Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Ktoś chętny na spotkanie? :)
Autor Wiadomość
nousmiaua 

Wysłany: 27 Lipiec 2012, 11:56   

Myślę, że nie ma sensu wymyślać jakiejś krótszej trasy, bo ponoć ta ścieżka rowerowa do Helu jest prosta i przyjemna. Przecież niekoniecznie musimy jechać od Gdyni, możemy dojechać do Pucka czy gdzieś pociągiem i stamtąd rowerem na Hel.

omateusz 

Wysłany: 27 Lipiec 2012, 13:16   

Ja, Kas_u, nousmiaua jesteśmy o 9 w Gdańsku.

O 11:34 jesteśmy na dworcu w Gdyni Głównej

O 11:47 z Gdyni Głównej jest pociąg do Pucka.[z peronu 4 ponoć..]

Z Pucka już o własnych siłach, na dwóch kołach kierujemy się na Hel!

Ktoś do nas dołącza?

(jak coś to preferuję PW..)

quoni 

Wysłany: 27 Lipiec 2012, 13:51   

gdzie dokładnie i o której się spotykacie?

Przemq 

Wysłany: 27 Lipiec 2012, 14:02   

Hej :) ,
możesz podać mniej więcej planowany powrót, tzn o której wrócimy do Gdańska? :)

omateusz 

Wysłany: 27 Lipiec 2012, 14:15   

alkohol to zło, ja się nie orientuję z wypożyczalniami za bardzo. Kiedyś coś mi świtało, że w Gdańsku w Brzeźnie i Jelitkowie chyba są.
A to trochę nie po drodze. I nie wiem jak to tam dokładnie jest.

Ostatni tramwaj wodny jest o 20;10 i mam nadzieję , ze na niego zdążymy :)

[ Dodano: 27 Lipiec 2012, 15:20 ]
quoni, nie mamy konkretnego m. spotkania , jestes chetny ?
gdzie Ci pasuje?

Przemq 

Wysłany: 27 Lipiec 2012, 14:21   

http://katalog.trojmiasto...etu_sportowego/

alkohol to zło
[Usunięty]

Wysłany: 27 Lipiec 2012, 14:30   

Dzięki za informacje, ale teraz widzę, że nie wyrobię się z tym wszystkim. Gdybym jechał, to busem do Poznania, a dalej do Gdańska pociągiem i bym był koło 12:30, ale już nie starczy czasu na wypożyczenie roweru, a tak w ogóle to nie zdążę na ten pociąg do Pucka. Jeśli wykombinuję inny dobry dojazd, to będę pisał, ale ciężko z tym będzie.
Jedyna nadzieja, to wyjechać dzisiaj po 20 i być w Gdańsku o 8 rano, ale to 12 godzin w pociągu i naokoło, bo daleko na południe, a potem powrót na północ. To ja jednak postaram się kiedy indziej, jak będzie okazja.

Kas_u 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 27 Lipiec 2012, 14:47   

"O 11:47 z Gdyni Głównej jest pociąg do Pucka.[z peronu 4 ponoć..] "

Skoro wszyscy będziemy jechać tym pociągiem z Gdyni głównej do Pucka, to najlepiej jak spotkamy się właśnie w Gdyni głównej na peronie, np 11:30 żebyśmy się odnaleźli i zdążyli na ten pociąg.

Przemq 

Wysłany: 27 Lipiec 2012, 15:03   

skm'ka w gdyni głównej będzie dopiero o 11:34 :)

Kas_u 

Wysłany: 27 Lipiec 2012, 15:43   

NO too jak będzie o 11;34 to wtedy spotkamy sie o 11;40 , ta 11;30 tak przykładowo podałam godzinę, bo nie wiem jak właśnie z skmkami kto na jaka zdąży :P

malinowysorbet 

Wysłany: 27 Lipiec 2012, 16:16   

A orientujecie się ile kosztuje taki bilet z Helu tramwajem? Bo akurat dzisiaj widziałam jakiś plakat w Wejherowie, ulgowy kosztuje bodajże 10 zł? Ale za rower też pewnie są jakieś dodatkowe koszty. No i bilet do Pucka:) Jeśli nic nie stanie mi na przeszkodzie to też byłabym chętna. :)

terefere 
Andrzej

Wysłany: 27 Lipiec 2012, 17:15   

malinowysorbet - ulgowy 12 zl, oplata za rower 5 zl.

malinowysorbet 

Wysłany: 27 Lipiec 2012, 17:41   

O, dzięki terefere:)

quoni 

Wysłany: 27 Lipiec 2012, 18:02   

Przemq napisał/a:
skm'ka w gdyni głównej będzie dopiero o 11:34 :)

a nie pasowałoby wam przyjechać trochę wcześniej? przecież skm-ki jeżdżą co chwilę. no bo co jak nie zdążycie kupić biletu na ten pociąg do pucka? jak przyjedziecie na styk to przez ten pośpiech zapanuje chaos, panika, dezorientacja itp. no i nie będziemy mogli w tym wszystkim się odnaleźć.

Kas_u 

Wysłany: 27 Lipiec 2012, 18:14   

Trochę wcześniej ,tzn o której ? No tak, lepiej przyjechać wcześniej skmka, niż później się spieszyć, szukać, i jeszcze kopić bilet na pociąg... jakby co następny pociąg do Pucka jest o 12:47, no ale jedziemy tym o 11:47.

[ Dodano: 27 Lipiec 2012, 19:24 ]
Gdynia główna - Puck
bilet normalny ,klasa 2 , 9 zł .

Przemq 

Wysłany: 27 Lipiec 2012, 18:44   

Nom, ja pojadę tą wcześniejszą, w gdyni głównej bede o 11:19 :)

quoni 

Wysłany: 29 Lipiec 2012, 01:02   

ja tak sobie myślałem, że znowu pojawię się sam. totalna żenada, po prostu szkoda słów. byłem na dworcu w gdyni, pytałem się wszystkich, którzy byli z rowerami, czy są z forum albo czy jadą do pucka. ci nie wiedzieli w ogóle o co chodzi. spytałem tak chyba z pięć osób, w końcu dałem sobie spokój. postanowiłem pojechać sam, bo nastawiałem się na ten wyjazd. i nie przeszkadzało mi, że pojechałem sam. i tak przywykłem już do tego.

jednak i tak prawdopodobnie nic by z tego wspólnego wyjazdu nie wyszło. okazało się, że te szynobusy, czy kto wie, jak to się tam nazywa, mogą zabrać tylko sześć rowerów. początkowo nie załapałem się, a konduktorka powiedziała, żebym wysiadł. po negocjacjach jednak pozwoliła mi zostać, ale kazała jakoś wepchnąć ten mój rower, aby "nie blokować przejścia". dowiedziałem się, że pociąg, który może przewieźć znacznie więcej rowerów jedzie o czternastej coś. dobrze, że nie musiałem tyle czekać.

tak więc udało mi się pojechać do pucka tym pociągiem przed dwunastą. początkowo stwierdziłem, że jednak ta trasa do helu jest za długa i pomyślałem, że dojadę najwyżej do kuźnicy, po czym skieruję się na dworzec i stamtąd wrócę do gdyni. ostatecznie dojechałem do samego helu, mimo że już w jastarni byłem potwornie zmęczony i miałem skurcze. pojechałem na molo po bilet na tramwaj wodny i tu kolejny zonk. nie było już żadnych biletów. pozostawał powrót pociągiem. na dworcu jak kupowałem bilet, kasjerka ostrzegła, że mogą mnie nie wpuścić z rowerem, bo jest tylko sześć miejsc. no ale jak by mi się nie udało wejść, to mogę poczekać na następny (chyba ostatni) pociąg. chociaż tam też mogłem się nie załapać. udało mi się na szczęście jakoś wepchać z tym rowerem i tym razem nie miałem problemów. chociaż nie było łatwo, bo oprócz innych rowerzystów byli rodzice z wózkami, a ci mieli pierwszeństwo.

także nie wiem, co by było, jakby mi się nie udało wsiąść do żadnego pociągu. musiałbym szukać jakiegoś taniego noclegu albo nocować pod gołym niebem :P tak więc jakbyście chcieli znów coś takiego zorganizować, to radzę wam wcześniej kupić bilet na tramwaj wodny, wyjechać z gdyni tym pociągiem po czternastej z miejscami dla rowerów, dojechać nim gdzieś dalej, np. do władysławowa, żeby się aż tak nie męczyć ze zbyt długą jazdą i wrócić bez żadnych obaw tramwajem wodnym. aha, jak chce się wsiąść z rowerem do tramwaju, to trzeba dopłacić 5zł.

a tak poza tym to mimo, że byłem wkurwiony, że znowu nikogo nie zastałem, to nie rozczarowałem się za bardzo, bo byłem przygotowany na to, że tak to się skończy i już wcześniej obiecałem sobie, że jak wycieczka nie wypali, to pojadę sam. zatem ostrzegam, jak ktoś będzie chętny na jakieś forumowe spotkanie w trójmieście, niech się dobrze zastanowi.

alkohol to zło
[Usunięty]

Wysłany: 29 Lipiec 2012, 03:58   

No to jak, nie było nikogo oprócz quoni? Niemożliwe, że z tylu chętnych nikt się nie pojawił na takim ciekawym spotkaniu...

spero 

Wysłany: 29 Lipiec 2012, 07:08   

Z tego co wiem to wycieczka się odbyła, nie wiem jak to się stało że ich nie znalazłeś, nast. razem polecam wziąć nr telefonu od kogoś kto będzie

koniec świata 

Wysłany: 29 Lipiec 2012, 09:34   

quoni napisał/a:
zatem ostrzegam, jak ktoś będzie chętny na jakieś forumowe spotkanie w trójmieście, niech się dobrze zastanowi.

juz wczesniej ostrzegalem przed trojmiejska szajka niesmialych. szkoda ze wystawili cie po raz drugi.

Szawel 

Wysłany: 29 Lipiec 2012, 09:58   

Jak się z kimś umawia to trzeba mieć telefon kontaktowy albo przynajmniej miejsce spotkania, było 5 osób na dworcu z czego trzy bez rowerów wiec do wycieczki nie doszło, ja zrezygnowałem bo nie było sęsu jechać w dwie osoby.

Monstero 

Wysłany: 30 Lipiec 2012, 12:25   

Ja w środę byłem na tym spotkaniu wcześniejszym tyle, że się spóźniłem 20 minut a miałem numer tel tylko do jednej osoby z forum, napisałem 2sms-y ale nie odpisał do dzisiaj. Ale to w sumie moja wina bo nie przewidziałem korków. W ogóle ono wypaliło?

spero 

Wysłany: 30 Lipiec 2012, 12:59   

oj to miałeś pecha, bo czekaliśmy 15 minut czyli mało brakowało, spotkanie wypaliło, było 4 osoby i poszliśmy pograć sobie w kręgle :)

Monstero 

Wysłany: 30 Lipiec 2012, 13:17   

No, mam co żałować, mogłem iść na kręgielnie, ale myślałem, ze juz tam od 10 min co najmniej gracie :/ No trudno następnym razem.

Przemq 

Wysłany: 1 Sierpień 2012, 14:33   

Hej,
Kręgle i wyprawa na Hel odbyły się :) . Jeśli chodzi o Hel to tylko ja z deklarujących się tu osób dotrzymałem słowa i pojechałem rowerem. No i quoni też z tego co widzę :) . Szkoda, że się nie spotkaliśmy, ja byłem na tym peronie
o wyznaczonej godzinie, ale konduktorka nie pozwoliła mi wejść, bo nie było miejsca na rower :) . Pojechałem tym następnym chyba o 14:02 czy jakoś tak. W czasie wyprawy w obie strony naprawdę można było poznać dużo różnych i ciekawych ludzi :) :) . No i na tramwaj oczywiście też się nie załapałem i wracałem pociągiem chyba coś około 20:00. Jak wrócę z kursu to planuję to powtórzyć :) . Pozdro

Odpowiedz do tematu