Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Legalizacja narkotyków?

Czy jesteś za legalizacją?
Jestem za legalizacją
45%
 45%  [ 11 ]
Jestem przeciwko legalizacji.
29%
 29%  [ 7 ]
Obojętnie, nie robi mi różnicy
25%
 25%  [ 6 ]
Głosowań: 24
Wszystkich Głosów: 24

Autor Wiadomość
hyhy 
dziwno

Wysłany: 30 Listopad 2011, 17:38   

Oczywiście, że jestem za legalizacją. Jak ludzie mogą się truć etanolem, to czemu im nie zezwolić na inne substancje? Mam być hipokrytką? I jeszcze się wtrącać w cudze prywatne sprawy? Róbta co chceta jak nie szkodzita tym im innym, tylko sobie. Wolna wola. (Chociaż co do szkodliwości marihuany na przykład bym się spierała, ale mi się nie chce, bo już za dużo razy to robiłam i mi obrzydło...) Wszystko jest dla ludzi. Tylko nie dla głupich.
A ogólnie to nawet wszyscy mogą na tym zyskać - i państwo finansowo, i zażywający na jakości i pewności towaru itd.

kompowiec2 

Wysłany: 17 Marzec 2013, 20:59   

W sumie mi to obojętnie bo i tak bym nie brał., nawet maryśki. Obecnie uciechę mają wyłącznie mafia, dilerzy itd. bo interesy idą jak woda - można się przekonać o tym przeglądając choćby Slik Road (trzeba mieć proxy, nawet tor nie jest konieczny)

paintedblack 

Wysłany: 17 Marzec 2013, 22:11   

Jestem przeciwny obecnej polityce narkotykowej, ponieważ utrudnia leczenie narkomanów oraz powoduje rozwój działalności przestępczej. Obecnie dostępne narkotyki są bardzo zanieczyszczone na czym tracą wszyscy. Ponadto niepotrzebnie utrudnia się życie osobom, które hodują zakazane artykuły na użytek własny i znajomych.

blacknight 

Wysłany: 23 Październik 2019, 09:46   

Z jednej strony za, ale bardziej jestem przeciw legalizacji. Dlaczego? Bo daj palec urwą rękę. Ludzie już tacy są. Zalegalizują jedne, to te, które są zakazane będą bardziej ciągły. To co zakazane bardziej kusi, po co mają zacząć ćpać twarde :/

Marti 
AK śpiący smok

Wysłany: 24 Październik 2019, 08:34   

Zalegalizują to spadnie ich wartość, średnio się opłaca. Ale w zasadzie mogły by być legalne i wykorzystywane w medycynie.

Bocianapięty 

Wysłany: 25 Październik 2019, 07:59   

Jestem za w miarę trzeźwym spojrzeniem na świat :) Gdyby trawa byłą na legalu, to opalacze by takiego wzięcia nie miały a ludzie byli by mniej pie.dolnieci :) Marti za dużo jarasz co ? Ty do tych Niemczech jeździsz po palonko :mrgreen: Do Cieszyna na Czechy się wybierz po palonko. Chyba masz bliżej, no ja mam bliżej zdecydowanie :D

Marti 
AK śpiący smok

Wysłany: 25 Październik 2019, 10:36   

Bocianapięty, to nie Holandia;)

Batkocz 
Admin

Wysłany: 25 Październik 2019, 15:44   

Jak ktoś ma ochotę to polecam przeczytać tekst o tym co się stało w Portugalii kiedy zalegalizowała posiadanie narkotyków.Nie ma kar za posiadanie narkotyków, czyli jak Portugalia rozwiązała problem i odniosła sukces

Bocianapięty 

Wysłany: 27 Październik 2019, 08:17   

Marti chyba się mi pomyliło z Państwami, ale czy Holandia czy Niemcy to i tak syf... więc z stąd ta pomyłka.

Odpowiedz do tematu