevan 
taki jeden

Wysłany: 27 Styczeń 2014, 20:30   

qpr napisał/a:

I co w tym złego? Obok uczelni kręci się tak samo książka jak i browar.

Aleksandra93 

Wysłany: 27 Styczeń 2014, 20:41   

qpr napisał/a:
Aleksandra93 napisał/a:
Nie kolekcjonuję nieznajomych bo nie widzę powodów

Czytaj do końca to co napisałam zanim zaczniesz się mądrzyć:

Aleksandra93 napisał/a:
Nie kolekcjonuję nieznajomych bo nie widzę powodów dla których miałabym widzieć posty kogoś kogo nie znam.

Lukrecja91 

Wysłany: 27 Styczeń 2014, 22:24   

Mam Facebooka. Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące studiów wszyscy przekazują sobie właśnie tam, więc to nawet nie jest możliwe nieposiadanie Facebooka :roll:

Adik 

Wysłany: 27 Styczeń 2014, 23:17   

A ja nie mam Facebooka :( . Mam tam tylko swoje konto...

:)

Reynevan 
taki jeden

Wysłany: 28 Styczeń 2014, 10:38   

Lukrecja91 napisał/a:
Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące studiów wszyscy przekazują sobie właśnie tam, więc to nawet nie jest możliwe nieposiadanie Facebooka

U mnie jest zabawnie, bo te najważniejsze sprawy są przygniecione spamem, bezsensownymi pytaniami itp. Ciężko w tej stercie rupieci coś odnaleźć. Raz udało mi się przyjść na zajęcia których nie było, mimo tego, że regularnie przeglądam ten bełkot.

Pawel831 
b

Wysłany: 29 Styczeń 2014, 22:47   

W czasach kiedy ja studiowałem facebooka jeszcze nie było. Wszystkie ważne informacje na temat studiów miałem w dziekanacie albo na stronie www uczelni. Na pierwszych latach natomiast plan zajęć był wywieszany w gablocie albo przyklejany na ścianie (bo zabrakło gabloty) i trzeba było go sobie ręcznie spisać. Na początku roku można było oczywiście zrobić ksero. Ale wrażenie i tak pozostaje. Dopiero na ostatnim roku studiów zrobił się boom na Naszą Klasę a potem powoli na Facebooka. Więc mnie to jeszcze ominęło.

Adik 

Wysłany: 30 Styczeń 2014, 10:31   

Też pamiętam te czasy jeszcze ;) . NK miałem od połowy studiów (początek 2008), ale nikt wtedy jeszcze chyba nie wpadł na pomysł, by korzystać z niego w ten sposób. FB zaś mam od końca 2009, więc już na koniec studiów :P .

SPRAWIEDLIWOSC 

Wysłany: 8 Marzec 2014, 23:54   

OstraPapryczka napisał/a:
Hej! Ponieważ ostatnimi czasy rzadko tu zaglądam, a jestem sentymentalna i chciałabym mieć z niektórymi osobami kontakt, pytam – czy macie konto na fejsie? Pytanie szczególnie kieruję do takich osób jak Green, Ksenomof, Tere... nie sposób Was wszystkich wymienić, więc niech każdy czuje się mile widziany:) Facebookowicze, dajcie znać na priva, jeśli jesteście w sieci, żyjecie i macie się świetnie, a także jeśli odczytacie tę wiadomość :)

Buziaki,
Chilli

podaj swoj

Anonek 

Wysłany: 7 Czerwiec 2014, 19:49   

Ja używam Fejsa prawie wyłącznie jako komunikatora XMPP, na sama stronę rzadko wchodze

Faraway 

Wysłany: 8 Czerwiec 2014, 08:02   

Ja nie istnieje od chyba 3 lat. Miałem facebooka, ale stwierdziłem, że za dużo to czasu zabiera mi zabierało w dodatku uzależnia. Miałem nawet problem z usunięciem bo trzeba czekać 14 dni
Po prostu jakoś nie jestem za tym, aby codziennie patrzeć jak komu się żyje albo z kim jest teraz łóżku.

Mateo992 

Wysłany: 10 Czerwiec 2014, 17:24   

Ja mam konto na facebooku ale powyłączałem aktywności większości osób bo w... denerwowały mnie posty typu: "Ale jestem zmęczony", ze stron to obserwuję te które odpowiadają moim zainteresowaniom lub które przesyłają ciekawe informacje np: tanie loty. Oraz używam go jako sposobu komunikacji z ludźmi do których nie mam numerów tel.

adasko 

Wysłany: 10 Czerwiec 2014, 17:41   

Jak słyszę że kogoś uzależnia to się dziwię. No ale to widocznie moja wina że tam tak nudno. Nie ma z kim rozmawiać, więcej reklam niż normalnych postów (jak bym oglądał denny film na Polsacie). Z resztą po co się frustrować co komu się udało a mnie nie :506:

olivka 
1936

Wysłany: 12 Czerwiec 2014, 11:25   

Facebook fajna sprawa, odskocznia od życia.Jednak w czasie studiów bardzo przydatny był facebook :) Fajną rzecz ktoś wymyślił.Można każdego odszukać np znalazłam dokumenty, bez problemu mogłam poszukać ta osobę z kontaktować si :) Praktycznie do wszystkiego się przydaje.Do nauki rozrywki, pracy,nauki:P

Selina 

Wysłany: 12 Czerwiec 2014, 14:17   

Ja założyłam facebooka jak poszłam na studia. Pod tym względem jest przydatny, ale poza tym nie ma co tam robić...

"Jedynym źródłem mojej siły jest mój upór"

Reynevan 
taki jeden

Wysłany: 12 Czerwiec 2014, 14:20   

Selina napisał/a:
poza tym nie ma co tam robić...

Jak to nie! Można doić krowy!

nutella 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 15 Luty 2015, 16:56   

mam- tak się kontaktuję ze znajomymi z internetu często- bo nie posiadam innych komunikatorów, a o telefonie, że takowy posiadam przypominam sobie rzadko, poza tym pisanie smsów jest niewygodne.
jest mi też potrzebny, żeby się orientować na studiach- czasami z gulą w gardle i sama o coś zapytam, jeśli nie wiem.

littleladypunk 

Wysłany: 16 Luty 2015, 22:08   

Ja mam konto, choć w znajomych tylko osoby z którymi faktycznie utrzymuję kontakt, albo których darzyłam sympatią np. w czasach szkolnych i chcę wiedzieć co u nich. Nie potrzebuję 200 znajomych :P W gry gram rzadko, muszę mieć humor. Oprócz tego obserwuję wiele fanpage'y, np. różnych sklepów internetowych, blogerów, wydawnictw. Łatwiej zapytać się o coś w komentarzu niż pisząc maila, nieraz są jakieś konkursy albo fajne newsy :)

Jakiś czas temu wraz z 3 kumpelami założyłyśmy sobie grupową konwersacje i używamy tego jako głównego miejsca naszych rozmów (poza spotkaniami na żywo, ofc), łatwo się wtedy zgadać na spotkanie, zapytać się coś albo chociaż powygłupiać :)

jankowsky 

Wysłany: 25 Luty 2015, 10:21   

Facebook to wielka machina. Moim zdaniem zupełnie nie potrzebna bo zabiera czas, niszczy psychikę i tak naprawdę nie pokazuje ile masz znajomych, ale ile ci ich brakuje. Dla mnie to kolejne miejsce to swobodnego hejtowania byle czego

Odpowiedz do tematu