Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Klub / Zabawa / Potancowka
Autor Wiadomość
Kasztan 

Wysłany: 10 Marzec 2013, 15:41   

Pumpkin napisał/a:
Jeśli jest to trudne do zrozumienia mogę spróbować rozrysować całą sytuację na schemacie albo coś.

Ale słuchajcie, nie bądźmy tacy złośliwi względem siebie.

Każdy z nas jest inny i poszczególne formy spotkań odpowiadają danej osobie bardziej, lub mniej. To się tyczy również imprez i zabaw w klubie. Umówiliśmy się na imprezę w Szafie, co było według mnie bardzo dobrym, kompromisowym rozwiązaniem, gdyż Szafa łączy ze sobą elementy pubu i klubu, ale nie jest w pełni ani jednym, ani drugim i w ten sposób każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Parlament z kolei jest już raczej takim typowym klubem nocnym (a przynajmniej tak mi się wydaje, gdyż nawet nie byłem nigdy w środku, więc z góry sorry, jeżeli jednak się mylę). Jak widać dream_or_die po prostu uznała, że nie ma ochoty tam wchodzić (i nie tylko ona, ja również, choć ja z kolei z trochę innych powodów), ale zarazem zadeklarowała się, że aby nie komplikować spotkania, może po prostu wrócić do domu, natomiast my moglibyśmy udać się do Parlamentu. Moim zdaniem nie ma sensu dopatrywać się gdziekolwiek czyjejkolwiek winy, ot po prostu w momencie wychodzenia z Szafy niektórzy z nas w inny sposób wyobrażali sobie ciąg dalszy spotkania. Udało nam się mimo wszystko znaleźć jako taki kompromis, więc nie było tak źle moim zdaniem.

Ja się zgadzam z Emilie21, to było po prostu pierwsze tego typu wyjście i już w przyszłości będziemy lepiej wiedzieli jak się zachować w takiej sytuacji :) I naprawdę nie ma co się złościć.

Emilie21 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 10 Marzec 2013, 16:11   

Kasztan, w zasadzie to umówiliśmy się na imprezę, a w Szafie imprezy nie było, była za to garstka ludzi siedzących przy stołach, zamulający DJ i jakieś niedobitki, które co jakiś czas wchodziły na parkiet, ale po chwili rezygnowały ;) Dlatego chcieliśmy zmienić miejsce, sądziłam jednomyślnie (była debata w Szafie co robimy dalej, były różne propozycje, w końcu wyszło że Absynt bo jest najbliżej), no i wyszliśmy. Ja rozumiem, że każdy ma swoje preferencje, ale wiadomo też jaki był cel spotkania. Ja np nie przepadam za grą w karty (bez urazy ;) ), dlatego też na takich spotkaniach się nie pojawiam, bo też nie wyobrażam sobie, że bym przyszła i stwierdziła, że ja jednak nie gram bo nie lubię więc wracam do domu, co skończyłoby się zapewne tym, że ktoś by mnie w końcu namówił albo zmieniłaby się forma spotkania. :)

pumpkin 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 10 Marzec 2013, 16:13   

Kasztan napisał/a:
Ale słuchajcie, nie bądźmy tacy złośliwi względem siebie.

Dream_or_die pierwsza mnie zaczepiła :P

Monstero 

Wysłany: 10 Marzec 2013, 16:23   

Miałem się nie wypowiadać, ale trochę przesadzacie. Słowa bolą najbardziej.... To już lepiej jakbyście to załatwiły ręcznie :p W budyniu, i najlepiej z widownią :P

Emilie21 

Wysłany: 10 Marzec 2013, 16:34   

No trochę się zrobiło nieprzyjemnie, więc lepiej zakończyć tą dyskusję.

Symboliczny koniec:

I wszyscy udali się do Mordoru :mrgreen:

ninja 

Wysłany: 10 Marzec 2013, 18:07   

czyli za tydzień nie idziemy na imprezę ??? nikt mi nie odpowiedział chyba więc nie wiem.

[ Dodano: 10 Marzec 2013, 18:16 ]
Monstero napisał/a:
Miałem się nie wypowiadać, ale trochę przesadzacie. Słowa bolą najbardziej.... To już lepiej jakbyście to załatwiły ręcznie :p W budyniu, i najlepiej z widownią :P

szkoda budyniu. ale zawsze można w piaskownicy,

Kas_u 

Wysłany: 10 Marzec 2013, 18:21   

Widze, ze jakies niepotrzebne nieporozumienia sie zrobily. no coz, nie da sie wszytskim dogodzic..ale tez nie warto robic problemow z niczego ;p Mam nadzieje, ze mimo to dobrze sie bawiliscie :D
Nie wiem w koncu ile osob jest za parlamentem ,a ile przeciwko...
Ale moze chcialby wybrac sie ktos w czwartek na impreze do parlamentu? : ) To jest jedyny dzien, w ktorym jest wejscie za darmo : )

A muzyka, pozwolcie, ze sobie skopiuje : "Odlotowe czwartki z największymi gwiazdami lat 60, 70 , 80, 90" Michael Jackson, Tina Tuner, George Michael, Kylie Minogue, Prince, U2, Madonna, Depeche Mode, Metallica, RHCP, Limp Bizkit czy Korn " i jeszcze wiele innych ;p

Wiec jak, jest ktos chetny ? :)

Monstero 

Wysłany: 10 Marzec 2013, 18:23   

Ja

Kasztan 

Wysłany: 10 Marzec 2013, 18:24   

Metallica, Limp Bizkit, Korn? :shock: Ja, ja, ja bardzo chętnie! :mrgreen:

Emilie21 

Wysłany: 10 Marzec 2013, 18:27   

Ja też bym chętnie wpadła, ale niestety w ten czwartek nie mogę, bo idziemy z Pumpkin na koncert. Ale jeśli byłoby tam wyjście w następnym tygodniu to również się piszę. :)

ninja 

Wysłany: 10 Marzec 2013, 18:29   

w czwartek ja nie mogę bo w piątek muszę rano wstać. A w sobotę lub w piątek też chcecie gdzieś iść ?
?

[ Dodano: 10 Marzec 2013, 18:30 ]
Limp Bizkit to gówno

Kasztan 

Wysłany: 10 Marzec 2013, 18:33   

Ninja napisał/a:
Limp Bizkit to gówno

No cóż, Twoje zdanie ;) Results May Vary to jest ich mój ulubiony album, taki spokojny, wręcz nostalgiczny momentami ;) Na przykład Build a Bridge:

Choć większość piosenek z innych albumów faktycznie bywa dość słaba ;>

Zaś co do piątku czy soboty, to nie wiem jeszcze.

dream_or_die 

Wysłany: 10 Marzec 2013, 20:53   

Dobra, przepraszam za moje słowa pumpkin, ale po prostu odniosłam wrażenie, że po mnie jedziesz, dlatego napisałam. Wiem już że nie miałaś nic złego na myśli więc sory za zamieszanie.

pumpkin 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 10 Marzec 2013, 21:12   

No ok, ja też nie byłam za miła w swojej odpowiedzi, sorki. Jeśli ktoś jeszcze miał lub ma wrażenie, że po nim jadę to piszcie, bo nie wiem dlaczego, ale ostatnio na forum przypisuje mi się złe intencje (chociaż takowych raczej nie miewam :D ).

ninja 

Wysłany: 11 Marzec 2013, 06:30   

no tak to jest tylko moje zdanie.ja nie lubię jakiegoś rapu z metalem i tyle. w sumie to ostatnio prawie w ogóle muzyki nie słucham a jak słucham to jedynie zespół stos. no i to co mam na telefele jak sobie gdzieś idę:) powstały jakieś dziwne gatunki muzyczne a raczej podgatunki metalu jak metalcore glam metal electro metal no i rapcore :/

[ Dodano: 11 Marzec 2013, 10:52 ]
dream_or_die to dziwne bo śniłaś mi się. a Cie chyba nie znam. co innego jak mi się pumpkin przyśniła albo Monstero. ale to nieistotne. w sumie bym mogła przyjechać w czwartek i pojechać szybciej do domu. tyle, że nie wiem czy jest w tym jakiś sens. o której w czwartek chcecie się spotkać ?

Monstero 

Wysłany: 12 Marzec 2013, 23:02   

Co z tym czwartkiem ?

Kas_u 

Wysłany: 12 Marzec 2013, 23:40   

Czwartek aktualny :) impreza zaczyna sie o 21, to moze spotkamy sie o 20;30 pod krewetka ?Czy wolicie wczesniej, pozniej? :)
Kto w ogole bedzie ? :->

Kasztan 

Wysłany: 13 Marzec 2013, 09:10   

Potwierdzam obecność, ja będę na pewno ;)

20:30 jest w sam raz moim zdaniem, będziemy mieli dużo czasu aby spokojnie dojść do Parlamentu i być nawet przed początkiem imprezy :)

Monstero 

Wysłany: 13 Marzec 2013, 16:48   

No to ja też bede o 20.03

Emilie21 

Wysłany: 13 Marzec 2013, 17:13   

Do której bedziecie tam siedziec? Pumpkin, może zrobimy sobie afterparty po dj Shadow? ;)

Eximos 

Wysłany: 13 Marzec 2013, 17:18   

Ja też raczej powinienem być. Oprócz tego jeszcze jedna dziewczyna z innego forum.

Kasztan 

Wysłany: 13 Marzec 2013, 19:11   

Emilie21 napisał/a:
Do której bedziecie tam siedziec? Pumpkin, może zrobimy sobie afterparty po dj Shadow? ;)

Wprawdzie ja nie jestem Pumpkin, jednakże chciałbym wyrazić swoją skromną opinię, iż jest to bardzo dobry pomysł :mrgreen:

Emilie21 

Wysłany: 13 Marzec 2013, 19:18   

Niestety chyba nie wyjdzie, bo koncert zaczyna się o 24.30 czyli wy juz pewnie bedziecie po imprezie :)

Monstero 

Wysłany: 13 Marzec 2013, 19:21   

No co Ty piszesz, nie mozemy byc po imprezie, bo ja nie mam powrotu :P Do czwartej, przynajmniej Ty kasztan zostań :P

Kasztan 

Wysłany: 13 Marzec 2013, 19:22   

Emilie21, kurczę, szkoda że tak późno. Jak długo będziemy w Parlamencie to ciężko powiedzieć. Pewnie nic z tego nie wyjdzie, ale jakby co to możemy spróbować się zgadać telefonicznie już w trakcie imprez ;)

EDIT:

Monstero, jak tak sprawa wygląda to spoko, ja na pewno zostanę :D Emilie, w takim razie my na pewno będziemy siedzieć co najmniej do czwartej ;)

Odpowiedz do tematu