Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycje i pomysły
Autor Wiadomość
ShyGrande 
alias Ramzes

Wysłany: 6 Wrzesień 2011, 11:12   Propozycje i pomysły

Witam.
Ponieważ często nie mogę nadążyć za samym sobą chciałbym zaprezentować kilka pomysłów na jesienne spotkania:

1) Impreza taneczno- rozrywkowa z przebieraniem włącznie w stylu lat 80 tych.

2) Mecz siatkówki integracyjny: starszacy vs młodzież. Miejsce Rusałka, czas- do ustalenia

3) Ponowne ognisko z większą jeszcze ilością ludzi i instrumentami. Zając będzie miała okazję się zemścić za psychiatrę.

4) Imprezy okolicznościowe jak Halloween czy Andrzejki.

5) wycieczki kolejne w nieznane terytoria mniej lub bardziej odległe.

6) Impreza przebierana ogólnie za cokolwiek np ja mogę za mumię :)

Jeśli któryś z pomysłów Was zainteresuje to damy go tam gdzie zawsze już z konkretnym miejscem i godziną. A jeśli macie swoje pomysły których też jak ja nie jesteście pewni to dopiszcie do tematu :)

misia333 

Wysłany: 6 Wrzesień 2011, 11:56   

świetne pomysły :D Ja jestem jak najbardziej za tymi wszystkimi 6 punktami, jeśli by wszystkie wyszły, ogromnie będę szczęśliwa :->
Serdecznie pozdrawiam Was wszystkich

chawa 

Wysłany: 7 Wrzesień 2011, 08:58   

A gdzie będzie ta przebierana impreza? Bardzo jesteś kreatywny Ramzesie :) Chwali się to, że się komuś chce :)

green_air 

Wysłany: 8 Wrzesień 2011, 14:47   

Ja najbardziej jestem za wycieczkami w weekend, nie wspominajac już o..dwóch kółkach oczywiście ;) :)

ja99 

Wysłany: 8 Wrzesień 2011, 20:46   Re: Propozycje i pomysły

ShyGrande napisał/a:
5) wycieczki kolejne w nieznane terytoria mniej lub bardziej odległe.

Ten pomysł jest dobry

elo_breko 
NIEŚMIAŁY TROLL

Wysłany: 8 Wrzesień 2011, 21:17   

7) napad na bank

pisze sie ktos?

Zając poziomka 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 9 Wrzesień 2011, 09:28   

ja99 napisał/a:
Ten pomysł jest dobry

bo to wlaśnie chodzi o to, że nie wiadomo gdzie, kiedy i z kim :evil2:

green_air 

Wysłany: 15 Wrzesień 2011, 13:34   

Z innej... beczki pomysłów - czy znalazłby sie ktos chętny na jakiś krótki,a przez to tani weekendowy kurs fotografii, z groupona zdarza sie np. cos takiego:
http://www.groupon.pl/dea...1_0_0_257&a=409

Tak sobie pomyslalam, ze bym z chęcia poszla, na cos takiego (do 100zł;)) ale chętniej z kims, na tyle rzeczy wybieralam sie dotad sama, ze moze tym razem zdarzyloby sie inaczej, czekajac na chetnych, pozdrawiam...fotogenicznie hi hi :D

Lukim 

Wysłany: 18 Wrzesień 2011, 20:18   Gdzie się podziały tamte prywatki niezapomniane?

Jak wcześniej ustalaliśmy, kolega z zaprzyjaźnionego forum, zaprasza na przyjęcie „przebierane” 8-) Kto ma bezpośredni kontakt, niech uderza śmiało, pytając o adres. Można także odwiedzić moje skromne progi i wyjdziemy wspólnie, to zaledwie kilka budynków dalej.

Czas: piątek - 23 września, ok. 19:00. Stroje w stylu lat 80-tych lub nieco wcześniejsze, obce lub PRL-owskie. Inspiracji, jak się przebrać, dostarcza net i książki, sam w ten sposób szukałem pomysłów :roll: Myślę, że taką imprezę nazwano by wtedy prywatką. Ciekawe, co się jadało na takich spotkaniach? Może ktoś ma pomysł? Również spróbuję znaleźć jakieś menu.

misia333 

Wysłany: 19 Wrzesień 2011, 10:55   

W tych czasach nic nie było w sklepach, kartki na żywność i bieda..., nie mieli pewnie dobrego menu :D

Lukim 

Wysłany: 20 Wrzesień 2011, 18:26   

Kolega musi wyjechać w ważnych sprawach. Zapowiada spotkanie w większym gronie na październik i serdecznie zaprasza. Tymczasem impreza będzie u mnie, dzień i godzina ta sama. Mam już smalec i ogórki - menu PRL-owskie chyba, w każdym razie podają to w"Proletaryacie".
Ostatnio zmieniony przez Lukim 20 Wrzesień 2011, 18:31, w całości zmieniany 1 raz  

misia333 

Wysłany: 20 Wrzesień 2011, 18:31   

Lukim, a wycieczka w czwartek o której ma być? , bo ja muszę na 17.00 jedną sprawę załatwić i nie mogę ją przełożyć, dowiedziała się dopiero dziś o niej. Jak będzie po południu to byłabym za przesunięciem terminu wycieczki.

Lukim 

Wysłany: 20 Wrzesień 2011, 19:15   

Wyjazd o 11:00, powrót najpóźniej o 15:30.

ja99 

Wysłany: 20 Wrzesień 2011, 20:42   

Jak bym był w poznaniu to bym wpadł. Lubie wycieczki

chawa 

Wysłany: 21 Wrzesień 2011, 08:11   

Może będzie tak, że jak załatwię sprawy w czwartek, to też się z Wami powycieczkuje :)

Lukim 

Wysłany: 21 Wrzesień 2011, 13:16   

Byłoby bardzo miło, gdybyś mogła pojechać, poza tym pogoda sprzyja 8-)

A ostatnio przeżyłem niedawnych wspomnień czar - miałem okazję przespacerować się dłuższym odcinkiem tej samej trasy, którą zaplanowaliśmy z Ramzesem na pierwszą wycieczkę, dzięki czemu - przez ciąg tajemniczych zdarzeń :lol: - odnalazłem później to forum i poznałem ciekawą ekipę do kolejnych wypraw i nie tylko :D

Lukim 

Wysłany: 23 Wrzesień 2011, 21:26   

Dziękuję wszystkim przybyłym na dzisiejsze spotkanie i za inspiracje do następnych imprez, wyjść, rozmów, wydarzeń :549:

chawa 

Wysłany: 23 Wrzesień 2011, 23:12   

Proszę o relacje! Czy Zająć poziomka natapirowała sobie włosy? Czy Lukim nabył droga kupna spodnie dzwony? Hmmm? Czy wszyscy ładnie się przebrali? Robiliście zdjęcia? :)

Lukim 

Wysłany: 24 Wrzesień 2011, 08:14   

To była taka przymiarka:) Zająca jakby co pytaj o biżuterię na podobną okazję, a moje dzwony leżą w miarę, chociaż nie wiem, czy chciałbym w nich chodzić na co dzień :570: Jakby co mogę polecić filmik o "domokrążnym szyciu spodni z materiałów powierzonych" :mrgreen:
W każdym razie takie spotkanie w większym gronie ma się odbyć za jakiś czas. Tymczasem andruty, chleb ze smalcem, kiełbasa, ogórki smakowały ;)

Zając poziomka 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 24 Wrzesień 2011, 09:27   

Menu było wyborne. Tak się najadłam, że mnie zemdliło :mrgreen:

misia333 

Wysłany: 24 Wrzesień 2011, 12:31   

Nikt się nie przebrał z wyjątkiem Lukima, który wyglądał świetnie :D ja miałam strój w torebce, ale że nikt z dziewczyn nie był przebrany, to nie za bardzo chciało mi się przebierać :/
Muzyka świetna, jedzonko również

cinema 

Wysłany: 24 Wrzesień 2011, 14:03   

Hej. W czwartek planujemy iść do kina na tani seans- do wyboru 2 filmy: "W lepszym świecie" i "Młyn i krzyż". Jeśli ktoś bardzo chce, może iść na oba. Bilety kupię dla wszystkich w poniedziałek. Na razie chętni są Lukim (2 filmy) i ja- Gosia (drugi film), Megan i Zając jeszcze niezdecydowane.

chawa 

Wysłany: 25 Wrzesień 2011, 20:08   

Oba filmy są wyśmienite! Jednakże, kiedyś byłam na dwóch na tanim czwartku, na "Lourdes", i "Dawid chce odlecieć" i ... sama prawie odleciałam :)) Gosia, a kupiłabyś mi bilet na Melancholie? Ja Cię złapie po Twoim seansie, oddam kasę i wezmę bilet.

cinema 

Wysłany: 25 Wrzesień 2011, 21:29   

Hej. Pospieszyłam się i już dziś kupiłam bilety, bo pani w kasie mnie nastraszyła, że seanse czwartkowe mają takie wzięcie, że w poniedziałek może już być po ptokach. Jutro będę w centrum więc kupię Ci Ewa bilet, jak będą jeszcze wolne miejsca, bo "Melancholia" ma ponoć największe rwanie. Wiszę Ci za ostatni bilet więc będziemy kwita. A jakby co, to w pierwszym rzędzie może być :?: Lukim stwierdził, że mam bardzo pasujący do mnie nick :D "Melancholia"- genialny film, oczywiście widziałam !

chawa 

Wysłany: 26 Wrzesień 2011, 15:40   

Szkoda :( Ja zobaczyłam ten pomysł wczoraj bo nie mam za bardzo dostępu do netu i wchodzę teraz z doskoku. Jak będziesz w mieście, to przy okazji możesz mi kupić bilet, choćby w pierwszym rzędzie, a jak nie będzie na melancholie to na to o może być albo na ten lepszy świat, albo ten religijny o młynie i krzyżu. A będzie jakaś czekolada przed lub po seansie? :) Ktoś jeszcze idzie, poza Tobą i Lukim?

Odpowiedz do tematu