Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Sylwester 2011
Autor Wiadomość
Bor 

Wysłany: 19 Grudzień 2011, 15:54   

silene2409 napisał/a:
Koledzy i kolezanki zróbmy coś !!!!!! Kolega ktory sie zdeklarowal powyzej z sylwestrem czy to deklaracja ostateczna ????? :D Ja jako świeżo upieczona poznanianka piszę się na to ,ale jakieś szczegóły ???:D co jak gdzie i wogóle

Co do godziny to tak wstępnie proponuję na 21. Mile widziane, żeby każdy kto przyjdzie przyniósł jakieś jedzenie bądź picie. Muzyka się zajmę ale oczywiście jeśli ktoś będzie miał jakieś kawałki to tez będzie mile widziane.
Napiszcie proszę co sądzicie o tym pomyśle( mój adres tak jak już pisałem mogę chętnym na pw.) :D

Julek 

Wysłany: 24 Grudzień 2011, 19:18   

Coś cicho tutaj i nie wiem, czy ktoś jest zainteresowany imprezą u Bora. Trzeba by też ustalić co kto przynosi.
Do Bora - jeśli ktoś się już zgłosił, to kto?

Bor 

Wysłany: 24 Grudzień 2011, 23:42   

Julek napisał/a:
Coś cicho tutaj i nie wiem, czy ktoś jest zainteresowany imprezą u Bora. Trzeba by też ustalić co kto przynosi.
Do Bora - jeśli ktoś się już zgłosił, to kto?

No właśnie coś tutaj na tym wątku jakoś cicho i trochę mnie to niepokoi... Na razie do mnie zgłosiły się tylko Nike i Klulu.

[ Dodano: 24 Grudzień 2011, 23:51 ]
Ponawiam prośbę:
Osoby chętne do przyjścia do mnie na imprezę sylwestrową niech do mnie napiszą do mnie na pw to podam im adres.

misia333 

Wysłany: 25 Grudzień 2011, 11:38   

Właśnie zgłaszajcie kto przyjdzie, nie wiemy ilu nas będzie. Podzielimy kto co przynosi :D
Ja będę, Bor za jakich czas odezwę się do Ciebie na pw.

mądry bakłażan 

Wysłany: 26 Grudzień 2011, 17:49   

moze sie do was wybiore, bo lubelska ekipa sie nie postarala i nie zachecila mnie niczym co sprawiloby, ze mialbym ochote bawic sie z nimi. moze wam sie uda? czekam na propozycje spedzenia sylwestra z waszej strony

ShyGrande 
alias Ramzes

Wysłany: 1 Styczeń 2012, 04:40   

Chciałbym podziękować każdemu.

Jesteście świetnymi ludźmi. Na każdym z Was można polegać. Życzyłbym sobie, by akurat to się w 2012 nie zmieniło.
Wątek sylwestrowy można uznać za zamknięty. Ale życie toczy się dalej. Cokolwiek zrobimy dziś będzie miało wpływ na naszą przyszłość. Zamiast więc czekać na gwiazdkę z nieba zacznijmy zmieniać naszą przyszłość już dziś. Od małych kroczków.
Drobnych, niezauważalnych dla innych zmian. Ja np zacząłem robić po pięć pompek dziennie. Może za rok któraś z pań spojrzy łaskawszym okiem na to chude ciało :)

Dobranoc.

kritya 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 1 Styczeń 2012, 12:16   

o boże ^^ było wybornie

cinema 

Wysłany: 1 Styczeń 2012, 17:24   

Ramzes, nie jest z Tobą tak źle, przynajmniej na stare lata nie przytyjesz i zachowasz aparycję amanta. Kobiety wolą szczupłych, tłuszcz jest niemęski. No i jesteś wysoki, do tego masz regularne rysy, niczym greckie popiersie Achillesa. Gdybyś miał metr pięćdziesiąt i trisomię chromosomu 21 to dopiero byłby problem :D

Ja zacznę od połowy pompki, bo niestety cała nie jest jeszcze w moim zasięgu, może będzie w 2013, bo trzeba sobie stawiać dalekosiężne cele.

Żaden sylwester nie minął mi tak szybko, jak ten wczorajszo-dzisiejszy, padło na nim wiele pytań "filozoficznych".

Mam pomysł na nazwę dla naszej nowej gry z pytaniami. Ponieważ i tak wszystkie pytania były "o jednym", to może nazwijmy ją GRA WSTĘPNA :E

ShyGrande 
alias Ramzes

Wysłany: 1 Styczeń 2012, 17:33   

Cinema.
Ty to umiesz człowieka pocieszyć :*

Julek 

Wysłany: 1 Styczeń 2012, 20:02   

Dzięki wszystkim za spotkanie. Fajnie było zobaczyć starych znajomych i poznać nowych. A jeszcze wczoraj o 15tej myślałem, że będę spędzał sylwka samemu. Najlepszy sylwester w moim życiu!
Przepraszam za moje wybryki pod koniec (szczególnie taką jedną biedną dziewczynę :) ) - obiecuję, że w przyszłości to się może nie powtórzy.

Bor 

Wysłany: 2 Styczeń 2012, 01:16   

Jako organizator wczorajszego Sylwestra chciałbym bardzo podziękować wszystkim za przybycie i miłe spotkanie. Bardzo mi było miło, ze zaszczyciliście mnie swoją obecnością i mogłem spędzić tego Sylwestra w doborowym towarzystwie a nie samemu jak to nieraz bywało w moim życiu.
Jeszcze raz podziękowania :D

Julek 

Wysłany: 2 Styczeń 2012, 09:41   

Fajne zdjęcie z wczoraj (tylko ono wyszło):
tiny.cc/XXX
Za XXX podstawić nazwę trunku, który przyniosła Kritya ;)

Jak ktoś ma jakieś fotki sprzed momentu kiedy mi się urwał film, to chętnie obejrzę.

misia333 

Wysłany: 2 Styczeń 2012, 12:33   

Dzięki Bor za przygotowanie miłego Sylwestra :)

chawa 

Wysłany: 2 Styczeń 2012, 13:40   

cinema napisał/a:
Żaden sylwester nie minął mi tak szybko, jak ten wczorajszo-dzisiejszy, padło na nim wiele pytań "filozoficznych"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

green_air 

Wysłany: 2 Styczeń 2012, 22:42   

Cytat:
Żaden sylwester nie minął mi tak szybko
- mnie też, w końcu kładłam się dopiero po 6tej:)
Cytat:
padło na nim wiele pytań "filozoficznych"
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
- dołączam się :mrgreen: ! I dziekuję za wspólne sympatyczne spędzenie tej sylwestrowej nocy, bo wieczor moj z Wami...jakoś był wyjatkowo krótki :mrgreen: , co innego noc :lol:

ShyGrande 
alias Ramzes

Wysłany: 2 Styczeń 2012, 22:46   

Ja dziękuję za jeszcze coś: wspaniałą naukę savoir vivre od green i pokaz barmańskiej sztuki od Cinemy. Chciałbym też podkreślić, że Bor i Cinema są tak świetnymi organizatorami, że chyba Ramzes uda się na zasłużoną emeryturę w tej kwestii :)

cinema 

Wysłany: 3 Styczeń 2012, 00:19   

Moja "sztuka barmańska" polegała jedynie na tym, że nie wylałam, mimo że byłam już dość mocno pod wpływem. Poza tym zielony kolor pewnego halucynogennego trunku jest nie do pomylenia z żadnym innym, nawet gdy człowiek już ledwo widzi z przepicia.

Aha, czeka jeszcze 1/3 butelki płynu do płukania ust. Moja mama obaliła resztę krupniku od Chawy.

chawa 

Wysłany: 3 Styczeń 2012, 00:52   

Ja też kupiłam dziś małe likierowe co nieco. Może jakieś poprawiny sylwestra, hmm?

Ciesze się, że mamie krupnik smakował :mrgreen:

ShyGrande 
alias Ramzes

Wysłany: 3 Styczeń 2012, 18:35   

Ja dziś miałem tak zajebisty dzień, że prawdopodobnie jedną trzecią zielonego trunku wypiłbym na raz. A nawet browara nie mam.

cinema 

Wysłany: 3 Styczeń 2012, 20:06   

Ja byłabym chętna na poprawiny, pasuje mi piątek i niedziela. W sobotę i niedzielę mam zjazd, więc sobota odpada. I tym razem nie mam wolnej chaty, więc może u Ciebie Chawa? Może jednak niedziela?
Z sylwka zostały mi jeszcze 3 butelki wina, więc jesteśmy dobrze zaopatrzeni.

Zając poziomka 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 3 Styczeń 2012, 21:58   

Cytat:
Przepraszam za moje wybryki pod koniec (szczególnie taką jedną biedną dziewczynę ) - obiecuję, że w przyszłości to się może nie powtórzy.

To chyba chodzi o mnie :D Julek wspaniałomyślnie ci wybaczam :mrgreen: tylko już bez ekscesów
No i dobrze, że to nie było moje łożko :P

chawa 

Wysłany: 4 Styczeń 2012, 10:59   

Afterek u mnie jak najbardziej, jednakże w ten weekend jadę na Ziemie Pożyczone. Zatem, następny tydzień, następnym weekend, LUB, kto tam do kina idzie, to przed kinem albo po kinie do siebie zapraszam :)

kritya 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 4 Styczeń 2012, 12:12   

Ja bym też poszła do kina z Wami, i chętnie na afterek z osobami z którymi sylwestra nie spędzałam, ale nie wiem czy czasowo wyrobię. Mogę w czwartek po kinie albo w niedzielę wieczorem, albo ten następny tydzień jakoś się nam uda?

Zającu jak widzę Juliusz ma sporo osób do przepraszania bo też myślałam że to o mnie :p

ShyGrande 
alias Ramzes

Wysłany: 4 Styczeń 2012, 12:27   

Kurde no. Ja też byłem pewny że chodzi o mnie :)

A tak serio, nie przejmuj się Julek. Każdy z nas potrzebuje bliskości tylko się aż tak bardzo nie ujawnia.

Julek 

Wysłany: 4 Styczeń 2012, 13:19   

kritya napisał/a:
Zającu jak widzę Juliusz ma sporo osób do przepraszania bo też myślałam że to o mnie
Nooo, właśnie o tobie wtedy pisałem...

ShyGrande napisał/a:
A tak serio, nie przejmuj się Julek. Każdy z nas potrzebuje bliskości tylko się aż tak bardzo nie ujawnia.
Nie przejmuję się tym co się stało. Bardziej tym, że ktoś ci wygadał :P

Odpowiedz do tematu